Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

B.GY Creative Commons License 5 órája 0 0 7014

Pedig a türelem rózsát terem.Azért nem 5 forintról van szó,hogy elkapkodd. Ha meg rosszul döntesz szidod magad.Esetleg rámegy a gatyád is,hogy helyrehozd.

Előzmény: Arris (7013)
Arris Creative Commons License 5 órája 0 0 7013

Vagy legalább egy tisztességes. Tudom(érzem) én, hogy a jó út felé lökdöstök/noszogattok csak már elfogyott a türelmem és az idő múlása is kiborít már.

Előzmény: B.GY (7011)
ritter78 Creative Commons License 6 órája 0 0 7012

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!!!

A mai napon nem indult be az autóm,meleg motornál(1,7cdti) semmi hibakódot nem ír ki!Szerintem nem kap üzemanyagot,lehet valami elzárt,valamilyen szelep!Szűrő,olajcsere 2 hete történt!Ha valaki tudna segíteni megköszönném!Mi lehet az oka!

B.GY Creative Commons License 7 órája 0 0 7011

Inkább egy jó legyen közel:)

Előzmény: Arris (7010)
Arris Creative Commons License 17 órája 0 0 7010

Engem csak egy dolog állít meg ebben a hülyeség elkövetésében, hogy minden ,,ilyen jó" autó messze van. Különben már rég lenne egy.

Előzmény: MBman (7007)
Arris Creative Commons License 17 órája 0 0 7009

Ugyan. Választok abból ami éppen van. Az meg tele lesz kompromisszummal. Oszt vagy jó lesz vagy nem.

Előzmény: B.GY (7006)
B.GY Creative Commons License 29 órája 0 0 7008

Hamar munka ritkán jó:) Én is sok Astrát megnéztem mire megvettem ezt.Ebben is tekerős ablak van.Nekem csak klíma kellett meg légzsák.Egyéb extrákat nem néztem.

Előzmény: MBman (7007)
MBman Creative Commons License 30 órája 0 0 7007

Még az is lehet, hogy valaki jót tett veled azzal, hogy elvitte előled az autót. Hisz annyira bele szerelmesedtél, hogy bármekkora romhalmaz, akkor is megvetted volna. Legalábbis nekem ez az érzésem 😊 Nem szabad igy hozzáállni. Több autót kell kinézni, egymáshoz közel, egy nap körbe menni, megnezni mind, aztán elhozni, amelyik a legjobb.

Én is elkövettem ugyanezt a hibát, mint amit most te majdnem. Kinéztem egy B Vectrat, 40 km-re tőlem. Bele szerelmesedtem, skoda 120 utan nagy királyság volt (7 éve), de full fapad volt. Kézi ablakok, klima nélkül. Már nagyon kellett az autó, bele ugrottam. A harmadik napon majd megrohadtam benne, olyan meleg volt az utastere 😊 Egy hónap. Után már javában zajlott az elektromos ablak beépítés, elol hatul, kesobb klima, villanytukor, stb 3 ev alatt elkeszult az autó. Utolag isszagondolva nem bántam meg összességében, de meg egyszer nem csinalnam végig, hanem a vásárlásnál lennek okosabb.

Előzmény: Arris (7005)
B.GY Creative Commons License 1 napja 0 0 7006

Dehogy nincs. Ne tévesszen meg az ár.Hidd el,hogy nem véletlenül adták annyiért.Én is kinéztem egyet régen.Az is G caravan volt.Nem engedtek le annyit az árból mint szerettem volna.Aztán rá volt írva hogy foglalózva.Kiderült,hogy végül olcsóbban adták el,mint amennyit én akartam érte adni.

Előzmény: Arris (7005)
Arris Creative Commons License 1 napja 0 0 7005

Számomra nincs. 

Előzmény: B.GY (7000)
Arris Creative Commons License 1 napja 0 0 7004

Hiába ha nem tudom megvenni. Egyre több és több. És minél több van annál több kellene még hozzá.

Előzmény: Zsolt_83 (6998)
B.GY Creative Commons License 1 napja 0 0 7003

Néha akkor is ha árun felül.Kinéztem egy klassz A vectrát 400 ezerért hirdették.Másnapra eltűnt az is a hahuról.Ez volt az.

http://www.hasznaltauto.hu/galeria/2544350-10372051-63-0-0-0-0

Előzmény: MBman (7002)
MBman Creative Commons License 1 napja 0 0 7002

Joarasitott autót nehez kifogni, a nepperek egesz nap nezik a hirdetéseket, ez a dolguk, azonnal tudnak menni érte, akár még trelerrel is. Ha aron alul felraksz valamit a ha.hu-ra, mar csapnak is le rá.

B.GY Creative Commons License 1 napja 0 0 7001

Én az első kocsimat spontán vettem öcsém főnökétől.Nem is akartam megvenni,használtam apámét.Igaz az egy Trabant volt 40 ezerért sikerült hozzájutnom 1995-ben. Akkor volt 5 éves.Pár évvel később eladtam 120 ezerért.Utána mindig valami haver,rokon,ismerős autójába botlottam bele.Kivéve a mostani Astrámat. Megnéztem én is jó párat,kipróbáltam őket.Igaz nekem nem volt sürgős mert megvolt a Vectrám is.

Előzmény: gsis (6999)
B.GY Creative Commons License 1 napja 0 0 7000

Állj úgy hozzá mint a zenebohóc:) Van máááásik! :) Visszalátjuk még ezt az autót nepper által hirdetve + 100 ezerért.

Előzmény: Arris (6993)
gsis Creative Commons License 1 napja 0 0 6999

Én is szurkolok barátunkért autó ügyben , és szerintem még vagyunk páran így a fórumon .Talán mindenki egy

kicsit ifjúkori önmagát látja benne , és ezért " pátyolgatja ". Tudom , hogy a " piszkos " anyagiak is közre játszanak

abban , hogy nehezen szánja rá magát a végső döntésre ,de egyszer csak sikerül neki valami , csak bele ne

válasszon valami " jóba "... 

Előzmény: DN3 (6997)
Zsolt_83 Creative Commons License 1 napja 0 0 6998

Szerintem se bánd, lesz majd még jobb is ennél! :) Lehet hogy épp egy H jó áron. Most már millió alatt abból is lehet találni normál állapotút.

Tényleg, mennyi a keret? Mennyi pénzed van autóra? Már vagy egy éve keresgélsz, de ezt talán soha nem írtad még.

DN3 Creative Commons License 1 napja 0 0 6997

Ebben igazad van, de szerintem nekünk, mezei autóvásárlóknak nem érdemes a "jóárasított" autókra hajtani, legalábbis hirdetésből nem, mert ott a nepperek lépéselőnyben vannak. Mi akkor tudunk olcsón vásárolni, ha ismerőstől veszünk, de az megint olyan, hogy arra várni nem érdemes, legfeljebb véletlenül jön össze ilyesmi.

Amire érdemes hajtani, hogy az autó normál piaci árában keresünk egy jobb vételt, pl.: az átlagnál jobban felszerelt, keveset futott, megkímélt, stb. (Persze itt valóban keveset futottra és valóban megkíméltre gondolok, nem pedig a sablon hirdetés szövegre.) Így a végén tényleg jó áron jutunk hozzá az autóhoz, de nem azért, mert üveggyöngyökért vettük.

Előzmény: gsis (6994)
DN3 Creative Commons License 1 napja 0 0 6996

Sajnálom. :-(

Azt hittem, hogy belenézek a fórumba, és már mint Astra tulajdonost üdvözölhetlek. De ne bánd, lesz majd másik. Különben is, olyan furán álltak a kerekei...

Arris Creative Commons License 1 napja 0 0 6995

Mit bánom már.

Előzmény: gsis (6994)
gsis Creative Commons License 1 napja 0 0 6994

Nem akarlak macerálni , de a későbbiekben is ilyen " langyosan " állsz hozzá a vásárláshoz , soha nem lesz

jóárasított autód , mert elviszik az orrod elől . Nem kérdezősködni kell a fórumtársaktól , hanem azonnal lépni ,

ha feltűnik valami igéretes vételi lehetőség .Mindig első legyél , mert a második már nem nyer , ilyen esetekben .

Arris Creative Commons License 1 napja 0 0 6993

Látom. Túl szép volt :(

Előzmény: Zsolt_83 (6992)
Zsolt_83 Creative Commons License 1 napja 0 0 6992

"Nincs ilyen kódszámú hirdetés a rendszerben!"

Előzmény: Arris (6979)
B.GY Creative Commons License 2 napja 0 0 6991

Hívd fel,nézd meg hátha okosabb leszel.Én biztos nem adnám jóval áron alul a kocsimat,csak hogy hamarabb elvigyék,ha nincs semmi baja.Az sem derült ki számomra,hogy magánember vagy kereskedés árulja.Azért az Ukrán határnál vigyázni kell:)

Előzmény: Arris (6990)
Arris Creative Commons License 2 napja 0 0 6990

Meglátjuk. De valóban semmi különöset nem látok rajta. Igen a rendszám is passzol az évjárathoz. Meglehet, sérült volt aztán javították. Csak nem írja le mert elriaszhatja az érdeklődőket. Főleg az árhoz képest gondolhatják, hogy akkor jól megsérült. Persze csak spekulálok.

Előzmény: Zsolt_83 (6988)
vaksi8 Creative Commons License 2 napja 0 0 6989

Azért egy KEKKH lekérdezést megejthetsz nehogy valami meglepi érjen. Pár száz forintot megér, látom J-s rendszámos simán rajta lehet a rendszeren

Előzmény: Arris (6985)
Zsolt_83 Creative Commons License 2 napja 0 0 6988

Szerintem csak félreikszelte a kereskedő. Semmi amerikait nem látok rajta. Opel logó van rajta, nem Saturn. A 2005-ös évjárathoz is stimmel a J-s rendszám.

Előzmény: Arris (6979)
Zsolt_83 Creative Commons License 2 napja 0 0 6987

Ez már hagyomány az Opelnél. A K Astránál is hasonló. Sedán abból ugyan még nincs, de a kombi is olyan, hogy fogták az 5 ajtóst és raktak rá egy puttonyt. Elég furán néz ki szerintem, nem is tetszik. Abból is csak az 5 ajtós.

Előzmény: DN3 (6976)
Arris Creative Commons License 2 napja 0 0 6986

Igen eléggé ,,szép" a hírdetés. Az biztos, hogy nem a megszokott ebben az országban ami valósnak tűnne. De hátha. Azért kicsit ideges lettem, hogy sikerülne elmenni megnézni és akár meg is venni.

Egyébként a normál ár az 600-650 lenne indulón. A 700-800 az már túlzó kissé. Persze ahhoz képest is jóval kevesebb az ár. Viszont lehet nem akarja sokáig tartogatni az autót ezért ennyi. Voltak már hasonlóan jó ajánlatok hahun.

Előzmény: B.GY (6982)
Arris Creative Commons License 2 napja 0 0 6985

Megtörténik! Holnap a reggeli órákban fogom hívni. A sofőrt intéztem. Ha rendben gondolom a dolgot hívás után is akkor mehetünk.

Előzmény: DN3 (6980)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!