Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
Robbie1 Creative Commons License 30 perce 0 0 113821

Tegnap menet közben előjött egy hiba: asr esp hill holder hibát mutatott a kocsi. Le állítottam a kocsit utána jó volt egy darabig majd megint újra mutatta...

merre keressem a hibát?

-ikszipszilonze- Creative Commons License 10 órája 0 0 113820

en a gyari bosch tarcsat+betet 100e km -nel csereltettem. nem jelezte, de lett volna meg benne par ezer km azert.

fekpedalkapcsolora en is rafutottam. nalad mi volt a jelenseg?

legzsak kabel lehet rosszul nezett ki, de bejelzett volna ha gaz van.

nalam futomuben minden popec, hatso lengescsillapitokat csereltem 2013 vegen, ezen kivul semmit.

en a tjetnel nem latom ertelmet ezeknek a tisztito cuccoknak ha neha kinyomod a szemet es megtisztogatod a szenzort.

tobbire nem tudok mit mondani, nalam nem jelentkezett (meg:).

Előzmény: pestam (113819)
pestam Creative Commons License 11 órája 0 0 113819

üdv!

megy a kocsi műszakira, és ki kellett kukázni a karácsonyfa-effektust a műszalfalról:

- tankszellőztető szelep kuka

- fékpedálkapcsoló kuka

- frontlégzsák ütközésérzékelő kábelköteg szétrohadva (jó ideje szerencse, h nem próbáltam ki a biztonságot ...)

- úgy fest, csomagtérajtó nyitáskapcsoló is kuka.

ezek mennyire gyakoriak?

szilentek lehetnek szarok 100k km környékén? valaki ment ennyit gyári fékbetétekkel? ugye azok jelzik a kopást? :D

Protec üz.anyagrendszer tisztítónak van értelme? berendeltem egyet, meg az Oxicat-et is, ráfér egy kis takarítás...

vízpumpa nyikorgása mennyire szokott előfordulni, mert az új csnálja, pedig (felső)középkategória?

kösz!

ritmoabarth Creative Commons License 1 napja 0 0 113818

De meg van csak külföldről van de sajnos nincs meg a TÜVös papírja!

Előzmény: subcy (113817)
subcy Creative Commons License 1 napja 0 0 113817

eléggé egyben van, vagy nincs meg a hátulja, vagy miért lett belőle donor? :)

Előzmény: ritmoabarth (113816)
ritmoabarth Creative Commons License 1 napja 0 0 113816

Így van donornak vettem a többi része meg persze bontásra van!

Előzmény: subcy (113815)
subcy Creative Commons License 1 napja 0 0 113815

Ja, a másik punto, annak mi a baja? Bontásra van?

Előzmény: subcy (113814)
subcy Creative Commons License 1 napja 0 0 113814

Hm... :)

nagyon jó képek... és ebből még lesz megkímélt-női tulajos-csak hétvégén használt verda? :)

Előzmény: ritmoabarth (113813)
ritmoabarth Creative Commons License 1 napja 0 0 113813

A kép mindig lemarad!

Előzmény: ritmoabarth (113812)
ritmoabarth Creative Commons License 1 napja 0 0 113812

Miért ez semmi!

Az eleje meg így néz ki! :)

Előzmény: grande645 (113811)
grande645 Creative Commons License 1 napja 0 0 113811

Na ezért a preziért Subcy kolléga megdicsér:)))

Előzmény: ritmoabarth (113810)
ritmoabarth Creative Commons License 1 napja 0 0 113810

A piros volt benne de van a donorból a fekete de más a cikkszám is rajta meg az enyémbe több légzsák is van!

ritmoabarth Creative Commons License 1 napja 0 0 113809

Másik kérdésem!

Mivel törött és nyíltak a zsákok ilyen esetben a légzsákindító elektronikát is cserélni kell vagy maradjak annál hogy majd aktiválja valaki nekem?

Képek:

Előzmény: ritmoabarth (113808)
ritmoabarth Creative Commons License 1 napja 0 0 113808

Végül is igazad van.

De most nekem szét van dűtve a műszerfal megcsinálom a visszajelzést a műszerfalon is! :)

Előzmény: grande645 (113807)
grande645 Creative Commons License 1 napja 0 0 113807

Először én is úgy akartam.

Sőt tettem külön világítós kapcsolót,ami önmagában visszajelző is egyben,aztán nem tetszett hogy keresgélni kell a kapcsolót.(A műszerfalat vagy ahol esztétikusan elhelyezhető lenne,nem akartam furkálni) ezért döntöttem a hátsó kapcsoló mellett,az könnyen elérhető.

Mondjuk lehetne kapcsolót tenni a középső panelon lévő vak kapcsoló helyére is...

Műszakin nem volt gond.A visszajelző a sárga ami a hátsóé.

Előzmény: ritmoabarth (113806)
ritmoabarth Creative Commons License 1 napja 0 0 113806

Szia!

Az sem egy rossz ötlet!

Én szerintem a helyzetjelzőt fogom megcsapolni és rellével vezérelve fogom a gyári gombjára kötve, gyárilag is helyzetjelzővel működik!

Vizsgán nem szóltak hogy nem külön működik? Visszajelzőt tettél?

Előzmény: grande645 (113792)
Airbag. Creative Commons License 1 napja 0 0 113805

Üdv mindenkinek...

Bravo és Stillo után egy

Grande Puntot keresgélek,ha tudtok eladót az ismeretségi körötökben, egy benzines /nem 65 lóerős/

érdekelne..

de ha erről lenne véleményetek,megirhatnátok....

http://www.hasznaltauto.hu/auto/fiat/grande_punto/fiat_grande_punto_1.4_16v_sport_szervizkonyv_friss_vizsga-8720152

kisfitti Creative Commons License 1 napja 0 0 113804

Oh. Komoly mufogasnak tunik. :) 

Koszi.

Előzmény: -ikszipszilonze- (113803)
-ikszipszilonze- Creative Commons License 1 napja 0 0 113803

https://www.youtube.com/watch?v=tGNr7l3zugg

Előzmény: kisfitti (113802)
kisfitti Creative Commons License 1 napja 0 0 113802

A tukorboritas lepattintasanak van valami trukje? Vettem egy uj vonoszemtakaro muanyagot, es le szeretnem fujatni, valamint akkor mar a jobbos tukromet is, mert meg van huzva.

Koszonom.

subcy Creative Commons License 1 napja 0 0 113801

Na, akkor jól rémlik még :)

Előzmény: -ikszipszilonze- (113800)
-ikszipszilonze- Creative Commons License 1 napja 0 0 113800

amikor bejott a bordo logo, akkor lett fekete. tehat 2007 osz vege kornyeken.

Előzmény: subcy (113798)
kasztorka Creative Commons License 1 napja 0 0 113799

Én sem figyeltem meg a csonkot, de élég hosszúnak tűnt, hogy néhány alátétet még elbírjon szükség szerint. vagy menetfelújítás és egyedi anya esztergálás, vagy...

Találékony az ember, ha nagyon bajban van. Úgy gondolom ezzel sokan így vannak/gyunk.:)

Valószínű, hogy az anya szakadna hamarabb, a réz menetrésznél. 

Előzmény: subcy (113796)
subcy Creative Commons License 1 napja 0 0 113798

hasznaltauto.hu-n néztem annó, a fiatalabbak feketék voltak körbe :) Legalábbis jórészük. A 2006-2007-esek meg ezüstösek. 

Előzmény: grande645 (113797)
grande645 Creative Commons License 1 napja 0 0 113797

"Ez a régebbi fajta, még körbe csillogós, az újakon csak középen a búra volt csillogós, többi fekete"

Lehet hogy nem teljesen jók az információid,ugyanis amikor vettem 6éve(Pesten)kérdezte a srác hogy fényes kell-e vagy fekete?

Nekem ez jobban tetszett.Én egyébként szoktam használni éjjel,de  ha szemben/mögöttem jön valaki,lekapcsolom.Pedig mennyi "ködlámpás barom"(én csak így hívom ŐKET)van.Ha villogsz neki inkább rányomja a refit mintsem észrevenné magát...

Előzmény: subcy (113795)
subcy Creative Commons License 1 napja 0 0 113796

Amúgy a csonk amire felfogatod az fix, vagy cserélhető? Nem emlékszem erre mikor szétkapták. Csak most arra gondoltam hogy ha nagytudású ember megszakítaná, mi lenne? :D Vagy lehet az anya előbb szakadna meg mint a menetes szár... idáig ezt gondoltam a réz miatt, de kiderült belül nem réz :)

Előzmény: kasztorka (113793)
subcy Creative Commons License 1 napja 0 0 113795

Hm... jó kis prezi :)

Mostanába egyre több a prezi (-:

Nekem is van, de hogy őszinte legyek ha nem lenne, nem hiányozna, valahogy engem a ködlámpa működése a Grandén nem nyűgöz le, sokszor be sem kapcsolom :) De vizuális hatásnak tökéletes. Ez a régebbi fajta, még körbe csillogós, az újakon csak középen a búra volt csillogós, többi fekete :) Legalábbis azt hiszem :D

Előzmény: grande645 (113792)
kasztorka Creative Commons License 1 napja 0 0 113794

Akkor biztosan:D

Előzmény: Grandeferi (113790)
kasztorka Creative Commons License 1 napja 0 0 113793

Nem volt nyomatékkulcsom, ezért mint általában mindent, érzéssel húztam. Tudod, "szakítás előtt egy hajszállal" és hogy bontható is legyen.:)

De visszanéztem a prezimben és úgy néz ki, hogy egyformán áll az anya sarka a bontatlan állapottal összehasonlítva. Meg hát érezve a leoldást, úgy gondolom jól húztam meg. Egyébként 25-30Nm közöttivel kellene, erről már szó volt nemrégiben. Meg a 2,8 illetve 28-ról nyomozás is :)

Előzmény: subcy (113788)
grande645 Creative Commons License 1 napja 0 0 113792

Én nemes egyszerűséggel a hátsó ködlámpa vezetéket megcsapolva kötöttem be az utólag felszerelt első ködlámpát.

A "bibi"csak annyi hogy első-hátsó együtt világít,mivel a kapcsoló közös.

Egy relét beiktattam. 

Előzmény: ritmoabarth (113781)