Keresés

Részletes keresés

Melodys Creative Commons License 2020.01.02 0 0 60

Sziasztok !

 

Új vagyok itt a fórumon :)

Szeretnék segítséget kérni !

Szeretném összegyűjteni az összes Neoton Família és Csepregi Éva cd-t.

Esetleg ha van valakinek eladó kérem jelezze nekem :)

 

Szép Estét

 

Diababa91 Creative Commons License 2009.12.11 0 0 59
Szép nyári nap musical az MKB ARÉNA Sopronban! Jegyek itt!
http://www.musicalinfo.hu/index.php?cikk=936
Esthajnalcsillag2 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 58

Hello Éva rajongók!

Megjelent Éva Napraforgó könyve! Sok érdekes dolgot mesél szinte az egész eddigi életét elmondja!

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.21 0 0 56

Csepi is egy igazi képmutató.

Megjátsza magát(így meg úgy...stb.)de bezzeg annakidején falta a férfiakat.

franci78 Creative Commons License 2008.12.05 0 0 55
Kedves Claviacula!! Kérlek jelentkezz!! Felvenném veled a kapcsolatot!Köszi
dreamboy1 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 54

 

 

            SZIASZTOK NEOTONOS ÉS ÉVÁS TÁRSAIM!!!

 

 

     HOLNAP ESTE ÉVA A HAVASSAL BESZÉLGET A STORY TVBEN  ESTE  20  ÓRAKKOR!!!!!!NÉZZÉTEK.

C.Holmes Creative Commons License 2008.11.09 0 0 53
Nagyon kedvelem én is. találkoztam vele többször is személyesen . Egy helyre jártunk vásárolni. Mindíg mindenkivel kedves volt. Nem úgy mint más " művésznők "akikkel  szintén találkoztam, pl. Hámori Ildikó aki egy hisztis nő. Nekem Éva nagyon szimpatikus.
Előzmény: Shonda (52)
Shonda Creative Commons License 2008.11.08 0 0 52
Új CD-k:

bandesz22 Creative Commons License 2008.06.20 0 0 50
Éva ember tudott maradni! Amikor a csúcon voltak sem voltak allűrjei!!! Anyukám mondta: csak azért megyek veled koncertre, mert te szeretnél. A dedikáláson még puszit is adtak egymásnak. Tud a közönségnek élni és ez a legfonotsabb. Megnézném kinek fognak kezet csókolni a maiak közül. Minden tiszteletem Évának
Patak Éva Creative Commons License 2008.06.17 0 0 49
Extra videó - Csepregi Éva újjászületett! Aktív 2008. június 17. 10:01:25

if(!window.goA)document.write(''); if(window.goA)goA.addZone(14436,{displayOptions:{bannerhome:'http://ad.adverticum.net'}});

KLIKKELJEN ÉS NÉZZEN ÚJRA MINDENT, AMI TV2: TV2 WEBCAST   

Csepregi Évát kicserélték, azaz csak a ruhatárát. Mindez egy fiatalembernek köszönhető, Sipos Zsolt stylistnak, aki örömmel vállalta a feladatot, hiszen gyerekkora óta nagy rajongója Évának. Az együttműködés kirobbanóan sikerült, hiszen Zsolt ismeri Éva ízlését, az énekesnő pedig mindenben hallgat stylistjára.

Hogy hogyan talált egymásra Csepregi Éva és Sipos Zsolt, azt elmesélik ők maguk az Aktív exkluzív videójában.

NÉZZE MEG AZ EXTRA VIDEÓT!

 

 

http://tv2.hu/2008-06-17/Extra_video_-_Csepregi_Eva_ujjaszuletett/

Patak Éva Creative Commons License 2008.06.02 0 0 48

Szerintem is. ;o)

 

 

Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.01 0 0 47

Még nagyon kirájul  néz ki a korához képest.

Patak Éva Creative Commons License 2008.06.01 0 0 46

Csepregi Éva pikáns fotói

 

 

 

A Neoton Família énekesnője, Csepregi Éva azon kevés híresség közé tartozik, aki nem mutatta meg bájait egy férfimagazinnak sem. Nemrégiben azonban napvilágot látott egy olyan fotósorozat, amely igen kevés ruhában mutatja a szőke énekesnőt.

- Ma már nem számítana pikánsnak az a néhány bikinis kép, ami 1980-ban Japánban készült rólam. Egy lemez borítójához fotóztak egy szál fürdőruhában. Akkoriban ez elég furcsa volt, hiszen hiába hordtunk szűk, testhezálló fellépőruhákat, sosem vetkőztünk.

Japánban � talán pont Éva szexi képei miatt � óriási népszerűségnek örvendett a Neoton Família. Több, mint egy tucat lemezt adtak ki ott, és tíz éven keresztül minden évben felléptek. 1990-ben voltak utoljára, de a szép emlékeket azóta sem feledik. Persze akad botrányos sztori is Éva tarsolyában:

- Japánban nem volt divat melltartó nélkül felvenni mondjuk egy fellépőruhát. Több sajtótájékoztatón is előkerült a téma. Nem értették, hogy itthon, Magyarországon hogyhogy nem tartóztatnak le ezért a viseletért.


Forrás: RTL Bulvár
Foto: Trenka Attila

Patak Éva Creative Commons License 2008.05.17 0 0 45

Csepregi Éva leküzdi az akadályokat
Nők Lapja Cafe
2008. 05. 17.

 

Csepregi Éva, az egykori Neoton Família énekesnője híres arról, hogy a Fényszóró Alapítvány egyik alapítójaként akadálymentesítő és segítő törekvésekért is harcol.

Csepregi Éva törekvéseinek legújabb eredménye a 2008-as Tavaszi Kulturális Fesztivál.

– A tavalyi sikeres rendezvény után itt volt az ideje a folytatásnak. Legutóbb Zoltán Erika volt a sztárvendég, most pedig Lola, aki méltán népszerű a tinik körében. Mindig igyekszünk valami egyedit nyújtani a kis vendégeinknek.

 

 

 

 

Jómagam pedig mindig terveztem egy ’hidat’ az ép és sérült emberek között. Sőt, ezek a gyermekek is tehetségek, gondoljunk csak Szabó Andrisra, a vak kisfiúra, akit Benkő Laci fedezett fel pár éve. Remélem, hogy nagyon sokan jönnek majd, és a média is segít eme nemes cél terjesztésében – nyilatkozta Csepregi Éva, az esemény alapító háziasszonya.

Csepregi Éva és barátai saját eszközeikkel segítik hozzá az elesetteket a „világlátáshoz”, a találkozás és az együttlét öröméhez. A tréfálkozás és az alkotómunka légkörében Éva és segítő önkéntesei – köztük az énekesnő Lola vagy éppen a vak kisfiú, Szabó Andris, a méltán elismert zenész, Benkő László felfedezettje – teremtenek varázslatot. Csepregi Éva mindezek mellett továbbra is járja az országot a fellépéseivel, színházi műsorával. Az ősz folyamán pedig egy nem mindennapi lemezzel és könyvvel is jelentkezik. (NLC)

mmasni Creative Commons License 2008.03.17 0 0 43

Remélem, a kérdés beírása óta már megtörtént :-)

 

Üdv. Hajni

Előzmény: roli30 (42)
roli30 Creative Commons License 2008.03.01 0 0 42

Szia Hajni!

 

 

Mikor lesz "kézzel fogható" az Abrakadabra CD? Már nagyon várom.

 

Üdv:

 

Roli

mmasni Creative Commons License 2008.02.13 0 0 41

CRITICAL_ERROR:
Line : generic, class2.php

Error reported as: [6]: Nincs megfelelő kapcsolat a mySQL-hoz. Ellenőrizd az e107_config.php file-t, hogy megfelelő információkat tartalmaz-e.

 

Sajnos már én sem tudok belépn :-( Már kívülről sem látom, mint vendég. Nem tudom, mi lehet a gond.....

Esthajnalcsillag2 Creative Commons License 2008.02.08 0 0 40
Bocsi, nem Rockszámla hanem "Magyar Rock 1974-1982."
Előzmény: Esthajnalcsillag2 (38)
dreamboy1 Creative Commons License 2008.02.04 0 0 39

 

 

      Kedves Esthajnalcsillag!

 

     Akkor nem tudom miért nem enged téged nekem a Mozzilán jó csak az explorerel volt rossz.Azon viszont egyáltalán nem tudok be lépni.

Esthajnalcsillag2 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 38

Szia !

No, hát megpróbáltam a Mozilla Firefox-al is, de ott is hiába...

"A flood védelem alatt áll, és figyelmeztet téged, ha továbbra is folytatod a lekérdezését a honlapnak, ki leszel tiltva!" Na, hát én nem foglalkozom vele többet!

 

Viszont tgnap a Sztárözönben volt Csepregi Éva és mesélte, h. az Omegás Kóbor nagy Kedvence volt /talán még ma is az!/ annak idején!  : ) Nem csodálom...

Léptek is fel az Omegával is többek között meg más magyar együttesekkel is a '70-s évek II. felében Cannesban a MIDEM-en.

/Bővebbet a Sebők Rockszámla 2. könyvében/

Előzmény: dreamboy1 (36)
dreamboy1 Creative Commons License 2008.01.27 0 0 37

 

 

                                                                                     Sziasztok ÉVÁSOK!

 

 

      Tudja valaki ?Ma lesz ÉVA és ÁDÁM a Névsorban 20 órakkor az Atvn?

 

                                                                                                Feri

dreamboy1 Creative Commons License 2008.01.27 0 0 36

 

 

       Kedves Esthajnalcsillag2!

 

 

  Nekem úgyan ez a problémám volt az Éva honlapján.Az exploeren keresztül nem tudtam be lépni hiába probáltam de a Mozzilán keresztül megy.Ezt még a rendszergazda sem tudta miért.

 

                                                                Feri

Esthajnalcsillag2 Creative Commons License 2008.01.25 0 0 35

Sziasztok!

 

Van 1 kis gondom; most szándékosan itt írok és nem a Neoton Família topicon! Megpróbáltam regisztrálni a www.csepregieva.com honlapon, ez sikerült is, viszont kérte h. aktivizáljam a regisztrációt ez is megvolt sikerült, csak utánna többször megpróbáltam belépni és tudom, h. a megfelelő névvel és jelszavammal léptem be, de folyton elutasít. Már a városunk MINDEN és még1x mondom  MINDEN LEHETSÉGES NETCAFÉJÁBAN megfordultam próbáltam belépni, de folyton elutasít, sőt! Nem 1x ki is írja, h. " a webhely elutasította a lap megjelenítését", meghogy " Nincs jogosultsága a lap megtekintésére" ha meg véletlenül mégis megnyitja, akkor NEM ENGED SZÖRFÖZNI a honlapon! : (((((((((((((((((((((((

Én nem tudom miért van ez így, de a honlap webmastere is odafigyelhetne e dolgokra, arról nem beszélve, h. ezzel így Évát is lejáratja! /Bár én nem Őt hibáztatom ezért!/ Nagyon sokan panaszkodnak emiatt, egyszer már adhatna NORMÁLIS VALÓS tanácsot a honlap készítője, ha olvassa e hozzászólásom, kérem legyen kedves vegye figyelembe a kérésem és tenni valamit mostmár, h. ez a probléma megoldódjon és MINDÖRÖKRE megszűnjön!

Köszönöm!

roli30 Creative Commons License 2008.01.12 0 0 33

Sziasztok!

 

 

Nem tudom, lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de nagyon érdekelni, hogy ez az új Abrakadabra c. CD gyerekeknek szól ugye és nincs semmi köze a Neotonos Abrakadabra CD-hez.

 

A választ előre is köszi

Roli

Előzmény: mmasni (30)
Patak Éva Creative Commons License 2007.12.19 0 0 32
Patak Éva Creative Commons License 2007.12.19 0 0 31
mmasni Creative Commons License 2007.12.19 0 0 30

Az Éva újsággal egyidőben, december 13-án jelent meg az Abrakadabra cd. Szalai Gabinál lehet kapni, boltban még nem láttam. Az Éva újság rendeléseinek részleteit egyeztetjük és küldöm, annak, aki szeretne. Írj nekem a g e b e r h s @ g m a i l. com mailre (szóközök nélkül)

 

Fellépéseken is lehet kapni, ha mostanában mentek.

 

Üdv. Hajni

Patak Éva Creative Commons License 2007.12.16 0 0 29
mmasni válasz | megnéz | könyvjelző 2007.12.15 22:39:06 © (3992)

Sziasztok, dec. 13-án megjelent az Éva újság. Hozzájutásának módja és további információk: www.newcsepregieva.com honlapon a fórum menüpont alatt: Minden, ami zenével kapcsolatos (Éva újság)

puszi
mmasni Creative Commons License 2007.12.04 0 0 28
Dec. 6-án a Jégcsarnokban 10. 00 h-tól gyerekműsor! nem csak gyerekeknek :-)
herusz Creative Commons License 2007.11.24 0 0 27
Felejthetetlen élmény volt életem első Neoton koncertje tegnap este a Jég és Rendezvénycentrumban. Igaz, elég nehezen értünk oda, mivel a busznak kerülőúton kellett mennie az Újpest-Debrecen meccs miatt, és rossz helyen is szálltunk le, így kb 20 percet gyalogoltunk a hidegben, de megérte!!!! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!