Használtteszt: Honda Civic Type R - 2007

Meg akarod magyarázni?

Mindenki ért hozzá, mindenki ismeri, mindenkinek van véleménye róla, aztán vannak azok, akik beletekernek 300 ezer kilométert. Mi meg elvittük fékpadra.

Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
VoltVOLVOs 5 órája Creative Commons License 111879

Drága barátom! Téged már az ilferro-s topikban sem kedveltelek, itt sem foglak...

Előzmény: Grandeferi (111866)
Varshi 6 órája Creative Commons License 111878

Megint lemerült az akksi a Bravóban (2 éves), pedig 1 hónapja lett fullra töltve. :-/

Először kulcs jel hibát dobott csak, de beindult, járt, viszont volt egy sejtésem (hogy vissza is tudjunkk jönni a játszótérről), egy kikapcs/újraindítást már nem bírt ki. Ment töltőre 2 A-rel egy éjszakán át.

Aztán fura volt, hogy ma reggel szörnyű zúgással (süvítéssel) mentem az első 1 km-en. iszonyat finoman mentem, de már kis gázra is előjött.

Újraindítottam, de megmaradt, aztán 1-2 perc múlva elmúlt. Nem jött elő azóta. Egyik szerelő a generátorra tippel, én meg turbónak hallottam. Nem volt megnyugtató.

CsacsaS 6 órája Creative Commons License 111877

Szinte teljesen mindegy mit veszel. Ebben a globalizált világban úgyis mindent ugyanaz a cég gyártja, vagy ugyanazt gyártja minden cég :DDDD

Viszont az biztos hogy 62Ah/540A az jó választás.

Amióta nekem is ekkora aksim van, 4 napot árammal és 1 napot gázolajjal járok dolgozni :) hibrid diesel vazze :DDD 

Előzmény: alázógyík (111872)
-ikszipszilonze- 7 órája Creative Commons License 111876

masodallas? ebben a vadkapitalista vilagban? ezerhuszonnegyedik allas!

Előzmény: subcy (111874)
_Geri_ 11 órája Creative Commons License 111875

Abszolút nem volt időm foglalkozni a kérdéssel, de annyi történt, hogy egy kisebb gödörbe véletlen belementem és az épp nem kint lévő jelzés újra előkerült. Ebből gondolom, hogy talán nálam viszont kontakt lesz mégis. :) Az viszont érdekes, hogy szűrőcsere után teljesen ugyanúgy történt, több hónap kuss...

Hugoapi: nem csak kiolvasás, törlés is volt.

Előzmény: CsacsaS (111830)
subcy 11 órája Creative Commons License 111874

http://bolthely.hu/akkumulator/id/00658_EXIDE_Excell_Akkumulator_12V_62Ah_Jobb

:)

Igen, Ixi másodállása hogy promózza az Exide akksikat :) Látod milyen hamar reagál, nehogy mást ajánljon bárki is :)))

-ikszipszilonze- 12 órája Creative Commons License 111873

milyen kerdes ez mar? mindenki a topicegyen akksit veszi! egyen On is!

nem beszelve arrol, hogy ezzel tamogatod az ixi juniorokat karacsonyat is, mert csak ugy dol a le nekem minden ilyen eladott akksi utan! :D

alázógyík 12 órája Creative Commons License 111872

Úgy tűnik, megkotlott a Grande akkuja.

Ez már majdnem olaj/termosztát szintű véleménykülönbségeket tud generálni. tehát:

Ki mit, mekkorát, mennyiért venne? :))

mrzltn 15 órája Creative Commons License 111871

Nem kifejezetten az ára miatt kérdeztem.

Egyébként a hátoldalán volt szár, mint a puntot, elvileg kompatibilis lehet, de akkor maradok a megszokott Valeo-nál:)

Előzmény: Grandeferi (111870)
Grandeferi 16 órája Creative Commons License 111870

Akkor tuti nem lesz jó... ott az univerzálisat árulják, az meg nem jó a mi un-de-univerzális autónkhoz.

Ha olcsón akarsz használhatót akkor a baumaxos All-ride....  most tesztelem egy pár hete úgy tűnik h jó lesz.

És igen, 9-10 évet kellett várni h legyen utángyártott ablaktörlő. 

Előzmény: mrzltn (111869)
mrzltn 17 órája Creative Commons License 111869

Az egyik nagy áruházban láttam darabját 3 ezer körül.

Előzmény: subcy (111868)
subcy 17 órája Creative Commons License 111868

Nincs. Link?

Most kínai ócsó ablaktölrőlapát teszt lesz :)

Előzmény: mrzltn (111867)
mrzltn 17 órája Creative Commons License 111867

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata Michelin ablaktörlővel?

Köszi

Grandeferi 19 órája Creative Commons License 111866

Mivel elsőre nem értetted vagyis nem akartad érteni, se másodikra... szerintem te már eldöntötted h megveszed, csak akkor minek kérdezed h jó lesz-e? :)

Előzmény: VoltVOLVOs (111859)
alázógyík 1 napja Creative Commons License 111865

7 dodó? Az kemény, bár az autót nem gyújtanám fel. :)))

Ablaktörlők úton, ha megjönnek jelzem. 

Előzmény: subcy (111863)
subcy 1 napja Creative Commons License 111864

Én nem tudom itt bárki átépítette-e (személy szerint nem vonz az ilyen fajta mókolás hogy át kell variálni mindent hátul), de volt róla szó. Véleményem szerint betehető a helyére simán. Keress rá mondom, több külföldi fórumon megcsináltál már ezt. Ellenállás kell, csak nem emlékszem mekkora. Talán itt ha rákeresel írtuk is.

Előzmény: VoltVOLVOs (111859)
subcy 1 napja Creative Commons License 111863

Ablaktörlők úton vannak? :) Jah, amúgy akartam kérdezni: előtét ellenállást nem rendeltél kínából. Valami 7 dolcsi ahonnan rendeltél :(

Előzmény: alázógyík (111862)
alázógyík 1 napja Creative Commons License 111862

;)

Megkérdezheted a Melindáékat is, hogy mennyiért hoznának.

Előzmény: VChris (111861)
VChris 1 napja Creative Commons License 111861

Hegyalja Kft. Olasz autó alkatrészes cég

Köszi!

Előzmény: alázógyík (111854)
Krozodow 1 napja Creative Commons License 111860

Sziasztok! :)

Lenne egy jobb első DEPO márkájú fényszoróm grande puntohoz. Állapotát tekintve vadonat új még a fólia rajta van és a doboz is meg van! Egy apró hibája van hogy az egyik füle letört, de ragasztással orvosolható a hiba, ha kell tudok ajánlani helyet ahol profi mondom megcsinálják.  Akit érdekel az vegye fel velem a kapcsolatot.  Képeket emailen tudok küldeni.  

e-mail: stevenfitch12@gmail.com

VoltVOLVOs 1 napja Creative Commons License 111859

Köszi!!! Gondolom, a ledek miatt előtét-ellenállást kell beépíteni... Egyébként fizikailag be lehet tenni a régi helyére?

Előzmény: subcy (111857)
kisfitti 1 napja Creative Commons License 111858

A fóliát össze ragasztottam, mert a gyári ragasztásnál nem lehetett úgy leszedni az ajtóról, hogy vissza lehessen tenni. Így megbontottam, majd átlátszó ragasztószalaggal össze ragasztottam. A zsírozás gyári. Nem kentem rá semmit. Ha a rugónál nincs kenés, az is tud rendesen kattogni. Először én is azt hittem, hogy ott kattog, aztán jobban megnézve látszott, hogy kottyanik a rúd.

Előzmény: subcy (111856)
subcy 1 napja Creative Commons License 111857

Nem csereszabatos! Más a csatija is és ahhoz hogy működjön át kell variálni, vagy ellenállást vagy valamit (már nem emléxem), de be kell építeni. Neten ha rákeresen angolul van pár leírás. 

Előzmény: VoltVOLVOs (111855)
subcy 1 napja Creative Commons License 111856

Szép :) Lehet néha nem ártana neki kis olaj, vagy WD40 kúra hogy ne kopjon el ott :)

Amúgy Punto II-n szeretett ezt kihordósodni és akkor kattog mint állat. A mi Punto II-n is ilyen, már volt rá terv hogy cseréljük, de még nem jutottunk el odaáig :) Eléggé zavaró a kattogás pedig. És ha igaz, azon elvileg módosítottak is a gyártás folyamán.

Amúgy a műanyag csúszó részét kell zsírozni? Gyárilag olyan, vagy Te tetted rá? Szerintem nem kell oda, csak a port gyűjti össze. A fóliát meg gondolom visszaragasztottad.

Előzmény: kisfitti (111845)
VoltVOLVOs 1 napja Creative Commons License 111855

Sziasztok!

Nemrég vettem egy nyolcéves Grande Punto-t, törött-repedt mindkét hátsó lámpa. Most találtam jó áron EVO ledes hátsó lámpapárt. Csereszabatos a kettő?

alázógyík 1 napja Creative Commons License 111854

A kapkodás sose vezet jóra. :p

Hegyalja Kft. Olasz autó alkatrészes cég

Előzmény: VChris (111852)
VChris 1 napja Creative Commons License 111853

A hegyaljatol lett rendelve. 6700 korul volt.

Az mi és hol érhetők el?

Előzmény: kisfitti (111850)
VChris 1 napja Creative Commons License 111852

Jaja, most már így kb. két év után kicsit kezd zavarni :D

Előzmény: alázógyík (111851)
alázógyík 1 napja Creative Commons License 111851

Azóta is? :-o

Előzmény: VChris (111848)
kisfitti 1 napja Creative Commons License 111850

A hegyaljatol lett rendelve. 6700 korul volt.

Előzmény: VChris (111848)