Keresés

Részletes keresés

gotanfun Creative Commons License 45 perce 0 0 8806

ez az év az angoloké lesz 

Előzmény: balazsdave (8805)
balazsdave Creative Commons License 11 órája 0 0 8805

Az Atletico egyelőre nagyobbat ég. 😂

BL32 Creative Commons License 22 órája 0 0 8804

Ilyenkor jön majd a meglepetés, aztán jön a hétközi forduló :)

Előzmény: gotanfun (8803)
gotanfun Creative Commons License 22 órája 0 0 8803

Én eddig az összeomlásig voltam optimista. Láttam már ilyet régen. Sporting Gijon vert agyon minket a Pizjuanban esőben. Dani Alvesékbtotális csődjébek köszönhetően. Utána viszont volt egy kisebb győzelmi sorozat. Most azért inkább aggódnék azon, hogy a Valencia mennyivel küld haza. 

Előzmény: BL32 (8801)
BL32 Creative Commons License 22 órája 0 0 8802

Rotációnk meg ennyit ér, lehet mégsem vagyunk az a szupercsapat és Berizzo is fellángolás volt...

A nagy pofon lehet időben jött. Továbbra sem tudom eldönteni, hogy kell-e a rotáció, vagy sem.

A vereség talán bele is fért, csak összevetésben nem biztos, hogy jót tett-e ez az 1-5. Ilyen összeomlást én még nem láttam és a hazaiak nem az a világverő csapat. Teljesen érthetetlen egy nemzetközi élcsapat így megroggyon.

Állítom a Liverpool sokkal erősebb és ott döntetlen sikerült, vagy a törökök is sokkal erősebbek mint ez a Moszkva...

Egy döntetlent toltak a Poollal meg döntetlent szintén Mariborban. Ennyi előnyünk van ám azért.

Ott elbuktak 2 pontot, ha mi otthon elverjük őket, meg a Maribort idegenben az bőven elég és még egy extra lehetőség a Pool ellen is van, tehát azért nálam 70% esély van a továbbjutásra.

Előzmény: balazsdave (8800)
BL32 Creative Commons License 23 órája 0 0 8801

Liverpool 5

Sevilla 4

Spartak 4

Maribor 1

Most visszavágók jönnek:

Liverpool-Maribor

Sevilla-Spartak

Lesz még

Spartak-Maribor

Sevilla-Pool

Liverpool-Spartak

Maribor-Sevilla

Szerintem simán meglesz a továbbjutás. 

Előzmény: balazsdave (8798)
balazsdave Creative Commons License 24 órája 0 0 8800

Az oroszokat mindenképpen meg kell verni otthon és a Maribort idegenben, illetve a Pool ellen legalább X-et kell hoznunk. Akkor 11 pontunk lesz. DE ha a Szpartak pontot szerez a Pizjuanban, akkor megyünk a levesbe. 9 szerezhető pontból legalább 7 kell, de a csoportelsőségről véleményem szerint már le is mondhatunk. Még a mi kezünkben van a sorsunk, de hibázni mr többet nem lehet.

Az látszott a tegnapi meccsen, hogy az oroszok tökéletesen felkészültek a bielsista taktikából, amihez a töketlen védelmünk asszisztált egy sort. :( Amelyik lövésük nem középre ment, az mind gól lett.

De érzésem szerint a Berizzo saját képére formált bielsa-taktikta teljes mértékben inkompetens az éles meccseken. Kis csapatok ellen ugyan bejön, de eddig a komoly téttel bíró meccseken egyáltalán nem pozitív a mérleg, egyedül a Basaksehir elleni idegenbeli győzelem, azonkívül egy X otthon ugyancsak a törökök ellen, X Liverpoolban és 3 vereség az ATM, a Bilbao és a Moszkva ellen. Kissé kiábrándító a kép eddig.

Előzmény: gotanfun (8799)
gotanfun Creative Commons License 25 órája 0 0 8799

Az iroszok verik a Maribort és helen állás szerint az abgolok is minket. Az EL még meglesz, de tényleg kíváncsi lennék, abban mi a jó, hogy néhány játékos alig játszott egymással pár órát.

Előzmény: balazsdave (8798)
balazsdave Creative Commons License 26 órája 0 0 8798

Igen, csak ezzel az a gond, h mostmár győzelmi kényszerben vagyunk a Pool ellen is, hogy tutira meglegyen a tj. Egy X-el elég lett volna a brazilo.... oroszok ellen a hazai győzelem. Azért az jóval kényelmesebb lett volna.

Plusz megint van olyan eredményünk a szezonban, ami miatt lehet szégyenkezni. Egy 2-1-nél szavunk nem lett volna.

Előzmény: BL32 (8797)
BL32 Creative Commons License 1 napja 0 0 8797

Otthon ezeknek visszakell vagni plus Maribort csapni es a Pool ellen kivivni, vagy EL t megnyerjuk 😂

gotanfun Creative Commons License 1 napja 0 0 8796

Igen. A cserék a végén pont volt az íre. Kíváncsi vagyok Castro hogy nyilatkozik majd. Remélem időben felismerik, hogy nagyon nincs idő a türelemjátékra. 

Előzmény: Hosen (8795)
Hosen Creative Commons License 1 napja 0 0 8795

Nem károgás, de amit írtam, az a mai meccsen is csúnyán látszott. Teljes szervezetlenség minden részen. Mint a fejetlen csirkék... 🤔

Előzmény: gotanfun (8794)
gotanfun Creative Commons License 1 napja 0 0 8794

Ő ide túl nagy falat. Viszont Berizzo ma a Sevillaval leszerepelt. 

Előzmény: balazsdave (8793)
balazsdave Creative Commons License 1 napja 0 0 8793

Ancellotti épp szabad.😂😂😂😂

balazsdave Creative Commons License 1 napja 0 0 8792

Ráadásul ezek a kései cserék?! Miért nem lehet időben cserélni, hogy legyen még esély a ritmusváltásra?! 4-1-nél a 82.-ben hozza be Murielt???? Jóhogy nem a 92.-ben!

balazsdave Creative Commons License 1 napja 0 0 8791

Hát ez?! 3 fontos meccsen rúgtunk 1-et és kaptunk 7-et.Eddig... 

Én is elgondolkodtam Berizzo sorsán, mert ez így nagyon hamar elmehet. Máris csoport 3.-ok vagyunk és nem lesz könnyebb meccs...

Előzmény: gotanfun (8790)
gotanfun Creative Commons License 1 napja 0 0 8790

Akkor lehet agyalni. Főleg Berizzon. Megyünk Valenciaba. Valszeg ott el is dőlhet a sorsa.

Előzmény: balazsdave (8789)
balazsdave Creative Commons License 1 napja 0 0 8789

Egyelőre kurva nagyot égünk...

BL32 Creative Commons License 1 napja 0 0 8788

balazsdave Creative Commons License 2 napja 0 0 8787

Én betippelem Geis-t a kezdőbe. :)

Előzmény: BL32 (8786)
BL32 Creative Commons License 2 napja 0 0 8786
BL32 Creative Commons License 2 napja 0 0 8785

Bizzunk a legjobban, most alaposan belecsapunk a lecsoba. 

Előzmény: balazsdave (8779)
Hosen Creative Commons License 2 napja 0 0 8784

Évek óta az ilyen válogatott-meccses pihenők után van egy megtorpanása a Sevillának. Ez a minden-évben-új-csapatot-kell-építeni rendszer miatt van. Az összeszokás hiánya ilyenkor október-novemberben tavaly is megvolt. Szezon végére nehezen összeáll valami, amit nyáron szétszednek. Nekem kezd kicsit uncsi lenni ez a szétvásárlós szarság :( Így nem kell túl nagy dolgokat álmodni a szurkolóknak. BL csoportból továbbjutunk, kapunk érte pénzt, vége, hurrá... Ha nincs egy erős alap keret 7-8 állandó, stabil emberrel, akik mellé lehet rotálni akár minden évben, akkor a bajnokság is a 4-6. helyig reális szvsz. Mindezek mellett örülök mindennek ami jó, de a realitás sajnos csak ennyi. :(

Előzmény: gotanfun (8783)
gotanfun Creative Commons License 2 napja 0 0 8783

ATM, Bilbao, Real és Valencia ellen idegenben utoljára a Kanouté/Fabiano időkben sikerült nyerni. Barca ellen a Kupában egyszer Negredo góljával. Azóta rendre "leadjuk" itt a meccseket. Ha rosszul emléxem javítsatok ki. Nem törjük magunkat idegenben ellenük. Első gólig max. Kicsik ellen kellene hozni, hogy ilyen tavalyi Granada szintű égések ne legyenek. Most még szomorkodni vagy örülni bárminek is túl korai. Hetente változhat a tabella. Nemrég a Sociedad lódult meg, aztán szoptak egy sort. Előtte a Villarreal ragadt be. A Real is izzad. A Barca is verhető, csak bem alibi játékkal és szédelgő védelemmel. Benne van a pakliban az is, hogy annyira be akarunk jutni a legjobb nyolcba, hogy erre fogunk feltenni mindent. Az orosz ellen, 0-5 fokban kiderül. :) Nagyon tartalékosak. Ha ellenük is fos lesz a játék, akkor lehet kezdeni agyalni. 

Előzmény: balazsdave (8782)
balazsdave Creative Commons License 2 napja 0 0 8782

Igen, viszont, ha nem szerzünk pontokat a bajnokságban, akkor hamar a 7-9. helyen találhatjuk magunkat, onnan meg nem lenne egyszerű visszatornázni. Idén túl sok csapat nyújt kiemelkedő teljesítményt. A Valencia magához tért, a Betis is komoly kerettel bír és komolyak a céljaik is, a Villareal a szokásos, ott van még a Sociedad és a Bilbao is, akikkel szerintem számolni kell.

Akárhogy is nézem 1 helyre pályáz 6 csapat és a legnagyobb terhelést a Sevilla kapja a BL-el. A Bilbao szerintem már feladta az EL-t, a Villareal pedig nincs annyira vészes csoportban, h gond legyen nekik a kettős terhelés.

Előzmény: gotanfun (8781)
gotanfun Creative Commons License 2 napja 0 0 8781

Élvezetes focit játszanaj. Jók. Egyébként ott akkor sem tudtunk nyerni, amikor zsinórban mindenkitől kikaptak. :) Ha az oroszok ellen sikerülne nyerni, akkor félig meglenne a BL. Ez fontosabb. Plusz 10-12 millát hozna a továbbjutás a csoportból. A Spartak tele van sérültekkel.

Előzmény: balazsdave (8780)
balazsdave Creative Commons License 2 napja 0 0 8780

A Valencia feltörölte a padlót a Betissel. Szombaton ott vendégeskedünk. Valahogy nem vagyok biztos benne, hogy ott nyerni fogunk. Főleg úgy, hogy van 4 meccsünk idegenben egymás után/Bilbao-Szpartak-Valencia-Cartagena). Meglátjuk, Berizzo mit eszel ki erre a terhelésre.

balazsdave Creative Commons License 3 napja 0 0 8779

Szerintem tegnap elég lett volna vagy Pizzaro, vagy N'Zonzi és valamelyikőjük helyére. Vazquez helyére pedig Banega mehet. Correanak nem ment, én őt is hamarabb lecseréltem volna. Viszont Carole jól játszott, Escuderonak komoly "kihívója" lett.

Előzmény: BL32 (8778)
BL32 Creative Commons License 3 napja 0 0 8778

Mondjuk Vazquezt kilehet tenni, és oda Banega, Correa helyett Nolito, na meg Escudero Carole helyett. Sarabianak nemtudomm hova lehetne helyet csinálni :)

Előzmény: BL32 (8777)
BL32 Creative Commons License 3 napja 0 0 8777

Nemtudom, de tuti jópár meccset kifog hagyni. Sarabiat kinek a helyére tennéd? Banegat? 

Előzmény: balazsdave (8776)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!