Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
DN3 2 órája Creative Commons License 2102

Ja értem, azt hittem, hogy valami fokozatkapcsolóra gondoltál.

Na mentem, irány a karácsonyi nagybevásárlás. :-)

Előzmény: AstraH1,6 (2098)
DN3 2 órája Creative Commons License 2101

Hát elég fura, bár ez nem zárja ki azt amit írtam a relékontaktusról, már ha van benne egyáltalán.

Előzmény: Gbr1982 (2096)
Gbr1982 2 órája Creative Commons License 2100

Oké, köszönöm!

Akkor majd lesz valami....

Előzmény: DN3 (2099)
DN3 2 órája Creative Commons License 2099

Nézd, én csak elméletben tudom, mert igaz ugyan, hogy elektromos a végzettségem, de ezt még sosem szedtem szét és még csak egy kapcsolási rajzot sem láttam róla. Úgyhogy fogalmam sincs róla, milyen modulok működhetnek közre. De az biztos, hogy kell lennie egy vezérlési és egy teljesítmény oldalának is. Nekem az utóbbi a gyanús, mivel kivett gyújtáskulcsnál is  csinálja. Lehet, hogy a legnagyobb fokozatot egy relé kontaktuson keresztül kapcsolja és az van beégve. De ez csak találgatás.

Előzmény: Gbr1982 (2095)
AstraH1,6 2 órája Creative Commons License 2098

Kapcsolón a hőmérséklet állító potméter értettem. Csak röviden fogalmaztam.

Előzmény: DN3 (2093)
Gbr1982 2 órája Creative Commons License 2097

Ja és a kijelző teljesen jól működik...

Előzmény: Gbr1982 (2096)
Gbr1982 2 órája Creative Commons License 2096

Csak a hangjából ítélve...

De tegnap este fél óra próbálkozás után valahogy sikerült újra jól működnie

de már volt ilyen régebben, hogy 7-esen fújt, de kb negyed óra után helyrejött....

Előzmény: DN3 (2094)
Gbr1982 2 órája Creative Commons License 2095

OK, akkor megpróbálom az akkusarut lekötni, vagy a másik kulcs dolgot...

A klímavezérlő maga az az egység, amivel szabályzom a hőmérsékletet, meg hogy hova fújjon, meg a többi dolgot?

Vagy van valami más egysége is azon kívül ami miatt rossz lehet?

Előzmény: DN3 (2093)
DN3 2 órája Creative Commons License 2094

És most megy folyamatosan, vagy az akksit már lekötötted? Honnan tudod, hogy 7-esen megy? Él a kijelző is, vagy csak a hangjából ítélve?

Előzmény: Gbr1982 (2092)
DN3 3 órája Creative Commons License 2093

Érzékelő, vagy kapcsoló nem tűnik valószínűnek. Előbbi azért nem, mert kiszedett gyújtáskulcsnál is csinálja, utóbbi meg nincs is benne, mert digit-klímáról beszélt.

Nem tudom, milyen a szabályozása, de gyanítom, hogy félvezetős. Akkor simán előfordulhat egy tranzisztor (v. tirisztor) zárlat, amitől direktben kapja a feszültséget a ventilátor.

Ha vezérlés oldali a probléma (computer meghülyült), akkor segíthet, amiket írtál akksi levétel, másik kulcs.

Előzmény: AstraH1,6 (2091)
Gbr1982 3 órája Creative Commons License 2092

Úgy értettem, hogy nem tudom lekapcsolni a ventillátort, folyamatosan 7-esen fúj, akkor is ha kiveszem a kulcsot a gyújtáskapcsolóból...

Hiába teszem 0-ra, akkor sem változik semmi.

Előzmény: AstraH1,6 (2091)
AstraH1,6 3 órája Creative Commons License 2091

Értem. A hőmérséklet érzékelő,vagy a kapcsoló lehet rossz ? Egy próba a másik kulccsal,vagy akkumulátort lekötni.

Előzmény: Zsolt_83 (2090)
Zsolt_83 4 órája Creative Commons License 2090

Én úgy értem, hogy folyamatosan fúj 7-esen. Ha letekeri 0-ra akkor is, ha kiveszi a kulcsot a gyújtáskapcsolóból akkor is.

Nem tudom mitől lehet... (Nekem eddig csak az ellenkezőjével volt tapasztalatom: nem fúj egyik fokozaton sem.)

Előzmény: AstraH1,6 (2088)
AstraH1,6 4 órája Creative Commons License 2089

Szép ! Gratulálok, hozzá.

Előzmény: cinyoka (2077)
AstraH1,6 4 órája Creative Commons License 2088

Bocsánat. Számomra kicsit érthetetlen amit kérdezel. 7 fokozaton fúj, eddig ok. Azt miért veszed ki a kulcsot ? Az autónak általában kettő kulcsa van, amelyik kulcsot berakod annak, ill. ahhoz az utolsó beállítást jegyzi meg és a fűtést, kijelzőt úgy állítja a rendszer.

Előzmény: Gbr1982 (2081)
Gbr1982 6 órája Creative Commons License 2087

valaki?

Előzmény: Gbr1982 (2081)
cinyoka 12 órája Creative Commons License 2086

és még a festékréteg mérőt elő sem vettem :)

Előzmény: cinyoka (2085)
cinyoka 12 órája Creative Commons License 2085

ja, ez is nepper volt, csak épp háznál.... és azt csak mondta hogy Ö a tulajdonos... legszívesebben orrba gyűrtem volna, még jó, h a busz amivel mentünk ingyen volt :s

Előzmény: Arris (2084)
Arris 13 órája Creative Commons License 2084

Az igen! Közbe meg kereskedőstől ódzkodtál. Pedig egyformán nem lehet bízni senkiben :)

Előzmény: cinyoka (2083)
cinyoka 13 órája Creative Commons License 2083

húúú, megnéztem a feketét is, a telefonba elmondta az eladó, h sérült volt az eleje, de szakszarvíz javitotta....erre többször is rákérdeztem, hogy csak az eleje? máshol biztos nem?

erre amikor oda mentem a jobb hátsó lámpa alja 1.5 centit kiállt a helyéről, alatta még látszott a gitt...azt mondja a fickó: jaa, tényleg itt még fényezték egy kicsit, de mindjárt visszarakom a lámpát....eljöttem :o)

Előzmény: Arris (2080)
cinyoka 14 órája Creative Commons License 2082

igen! csak én már nem találtam meg a hahu-n

Előzmény: Zsolt_83 (2079)
Gbr1982 16 órája Creative Commons License 2081

Sziasztok!

Nem tudjátok miért lehet digit klímás autónál, hogy 7-es fokozaton megy folyamatosan a ventillátor? Kiveszem a kulcsot a gyújtáskapcsolóból, bármit állítok a klímán, akkor is.

0-ra tekerem, nincs autómatán, és fúj, mint a barom.

???

Mitől lehet, mi romlott el?

Köszi!

Arris 16 órája Creative Commons License 2080

Látom nem a fekete metál lett végül. Mondjuk nyáron leheletnyivel hűvösebb a világos színárnyalat.

Zsolt_83 16 órája Creative Commons License 2079
cinyoka 17 órája Creative Commons License 2078

írtam emilt!

Előzmény: A2B (2056)
cinyoka 18 órája Creative Commons License 2077

NO, tiszetlt cartársak, mától én is Astrás (astra h-s) lettem...nehéz szülés volt, de csak összejött :o)

1.6, Enjoy, 103eKm második tulaj... majd teszek fel képeket is, sajnos már nem tudom linkelni a hirdetést, mert már nem él...

Zsolt_83 21 órája Creative Commons License 2076

Igen, az aláírásomban van felsorolva az autóm főbb felszereltsége, illetve képekre mutató linkek is be vannak illesztve a megfelelő szövegre kattintva. (Jó pár soros lett. :))

Előzmény: DN3 (2074)
DN3 22 órája Creative Commons License 2075

Szeretem az ilyen szarrágást. :-/

Előzmény: Zsolt_83 (2072)
DN3 22 órája Creative Commons License 2074

Épp tegnap nézegettem azt a fórumot, volt ott egy gyanús nick (full-full felszereltség), gondoltam, Te lehetsz. :-)

Előzmény: Zsolt_83 (2070)
DN3 22 órája Creative Commons License 2073

Ha kigyullad a lámpa tankolok. Amikor hosszabb útra megyek,és bizonytalan a tankolási lehetőség, vagy épp pályára jön ki, akkor már induláskor.

Egyszer a kettővel ezelőtti kocsimból kifogyott a benzin, iszonyat nehezen lehetett utána elindítani, a benzinpumpának is elég ronda hangja lett utána pár napig. Azt hittem cserélni kell, de valahogy meggyógyult, a hangja is rendbe jött. Megfogadtam akkor, hogy soha többet ilyet!

Előzmény: AstraH1,6 (2068)