Keresés

Részletes keresés

okinayab Creative Commons License 2018.11.12 0 0 2624

Jó lesz!!!!!!

Köszi!

Előzmény: hlslaszlo (2623)
hlslaszlo Creative Commons License 2018.11.12 0 0 2623

Hello,
Tobb mint 100 turautvonal van a szigeten. Sokat a kozutakrol is konnyen eszre lehet venni, nagyon jol kivannak tablazva. Akar meg spontan is lehet menni, talalni:)
Kettorol keszitettunk egy kis videot. Az elso rovid es konnyu, de remek kilatas van a vegen. Persze tobb elagazas van utkozben, tehat kilehet boviteni rendesen. https://www.youtube.com/watch?v=Zp65l8BcJr4
A masodik mar hosszabb, ezt pedig roviditeni lehet:) A masodik fele igazan izgalmas, es kis kihivas is. https://www.youtube.com/watch?v=w73uN-qbG9w
Szoval rengeteg lehetoseg van, csak bentebb kell menni egy kicsit a sziget belsejebe. Jo turazast!

Előzmény: okinayab (2620)
okinayab Creative Commons License 2018.11.11 0 0 2622

Köszönöm!!!!!

Előzmény: suirebit (2621)
suirebit Creative Commons License 2018.11.11 0 0 2621
Előzmény: okinayab (2620)
okinayab Creative Commons License 2018.11.11 0 0 2620

Sziasztok! Gyalogos túraútvonalak érdekelnének. Tud valaki valamilyen térképet,vagy weboldalt ahol keresgélhetek?

kissjanoo Creative Commons License 2018.10.31 0 0 2619

Valóban kedvező ajánlatai vannak. 

Előzmény: suirebit (2618)
suirebit Creative Commons License 2018.10.31 0 0 2618

nekem DIGI-m volt évekig , mindenol ment gond nélkül,megjárta a 4 szigetet de hagytam lejárni miután lett eu roaming(talán Telefonica hálózatát használja mint virtuális szolgáltató) 

Előzmény: hlslaszlo (2617)
hlslaszlo Creative Commons License 2018.10.30 0 0 2617

Szivesen. De csak netre nem biztos hogy jo lesz, nem tudom. At kell nezni oket. Meg amit irtam, a Digi-t nezd meg.

Előzmény: kissjanoo (2616)
kissjanoo Creative Commons License 2018.10.28 -3 0 2616

Köszönöm válaszod.

Közben túljutottam a Movistaron és a Vodafone-n. Ez utóbbit én sem kedvelem.

Megnézem az Orange-t, ami azért lepett meg, mert első blikkre a neve miatt el is vetettem.

Előzmény: hlslaszlo (2615)
hlslaszlo Creative Commons License 2018.10.28 -1 0 2615

Szia,

Mi Orange-ot hasznalunk, de komplett elofizetes, nem csak net. Ez tokeletes szamunkra. Szoval csak netezeshez nincs sajat tapasztalat, igy nem is akarok butasagot irni. Ugyis mindenki masra eskuszig biztosan:)
Esetleg nezd meg a Digi-t...
A Vodafone-t viszont inkabb nem kedvelik
Udv

Előzmény: kissjanoo (2614)
kissjanoo Creative Commons License 2018.10.27 -2 0 2614

Szervusz László!

Prepaid internet sim kártyára lesz majd szükségem. A szigeteken melyik a legjobb mobil szolgáltató?

Köszi

Előzmény: hlslaszlo (2613)
hlslaszlo Creative Commons License 2018.10.25 -1 1 2613

Szia,

Hogy milyen lesz az ido abban az egy hetben, senki nem tudja megmondani elore, de ez valoszinuleg nem ujdonsag, ez mindenhol igy van.

Az szinte biztos hogy jobb lesz az ido a sziget deli reszen, es furdesre is alkalmasabb lesz. Es az is biztos hogy iden meg nem volt egy olyan egesz het a fovarosban, ami vegig napsuteses volt. A mindennapi elethez ez tokeletes, de egy nyaralasra mast szoktak elvarni. Ettol fuggetlenul siman lehet egy szep es meleg het akkor. Ejszakakra egy vekonyabb kabat mar jol johet.
Jelenleg eso esik meg delen is, neha szakad, vannak utak, szakaszok lezarva az esozesek miatt. Ez az idojaras, itt az osz.
De meg furdeni is lehet majd. Ez egyenfuggo, valaki januarban es februarban is furdik. Valaki mar ilyenkor sem.

Előzmény: vitorinho (2611)
inancsi.e Creative Commons License 2018.10.19 0 0 2612

Szia!

A vezetéknevem. 

Üdv

Előzmény: Laci v (2600)
vitorinho Creative Commons License 2018.10.18 -2 0 2611

Sziasztok!

December elején utazunk Las Palmasra. Érdeklődi szeretnék, hogy kb milyen időjárásra lehet számítani? A ruhatár megtervezésében nagy segítség lenne. Illetve adódik a kérdés, hogy lehet még fürödni?

Segítséget köszönöm!

hlslaszlo Creative Commons License 2018.10.16 0 0 2610

Nem a beparaztatas volt a cel:) A lenyeg hogy minden OK.

Előzmény: Cintyó (2609)
Cintyó Creative Commons License 2018.10.16 0 0 2609

Le is csekkoltam gyorsan. 20 volt az a 10.  :-) 

Cintyó Creative Commons License 2018.10.16 0 0 2608

Nem, nem rezidens. Az 5 euro volt, arra nagyon figyeltem, legalábbis remelem. :) Már hónapokkal ezelőtt megvettem. 

De most rámijesztettetek. :) 

suirebit Creative Commons License 2018.10.15 0 0 2607

Lehet rezidens jegyet vettél?, az nem lesz igazán jó:(

Előzmény: Cintyó (2605)
hlslaszlo Creative Commons License 2018.10.15 0 0 2606

Es meg egy kis snack es ivoviz is jar hozza:)
De hol sikerult 10 euroert foglalni? Nem helyieknek a legolcsobb ar a honlapjukpon 20 euro. Ez a minimum, es utana jonnek a kovetkezo kategoriak.

Előzmény: Cintyó (2605)
Cintyó Creative Commons License 2018.10.15 0 0 2605

Köszönöm szépen a segítséget! 

Bőven elegendő lesz :) Azért elég vicces, hogy 10 euróért nagypoggyasz+kézitáska is benne van az árban. 

hlslaszlo Creative Commons License 2018.10.15 0 0 2604

Nem veszik szigoruan a 6 kilos kezit, csak ne legyen nagyon feltuno az elteres. De nem is a sulya, hanem a merete a fontosabb. Kis gepekrol van szo, tehat minden kisebb, a csomagtarolo rekesz is.  De a 23 kilos feladott valoban benne van az arban, szoval ez mar kb 30 kilo poggyasz szemelyenkent. Az azert eleg sok.

Előzmény: Cintyó (2602)
suirebit Creative Commons License 2018.10.15 0 0 2603

Equipaje de mano1. ¿Cuál es el peso y dimensiones del equipaje de mano?

El Pasajero puede llevar consigo un bulto como equipaje de mano con un peso máximo de 6 kilos y las dimensiones no pueden exceder de 45x35x25cm.

Equipaje para facturar1. ¿Cuál es el máximo de equipaje facturado que puedo transportar de forma gratuita?

El peso máximo gratuito permitido es de 23 kg. El equipaje facturado debe tener un embalaje adecuado, para que no pueda causar daños a otros equipajes o a la estructura de la aeronave. Todo kilogramo extra supondrá un coste adicional que será abonado por el Pasajero en el aeropuerto, siempre que previamente se le admita en el vuelo. Sólo se podrá facturar un máximo de 9kg de equipaje extra por maleta.

Un pasajero nunca podrá transportar más de 50kg.

Para bebés (Infant), el peso máximo gratuito permitido es de 8kg.

Én igy értem: a kézi 45x35x25cm és max 6 kg, azonfelül 1 db max 23kg igyenes feladott.

Előzmény: Cintyó (2602)
Cintyó Creative Commons License 2018.10.14 0 0 2602

Sziasztok! 

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Canaryflynál mennyire veszik szigorúan a taskameretet? Ryanairrel megyünk ki, viszont Tenerife és Gran Canary között repülni fogunk, de tök más a poggyaszmeret. 

Valahol olvastam, hogy a feladós poggyász benne van az árban. Ez tényleg így van? (Sajna nem tudunk spanyolul, a Canaryfly oldalán meg csak úgy szerepelnek az erről szóló infok) 

Ha lehet feladós poggyászt vinni, akkor az első kérdésem tárgytalan. :)

Köszönöm  szépen a segítséget.

Kis-toth Creative Commons License 2018.10.12 -8 0 2601

Tisztelt Fórumozók es Gran Canariaba utazók!

Most töltöttem egy hetet a szigeten. Nagyon komfortossá tette a pihenesunket Halasi Laszlo es párja Tify helyi szolgáltatása, amit mindenkinek tudok ajanlani. 400 km-es kirandulasunk alkalmával olyan dolgokat láttunk, amit mi nehezen találtunk volna meg. Fontosak voltak azok az információk, amelyeket az út során kaptunk tőlük. A vegen egy 300 képes albumot kaptam a pendrivera, amelyen profi képek vannak az útról. Külön megjegyeznem szimpatikus viselkedésüket, szolgálat készségüket , fáradhatatlan   kitartasukat.  

Laci v Creative Commons License 2018.10.10 0 0 2600

Bocs, hogy megkérdem, de csak a vezetékneved: Ináncsi, vagy ináncsi lakos vagy, mert én igen.

Előzmény: inancsi.e (2598)
similis Creative Commons License 2018.10.10 0 0 2599

Az lenne a kérdésem, hogy ha esetleg van itt olyan aki járt delfin/bálna lesen, van-e olyan cég akikkel preferáltan érdemes menni, vagy mindegy, mert úgyis szerencse kérdése, hogy mit és mennyit lát az ember. Ill. milyen hosszúságút érdemes választani, és elég-e ha ott 1-2 nappal azelőtt, hogy mennénk, befizetem, vagy már jó előre kell foglalni.

inancsi.e Creative Commons License 2018.10.10 0 0 2598

Szia!

jogos! köszi

Előzmény: hlslaszlo (2597)
hlslaszlo Creative Commons License 2018.10.08 0 0 2597

Szia,

Olvasd el jol a leirtakat vasarlas elott. Csak nehany sor van ott, de fontos.
90 napig ervenyes az online jegy.

Ne a 40 eurosat vedd meg, mert az a helyi lakosoknak szolo ar.

Előzmény: inancsi.e (2596)
inancsi.e Creative Commons License 2018.10.08 0 0 2596

Sziasztok!

Mi 10.14-én utazunk Gran Canariára. Tudna valaki segíteni abban, hogy ha most a héten megveszem a jegyet az Aqualand Maspalomas + Palmitos Park-ba, (40 Euro/fő, ha jól láttam) akkor az érvényes lesz jövő hétre ugye?

Köszi a segítséget!

Üdv.: Zsóka

hlslaszlo Creative Commons License 2018.10.04 -6 2 2595

Regen Gran Canariara nem a strandok miatt utaztak az emberek elsosorban. A deli strandok 50-60 evvel ezelott ebben a mai formajukban nem is leteztek (kiveve a homokdunek, azok termeszetesen ott voltak). A fovaros, illetve a hegyi falvak voltak az elsodleges celpontok. Ez mara teljesen atalakul. Viszont a hegyekben ma is remekul lehet turazni, setalni, kirandulni. Es peldaul vizesest (ha nem is mega meretut) meg a mostani szaraz idoszakban is lehet talalni. Ez egy 4 oras turazas korulbelul. Rovd video a Facen https://bit.ly/2O5nshi, hoszabb a Youtube-on https://www.youtube.com/watch?v=w73uN-qbG9w
Kirandulasnak van mas formaja is, kenyelmesen autoval, max 6 fovel, rengeteg latnivaloval. A kirandulasokhoz tobb mint 300 fenykep is jar ajandekba, koztuk nehany panoramafotoval, mint peldaul ez.
Mindezen tul, Face oldalunkon minden heten lehet talalni tippeket, otleteket, aktualis programokat, illetve rengeteg kepet a szigetrol.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!