Külföldön gyorshajtott? Nem ússza meg a csekket

A bírságcsekkeket külföldről is elküldik, sőt, be is hajtják. De itthon sem éri meg a rendszámmal trükközni. A szlovákrendszámos trükközéssel a parkolási és gyorshajtási bírság nem úszható meg többé.

Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
rtakacs 2 napja Creative Commons License 746

Hello!

Vásárlás céljából keresek infót az KFZ-959 rendszámú autóról.

Köszönettel.

Vikesz69 okt. 2. Creative Commons License 745

Sziasztok.

A régi járgányomról szeretnék érdeklődni elsősorban: frsz:GDA-050

ŠKODA  FELICIA

szine piros. 2007.12 ig volt a nevemen.

Másodsorban az öcsémnek venném meg ezt:

frsz:HNJ-087

VW Polo Classic 

Színe: ezüst

Köszönöm.

További kellemes napot!

Üdv.

marciada.2 szept. 29. Creative Commons License 744

SZiasztok,szeretném kérdezni hogy meg tudja e valaki nézni 

egy sötétzöld renault scenic 2001-2002 kiadású rendszáma:MRG-/659 ,ki a gazdája,s a cime,mert jött vásárolni pótkocsit,s elkérte a papirjaim fénymásolatát s a bankszámla számom,s felvett a nevemre 3.5 millió forint értékben vetőmagot.Nagyon megköszönném,az illető értesüléseim szerint szerbiai

oldicebear szept. 14. Creative Commons License 743

Üdv!

Vásárlás céljából keresnék infót az MVZ-185 rendszámú autóról.

Előre is köszi.

Siegelinde aug. 1. Creative Commons License 742

Sziasztok!

Keresem az LYH-561 rendszámú fekete autó tulajdonosát. Életveszélyesen megfenyegetett valakit.

Köszi és üdv.

mafalda777 júl. 7. Creative Commons License 741

Sziasztok!

Egy gépjármű tulajdonosának neve, esetleg címe érdekelne LTR-582(Ford fiesta).Szeretném felvenni vele a kapcsolatot ,hátha lehet közös útvonalunk :)Segítségeteket előre is köszönöm.

B.GY máj. 21. Creative Commons License 740
Előzmény: csizma89 (739)
csizma89 máj. 21. Creative Commons License 739

Autóvásárlás céljából érdeklődnék egy autó után. Rendszáma: JDH-733 alvázszáma W0L0XCE7544333413.
Egy Opel Meriva, jó kis autónak tűnik, de használt autó kereskedőtől vegyem és szeretnék utána járni valóban igaz e amiket mondott az autóról. Előre is köszönöm.

Kleo86 máj. 9. Creative Commons License 738

Keresem az IAC-143 rendszámú, Mazda 626 típusú autó tulajdonosát. Tegnap balesetet okozott, mi voltunk a másik fél. Ő volt a hibás, ez már a helyszínen is egyértelműen kiderült, de a rendőrségi jegyzőkönyvet még idő mire megkapjuk. Sajnos nem tudtuk meg a tulajdonos nevét, a biztosítója még fontosabb lenne.

Magyar B. máj. 9. Creative Commons License 737

Sziasztok!

Az MGJ-431 forg. rendszámú autó érdekelne nagyon szép állapotban van, vételi szándékból.

Köszönettel: Magyar B.

Kakcis máj. 1. Creative Commons License 736

Sziasztok! Engem az Lor-721 rendszámú autó tulajdonosának a neve és lakhelye érdekelne, ha tudtok segíteni nagyon megköszönném.

Üdv Kakcis

Dani044 ápr. 16. Creative Commons License 735

Sziasztok!

Vásárlás céljából szeretnék infót. LRJ044

Köszönet

Horváth Viktória Noémi ápr. 13. Creative Commons License 734

Bocsánat mindent leírtam csak a rendszámot nem  LXA-858 nagyon szeertném megtudni a tulajdonos nevét és címét!!köszönöm 

Horváth Viktória Noémi ápr. 13. Creative Commons License 733

Sziasztok!

Nagyon nagy segítséget szeretnék kérni van egy rendszámom és szeretném megtudni a tulajdonos nevét és esetleg címét!!

Egy kapcsolat jövője műlik ezen !Nagyon szépen köszönöm előre is !!

Sz. Gy. ápr. 13. Creative Commons License 732

Sziasztok!

Az EXC-404 tulajdonosa érekelne, hogy rendben van-e a gépkocsi mert megszeretném vásárolni.

Köszönöm.

szekimilu ápr. 12. Creative Commons License 731

Sziasztok

LEN-754 tipusú autóról szeretnék többet megtudni , céges vagy magánszemélyé ?

szekimilu@freemail.hu ra kérnék segítséget !

Milu

Szabó Dorottya ápr. 9. Creative Commons License 730

Sziasztok!

Ennek az autónak kellene a tulajdonosa: KDM-229 ! :)

Köszike előre is! :)

pánpéter2 márc. 29. Creative Commons License 729

Sziasztok! Engem az LEM-934 rendszámú autó tulajdonosának a neve és lakhelye érdekelne ha tudtok segíteni nagyon megköszönném.

doragellert márc. 20. Creative Commons License 728

Sziasztok!

Bármilyen információ érdekelne a JGF-080 as rendszámmal rendelkező autóról vásárlás szempontjából.

gellert.dora@gmail.com

Solya1989 márc. 19. Creative Commons License 727

Sziasztok!

Engem az ANR-734 rendszámú Lada Samara tulajdonosa érdekelne. Lehet, sőt valószínű hogy már nincs forgalomban, de esetleg utólagosan lehet róla megtudni valamit?
Köszönöm

solya89@gmail.com

rico1991 márc. 16. Creative Commons License 726

Sziasztok!

Tudnátok esetlek valami infót adni egy bizonyos EHJ-756 -os rendszámú Fiat 126-os ról. Legfőképp az érdekelne hogy forgalomban van-e még. Köszönöm 

Ropika76 márc. 2. Creative Commons License 725
Sziasztok!
Keresem a HJW-631 rendszámú Szürke színű Renault 19-es autót! Valamikor a miénk volt és nagyon a szìvünkhöz nőtt de anyagi okok miatt el kellett adnunk! Szeretnènk tudni merre jár jelenleg! Aki tud róla valamit az kérem ìrja meg nekem a: teruletikepviselobk@citromail.hu cìmre. Előre is köszönöm a segìtségeteket!
Julish 2014. febr. 7. Creative Commons License 724

Sziasztok !Tegnap délután ellopták az ezüst metál színű OPEL ZAFIRA 2000TD típusú LAP-081es rendszámú autónkat,az autóban fontos iratok is voltak.Kérjük aki bármilyen érdemleges információt tud az autóval kapcsolatosan jutalom ellenében értesítsen minket!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=215586708634048&set=a.215586698634049.1073741828.100005481608057&type=1

Kérlek titeket segítsetek,ha egy megosztásban azt is köszönöm!!!!....
Köszönöm a segítségeteket!

Krisztics80 2014. febr. 7. Creative Commons License 723

Sziasztok!

Keresek a KWD-252 rendszámú autóról bármilyen/minden információt vásárlás miatt. Köszönöm a segítséget,email:krisztics80@gmail.com

PapucsosSrac 2014. jan. 19. Creative Commons License 722

Ez nem tudom hogy működik, de talán segíthet:

http://rendszam-tulajdonosa-hu.ipost17.com/

lionandi 2014. jan. 12. Creative Commons License 721

Bocsi, mindent rosszul írtam. Tehát: a rendszám, aminek a tulajdonosa fontos lenne nekem: IDD-752. És nem írtam e-mailt... most írok. andika.lion@gmail.com

Köszönöm, nagyon várom, fontos! 

lionandi 2014. jan. 11. Creative Commons License 720

Sziasztok, fontos lenne tudnomi, kié az LLE-065.  Köszi előre is!

spfred 2013. dec. 24. Creative Commons License 719

Üdv!

A DOK-986 rendszámú VW Vento-t keresném. Régen a mi tulajdonunk volt, és érdekelne, merre gurul mostanság, ill. nem eladó-e.

frigyemil kukac citromail.hu

ukeco 2013. dec. 21. Creative Commons License 718

Sziasztok!

Kérlek segítsetek. Keresem az LBK-579 rsz.-ú fekete Opel Astra tulajdonosát. Ha valaki tudna hozzá elérhetőséget, nagyon megköszönném viszokaikukacfreemailponthu

Kellemes Ünnepeket.

Kolos76 2013. dec. 19. Creative Commons License 717

Sziasztok!

Az ICJ-008 rendszámú zöldes szürkés Fiat Uno -ról szeretnék információt kérni. Parkolásnál meghúzta a kocsim és mire megnéztem mekkora a kár, meglépett.

A választ előre is köszönöm! lufi (pont) hdsnet (kukac) gmail (pont) com