Keresés

Részletes keresés

BL32 Creative Commons License 8 órája 0 0 8324

Valverde kihuzhato. Mit szolnatok megint Krychowyakhoz :) 

BL32 Creative Commons License 17 órája 0 0 8323

Emeryt szerintem kirugjak akar o is jo lehet :) 

Előzmény: balazsdave (8322)
balazsdave Creative Commons License 17 órája 0 0 8322

Én azt olvastam, hogy a Portonál Marco Silva az elsőszámú kiszemelt és utána jön Berizzo és Sergio Conceicao, szóval még jók lehetünk.

Ez a Sampaoli ügy meg közben kezd már kínossá válni, nem nagyon akarnak tárgyalni, csak mondogatják, hogy kifizetik a pénzt, de hajlandóságot meg nem mutatnak. Elég cigánykodós így már a dolog.

Előzmény: gotanfun (8321)
gotanfun Creative Commons License 18 órája 0 0 8321

Berizzo Porto, több pénzt kap

BL32 Creative Commons License 1 napja 0 0 8320

Digin most ismetlik a 2015-os EL dontot, holnap meg a 2016-ost :) 

balazsdave Creative Commons License 1 napja 0 0 8319

Már a magyar sajtó is cikkez arról, hogy Simeone elsőszámú kiszemeltje a nyáron Vitolo. Ez nekünk nagyon jól jöhet, mert az ATM lehet, hogy nem igazolhat a nyáron, így kénytelenek lesznek valami bődületes pénzt letenni érte, hogy végül nekik adjuk. És grátiszként még egy félszezont letolhatna nálunk. 40M €-ról írnak mindenhol, így idén is lehetne egy komoly eladásunk, amiből finanszírozhatnánk a bevásárlást.

Viszont Jovetic a fizetési igénye miatt valószínűleg nem marad.

balazsdave Creative Commons License 1 napja 0 0 8318

Várjuk azért meg az átigazolási szezont, meg az új edző személyét.

Azért egy kissé labilis lesz ez a nyár, mivel fogalmunk sincs, hogy Arias milyen tervekkel indul és milyen hatékonysággal fog dolgozni. Csak bízni tudunk benne, hogy követni fogja az eddig kitaposott utat.

Szóval még az is előfordulhat, hogy szétvásárolják a csapatot és még egy Young Boys is simán kiejt. :D Persze nem akarom az ördögöt a falra festeni. :D

Előzmény: gotanfun (8316)
gotanfun Creative Commons License 1 napja 0 0 8317

oroszokat is :-D egy Plzen jó lenne

Előzmény: gotanfun (8316)
gotanfun Creative Commons License 1 napja 0 0 8316

mosmá' igen 

Sporting Lisbon, Viktoria Plzen, CSKA Moscow, Club Brugge, Steaua Bucharest, Young Boys, Hoffenheim, Nice, Istanbul Basaksehir or Beşiktaş, runners-up in Greece

persze ez semmit nem jelent, de a portugálokat a németeket és a törököket elkerülném :) 

Előzmény: balazsdave (8315)
balazsdave Creative Commons License 1 napja 0 0 8315

Ha jól értelmezem, akkor elég kedvező pozícióból várhatjuk a sorsolást. :)

Előzmény: gotanfun (8314)
gotanfun Creative Commons License 2 napja 0 0 8314

ezt olvasgasd: Liverpool could face Champions League play-off against Sevilla, Napoli or Dortmund most küldte át Pool-os haverom, nem bajnokság alapján, hanem együttható alapján számolnak, lehet remegni! :-DD

Előzmény: balazsdave (8313)
balazsdave Creative Commons License 2 napja 0 0 8313

Joveticet ki fogjuk vásárolni, 15M €. Az Inter vinné Marianot, az ő ára 20M, ha adnak 5M+Jovetic, akkor meg is egyeztünk. :-)

Egyébként Correaért 15M-t kifizettünk tavaly, szóval azért van lóvé, tudunk majd vásárolgatni. 

Mariano helyére két ember, mert ha elmegy akkor egy szélső védőnk se lesz.

Előzmény: BL32 (8312)
BL32 Creative Commons License 2 napja 0 0 8312

O is szepen bucsuzott. Sampaoli, Krohn Dehli, Jovetic, Vietto, Tremoulinas, Carrico, Pareja, Rami, Kranevitter, N Zonzi, Vitolo, Mariano szerintem tavozik. 

Előzmény: gotanfun (8311)
gotanfun Creative Commons License 3 napja 0 0 8311

sztem élete meccsét nyomta egyszer a Real ellen, meg az EL menetelésben volt nagy szerepe, ez volt a minimum, szívesen emléxem majd rá

Előzmény: BL32 (8310)
BL32 Creative Commons License 3 napja 0 0 8310

Az meg orvosi csoda egy ev utan igy futkosott :) Kerek egy evbe kerult neki az a serules. Levante vinne. Szerintem el is engedik. 

Előzmény: balazsdave (8309)
balazsdave Creative Commons License 3 napja 0 2 8309

Azért lefutott 10.5 km-t 33 évesen 75 perc alatt. :)

Előzmény: gotanfun (8308)
gotanfun Creative Commons License 3 napja 0 0 8308

azért a Krohn-Dehlinek mekkora ajándék volt ez

BL32 Creative Commons License 3 napja 0 0 8307

Mar 5:0. Vitolo dupla Vazquez dupla es Jovetic. Nem nagy golvadaszok iden Vitolo es Vazquez is 5-5 nel jar. 

gotanfun Creative Commons License 3 napja 0 0 8306

de mindig a BL-ben van, a Spurs meg szökőévben egyszer, Everton soha

Előzmény: BL32 (8305)
BL32 Creative Commons License 3 napja 0 0 8305

Hat megint felkeszulhetunk egy kirablasra. Az edzovel kezdtek. Hihetetlen. Mini Porto. Portot is mindig leraboljak. 

Előzmény: balazsdave (8302)
BL32 Creative Commons License 3 napja 0 0 8304

Farkas Norbi tolja a statisztikakat. Kozben a centenariumi himnuszt eneklik. 

Előzmény: balazsdave (8302)
BL32 Creative Commons License 3 napja 0 0 8303

Igazi fesztival ez a meccs. Jovetic pokoli goljaval. 

balazsdave Creative Commons License 3 napja 0 0 8302

Hát igazán jó védekező középpályást - főleg ilyen felépítéssel - nem nagyon lehet találni, az fix. Támadó középpályásaink azért akadnak, szóval valamivel könnyebben pótolható egy Vitolo, mint N'Zonzi, hasonlóan látom a helyzetet én is. 

De nem lesz könnyű ez a nyár, új edző kell, új sportigazgatóval, valószínűleg idén is 7-8 távozóval(Tremoulinas, Carrico, Kranevitter, Vietto biztosra vehető és ezek mellett pár eladás).

A kérdés, hogy mik a további célok, akar-e Castro előrébb végezni, akar-e a BL-ben beleszólni a nagyok dolgába, vagy megelégedik ezzel a (a jelenlegi ktsgvetéssel, kerettel) kényelmesen hozható 4. hellyel, meg a BL 16-tal.

Előzmény: gotanfun (8301)
gotanfun Creative Commons License 3 napja 0 0 8301

az mindenesetre pozitív, hogy itt mindenki maradni akar, pedig az ember azt gondolná egy ilyen kabaré (Monchi/Sampaoli) és pocsék tavasz után húznának innen, viszont egy ilyen pénzeszsák City-vel lehet azért úgy alkudozni, hogy jól járjunk :) A pletykák szerint 35m font + Navas kölcsönbe kv. opcióval, ha már választanom kéne nZonzi maradjon, mert Vitolo belefárdt már ebbe a Sevillaba, persze nem akarom elzavarni, nem tudom Te hogy látod (?) én úgy érzem az igazi nagy érvágás nZonzi lenne

Előzmény: balazsdave (8300)
balazsdave Creative Commons License 3 napja 0 0 8300

A nagy baj, hogy ha elmegy mindkét játékos, akkor a keret értéke komolyan vissza fog esni. Hiába lesz több pénz a tarsolyban, komoly középpályást igazolni ilyen szinten már nem olyan könnyű egy elithez képest középcsapatnak.

Előzmény: gotanfun (8299)
gotanfun Creative Commons License 3 napja 0 0 8299

ATM 40 millió Vitolóért, a 2 arg suhanc meg maradhat pfff kapja be, van humora, de tényleg kell neki Vitolo, nZonzival együtt 70-80m bevétel, de egyik sem akar elmenni, sőt Nasri is maradni akar, de ezt csak úgy tudom elképzelni, hogy Vitolo opcióval vagy Navas és/vagy enged a fizujából, de valszeg ennyivel nem ússzuk meg

balazsdave Creative Commons License 3 napja 0 0 8298

"More ebbű' baj lesz?" ki tudja, mikor fognak ezek fizetni?!:-D 

Előzmény: BL32 (8297)
BL32 Creative Commons License 3 napja 0 0 8297

1,5 m fizet az argentin szovetseg. 

Előzmény: gotanfun (8296)
gotanfun Creative Commons License 3 napja 0 0 8296

a Marca meg tagadja, miközben a Celtanal bejelentették, hogy Berizzo biztosan távozik :) "te jössz ide, te meg mész oda megértetted?" :-D

Előzmény: BL32 (8295)
BL32 Creative Commons License 3 napja 0 0 8295

Legyen Berizzo. Sampaoli meg konkretan alairt. 

Előzmény: balazsdave (8292)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!