Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
kisfitti 15 perce Creative Commons License 112590

nagy szerencsere , meg lett. Most hoztam haza a rendorsegrol. Rajott h neki ertektelen es a foteren eldobott mindent. Lakaskulcs, kocsikulcs, penztarca. Nagy mazlim volt ma.:)

Előzmény: hugoapi (112583)
CsacsaS 6 órája Creative Commons License 112589

Arra írtam hogy ha a gyári kínai beszállító lenne, akkor lehet én sem venném :(

még mindig nem tanultad meg?

Minden hamisítvány ami nem kínában készült! :P

Előzmény: subcy (112588)
subcy 6 órája Creative Commons License 112588

Arra írtam hogy ha a gyári kínai beszállító lenne, akkor lehet én sem venném :( Remélem még nem alacsonyadnak le ennyire. 

Nem láttam még mi van a boltotokba, de engedélyed nélkül nem is írom be a címét sem :)

Ja a kis cső a boltotokból azóta tökéletes :) Na az az egy amivel ráfaragtam annó a gyáriba: megvettem 5000ért annó a kis kartercsövet és 1 évet bírt az is :( Amit azóta javítottak állítólag.

Előzmény: hugoapi (112587)
hugoapi 7 órája Creative Commons License 112587

... és akkor láttad, hogy mi is árulunk Meyle cuccost? Meg igény szerint bármit, akár bármikor gyárit is!

Más a bót és más a műhely. Más a bótos és más vagyok én. Külön tudom még választani!!

Ha onnan rendelnek, nem fogják megkérdezni hogy miért azt. Csak! Aki fizet, az annak a dolga.:)

Itt próbálok kicsit terelgetni a minőség irányába, de csak a szerzett tapasztalatok alapján. Ami már bizonyított, azt erősebben merem ajánlani. Pénztárcákba nem látok bele, nem is érdekel. 

Előzmény: subcy (112579)
hugoapi 7 órája Creative Commons License 112586

Ezt nem tudom mire írtad, de a Grandékba sem egyformák a beszerelt cuccok.:)

Tudod kb. mennyit futottak a vasaink és a futóműbe a fékek kivételével orig minden. Ja és teszik a dolgukat.

Van amelyikbe természetes, van amelyiknél dícséretes.:))

Előzmény: subcy (112584)
kisfitti 7 órája Creative Commons License 112585

Köszönöm Mester.

Előzmény: hugoapi (112583)
subcy 7 órája Creative Commons License 112584

Csak kínai ne legyen a gyári beszállító :(

Előzmény: hugoapi (112581)
hugoapi 7 órája Creative Commons License 112583

Beszélek még ma a "jóbaráttal" és találunk megoldást. :)

Előzmény: kisfitti (112577)
subcy 7 órája Creative Commons License 112582
Előzmény: subcy (112580)
hugoapi 7 órája Creative Commons License 112581

Bakker!

Ezt írtam. A gyári beszállító sem egy cég, ott is nagy a szórás minőségbe.

Most hajtás van, de azért annyit: az én Grandéim osztrák depóból lettek rendelve. Aki nem hiszi, az alvázszám alapján megláthatja. Ezen is el lehet gondolkodni!!:(

Írj levelet pontosan mi kell és küldök választ.:)

Előzmény: grande645 (112576)
subcy 7 órája Creative Commons License 112580

Ez drága buli lesz neked. Főleg szakszerviz intézi. Hívd fel őket, vagy hasonló céget ha van közelebb Neked:

http://www.hevederzar.hu/Szolg/html/immohamindenkulcselveszett.html

subcy 7 órája Creative Commons License 112579

Jó, hát mondani kellett neki akkor valamit :) Én ragaszkodtam ahhoz hogy ne megint egy évre való stabpálcát adjon nekem. Katalógusukban meg végül is jó szerepel hogy erősített, ha a gyártó is így publikálja :) Az hogy dízelbe való nem tudom honnan szedte, de én ott meg helybe mint vásárló muszáj hogy elhiggyem, nem látok a színfalak mögé :)

Igen, én is javaslom a gyárit! Jól bírja. Feri valószínű most otthon őrjöng, de akkor is :P

Előzmény: hugoapi (112575)
kisfitti 7 órája Creative Commons License 112578

Code kártyát megtaláltam. Nem voltam benne biztos, de szerencsére meg van.

kisfitti 8 órája Creative Commons License 112577

Udvozletem. Sajna tegnap ejjel kipakoltak a kabatomat egy rendezvenyen. A reszletekbe nem mennek bele, a lenyeg, hogy eltunt a grande kulcsa is. A taviranyitos kulcs potlasa a fiat szakszerviz kivaltsaga, (persze jo lenne imot  is cserelni) vagy van mas lehetoseg is? A masik problema, hogy nincs meg a code kartyam. Mar nem kaptam meg az autohoz az elozo tulajtol. Elmagyarazna valaki, h mi ennek a menete, lehetosegei. Addig is elzarom a kocsit, nehogy a elvigyek. Koszonom.

grande645 13 órája Creative Commons License 112576

Köszönöm!Esetleg beszerzési forrás?( javaslat?)

A stab.pálcához annyit fűznék hozzá(ha már ekkora vihar lett belőle)hogy nekem sajnos a gyári kevesebbet bírt mint az után gyártott.:((

Egyedi eset,vagy kifogtam egy hétfői(?)pénteki(?) szériát?

Előzmény: hugoapi (112574)
hugoapi 17 órája Creative Commons License 112575

Csak részben azt mondták, amit a gyártó akart.:)

" ... azt mondták a bömgfejben belül erősített ... "

Gondolom a Meylénél voltak pultos továbbképzésen.:)

... mert erről sehol nem találni értékmeghatározó publikációt.;-)

... de a dízel meg más lenne!! No ez kiütött. Úgy forgalmazunk valamit, hogy nem vagyok teljesen képbe.:D

Előzmény: subcy (112568)
hugoapi 17 órája Creative Commons License 112574

Tárcsa: Bosch, Brembo Max, Jurid, ...

Betét: Textar, ATE, Jurid, ...

... és az természetes, ha más meg másra esküszik.:)

Tapasztalatom szerint - nem  jelent semmit - Bosch, Brembo jól teljesít Textarral, ATE kemény, de kitart, a Jurid - bár nehézkes a beszerzés néha - jó párosítás.

Előzmény: grande645 (112567)
hugoapi 17 órája Creative Commons License 112573

Ehhh!

Itt most két cartárs azt hiszi én állítom, hogy a Meyle nevezett alkatrésze nem jó, és jól mellényúltak.  Nem állítom, bár jó legyen! Nem tudhatom és más sem, amit a gyártó - ugye létezik marketing szöveg - állít. Mindaddig amíg az ellenkezőjéről nem győződünk meg, addig el kell fogadni és nagy bizalommal kell lenni.:))

... de csak ennyi! Még hogy erősített, mert dízelbe való!!:D

Engem inkább ez kapott meg.

Nem hinném, hogy csak a gyári a megváltás, mert akkor én is csak azt ajánlanám mindenkinek. Az pénzembe sem kerül. Ha ilyen csereigénye van valakinek - okkal vs. ok nélkül - akkor vagy Lemförder, vagy Meyle, vagy gyári. Utóbbi a legritkább. A Febi (is) csak csomagoló, nem tudni mikor, mit takar a termék. Olyan, mint a bon-bon.(Forest)

... csak zárójelbe: (ha subcy ránéz a honlapunkra, vagy beüti az ominózus cikkszámot, látni fogja az ajánlatot):)

... de soha nem erőltetek senkire semmit! Két darab sem egyforma azonos márkából.:(

Viszont ha valaki kérdez, még mindig válaszoltam és legtöbb esetben ajánlottam is.:)

Előzmény: alázógyík (112566)
grande645 18 órája Creative Commons License 112572

Majd kiderül.

:)

Előzmény: subcy (112571)
subcy 18 órája Creative Commons License 112571

nem :)

Előzmény: grande645 (112569)
subcy 18 órája Creative Commons License 112570

"

Meyle Heavy Duty (HD) Range.. These are components that are built to a far higher spec..
Including Reinforced structures, Improved Materials & Components, and even Extra internals for a Premium component that is often only a little more expensive
These parts are intended for vehicles that are under extra daily load (e.g. Carrying / Towing extra loads, Fleet Vehicles / Taxi's, Constant use on poor roads)
The HD Range is intended to provide peace of mind where other aftermarket parts simply cannot cope.

"

Na mindegy :) Azt lehet rosszul mondták hogy dízelbe való, de amúgy jól mondják h erősített. Továbbá a Febinél biztos jobb, az egy év után nekem kuka volt :)

grande645 18 órája Creative Commons License 112569

Akkor jó sz@rt vettünk???

subcy 18 órája Creative Commons License 112568

Mester,

"Reinforced Version":

http://www.meyle.com/en/spare-parts/search.html?search=6160600012

tehát jól írják a magyarok valahol. Abban igazad van hogy a gyári elég jól bírja. Megbántam én is hogy lecseréltem annó. Feri kész lesz ettől, szrinte minden szar ami gyári :)

Nekem azt mondták a bömgfejben belül erősített amúgy.

Előzmény: hugoapi (112564)
grande645 18 órája Creative Commons License 112567

Ha annyit bír mint az előző,(valami neve nincs volt)már elégedett leszek:)))

Más:Punto II 1.2 8v 2003ashoz milyen féktárcsa/fékbetét garnitúrát ajánlasz?

Előzmény: hugoapi (112565)
alázógyík 18 órája Creative Commons License 112566

Csak a gyári a jó, vagy van ajánlható utángyártott is?

Előzmény: hugoapi (112565)
hugoapi 18 órája Creative Commons License 112565

Khmmm!

... Te is jól tudod, hogy ezeknél - mint talán az embereknél is - a fej belsejében van a lényeg. Mit is mérsz?

Vastagabb a szára? Nem jellemző ennek görbülése.:)

Erősebb esetleg a fejrész külső? Belül kopog!:)

Így nem lehet minőségről/tartósságról véleményezni. Puding próbája az evés!

Nálunk meg kitűnően érzik magukat a gyáriak!:)

Előzmény: grande645 (112563)
hugoapi 18 órája Creative Commons License 112564

Erősített kivitel:

... és a kettőspont, vagy a másiknál a =>  után hol van az erre vonatkozó minősítési szám. Üres!!:)

Milyen adatbázisukban szerepel, hogy ez dízelre vonatkozik. Ők is mint legtöbb termékgyártó marketingelik a saját technológiájukat. A gyártó honlapján sincs semmi nemzetközileg elfogadott minősítési jóváhagyás. 

Előzmény: subcy (112561)
grande645 18 órája Creative Commons License 112563

Holnap dolgozom,de vasárnap megmérem,tuti hogy a szár is és a fej is vastagabb.

Unix.

Előzmény: subcy (112562)
subcy 19 órája Creative Commons License 112562

Mérd le majd :) Hol vetted? Unixautó?

Előzmény: grande645 (112560)
subcy 19 órája Creative Commons License 112561

Meyle 6160600012/HD

Adatbázisukba rosszul szerepel akkor ;) Azt írja nekik hogy erősített és dízeles. Nézted ott? :)

Meg a honlapokon is, pl:

http://aruhaz.kauffer.hu/index.php?page=cat_detail&artid=6160600012/HD&brand=MEYLE

Erősített kivitel.

http://autoalkatreszwebaruhaz.hu/gyarto/meyle/stabilizator/9/

Közös adatbázisból dolgoznak ezek bakker.

Előzmény: hugoapi (112559)