Törölt nick Creative Commons License 2022.06.07 0 0 517

Ha valakit érdekel itt,eladó ez a kétoldalas,selyem Magyar-Lengyel barátság sál,érdeklődni:kapos77kft@gmail.com

Pretorious Creative Commons License 2019.10.13 0 0 511

Annyira könnyű csoport volt hogy még a szlovénok elleni vereség is belefért és két körrel a vége előtt meglett a kijutás. Azért kemény volt az a taposás amit ma Lewandowski kapott, ha csak Nestorovskin múlik, akkor durván bokatörés, Lewa szerencséje hogy viszonylag vizszintben volt már a lába.

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.21 0 0 510
Pretorious Creative Commons License 2019.06.10 0 0 508

A lengyel válogatott köszöni szépen, egyelőre él a lehetőséggel hogy a legkönnyebb csoportba sorsolták az 1-es kalapból: eddig 4/4 gy., 8-0 gólk.
A helyi sajtó előzetesen aggódott hogy Piatek hogyan fog Lewandowskival és Milikkel összedolgozni :) Szerintem erre a dilemmára majd térjenek vissza az EB előtt, a "kicsik" ellen megvan elől az összhang.

guevara78 Creative Commons License 2018.10.18 0 0 506

Üdv mindenkinek!

Valakit, ha érdekel van pár lengyel vonatkozású sálam eladó:

Wisla Krakow, Cracovia,Legia Warsawa, Lengyel válogatott (selyem)

A Cracovia, egy oldalas sál.

Email címem publikus.

FJ_1976 Creative Commons License 2018.09.08 0 0 481

Közben a másik lábával tartolt, szerencsére nem lett belőle komolyabb sérülés.

Előzmény: Pretorious (479)
FJ_1976 Creative Commons License 2018.09.07 0 0 480

Glik Glik Vaffanculo

Előzmény: pacheco.... (478)
Pretorious Creative Commons License 2018.09.07 0 0 479

Blaszczykowski a labdát rúgta el, ez bizony jogtalan tizi volt.

pacheco.... Creative Commons License 2018.09.07 0 0 472

Nyugtass meg,hogy nem vagy még felnőtt ....

Előzmény: FJ_1976 (470)
FJ_1976 Creative Commons License 2018.09.07 0 0 470

Chi non salta e un Polacco di Merda oooooooooo

Előzmény: Törölt nick (469)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.03 0 0 468

Adam Nawalka, a Lengyel Válogatott edzője távozik posztjáról! Ezt Zbigniew Boniek, a Lengyel Labdarúgó Szövetség elnöke jelentette ki a mai sajtótájékoztatón, majd hozzátette:

"Új módon, új alapokra helyezve szeretnénk felépíteni a jövő lengyel válogatottját”.

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.30 0 0 467

Japan v Poland - 2018 FIFA World Cup Russia™ - Match 47

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.28 0 0 466

Igen, a lengyelek szépen búcsúztak! Ügyesek voltak! ;)

Előzmény: Törölt nick (465)
rage Creative Commons License 2018.06.24 0 0 455

Sikerült megúszni hárommal, a két csapat között jóval nagyobb különbség volt ennél is.

Felkészülés: a franciák nyertek, Belgium 3–3-at játszott

Nem az Anglia–Németország futballmérkőzés volt az egyetlen péntek este Európában, amelyen világbajnoki résztvevők csaptak össze. A belgák 3–3-as döntetlent játszottak Mexikóval, a Lengyelország–Uruguay találkozón nem született gól, míg a portugálok könnyedén megverték Szaúd-Arábiát. A franciák 2–0-ra nyertek otthon a vb-ről lemaradó Wales ellen.

franciák Antoine Griezmann szépségdíjas találatával szereztek vezetést a 18. percben. Az Atlético Madrid klasszisa tíz gólban játszott főszerepet (6 gól, 4 gólpassz) a legutóbbi 12 válogatott mérkőzésén. A második félidőben a francia kezdőcsapat másik csatára, Olivier Giroud is betalált, beállítva a 2–0-s végeredményt.

Varsóban a lengyelek hálóját az első félidőben Artur Boruc védte, aki azonban nem lesz ott a világbajnokságon. A Bournemouth 37 éves kapusa ugyanis ezen a meccsen búcsúzott el a válogatottól – amelyben 65-ször lépett pályára –, és a szünet előtti lecserélésekor sorfalat álltak neki játékostársai, a nézők pedig „Artúr király, köszönjük” feliratú kartonlapocskákat emeltek a magasba. Nemcsak ő, hanem a helyére beálló Lukasz Fabianski és az uruguayi Martín Silva sem kapott gólt, így 0–0 lett a végeredmény.

A portugálok Cristiano Ronaldo nélkül is legyőzték 3–0-ra Szaúd-Arábiát.

Annál több gól született Brüsszelben, ahol a belgák 3–3-as döntetlent játszottak a mexikóiakkal. A hazaiaknál Romelu Lukaku, a vendégeknél Hirving Lozano duplázott.