Keresés

Részletes keresés

andraslon Creative Commons License 2017.06.19 0 0 21

Tisztelt felhasználók. Elindítottunk egy londoni fórumot, mely a londoni illetve UK-ban élő magyaroknak kínál lehetőséget álláskeresés, utazás, szállás, csevegés céljára.

 www.londonforum.hu. Várjuk észrevételeiket az oldal további fejlesztésével kapcsolatban. További kellemes böngészést kívánunk.  

(Londonforum.hu Csapata) 

heythere6 Creative Commons License 2017.05.27 -2 0 20

Sziasztok!

 

2017 Februárban jöttem Londonba először és eléggé aggódtam a szállás keresés miatt, hiszen távolról ez nem igazán egyszerű. A legöbb helyett kötelezően meg kell nézni mielőtt be lehetne költözni, ami eléggé frusztráló tud lenni, mivel ez a procedúra elég ifőigényes is lehet. Az egyik blogon azonban, olvastam InnLondonról és ezt találtam a legmegfelelőbb szállásnak. Nem kellet előre megtekintsem, online tudtam foglalni és rendszeresen kaptam választ a kérdéseimre emailben.

 

A hely nagyon otthonos, régies és eredeti. És a házigazdák Patrik és Vaishali nagyon segítőkészek, kedvesek és jókat lehet velük beszélgetni, amikor összetalálkozunk az ebédlőben vagy a konyhában. Nagyon jó az atmoszféra az egész házban, mintha otthon lennél. Bármi gondod vagy problémád van a házigazdák azonnal segítenek, ahogy tudnak.

 

Nagyon sok bolt, étterem van a közelben. A metró és busz megállók sincsenek túl messze, és egész kevés időbe telik London központjába eljutni, ami az egyes zóna, a szállás pedig a kettes zóna. És a weboldaluk magyarul is elérhető mostmár, szóval egész egyszerű a foglalást elintézni és minden részletről tudakozódni :)

 

Itt a panzió weboldala: http://innlondon.co.uk/

frakk22 Creative Commons License 2016.05.10 0 0 18

Dupla szoba + saját konyha+ saját fürdőszoba kiadó Earls Courtnál május 28 - kb.  június 8.-ig.

12 napra = 335 GBP

 

 

 

Hu-UK Ltd Creative Commons License 2014.03.23 0 0 17

Sziasztok.

 

Folyamatosan ajánlunk kiadó szobákat kelet Londonban a 3-as zónában.

 

Osztott szoba egy fő részére 65-70 Font / hét

Dupla szoba 2 fő részére 140 Font / hét

Dupla szoba egy fő részére 120-140 Font / hét

 

A lakbér tartalmazza a rezsit, az adott környéken elérhető leggyorsabb internetet, és a TV license-t.

A házak jól felszereltek.

Az újonan érkezőket számos módon segítjük. Ni interjú időpont kérés, hivatalos ügyek intézése, bankszámla nyitás, munkakeresés, stb.

7 éve foglalkozunk szállás kiadással. Tapasztalt segítőkész csapatunk van!

 

Bármi kérdésed van keress bátran!

Magyarországról: +36 21 2523336

Angliából: 07415875738

E-mail: laci@hu-uk.co.uk

Web: hu-uk.co.uk

Hu-UK Ltd Creative Commons License 2014.03.17 0 0 16

Kelet Londonban csendes helyen a 3-as zónában dupla szoba kiadó.

5 perc séta a buszmegálló (éjszakai busz is van) és a legközelebbi élelmiszer bolt. A benzinkút egy percre van autóval. 

Közeli metro vonalak: Circle line, District line, Hammersmith and City.

Közeli metró megállók: Upton Park, Plaistow. A háztól a metró 10 perc alatt elérhető.

A legközelebbi kórház szintén 10 percre van.

A háztól nem messze halad a Greenway ami a forgalomtól elzárt kerékpárút és könnyen el lelehet rajta jutni a belvárosba.

A szoba 140 Font hetente. Bekötözéskor egy hét bérleti díjat, és két hét kauciót kérünk.

A bérleti díj tartalmazza a rezsit, az internetet, és a TV license-t is.

Lakóinknak széles körű segítséget tudunk nyújtani a munkától a hivatalos ügyeken át az ingyenes nyelvtanfolyamig. Bármi kérdésed van hívj bátran.

Magyarországról: +36 21 2523336

Angliából: 07415875738

E-mail: laci@hu-uk.co.uk

NagyOrsiB Creative Commons License 2011.12.01 0 0 14

Alternativ szallaslehetoseg nallam. En kiadom az egyik szobamat turistaknak. Erdeklodni email cimen: nagyob@gmail.com -on lehet vagy a weboldalamon www.londoniszallas.co.uk

Dia0303 Creative Commons License 2011.11.25 0 0 11

Sziasztok!

 

Most Decemberben megyek ki hosszabb idore Londonba es epp szallast keresek! Eddig az iranylondonnal es a londonimagyarokkal vettem fel a kapcsolatot de egyik sem tunt valami korrektnak!

Most a Hu-UK ltd-vel levelezek! Veluk kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

 

Udv:

Dia

eugen73 Creative Commons License 2005.12.01 0 0 9

Hali,

 

Ismerek egy viktoriánus szállodát a 2. zónában DNY-ra, ahol pont 1 éve 25 font volt  a dupla ágyas szoba, és 40 a zuhanyzós. Mindkettő reggelivel. A szálló kivülről pompás,  de belül kissé lelakott.  a honlapja: www.parksidebudgethotel.co.uk

 

 

viszont ha valaki tudna kinti magyaroknál szállást sürgősen, azt megköszönném! (Szülökkel mennénk, és most inkább máshova vinném őket.)

 

 

methan84 Creative Commons License 2005.11.11 0 0 8

ha még valaki szállást keresne, akkor nézze azt meg a Camden Town-ban. Talán az egyike a legolcsóbbaknak és busszal olyan 30perc a centrumtól. Habár, lehet, hogy 40. De magában az a városrész is oltárimód fantasztikus. A belvárosba a 88-as és a 274-es busz visz be a leggyakrabban cirka 15 percenként. A 274-es azt hiszem még éjszaka is jár.

Remélem tudtam segíteni!

methan84 Creative Commons License 2005.11.10 0 0 7

Kazi ez neked szól.

 

ha a googl-be beírod, hogy London House Hotel, akkor már kb sínen vagy. Most nyáron töltöttem egy hetet ott és, elhelyezkedése miatt is szerintem megéri. Fioglalni neten érdemes, felhívni őket felesleges. A recepciósok nagy része magyar, de néha van ukrán orosz és egyéb más nemzetiségű is. A szobák ára változó, attól függően, hogy hányan szeretnétek ott aludni. Az "8 dorms" a legolcsóbb és a "twin oom" a legdrágább, mivel az csak két ágyas. A környezet belül nem szörnyű, kívül mesésen szép régi, belvárosi épület. Reggeli, ágynemű, törölköző és meleg Víz természetesen az árban van. azonban interneten 10% kaukciót kell fizetni és a maradékot pedig Londonban, helyben a 'hotelben'.

Még annyit, hogy a szállás az 1-es ill 2-es zóna határán van, inkább az 1-es. Ami azt jelenti, hogy van metro és busz nagyon nagy közelben és minden elérhető. Nagyon jó!

mkt Creative Commons License 2005.11.03 0 0 6

Ha nem kényes valaki arra, hogy többágyas szobán osztozzon vadidegenekkel, akkor a Hosteleket is ajánlatos végignézni. Van már 6 fonttól éjszakánként, sőt lehet olcsón két, három ágyas szobákat is találni.

Ez például egy jo weboldal:

 

http://www.hostelworld.com/findabed.php?ChosenCity=London&ChosenCountry=England

 

Kazi2 Creative Commons License 2005.10.20 0 0 5

Sziasztok!

 

Köszi az infókat mindenkinek!!!

 

Megköszönném azt a bizonyos (követségi) listát, mert ez tűnik a legelőnyösebbnek.

Köszi!

Farthinggale Creative Commons License 2005.10.20 0 0 4
Szia!
Nézd meg a www.octopustravel.hu honlapját. Ott csak kiválasztos a várost, és hogy mettől meddig akarsz ott lenni, és már ki is írja az összes szállástalálatot árral együtt!
Előzmény: Kazi2 (-)
singingintherain Creative Commons License 2005.10.19 0 0 3
Igen, jópár kinti magyar ad ki szállást magyar turistáknak, ahol én voltam, az 14 font / nap volt a hármas zónában. Ha megtalálom a listát, felrakom ide! De egyébként azt anno a kinti követségtől kaptam.
Előzmény: Kazi2 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.19 0 0 2
58-60 euro/2 ágyas szoba alatt semmi, max ifjúsági házak
Előzmény: Kazi2 (-)
Brazsik Creative Commons License 2005.10.19 0 0 1
Barcában merre/mikor laktál? Én is csöveztem anno arra :)

Előzmény: Kazi2 (-)
Brazsik Creative Commons License 2005.10.19 0 0 0
Mennyire olcsó? Mennyire szeretnél kint lakni? Én anno találtam egy igen olcsó szállást, igaz, akkor még nem volt egyetemi időszak, bár attól függetlenül lehet hogy vannak ott most is szabad szobák. 3 napra fizettem nagyjából 30 fontot.
Megspékeled egy 3 napos Travelcarddal (18 font, ha pénteken váltod ki az érvényes hétfő 04:30-ig) és tied London :)

The Furnival house
Előzmény: Kazi2 (-)
Kazi2 Creative Commons License 2005.10.19 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

londoni hosszú hétvége kapcsán érdeklődnék szállás-ügyben: tudtok-e vmi olcsó, elérhető szállást 3 éjszakára, vagy van-e tapasztalatotok ez ügyben...?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!