Keresés

Részletes keresés

Marisela. Creative Commons License 2013.08.23 0 0 155
Pintyke Creative Commons License 2011.11.30 0 0 154

Kedves kifuto modell!

 

A Bűvölet 3. évadját nézem/nézném (az 1-2. évadot most néztem végig), el is jutottam a 3. évad 14. részéig (66. rész), de sehol sem találom a neten a 15. (67.) részt, csak a 16. (68)-at.

 

Ha Neked meg van a teljes sorozat, megköszönném, ha tudnál segíteni abban, hogy elküldd nekem a hiányzó 67. (3. évad/15.) részt.

 

További legjobbakat!

Előzmény: kifuto modell (149)
mikebudai Creative Commons License 2010.01.21 0 0 153
mégjó hogy nálunk legaláb ezt látni
jaki9 Creative Commons License 2009.09.03 0 0 152
Kedves Bűvölet rajongók!

Segítségeteket szeretném kérni. A DUNA TV -n ma a 140. rész ment ,ha jól tudom, na most a körülbelül 3 résszel ezelőtti epizódban volt egy szenvedélyes csókjelenet ,ahol egy fickó a az egyik nő ismerősőm között nagyon jól smárolt. Megszeretném nézni, mert nagyon érdekelne, mit alkotott, hátha tanulhatok tőle :) Ha valaki megtudná mondani melyik rész volt az, aki követi a sorozatot, megköszönném előre is.Ha lehet fel is rakhatná letöltésre. KÖSZÖNÖM!
betakam Creative Commons License 2008.12.04 0 0 151

Lesz.

Előzmény: pumecedli (150)
pumecedli Creative Commons License 2008.11.24 0 0 150
bÁR AZ VOLT A MŰSORBAN,HOGY A BEFEJEZŐ RÉSZ, NEKEM MÉG BEFEJEZETLENNEK TŰNT. nEM TUDJÁTOK LESZ FOLYTATÁS???
kifuto modell Creative Commons License 2008.10.22 0 0 149
nekem megvan
Előzmény: tami777 (148)
tami777 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 148

Sziasztok!

Nem vette fel valaki közületek a 3. évadot?Nekem sajnos csak a befejező része van meg.Szeretném újra megnézni ezt a szériátLégszi segítsetek!

szabievi Creative Commons License 2008.06.26 0 0 147
Sok helyen próbáltam megtalálni a választ;most titeket kérdezlek meg: mi lett Antonióval?
LouiS22 Creative Commons License 2008.02.03 0 0 146
dani1001 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 145
2008 március 11.-én indítják a 9. szériát, keddtől péntekig láthatjátjuk majd az epizódokat naponta kettőt. Összesen 240 részt.
üdv:dani1001



trevisana Creative Commons License 2008.01.30 0 0 144
Csak a héten nincs, a tenisz közvetítés miatt, hétfőtől folytatódik! Remélem, végül tényleg nem hal meg, a port.hu-n valaki azt írta, hogy elutaznak a gyerekkel, de sok helyről meg azt olvastam - többek közt olasz Incantesimo fórumon is - hogy meghal szegény. Ők meg már csak tudják :-)) Kár lenne érte, annyira nem illene ez a befejezés ehhez a sorozathoz.
Előzmény: Mirapanni (143)
Mirapanni Creative Commons License 2008.01.30 0 0 143
Sziasztok. Ma vettem észre, hogy nem lesz Bűvölet. Ezek szerint már vége is az M1-en? Pedig tegnap láttam (oda-oda pillantgattam csak), nem vettem észre, hogy meghalt volna a Corradi.
trevisana Creative Commons License 2008.01.30 0 0 142
Ennek örülök :-) Én nagyon szeretem, bár ebben közrejátszhat az is, hogy nagyon tetszik nekem Corradi professzor :-) (aki sajnos, mint tudjuk, ennek az évadnak a végén...) Úgyhogy kiváncsian várom a Duna TV-n a kilencediket :-)
Előzmény: LouiS22 (141)
LouiS22 Creative Commons License 2008.01.27 0 0 141
De, jól tudod, az m1-en most fog befejeződni a 8. évad, és közvetlenül ezután, a tervek szerint március elején indul a Duna Televízióban a 9. évad. Pontos dátum még nincs, az első négy részt viszont már szinkronizálták.
trevisana Creative Commons License 2008.01.22 0 0 140
Miért, a Dunán fog menni? Ha megy egyáltalán. Ha minden igaz, most megy a 8-as az MTV1-en. Illetve az biztos, hogy megy, csak a 8-ban nem vagyok biztos :-)
Előzmény: both5 (139)
both5 Creative Commons License 2008.01.22 0 0 139
mikor kezdődik a duna tv-n a 9. széria?
Marisela. Creative Commons License 2007.11.02 0 0 138
Szia!Szerintem 2000-ben adták először az 1-es szériát. Ha jól rémlik,  én akkor láttam...de már az is ismétlés volt. Akkor egymás után adták az 1-es és 2-es szériát. Amúgy az első Incantesimo 1997-ben készült.
Előzmény: callaghan (137)
callaghan Creative Commons License 2007.08.03 0 0 137

   Kedves Fórumozók!

 

 Anyukám nevében szeretném megkérdezni, hogy mikor volt az első sorozat magyarországi ősbemutatója?

Én magam nem igazán ismerem, ill. az 1-2-3. szériából láttam bizonyos részeket, amikor 2 éve m2-n késő este leadták. (gépeltem az anyagaimat, amikor már nem ment a munka, elaludni persze még nem tudtam) Édesanyám egyébként úgy emlékszik, h. talán 2004. májusában - júniusában láthatta a 3. szériát, amikor egy idős nénire felügyelt.  

Római út Creative Commons License 2007.02.14 0 0 136

Kedves Bűvölet-rajongó!

 

A Duna Televízió egy játékot indított ma útjára a Kívánságkosárban, melynek nyeretese másodmagával elutazhat Rómába, bepillanthat a sorozat kulisszatitkaiba és részt vehet egy forgatáson. Érdemes játszani!

Ha valaki kérdéseket szeretne feltenni a szereplőknek, alkotóknak, akkor írja meg azokat a buvoletrajongok@freemail.hu e-mail címre, és mi tolmácsoljuk azokat.

josephine15 Creative Commons License 2006.11.18 0 0 135

Szia!

Sajnos nem tudok olyan oldalt.

De én is nagyon szeretem a zenéjét!

Előzmény: Tierce (134)
Tierce Creative Commons License 2006.11.14 0 0 134
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy nem tudtok olyan oldalt ahonnan le lehetne tölteni a Bűvölet zenéit? Nagyon tetszenek és szeretném ha meglenne.
Köszönöm
josephine15 Creative Commons License 2006.11.12 0 0 133
Látom, hogy mostanában nem nagyon írnak ide...:(
De sebaj!Olyan kár h nem happy end lett a 8.széria.
A Duna Tv nem fogja folytatni?
Benedetta2 Creative Commons License 2006.11.10 0 0 132
Sziasztook!Már másodjára nézem Paolákat ( mint ahogy Barbaráékat és Caterináékat is),és nagyon érzelmekkel teli részek vannak benne.Pont most az volt benne,hogy Paola letagadja h Michele-é a gyereke,hogy megvédje Tonytól,vagyis mindent megtesz,hogy Michele meggyűlölje!Nagy lelki ereje van Paolának ( ahogy Renczi is mondta),hogy ezt végigtudja csinálni!
Zsűl Creative Commons License 2006.10.10 0 0 131

Nem volt pénteken Bűvölet, csak ennyi.

Hétfőn is a barátaimmal voltam, tehát akkor sem láttam, de anyu elmesélte, hogy mi történt. Az elmesélés alapján jobb is, hogy nem láttam. Kedvenc Verámra nagyon nehéz életszakasz várt ebben a részben. Még öngyilkos is akart lenni, de nem sikerült... napokig nem tudtam volna szabadúlni ennek a vizuális emlékétől... ez olyan, mintha az ember barátnője akarna öngyilkos lenni... mert a Verát egy az egyben el tudnám fogadni barátnőnmek:)

nevevolna Creative Commons License 2006.10.07 0 0 130
Sziasztok,
Mi volt most pénteken az M1-n? Én beállítottam a videót, mert nem voltam otthon , és a Szomszédok-at vette fel. ?
Zsűl Creative Commons License 2006.10.04 0 0 129

Szia!

 

Most azon gondolkozom, hogy egy nőhöz, vagy férfihez van e szerencsém:)

Ha lehet tippelni, akkor szerintem nő vagy;-) No de rátérek a tárgyra: Nem láttam csak a 4. évadot (most jön a 122. rész), s csak az utalásokból tudom, hogy ő régen rossz kislány volt.

Én ebbe a mostani karakterébe estem bele... ha az életben létezne ilyen karakter, nagyon udvarolnék neki:) Külsőleg, belsőleg egyaránt tetszik. A 121. részben is látszik, hogy van benne némi huncutság: amikor a professzor elkezdi ostromolni (én nem ilyen stílusban tenném, de én én vagyok:)), akkor majd elolvadtam Vera reakcióitól. Aztán amikor már túl voltak az első csókon meg a lebukáson, utána másnap odamegy a folyosón Vera a professzorhoz majd így szól:

"Lenne egy tisztességtelen ajánlatom." S utána úgy mosolyog, hogy azt hittem elolvadok a TV készülék előtt:)

Mindenesetre ez nem túl szívderítő sors, ami szegény Verára vár... valóban jobb, ha csak ennek a szériának a végéig nézem.

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.03 0 0 128
 Visszatérve a szinkronra, az első évadokban (amiket az m1-en adtak le), továbbá a Duna tévésben is az általam említett hölgy volt a hangja, furcsa, hogy pont ebben a negyedikben változtatták meg. Mert utána ismét ugyanaz volt.
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.03 0 0 127

 Igazad van... bocsánat, tényleg, ebben az évadban más szinkronizálja, akkor a Németh Krisztás tipped helyes. A többiben végig Kéri Kitty volt. Kiment a fejemből, hogy most más kapta a szerepet.

 Én a Duna TV-n néztem - ott a nem tudom hanyadik évadban történt vele pár dolog, sajnos rendesen nem követtem nyomon, de egy autóbaleset után vagy rosszul operálták, vagy eleve kikerülhetetlen volt, de olyannyira megsérült, hogy lehetetlenné vált, hogy valaha gyereket vállaljon.

 Akkorra pont felgyülemlett egy csomó feszültség közte és az anyja között, ráadásul az őt operáló orvost Giovannáék választották ki - a lényeg az, hogy csúnyán megharagudott az anyjára, és elutazott. Onnantól fogva egyik évadban sem került elő.

 Amúgy az elejétől fogva nézed? Tehát megvoltak neked Vera klasszikus régi szemétkedései is? Van stílusa a nőnek, pedig az első évadban párszor kikapartam volna a szemét. ;-)

 Valentina Vicario pedig nekem bejön, jól alakítja a figurát. Sajna a neten alig találtam róla valamit. Eddig. ;-)

Előzmény: Zsűl (126)
Zsűl Creative Commons License 2006.10.03 0 0 126

Határozottan emléxem a Német Krisztára... lehet, hogy régen a Duna TV-s szinkronnál Kéry Kitti volt, de most az m1-en biztos, hogy Németh kriszta.

És tudja valamelyikőtök, hogy szegénynek mi lesz a sorsa? Nem hiszem, hogy nézni fogom a további szériákat. Most, ha jól tudom a 4. szériánál tartunk, s van egy csomó még:), ezért érdekelne előre a Drága Vera sorsa. Lesz e neki rendes barátja, lesz e boldog egy rendes srác miatt? Ha jól tudom ez a sorozat ment már egyszer a Duna TV-n, bár nem tudom meddig jutottak benne, én csak az m1-en fedeztem fel édesanyám révén.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!