Keresés

Részletes keresés

Hercule1 Creative Commons License 2018.07.22 0 0 158

ELADÓ MY FAIR LADY JEGYEK! (CENTRÁL SZÍNHÁZ, ALFÖLDI RÓBERT)!!!!!!

 

2018.09.22. szombat, 19 óra, fszt. bal 15. sor 7-8. szék. A két jegy ára együtt 17 000 Ft.

 

Elektronikus jegyek, előre utalás után e-mailben küldöm az Interticketes jegyeket.

bertram1@citromail.hu

Magdi60 Creative Commons License 2018.05.29 0 0 157

Ma este a Hír tv Alinda műsorában 23 órakor ha jól hallottam lesz Alföldi Róbert, elfogadta kivételesen a meghívást, mert ez az utolsó ugyanis elbocsátották Weiszer Alindát.

https://24.hu/belfold/2018/05/26/alfoldi-lesz-alinda-utolso-vendege/

 

Hercule1 Creative Commons License 2018.04.23 0 0 156

ELADÓ MY FAIR LADY JEGYEK! (CENTRÁL SZÍNHÁZ, ALFÖLDI RÓBERT)!!!!!!

 

2018.05.24. csütörtök, 19 óra, fszt. bal 15. sor 4-5. szék. A két jegy ára együtt 18 000 Ft.

 

Elektronikus jegyek, előre utalás után e-mailben küldöm az Interticketes jegyeket.

bertram1@citromail.hu

picimadárka Creative Commons License 2017.02.10 0 1 155

Krizsó Szilvia, új, most induló, hetente jelentkező, beszélgetős műsorában szerepelt Alföldi Róbert.

Nagyon kedvelem Alföldit.

A műsor remek volt.

Pörgős, vidám, szórakoztató.

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.11.05 0 0 154

Novák Előd megszívta a szívatgatást:- fizethet1 millát Alföldinek.

Remélhető, hogy ez azért elgondolkodtatja Novákot a hülyesége gyakorlása során.

Feketeervin Creative Commons License 2015.01.03 0 0 153

Sziasztok!

 

Látta valaki Robit a Játékkészítő című "akciómesében" játszani a múlt év végén a Tüskecsarnokban? Lesznek még előadások?

 

Üdv:

Ervin

Magdi60 Creative Commons License 2014.07.06 0 0 152

Magdi60 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 151

 

 

Magdi60 Creative Commons License 2014.03.18 0 0 150

Akkor még egy év, és  mehet minden.

Előzmény: Márciusi Dusán (149)
Márciusi Dusán Creative Commons License 2014.03.18 0 0 149

http://youtu.be/UNv2FsVR8Lw

 

 

2005-ben Bartók Béla jogutódja, Vásárhelyi Gábor letiltotta A kékszakállú herceg várának Alföldi Róbert-féle rendezését. Az M2 Kultúrház című műsorában mindkét fél megszólal, igaz, külön-külön. A beszélgetés közben háttérinformációkat kaphatunk a szerzői jog értelmezéséről, betartásáról. Gyertyánffy Pétert, az Artisjus főigazgatóját és György Péter esztétát kérdezték a témában. Riporter: Galambos Péter.

gombóc63 Creative Commons License 2010.06.09 0 0 146
Akkor bizony kár érte:-))))))
Előzmény: rozgo78 (145)
rozgo78 Creative Commons License 2010.06.09 0 0 145
Szerintem az utóbbi időben nagyon jó sármos pasi lett belőle.
Előzmény: Magdi60 (144)
Magdi60 Creative Commons License 2010.06.09 0 0 144
Sovány lett, én is úgy látom. De jól áll neki.
Előzmény: rozgo78 (143)
rozgo78 Creative Commons License 2010.06.09 0 0 143
Szerintem manapság ritka az olyan ember mint Alföldi Róbert ebben az országban. Ő az a fajta ember akiknek az arcáról mindig lehet olvasni, hogy mi zajlik éppen abban a pillanatban benne annyira őszinte. Igaz még csak egyszer láttam élőbben a Nemzeti színház nyílt napján 2 éve , de minden vágyam hogy egyszer személyesen találkozzak vele. Bevallom őszintén én sem rajongtam sokáig érte de aztán jött az m1-en a Társulat és láttam tanítani és őszintén nyíltan meg mondata a véleményét fel figyeltem, hogy talán tévesen ittlétem. Az meg hogy ha tényleg más az csak rá tartozik senki másra ne azt nézzék az emberek hanem azt hogy mit tesz vagy tett már le az asztalra. És ha olvasná véletlenül ez az írást azt üzenem neki: TÖLTSE FEL A TARTALÉKAIT mert láttam egy nyilatkozatát, hogy fogytán SZÜKSÉGÜNK van Önre és KITARTÁS. És remélem egyszer sikerül találkoznom Önnel. Virág78
Cicapunci Creative Commons License 2009.11.08 0 0 142

Nem mindegy,hogy az,vagy nemaz? Tudtommal nem ismerte el.

Miaz,hogy "amióta kiderült róla..." Ésaztán?

Attól.ha neked mondjuk kihullik a hajad,még ugyanugy szeretnek,tisztelnek,vagyha szarba lépsz akkor is,meg ha felszedsz husz kilót akkor is.

Kicsit idegesítő vagy,már bocs:S

Előzmény: C.Holmes (139)
Cicapunci Creative Commons License 2009.11.08 0 0 141

Nem mindegy,hogy az,vagy nemaz? Tudtommal nem ismerte el.

Miaz,hogy "amióta kiderült róla..." Ésaztán?

Attól.ha neked mondjuk kihullik a hajad,még ugyanugy szeretnek,tisztelnek,vagyha szarba lépsz akkor is,meg ha felszedsz husz kilót akkor is.

Kicsit idegesítő vagy,már bocs:S

Előzmény: C.Holmes (139)
C.Holmes Creative Commons License 2009.09.08 0 0 139
Természetesen a tehetség a produktum, amit alkot egy ember független ettől a "dologtól". Én is ezt írtam, nagyon jók a képei.Sajnálom.
Előzmény: Magdi60 (138)
Magdi60 Creative Commons License 2009.09.07 0 0 138
Nem. De itt most nem a felvonulásról van szó. Ettől én még elismerem valakinek a tehetségét, és pl. szeretem Márkus Lászlót és Mensáros Lászlót is, manipulálás nélkül.
Előzmény: C.Holmes (137)
C.Holmes Creative Commons License 2009.09.07 0 0 137
Ha valami zavar valakiben, az az én dolgom. Látom hatott rád a média! Egyed csak! Hagyd magad manipulálni !Én nem szeretem a természet ellenes dolgokat. Ugye azért nem kötelező " annak" lenni, mert bizony akkor gond lenne az utódlással. Szerinted, felvonulásuk a belvárosban az a bizonyos "négy fal " amit emlegetsz?
Előzmény: Magdi60 (136)
Magdi60 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 136
Ha valaki hazamegy, és otthon van, azt csinál, amit akar. Te is. Biztos van olyan, amit nem tennél a kirakatba. Hagyjuk tiszteletben minden ember dolgát. Tulajdonképpen már egy orrpiszkálás is lehet undorító. Ne légy prűd és elítélő.
Előzmény: C.Holmes (135)
C.Holmes Creative Commons License 2009.08.30 0 0 135
Volt idő amikor nagyon kedveltem, de amióta megtudtam "azt" a dolgot róla nem tudom ugyanazzal a szemmel nézni. Fantasztikusak a képei !! Egy érett ember alkotásai ! Annyira sajnálom.
TeniszPartnertKeresek Creative Commons License 2009.08.20 0 0 134
Igazgató
Magdi60 Creative Commons License 2009.04.02 0 0 133

Jajj, de sajnálom, szegény. De hogy szétcsúszott egy esetleg nem jól rátett karabiner, az érthetőbb, mint amit itt az Indexen írnak, hogy szétszakadt a heveder.

 

Ajjajj
Előzmény: kábelbúvár (132)
kábelbúvár Creative Commons License 2009.04.02 0 0 132

Alföldi Róbert a Blikk cikke szerint két méter magasból zuhant arccal a színpadra. A Nemzeti Színház főigazgatója a Koldusoperában alakítja Bicska Maxit. A baleset az akasztási jelenetben történt. Az a heveder csúszott szét, amellyel Alföldi testét a zsinórpadláson lógó kötélhez rögzítik egy karabinerrel. A színész-rendező egy percig mozdulatlanul feküdt, majd a saját lábán hagyta el a színpadot, de a tapsra már nem tudott visszajönni, mentő vitte kórházba. Törése nincs, zúzódott a mellkasa, bordái és a lába is, de már hazamehetett.
mno

 

:((

 

Jobbulást !!!

Rebme Creative Commons License 2008.11.25 0 0 130
Szuper csávó.
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.02 0 0 128
Örülök, hogy ő lett az igazgató. Nagyon kis helyes.
koboldbige Creative Commons License 2008.04.19 0 0 127
Nem irigylem!
Magyar jó szokás,hogy a középszerű és magukat zseninek gondoló emberek mindent megtesznek,hogy a valóban kiválókat letapossák , besározzák!
Fog még kapni sok gennyes,rosszindulatú kritikát.
Szerencsére a sok megkeseredett kicsinyes beszólás eddig sem tántorította el.
Szorítok,hogy elég ereje legyen továbbra is. A filmje pedig végre egy valódi film!

Ja!:))Ha elkeseredne,mindig gondoljon arra,ha majd egyszer meghal ..........ezek a kis senkik,hogy fogják verni a mellüket és mesélik majd fűnek fának milyen jó barátai is voltak ennek a zseninek,.............../ amire remélem jó sokat várhatnak:D/
gányamunka Creative Commons License 2008.03.12 0 0 126
  jó fej    (hajrá Alföldi!!!)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.11 0 0 125
Nekem nagyon bejön mert jó pasi olyan kisfiús, amikor néz meg mosolyog.
eBgondoalt Creative Commons License 2008.03.05 0 0 124

Durbint sógor: Alföldi Roby

 

Erre mondják azt, hogy amióta elment az esze, mindig színházat akart teremteni. Jött ez a srác, a karrieristák erőszakos és arrogáns stílusjegyeivel és elhitette az emberekkel: meg tudja csinálni. Mikor rájött, hogy a bulvárban és a reflektorfényben több pénz van mint a művészetben, csepűrágónak állt. Akinek valaha volt tehetsége, annak nem esik nehezére a szerepcsere. Ez a 40 éves férfi, aki mára már csupán árnyéka önmagának: Alföldi Róbert.

 

És persze lehetne folytatni a szívszorongató történetet a parasztlegényről, aki elindul szerencsétpróbálni nagyvárosba, mivel a hagyományos értelemben vett munkához nem igazán fűlött a foga. Könnyeinkkel küszködünk, mikor az igazgató urat ért rágalmakra gondolunk. Miféle indulatokat korbácsolnak fel ezek a bíráló szavak egy olyan emberben, akinek az érzelmekkel való dobálózás a munkaeszköze? Aki azt gondolja, színház az egész világ, nincs tétje a döntéseinek, olyan ez csak mint egy sakkjátszma, ahol ide-oda tologathatja a parasztokat, elfeledkezve arról, hogy egykor Ő sem ült kényelmes fotőjben. Rég volt, talán igaz sem volt...

 

Miféle indulatok ébrednek egy olyan emberben, akiben a túlérzékenység a várakozás hosszú évei alatt eltorzult, akiben a kisember megalomán hajlama lassan rögeszmévé kövesedett? Miféle kiváltsága van ennek az embernek? Miféle felszínes, közhelyes sztereotípia alapján kellene szánalmat, megértést éreznünk a könnyei, csalódásai, sikerei, felszabadultsága, ígéretei, árulása, pletykái, jó- és rosszindulata miatt?

 

És lehetne még idézni Pepin sógor írásából, mely egy túlfűtött kamaszlány rajongásval és naivitásával mutat rokonságot... vég nélkül. Totál feleslegesen. Az egészet valami sekélyes gondolatiság megposhadt kocsonyája lengi át. Igaz, ez háttal ülve a közönségnek nem igazán értelmezhető. Pedig sosem szabad megfeledkezni azokról, akiket nem engednek reflektorfény közelébe, akik nem várják el mindig újra és újra az ő tehetségüket és nagyszerűségüket angyalok kara zengje. Ha van szakadék, ami elválasztja Alföldit a hétköznapi, ÁTLAGOS emberektől, azt úgy hívjuk: egyszerű és tiszta művészi igényesség.  

Előzmény: Törölt nick (123)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!