Keresés

Részletes keresés

abrahamka Creative Commons License 2006.10.21 0 0 17
Nemlackó Szia!

Bt. formában működsz?
(most alakítottad meg a Bt-t?)
mikortól tudtál a Bt. nevére kérni számlákat, leírni költségeket?

a működési engedélynél ÁNTSZ mit nézett?


Mr Anderson Creative Commons License 2006.03.14 0 0 16
Kedves topicnyitó, ha lesz sült császárszalonna is, akkor jövök törzsvevőnek! Szerintem egy csomóan szeretik ezeket a kajákat, én henteshez szoktam bejárni ilyeneket enni. Finom savanya is legyen ám! :))
Nemlacko Creative Commons License 2006.03.14 0 0 15
Sziasztok.

Nemtudom jár-e még ide valaki, vagy érdekel-e valakit ez a téma, de én a jövő hónapban nyitom az italdiszkontomat. (vidéken, faluban)

1.5M nem elég hozzá. Árukészletre kb 3.M Ft kell és akkor még nincs nagy mennyiség semmiből. A kezdeti kiadások közel 300.E Ft.
Ha versenyképes akarsz lenni a boltoddal akkor meg kell nézni a konkurenciákat a környéken (multik nem számítanak! Egy üveg sörért vagy Kóláért nem fog senki sorba állni a teszkóban.)

Folyamatosan figyelni kell a beszállítók akcióit és az árlistákat össze kell hasonlítani!

Ha valaki jártas a témában /szakmabeli/ tapasztalatokat szívesen cserélnék vele!

Én még elég friss vagyok a boltos szakmában, pont tegnap kaptam meg a működési engedélyt...

Remélem tudunk segíteni egymásnak.
Előzmény: Bence007 (13)
Bence007 Creative Commons License 2005.12.01 0 0 13

Ha már a megacentereknél járunk, magyarázzatok már meg nekem valamit!

 

Most olvastam, hogy a Pólus Centerben egy 24 nm-es üzlethelység bérleti joga sok pénzért eladó. Továbbá havonta 800.000 Ft költség van vele, melybe belefogaltatik a bérleti díj, valamint a rezsi! Én ekkora üzleteket garmadával látok, ahol ruhákat árul KÉT plázaribi! Valószínüleg ők is alkalmazottak! Most akkor rongyok eladásából minimum másfél milla haszon realizálható lenne????? Kötve hiszem! Bár ha így van, akkor mehet a francba a sültkolbász. Csak a rongyárulással lehet pénzt keresni!

 

Zottjoghurt barátom! Te is csinálj babacédét, és áruld! Valaki már megcsinálta, és sok szerencsétlent be is palizott ebbe a baromságba! Én ilyen átverősdibe nem akarok belemenni, mert szembeköpném ömmagam! Bár amennyi elesett szerencsétlen ember van kis hazánkban, biztos sok pénz folyna be a 2500 Ft-os belépési díjon. Ja, és a terméket" pl. küllő" 2000 Ft-ért adnám a "munkatársaimnak" nettó, amire nyugodtan rátehetik a hasznukat. De szánalnmas wazze! 

 

Hajrá sültkolbász, vagy rongyárulás?

Előzmény: Zottjoghurt (12)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.11.30 0 0 12

hogy "a Sparban fele ennyiért kapok virslit".

 

igen, ezért is lenne jobb a kolbász mlm, hiszen úgy bárkinek lehet belőle ferrarija, legalábbis sokan és sokáig azt hiszik.:))

Egyébként tényleg halott a körút, minden a megacenterekbe koncentrálódik, sajnos.

Szinte havonta cserélődnek az üzletek, legutóbb kb. 1 évig bírta egy francia kézműves piperebolt, pedig tényleg szépen meg volt csinálva és minőségi cuccok voltak, csodálkoztam is, hogy eltűnt. 

Előzmény: Törölt nick (10)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.11.30 0 0 11

Talán kombináld az mlm-el, épits sültkolbász hálózatot (piramist), ilyet még úgyse csinált senki. Igy még bolt sem kell hozzá.

Bennem már felötlött a sóder és a küllőforgalmazás is ebben a formában, de még nem dolgoztam ki a részleteket...

Előzmény: Bence007 (8)
msmks Creative Commons License 2005.11.30 0 0 9
Airmant mindenkinek!
Előzmény: Bence007 (8)
Bence007 Creative Commons License 2005.11.30 0 0 8

Inkább akkor éhen pusztulok! Ezekbe a piramisjátékokba a szerencsétlen nyomorultalk utolsó elkeseredésükben ugranak bele! Nekem egyszer akartak eladni amway fogkrémet 3000 Ft.-ért. Azt mondták, hogy ebből egy pötty is elég a fokefére. Mondom, a 300 Ft-os fogkrémből is. Inkáb valami normál vállalkozás, és akkor nem égetem le magamat saját magam előtt! Lehet, hogy kolbász és hurka sütödét nyitok. Szerintem nem vagyok egyedül azzal a nyomorommal, hogy megcsömörlöttem a kínai(édessavanyú), arab(gyros), amerikai( hamburger), olasz(pizza, makaróni) kajáktól. Jó kis lacipecsenyéző! Az kell a magyar gyomornak! Most elkezdek jó helyet keresni, és ha nekem tettszőt találok belefogok. Ha meg nem, akkor maradok a közszférában, és befordulok!  Egyébként alalmazott nem kell, majd segít a család. Vagy a pofámba fröccsentik a forró olajat, hogy hagyjam őket békén!

 

Ez is halott ötlet bizniszmágusok?

Előzmény: Zottjoghurt (7)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.11.30 0 0 7

Akkor nem marad más mint az Amway, ott millákat keresenek egyesek. Tessék kezdőcsomit venni!

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9015742

 

"Most Orlando után 5.617.000Ft volt a számláján, pedig két hetet itthon sem volt, mert mint említettem Orlando-ban pihent!"

 

igy kell ezt csinálni..:)

Előzmény: Bence007 (6)
Bence007 Creative Commons License 2005.11.30 0 0 6
Jól letörtetek! Már kezdem én is belátni, hogy ezzel a diszkont nyitással elkéstem vagy 10 évet! No nem baj, töröm a fejemet, aztán valami jó kis pénzkereseti lehetőség csak bevillan. Vagy nem! Ágyő diszkont, nem kellessz!
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.25 0 0 5

Csak pár szám:

 

ha egyetlen embert foglalkoztatsz minimálbéren az havonta legalább 90 ezer ft járulékokkal együtt, de annyiért senki nem fog dolgozni, és egy ember nem elég, legalább 3 kell, az már havi minimum 300k bérkiadás.

 

Bérleti díj szintén többszázezer havonta. Induló árukészlet beszerzése, stb..

 

..és úgy nagyjából el is fogyott a léd ezzel.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.25 0 0 4

1.5 milla? :)

 

Bele se kezdj, reklámra sem elég.

 

Ha annyira boltot akarsz nyitni, inkább egy sok különleges árut áruló kisboltot nyiss, prémium kiszolgálással.

 

Egyébként vannak nagy beszerzési társulások, akiknek köszönhetően nyomott egy csomó termék ára. Árut beszerezni sok helyről lehet, googlizz egy kicsit...

Mindörökké Csók Zenekar Creative Commons License 2005.11.10 0 0 3
Add nekem a csízt, majd jól befektetem. Komolyan!
Előzmény: Bence007 (-)
Pistike Creative Commons License 2005.11.10 0 0 2
inkább kocsmát nyiss, az tuti, a diszkontot meg hagyd a multikra...
Mr. 0 Creative Commons License 2005.11.10 0 0 1
Másfél milla? Menj inkább nyaralni, rövid az élet!
Mr. 0 Creative Commons License 2005.11.10 0 0 0
Azt hittem ez a 0. topikod.
Előzmény: Bence007 (-)
Bence007 Creative Commons License 2005.11.10 0 0 topiknyitó
Na sikerült elindítanom első topicomat???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!