Keresés

Részletes keresés

partner113 Creative Commons License 2021.07.17 0 2 107

Mindig  talál négy borzasztó vendéget a műsorába.

A  mélypont : KAbát  és Ganxsta

OrfN Creative Commons License 2021.05.06 0 1 106

Irodában kénytelen vagyok a Bochkor című rádióműsort. Néha-néha még elmenne, de nekem elviselhetetlen mindennap ez a pojáca Bochkor. Nem tudom, mire ennyire nagyképű, mert nekem teljesen átlagos képességű embernek tűnik, aki vmiért zseninek érzi magát. A nyelvtudásán kívül full tájékozatlan szinte minden területen.
az meg különösen vicces, hogy egy láncdohányos, sportból felmentett ember fikázza állandóan a bicikliseket. elmehetne pszichológushoz, mert ahányszor szóba kerül téma, vad fikázásba kezd. Persze stúdióból könnyű beszólogatni, főleg h mindenhova autóval megy. Egyszer az utcán biciklisek között elmondhatná a véleményét.

 

Ma az egyik sms-ező azt írta neki, h ne erőltessék az angolt :D Bochkor persze lekezelően visszaszólt neki, pedig azért van benne igazság. Ahhoz képest, h elvileg Laci és Bochkor és folyékonyan beszélik, elég sokszor meggyűlik a bajuk a kiejtéssel, főleg Lovász úrnak. Valaki felvilágosíthatná Bochkor urat, hogy 2021-ben meg nevetséges a nyelvtudásával menőznie, egy jobb munkahelyen vagy gimiben simán beszélnek úgy, mint ő.

Zmmplen Creative Commons License 2021.05.06 -3 2 105

Bochkort egy nárcisztikus személyiségnek vélem, jönnek-mennek mellőle az emberek, nők. Hiába dolgozott hosszú ideig Lalikirállyal, még csak baráti viszonyt se tudott kialakítani vele. Hajviseletével megragadt a ,80-as éveknél, öregember lett, ami nem baj, csak még mindig macsó szerepben tetszeleg. Egyedül ő sem képes egy reggeli rádiós műsort érdekessé tenni, 1-2 munkatárs kell mellé, akivel elröhögcséllik az időt.
Nincs ebben semmi extra.
Dr. Xandra, elment az eszed? Apád lehetne! Te minőséget érdemelnél!

apeeng Creative Commons License 2018.12.09 0 1 103

Mostanában valami történhetett, mert egyre többet szerepel ez a bocskor, meg a puzsér...

 

Lehet azért, mert igény van ezekre?...akkor ez a vég...

Törölt nick Creative Commons License 2018.09.30 0 2 102

http://www.life.hu/sztarok/20180930-egy-mikulas-unnepsegen-kerult-kellemetlen-helyzetbe-bochkor-gabor-boros-lajos-miatt.html

Bochkor neked nem kell semmiféle jelmezbe bújnod hogy ciki legyél.

Elég csak kinyitni az aljas öntelt pofádat a ratyirádióba.

Ja amúgy a készpénzes kitöltött számlatömb láttán a te fajtádnak semmit sem ciki művelni, semmitől nem undorodtok !

Én viszont tőletek nagyon !!

Törölt nick Creative Commons License 2018.05.13 0 2 101

Ez a senkiházi ripacs még megsértődik, ha szembesítik az igazsággal:

http://www.life.hu/sztarok/20180512-bochkor-gabor-elo-adasban-akadt-egy-hallgato-eloskodonek-nevezte.html

Igen, egy senkiházi retek ingyenélő ripacs, semmi több.

A rádiós műsorvezetői titulustól fényévekre van !

 

evilwolf Creative Commons License 2017.11.16 0 0 100

Jó lenne egy olyan műsor, akár Bochkoré, akár Puzséré, amelyik azzal foglalkozna, hogy melyik öreg celeb nem rákos. Vagy melyik nőt nem molesztálták.

Van olyan? Mert arra inkább kíváncsi lennék.

Most valahogy minden öreg rákos lett, és hirtelen sajnálni köll. Mert másképp kimaradnának a hírekbű.

Ó, szegínyek!

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.25 0 2 99

A szennymédia köpőcsészéjének tartalma ez az ember (ember ?).

De nincs egyedül, az összes ker.média reggeli viháncoló patkányai ide tartoznak !

Előzmény: Törölt nick (98)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.25 0 2 98

Na ezt a gusztustalan ripacsot ismét valami kamuhírrel életben kell tartani :-((

http://www.life.hu/sztarok/20171023-bochkor-gabor-halalhiret-keltettek-az-interneten.html

Csak hogy beszéljenek róla :-(

Okádék ez a médiaripacs !

martinaxe7 Creative Commons License 2017.08.03 0 0 97

Bochkor elvtárs jó elvtárs

 

http://www.betekinto.hu/2016_3_borvendeg

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.06 0 2 96

Az összes kereskedelmi rádiós műsorvezető egy rakás tehetségtelen ripacs szar.

Most jöttél rá ?

Bochkorral és Sebestyén Balázzsal az élen.

Balázska Bochkoréktól "tanult" olyan is :-((

De van ettől még lejjebb:

A tahó suttyó röhögőgép István Dániel és Istenes Bence.

Nőből pedig a féreg Pordán Petra.

Mi a közös bennük ?

Mind ker. rádiós reggeli majomparádéban röhögtek együtt !

Köcsögök.

Akik hallgatják őket, ők a legszánalmasabbak.

Előzmény: Veszpremi (95)
Veszpremi Creative Commons License 2017.06.15 0 3 95

Nem találtam jobb helyet beírni, mint ide, ez a bocskor egy ritka nagy paraszt sznob, hihetetlen. Néha véletlenül belehallgatok a reggeli idióta műsorába, ma a roamingról beszélt. Ez a manus azt nem tudja, hogy mi a roaming! Fogalma sincs róla! Én van mersze erről műsort vezetni. De ennél még alapvetőbb dolgokban is teljesen tájékozatlan. Nálam tuti nem rúgna labdába, ha lenne rádióm. Ja és ami szomorú, ezeket nevezik egyesek, nem is kevesek isteneknek. hová jutottunk!?!?!?

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.12 0 1 93

Várkonyi babát vár? nagyon meghízott, vagy csak a ruhája lenge:))

Astrás Creative Commons License 2009.02.18 0 0 92
Igen,ebben tényleg igazad,van.Sokat segített neki,és számított ez,hogy külföldön nevelkedett,és nem szegénységben.
Előzmény: C.Holmes (91)
C.Holmes Creative Commons License 2009.02.18 0 0 91

Persze ez mind igaz amit írtál,de azért nem szabad elfelejteni azt a családi hátteret amiben  felnőtt. Külföldi iskolák ( ahol könnyen tanulhatott nyelvet, angol, német ) apuci újságíróként dolgozott, jól éltek ott nyugaton, mi pedig itt.........

De ! Ettől függetlenül, tényleg jó amit csinál !Nem vagyok irigy rá csak egy kicsit,de ez olyan szeretettel teli irigység. Sokszor jutott már eszembe, hogy pl. Albert Györgyi és a huga Andrea (reklámokkal foglalkozik ) és persze Bochi is érezték e ,hogy milyen szerencsések , hogy "kint" élhettek gyermekként. Mekkora elönyt  jelent, jelentett ez a múlt, másokkal szemben e miatt.

 

Előzmény: Astrás (90)
Astrás Creative Commons License 2009.02.17 0 0 90
Én nagyon becsülöm,a Bocsit azért amiket csinál,ahogyan csinálja,csak sajnos a sok kapzsi ember legszívesebben letörölné,a földről a saját maga telhetetlensége miatt. Bocskor nem az egyik napról a másikra jutott el idáig,hanem megdolgozott érte,nem mint a mai megasztáros benyalom magamat minden hova emberek,némelyiknek érettségije sincs,de ő,,sztár,, ....
Előzmény: Törölt nick (89)
WOLVES#76 Creative Commons License 2009.02.16 0 0 88
Üdv mindenkinek.

Szeretném megkérdezni, hogy nincs-e meg valakinek a "Macsó papák" című könyv elektronikus formában (PDF,E-Book). Nagyon fontos lenne!
Várom mihamarabbi válaszaitokat.

Köszönöm.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.16 0 0 87
a műfaj az ugye a humortalan, erőltetett műsorvezetés? abban tényleg ő az egyik legjobb! :DDD
Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.02 0 0 85
én arra lennék kiváncsi, honnan van az időgépe, amivel visszamegy 1983-ba a ruháiért és új frizuráért
giriama Creative Commons License 2009.01.30 0 0 84
Szerintem jó nézni, és hallgatni! Profi!
Dain Bramaged Creative Commons License 2008.11.25 0 0 83
A maga műfajában jól csinálja. Na de a műfaj!???
C.Holmes Creative Commons License 2008.10.27 0 0 82

Bocsit nagyon jó fejnek tartom !Ha tudom hallgatom a reggeli adásukat.Jók a témák, amit vagy akit nem szerettem (Edina aki végre megszült) már szerencsére nincs ott.

Sok az irigye, de ez már csak így van !

hu.gi2.0 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 81
Lehetne a Bár 2.0-soknak is topicot csinálni.
Kaiserkönig Creative Commons License 2008.10.23 0 0 80
És neked mennyivel jobb ha lefikázhatod?? A Bochinak igaza van, hogy a fórumozók az egy külön állatfaj, de ez csak az ilyenekre vonatkozik mint te....
Előzmény: Andromedius (76)
pengeee Creative Commons License 2008.09.03 0 0 79
ja, én sem valami sz....ra céloztam, ennek a festéknek henna az alapanyaga, ami köztudottan természetes anyag, sőt még ápol is. A neve is tükrözi, hogy férfiaknak találták ki, egyszerű, lényegretörő, Henna +. nem tudom ki hogy van vele, de én szeretem az egyértelmű dolgokat.
pengeee Creative Commons License 2008.09.03 0 0 78
Az ősz halánték árulkodik a koráról, na igen...a nyelvbotladozás korral jár :)
SamRivers Creative Commons License 2008.09.03 0 0 77
...tényleg jó fej, csak nem tud beszélni. Legalábbis reggelente nehezebben megy neki.
Előzmény: pengeee (74)
Andromedius Creative Commons License 2008.09.03 0 0 76

Ez annyira leegyszerűsített világnézet, amit képviselsz.

Szerinted egy öntelt pöcsről nem lehet azt mondani, hogy öntelt pöcs, mert akkor már irígykedik az ember?

Gondolkozzál már ezen egy kicsit.

 

Előzmény: Kaiserkönig (73)
poccahonttas Creative Commons License 2008.07.31 0 0 75
:D tényleg nem mindenkinek áll jól az ősz haj, de szerintem Bochkort sármossá teszi. A többieknek most már a festés sem ciki, persze csak természetes anyaggal, mert vegül hajuk sem marad. :)
pengeee Creative Commons License 2008.07.28 0 0 74
ja, jó arc, de neki se ártana egy kis Henna plus a fejére, mert már olyan, mint a hó! Én kipróbáltam, nekem bejött. Ajánlom mindenkinek, aki nem a kar nagypapi lenni papi korában. nem gagyi, és nem olyan a színe, mint a női festékeknek
Előzmény: Kaiserkönig (73)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!