Keresés

Részletes keresés

Atom Manó Creative Commons License 2024.02.28 0 0 152

Keresem a Bem József  Gimnáziumban 1964.ben érettségizett osztálytársaim a 60 éves érettségi találkozóra.

Értelemszerűen l945 vagy l946 születésuek.

 

Agud Erzsébet

Albert Zsuzsa /Alsógödön vagy Felsőgödön lakott abban az időben./

Nagy Csilla (korábban a Sajó utcában lakott)

Szathmári István (Szatya) Valószínüleg a VIII, Krúdy utcában lakott és agronómus lett.

Vogelsperger Ágota (csak IV-ben került hozzánk)

Nyri Béla (csak IV-ben került hozzánk.)

Szúgyi Edit (tudomásom szerint külföldön él)

Varga Károly (tudomásom szerint külföldön él.)

Zellmann Pál (Anno a Merek József utcában lakott és később ügyvédként is dolgozott.)

 

 

Bármilyen nyomott értesítést, aktuális adatot örömmel fogadok a tral@freemail.hu címre.

Dr Dee Creative Commons License 2023.07.22 0 0 151
Előzmény: 61Gyuri (150)
61Gyuri Creative Commons License 2022.05.25 0 0 150

Keressük a volt osztálytársainkat akik 1976-ban végeztek Angyalföldön a Hegedűs Gyula utcai általános iskola 8/b osztályában / akkor a Kiss János volt az osztály főnk/ akiket nem találtunk meg eddig:

Balogh Vali, Török Gizi, Wähl Kati,

Farkas Edit, Czirják Ildikó , Szekeres Andrea, Volák? Mari, Farkas István, Kalmár Tibi, Juhász Laci, Kiss Gyuszi. Ha esetleg magadra ismersz kérlek írj a varnai@comtrend.hu e-mail címemre.

vagy keress a Facebookon Várnai György

kobor1954 Creative Commons License 2019.01.23 0 0 148

Keresem azokat a fiukat akik 1964-1969-évben Balatonalmádi Államinevelö otthon lakója volt köztük akire emlékszem Tapolca kőrnyékéről Szabó János,Balatonfüred ről Székely Sándor, Horváth Gyula a kit várpalotán fogattak örökbe és szeretet fából mindenfélét késziteni,foragni és még sokmást is.elérhetőségem kobor1954@citromail.hu ha valaki magára talál kérem keressen én is Szabó János vagyok a mi csoportunkban 6 Szabó János volt  köszönöm

guriga123 Creative Commons License 2018.10.02 0 0 147

1952-1960. Nyíregyháza, 1 sz. Általános Iskola (Benczur?) Ott a vasúttal párhuzamosan, a „repülőhídnál”. És a vasúton túl, velünk szemben a Dohányfermentáló nagy fehér épülete volt. Úgy emlékszem mi voltunk a B. osztály. Nem sokára 60 éve lesz, hogy végeztünk és lehet, hogy találkozhatnánk ennyi év után.. Próbáltam összeszedni a neveket. (Előre is elnézést, ha valakit rosszul írtam.)  Kaszits Miklós, Jaczkó Mihály, Halkó István, Zuberecz Miklós, Papp József, Pelle Csaba, Greksza János, Nagy ?, Jónás J. Szombathelyi János, Kanyári István, Kanyári József, Oszonics László, Aczél G., Dankó Mihály, Hostyisowszky András, Balogh Béla, Holik János, Fabók János, Sorbán J, Leányvári István, Bákány Miklós, Balga Géza, Kovács A., Jeszenszki J., Németh János, Vida István, Liskány Mihály, Várföldi I., Filótás Tivadar, Krausz ?, Németh Gábor, Pályi ?, Bereczki ?.

Kovácsvölgyi Gábor   kovacsvolgyi@index.hu  kovacsvolgyi.gabor@vasvill.hu   (20) 357-6671    (99) 318-466

móragimi Creative Commons License 2018.02.10 0 0 146

Keresem az 1968-ban a budapesti Móra Ferenc Leánygimnáziumban érettségizett IV.A.osztály tanulóit érettségi találkozó szervezése céljából. Osztáyfőnökünk:Kovács Józsefné Gálja néni volt.Tanítottak még:Pálffyné Sári néni, Jurcsó Istvánné,Dr.Vincze Sándor, Dr. Orosházi Lajos stb. Jelentkezzetek  Jakab Katinál jkataline@gmail.com e-mail címen !

Osztálytársak Creative Commons License 2017.12.02 0 0 145

Keressük a XV. kerületi Radda Barnen Általános Iskolában 1963-ban végzett fiú és lányosztályt. A lányok Lantos Bélánét (Marton Aranka) keressék a lantosbelane@invitel.hu címen, a fiúk Fehér Zoltánt a +3630/4002416-os telefonszámon. 

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.11.30 0 0 144

Sziasztok!

 

Keresem a főiskolai osztálytársaimat. Budapesti Tanítóképző Főiskola,1981-től, Bezerédi utca,Pest: Pechloff György, Színyi Klára, Bakonyi Angéla, Dörnyei Klára. Én Ágoston Rita vagyok,és ezen az email címen tudsz nekem írni:agoston_rita@citromail.hu

109.hu Creative Commons License 2017.08.21 0 0 143

Többen kerestétek az osztálytársaitokat. Több mint 120 000 regisztrált tagot találtok az alábbi oldalon, akik szintén keresik a volt osztálytársaikat osztalytarsak.109.hu

A hölgyek részére ajánlott a lánykori név megadása is mert a férjezett nevet, értelemszerűen nem tudhatják a keresők.
Regisztráció után a Facebook-on is 2 kattintással közzé tudjátok tenni a keresést.

mattvv Creative Commons License 2017.07.23 0 0 142

Üdv mindenkinek! 
A rövid történetem annyi, jogy a folyamatos iskolai lelki terror olyannyira kihatott az életemre, hogy jelenleg depresszió és szoc fóbia miatt csak gyógyszerrel tudok élni, holott gyönyörű feleségem, gyerekem van, de nem tudom felejteni a múltat. 
Sorstársaim, és magam segítése végett létrehoztam egy IB nevű ZÁRT Facebook csoportot, aki nem tud egyedül megbírkózni a gondjaival, aki fiatalon reménytelennek érzi életét, jöjjön a Csatlakozás gombra kattintva! 
Ki segìtsen rajtunk, ha nem mi magunkon? 
Gyertek, oldjuk meg gondjainkat!

Vae_VaAlEm Creative Commons License 2017.07.22 0 0 141

Kedves fórumozók!

 

Anyai nagyanyám családját soha nem ismertem meg, ezt szeretném orvosolni. 

 

Nagyanyámat Virág Mária Margitnak hívták, 1941-ben Újszászon lett anyakönyvezve. Anyja neve Császár Mária, apja neve Virág Áron volt. Lakott Budapesten, majd az 1970-es évek elejétől Szolnokon.

 

Egy lánytestvére született, akivel sajnos nem voltak jó viszonyban. Édesanyám kiskorában (olyan 10 éves lehetett) találkozott vele, de sajnos nem sokmindenre emlékszik, nagyanyám pedig nem volt hajlandó beszélni a családjáról. 

 

Annyit tudunk, hogy amikor édesanyám találkozott vele 1979-82 táján, nagyanyám lánytestvére Debrecenben élt, Tóth József(?) volt a férje - ekkor legalábbis - egy fiuk volt, 12 év körüli. 

 

Édesanyám mindig is szerette volna megtalálni a családját, de nem igazán tudta, hogyan is kezdhetne hozzá. Édesanyám és én is nagyon örülnénk bárninemű információnak!

 

Az e-mailcímem vae.vaalem@gmail.com

 

 

A segítséget előre is köszönjük!

Rudi62# Creative Commons License 2017.06.05 0 0 140

Sziasztok, örömmel venném ha valaki tudna segiteni, én volt osztálytársakat keresek akik 1968-1976 -ig az Alagi Téri iskolába jártak, Budapest XV. kerületben. Eddig nem tudtam meg hogy mikor van, vagy lessz osztálytalalkozo. Kovács Rudi vagyok. Ha valakinek volna egy kepje az is jo lenne. 41 éve nem nagyon láttam senkit az osztalybol csak a Feher Misit.

 

Mindenkinek minden jot kivanok Rudi

felültetett62 Creative Commons License 2017.05.08 0 0 139

Üdvözöllek,,  Én is osztálytalálkozót szeretnék szervezni,   Tanácsot ,,,ötletet ,,,szeretnék Tőled kérni,, hogy hol lehet???és hol érdemes még keresgélni a volt osztálytársakat,  ,,,Nem nagyon jelentkezett eddig senki,,,, 

Előzmény: bo_zso (138)
bo_zso Creative Commons License 2017.05.07 0 0 138

Keressük azokat, akik 1967-ben Szombathelyen a Hámán Kató Általános iskolában végeztek. Osztályfőnök: Nagy Gizella. 

Legismertebb osztálytárs: Wagner András, Szombathely polgármestere volt 1990-1998. között.

Szeretnénk a hírt terjeszteni, mert osztálytalálkozóra hívjuk a hajdani diáktársakat. Kérjük,  jelentkezzenek az érintettek.

felültetett62 Creative Commons License 2017.03.04 0 0 137

Segítséget szeretnék kérni Tőletek   ,,, Keresem 50 éves  osztálytalálkozó szervezése céljából  1965-1968 között végzett Miskolci kereskedelmi és vendéglátóipari szakmunkásképző iskolai  osztálytársaimat  ...Aki felismeri magát  vagy ismerősét  az jelentkezzen ,, Köszönöm 

Ujpesti Tibor Creative Commons License 2016.11.09 0 0 136

Udvozlet,

 

Kerlek benneteket ha valaki felismeri onmagat vagy ismer valakit a kepen, tudassa velem helyzetet.

 

Koszonettel

Gaborszhely Creative Commons License 2016.11.01 0 0 135

1967-ben Körmenden a Mg.gépész főiskolán végeztél vedd fel velem a kapcsolatot, hogy, az 50 éves találkozónkon te is ott legyél. Ha egyik felmenőd ebben az iskolába járt, hivd fel a  figyelmét a felhívásra.

sipos.gabor44@ gmail.com. Üdv.Gabor

 

Keresem a kapcsolatot Pilcz Pérerrel, csak 2 évet jàrt velünk, az autó közlekedési főiskolán végzett.

Utánna Németországban orvosi egyetemen végzett, majd Münchenben praktizált. Ortpédus állítólag.

Sajnos a Péter vezetékneve megváltozott. Ha tudsz egy infót hivj fel. 309573074. Üdv.Gábor

Ujpesti Tibor Creative Commons License 2016.10.13 0 1 134

Ipari tanulok.

 

A kep a volt Csepeli Rakosi Matyas tanmuhelyeben keszult 1956 Februar 18.

 

Ha meg van kozulunk valaki aki letezik?

 

Ujpesti Tibor

Ujpesti Tibor Creative Commons License 2016.10.13 0 0 133

Ipari tanulok.

 

A kep a volt Csepeli Rakosi Matyas tanmuhelyeben keszult 1956 Februar 18.

 

Ha meg van kozulunk valaki aki letezik?

 

Ujpesti Tibor

Nyolcadik Béla Creative Commons License 2016.08.16 0 0 132

Keresem Hegyi Zsoltot, akit csak Zsoltu-nak ismertek a naplopói körökben.  

 

Ismertetõi:  mindenütt ott zsezseg, ahol csak dumálni kell, de dolgozni nem.

Lelkes buzi-aktivista.

Szereti magát  csoportos nudi-fotókon mutogatni.

Földbuta.

 

Példaképe a közismerten  hazaáruló  "Vágner úr"

 

Valami kultúrális gitt-egyletben ökörködött 2005-ig , de mivel senki nem szponzorálta azt a sóhivatalt:---Zsoltuka eltünt a láthatárról.

 

Szeretnék neki legalább kajára adni valamit.

 

Értesítéseket ide kérem.:  orstes@yahoo.ca

 

  Dr. Hegymagosshy Tasziló

Marosfi Márta Creative Commons License 2016.05.18 0 0 131

Sürgős!

 

Marosfi Márta vagyok! Keresem volt általános iskolai osztálytársaimat akik 1973 - ban Baján a Kállay Éva Általános iskolában végeztek. Osztálytalálkozót szervezek és ezért

Őket keresem:

Legré Lászlóné Romvári Klára Balatonfüred Népköztársaság útja 17.d. 3/7, férje Zánkán kertészmérnökként dolgozott, Klári a Hotel Agro Rt. -nél dolgozott Balatonfüreden

Popp Lászlóné Rétyi Gyöngyi Zalaegesrzeg Lőrinc barát út 24.

Böröcz Éva Németország, Kleinhcubach Löwenstein Ring 22., ez a cím albérlet volt, 1993 - ban ment férjhez egy német közgazdászhoz, ugyanebben az évben megszületik lánya, Anna, 1986 - 1993 - ig egy kerámiagyárban dolgozott, 1982 - 1990 - ig zöldeknél és egyéb szervezeteknél aktivista. Ezek 1993 - as adatok.

Ha valaki tud róluk valami információt kérem értesítsen.

Köszönöm!

 

Márti Tamássy Creative Commons License 2016.05.16 0 0 130

KERESEM AZ 1948-as SZÜLETÉSŰ ROÓZ ADRIEN ISKOLATÁRSAIT!

Adrien az érettségi előtt, 17 évesen várandós lett és a tanév végén egy kislányt szült. Sajnos nem tudom, melyik BUDAPESTI iskolában történt mindez.

Kérem, aki emlékszik az esetre vagy az osztálytársa, iskolatársa volt Adrien-nek (egy n-nel írta a nevét), az jelentkezzen itt:
kkirak@gmail.com

Sándor55 Creative Commons License 2016.01.12 0 0 129

Érettségi találkozó szervezése.

Keressük az 1969-73 Latinca Sándor Szakközépiskola D osztály tanulóit,tanárait.

Érettségi találkozót szerveznénk.

sandorfiausch@gmail.com

eri-vok Creative Commons License 2016.01.09 0 0 128

Sziasztok!

 

Keresem osztálytársaimat,akik a: Deák Téri Ált. Iskola- Tanúlói voltak.

(1970-1978-as Tanévben), Nevek:

 

-Babay Miklós

-Matern Gábor

-Lukács Zsuzsanna

-Kaminek Éva

-Sugár Judit

-Varga Eszeter

-Török Ágnes

-... stb,..

 

(leánykori) Nevem: Bakó Erika 

 

(Jelenlegi) nevem: Iván Attiláné

 

Várom Jelentkezéseteket!

 

 

Fabripeter Creative Commons License 2015.10.18 0 0 127
Előzmény: Rutainé (119)
istiván Creative Commons License 2015.10.04 0 0 126

Helló !

 

Keresem azon osztálytársaimat a kik 1961 évben végeztek a M.Ű.M. 24 .es  szakmunkásképzőben a Bp.-en a

Megyeri úton.Géplakatos szakmában .A Láng Gépgyárban voltak gyakorlati foglalkozáson.

 

Molnár István

Alberti Gábor Creative Commons License 2015.07.28 0 0 125

Sziasztok! 41 éves osztálytalálkozónkra keresem a következő személyeket:

1. Szabó Margit, született 1957.06.30 Sztálinvárosban (jelenleg: Dunaújváros),
2. Krecz Márta (Fehér Sándorné), született 1957.07.29 Kálon,
3. Kovács Ilona, született 1957.03.25 Kálon
4. Erdélyi Éva (Szántai Lászlóné), született 1956.07.28 Mátészalkán.

1974-ben, a Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakmunkásképzőben végeztünk, tejiparin szakon.

Köszönöm.

DHedi Creative Commons License 2015.07.15 0 0 124

Nagynéném Dorogmann Judit. Amennyiben még nem sikerült vele felvennie a kapcsolatot, szívesen adok hozzá elérhetőséget. Az e-mail címem: hedikekukacgmailpontcom

Előzmény: Rutainé (119)
Ujpesti Tibor Creative Commons License 2015.06.21 0 0 123

Udvozlet,

 

Sikerult megszereznem az elozo hirdetesemhez a Komjath Aladar utcai alt. iskola 8A osztaly kepet.

 

Tiszt. Racz Tibor

Ujpesti Tibor Creative Commons License 2015.06.21 -1 0 122

Udvozlet,

 

Az elozo hirdetesemben az Ujpesti Komjath Aladar utcai alt iskolat ertettem, bocs.

 

Tiszt. Racz Tibor

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!