Keresés

Részletes keresés

mozgóárus Creative Commons License 2022.11.20 0 0 33

Elment felette is az idő

lutria Creative Commons License 2014.11.01 0 0 30

Egy kép Zoltán Erika PB sorozatából ami nem jelen meg az újságban.

imiri Creative Commons License 2013.02.08 0 0 29
sziasztok a casanova karaoke változatára lenne óriási szükségem.tud vki segiteni?mert sehol nm találom.nem baj ha gagyi!
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.12 0 0 28

Melyikbe?

SZép zenéje van.

Előzmény: pmobilTA (27)
pmobilTA Creative Commons License 2009.10.02 0 0 27
Hali!
Ő volt egyik nap a tv-ben?
üdv
Atti
Denis26 Creative Commons License 2008.11.20 0 0 26
Sziasztok!

Az új Zoltán Erika Retrodisco best of + albumon van egy dance mix amiben az elvarázsolt éj is dancesítva lett.
Az a dal kellene nekem abban a dances verzióban, de teljes hosszában.
Ha valakinek megvan vagy hallott róla valamit kérem jelezze.
Dénes
sikary Creative Commons License 2008.09.26 0 0 25
http://bulvar.ma.hu/tart/cikk/d/0/22474/1/bulvar/Zoltan_Erika_enged_a_retro_csabitasanak
sikary Creative Commons License 2008.09.26 0 0 24
Jön az új anyag...... :) lesz rajta egy feldolgozás, ami külföldi dal feldolgozása, Josh és jutta írt neki egy új dalt , a többi remix lesz , ha minden igaz és egy hónapon belül a boltokban. Már a lemezborító fotózásán is tól vannak... :) csak pár hét... kibírod... én nem :)
Vik King 86 Creative Commons License 2007.06.15 0 0 23
Én is imádom Erikát, bár az igaz, hogy mostanában nem igazán kényeztet el minket új albummal, koncerttel...:( De mindegy, így legalább ha kijön valami új anyag, jobban fogjuk értékelni.:) CSAK JÖNNE MÁR!!!!!!!!!!!!!!
ferenc29 Creative Commons License 2007.03.21 0 0 22
Sziasztok!
Szeretnék én is hozzászólni kicsit.
Én kb 10 éve ismerem az Erikát, s a mai napig lenyűgöz azzal a profizmusával amivel elvarázsolja a szinpadon a közönséget.imádom ahogy táncol s énekel a színpadon s közben izzik körülötte a levegő.Tényleg csak jó s szép dolgokat tudok írni róla s útálom azokat a hozzászólásokat amik csak a lejáratásra mennek s azt hogy azokat azok írják akik sosem ismerték őt4
Mindegy, sok a bunkó.
Mindenesetre én azt hiszem ez alatt a 20 év alatt letett már annyit az asztalra hogy bátran írjak róla ilyeneket s büszkék legyünk rá. Nem tudom melyik mai énekesnő csinálja ugyanezt amit ő s ilyen múltja van. Szóval kijárna már neki a tisztelet.
Egyébként készül az újj albuma ami baromi jó lesz s ami talán most több publicitást kap mint az előző. Pedig a Parkett Angyalai is baromi jó lett.
Nyárra készül róla egy gyönyörű festmény is az 1800-as évekbeli feelingben amit én festek róla, s egy közös kiállításban mindenki megnézheti majd. Én ezzel szeretném megünnepelni s tisztelegni előtte s a művészete előtt.
További szép napot, estét mindenkinek!
FERENC
sikary Creative Commons License 2007.03.06 0 0 21
Én úgy tudom készül az új lemez! Már nagyon várom! A parkett angyalai is nagyon ott volt, kicsit más volt a megszokottnál, de bejött, csak kár ,hogy nem kapták annyira fel...!
Ja a Krém műsor fent van a neten és ott énekli a Zuhanunk c. számot, ha valaki mág nem hallotta volna!
TimcsiBaby Creative Commons License 2007.02.20 0 0 20

Odavagyok Erikáért,mert egy fantasztikus egyéniség!!Egy igazi Nő!Kislány korom óta rajongok érte,már családom van,és még mindig figyelemmel követem ami róla szól.Hallottam én is az új dalát,nagyon tetszik,remélem ebből album lesz!:)))ÉJFEKETE HOLLOHOZ SZÓLNÉK:SZERINTEM IDE NEGATIV HOZZÁSZÓLÁS NEM IS ILLIK!SZERINTEM TE VAGY NAGYON IRIGY

sikary Creative Commons License 2007.02.05 0 0 19
Hát igen! Most már én is hallottam a Zuhanunk c. számot és nagyon renélem ,hogy minnél többet fogjuk hallani, mert nagyon,nagyon jól sikerült szám! Alig várom, hogy legalább maxi cd-n megjelenjen!!! :)
murphy fun Creative Commons License 2007.01.21 0 0 18
Teljes mértékben egyetértek Veled!:) A Parkett angyalai tényleg csúcsszuper volt, de nem igazán kapott nagy nyilvánosságot....sajnos... Mondjuk szerintem Erikáék se nagyon nyomatták a dolgot. Például klip sem készült hozzá. A Zuhanunkat én is láttam a Névshowrban. Biztos jó lesz az album, bár megint visszatért a discosabb dalokhoz. Nem tudja valaki mikorra várható pontosan?
sikary Creative Commons License 2007.01.20 0 0 17
Készül Erika új albuma, amiről már elkészült az első dal Zuhanunk címmel! Remélem a média ezt az albumot nem tolja a sülyesztőbe, ahogy az elötővel tette! Pedig ha tudnák mit hagytak ki vele, mitől fosztották meg a jónépet!
Én drukkolok Erikának......
murphy fun Creative Commons License 2006.10.22 0 0 16
www.ecdancestars.hu itt található meg Erika szinte összes videóklippje!
Előzmény: merkur22 (14)
bORotvÁLt Creative Commons License 2006.09.29 0 0 15
Blablablabla!  Nagyon is jól tartja magát!
Előzmény: Éjfekete holló (13)
merkur22 Creative Commons License 2006.08.29 0 0 14
Hello.Hol találhatok videókat(mondjuk régieket,vagy régebbieket)Zoltán Erikáról?Mondjuk pl.:Szerelemre születtem?
Éjfekete holló Creative Commons License 2006.06.28 0 0 13
Valóban elmúlt 40. Bizony,immár 44 éves. Hát igen,varjú kisasszonyon is múlik az idő.
Hihetetlen,hogy hányan izgulnak rá erre a szottyadt,40-es nőre.
Valahogy az az érzésem,hogy a negatív hozzászólásokat törölték,ugyanis jó pár
h.sz hiányzik...
Szóval kissé egyoldalú ez a topic.
Azt nem lenne szabad elfelejteni,hogy a Playboyos képek már 4 évesek,ráadásul
agyon vannak retusálva.
Sehol egy ránc,sehol egy pocak,sehol egy táska... Sima minden,mint a baba popsija.
Hiába,a technika csodákra képes.
Én azonban megnézném Erikát most,smink nélkül. Alex,neked is ezt ajánlom,és akkor
már biztos nem izgulnál rá. Hacsak nincs ízlésficamod.
Mert a torta is feldíszítve szép ám,de nézd meg másnap...
Szerintem egy utolsó,szakadt ku..a is jobban néz ki ennél a nőnél.

Előzmény: alexxx69 (12)
alexxx69 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 12
Már biztos elmúlt 40, de most is megszopatnám.
bORotvÁLt Creative Commons License 2006.05.16 0 0 11

Erika nagyon szimpatikus nekem!

Szívesen lennék a barátnője!

Babeuf Creative Commons License 2006.05.08 0 0 3
Még többet is elnézegettem volna. Nagyon ott van a nő.
Előzmény: ágaskodó (2)
ágaskodó Creative Commons License 2006.04.10 0 0 2
Erika! Köszönjük, hogy megmutattad!
Előzmény: Törölt nick (1)
pointless Creative Commons License 2005.11.24 0 0 0
R0by D.
fenyob Creative Commons License 2005.11.21 0 0 topiknyitó
Ez a topic Zoltán Erika hivatalos topicja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!