Keresés

Részletes keresés

Jucc826 Creative Commons License 2011.03.25 0 0 18897

Sziasztok!

 

Új vagyok a fórumon, viszont annál lelkesebb :)

Én 21-én kezdtem el a kúrát, ma van a második fehérjenapom.

A gyümölcsnaptól féltem a legjobban, ahogy írtátok az a legkeményebb.

Én szerintem annyira bestresszeltem, hogy a végén nem is volt annyira szörnyű :)

 

Mielőtt beleágtam utánanéztem a kúrának, olvastam pro és kontrát is. Amit én alakítottam rajta az a reggeli gyümölcshöz kapcsolódik.

A kúra ellenzői azt mondják, hogy a reggeli gyümölcs a gyomor savtartalmát növeli reggelenként, mikor amúgy is nagyon savas. Én ezért reggelente a gyümölcs előtt megiszom 3-4 dl lúgos vízet. És nem fáj a gyomrom egyáltalán, plusz nem vagyok éhes sem.

A lúgos vízet 5l-es kannában veszem egy PI-vizesnél 375 Ft/5l  :)

 

Ma reggel nem bírtam és ráálltam a mérlegre, -90dkg.

 

Induló paramétereim: 168/71 :( szégyenteljes.

A versenysúlyom 60 kg, ez a cél!

 

Sportolok rendszeresen, heti 2x spinning, amit kb 3hétre fel kell függesszek egy kisebb műtét miatt.. sajnos.

 

Ödülök, hogy megtaláltam a fórumot, így talán könnyebb lesz.

 

Nálatok mikor kezdett nehézzé válni a kúra betartása? Nálam még gondolom a kezdeti lelkesedés tart.. :)

gk65 Creative Commons License 2011.03.25 0 0 18896

Szia Bori!

 

Én az ebédet előre hoztam 11.30-ra. 4-30-kor kelek minden nap, úgyhogy ez belefér. A vacsinál viszont figyeld, hogy 6 után ne.

 

Én nem méricskéltem semmit. Úgy csináltom, hogy nem nagy tányérból eszem, hanem kicsiből, és így automatikusan csökken a mennyiség.

 

3 hónap alatt lement 14 kg, én ezzel elégedett vagyok:-)

 

Sok sikert!

sz.bori Creative Commons License 2011.03.24 0 0 18895
sziasztok ! én még nagyon az elején tartok csupán,de lenne egy pár kérdésem,kérlek segítsetek. 1. mennyire fontos az idő hogy mikor fogyaszuk a vacsit és mekkora mennyiség lehet(dkg? ) üdv SZENTI
hincs Creative Commons License 2011.03.24 0 0 18894

Sziasztok!

Gratulálok az unokákhoz tudom hogy előre nem illik, de én mégis megteszem!

Köszönöm a jó kívánságokat!

 

Stormsister Creative Commons License 2011.03.24 0 0 18893

Szia Hincs!:)

 

Köszönöm a gratulációt! 30 évig cigiztem:( Most viszont már biztos a leszokás! Tegnap bejelentette a Lányom, aki velem lakik, hogy Babát várnak!:) Kétszeres nagyi leszek, mert az idősebb lányoméknál is jön a második:)

Már annak is örülnék, hogyha nem híznék a következő időszakban a cigaretta hiánya miatt:)

Nem olyan sok azaz 5 kiló amitől szabadulni szeretnél! Biztos sikerülni fog:)

Kitartást mindenkinek, de Neked még többet:)

 

Előzmény: hincs (18892)
hincs Creative Commons License 2011.03.24 0 0 18892

Sziasztok!

Gratula stormsister hogy letetted a cigit, én 3 éve nem dohányzom és azóta igaz hogy hiztam is egy kicsit de megérte!!

MA fehérje napom van igyazából nem tudom hogy ti hogy csináljátok nekem nincs hozzá elég kitartásom, ma megint elkezdtem és próbálkozom!

:):):)

A súlyom 61,5 kg és 155cm magas vagyok ez azt jelenti hogy akkor lennék jó ha 10 kg lemenne!

Hát nem tudom megpróbálom és csinálom amedig csak lehet!

Kicsit szánalmas vagyok mi?:):)

még mindig az motivál hogy nemsokára nővérem esküvőjére ruhapróba:(:(

Muszály leadni addig legalább 5 kg !

Beindultak a kézi edzések mellette tornázok vagy futok minden nap!

Remélem sikerül!

Üdv mindenkinek kitartást nekem többet:) 

Sigil13 Creative Commons License 2011.03.23 0 0 18891

Sziasztok! :) Hétfő volt az első napom. Azt hittem nehezebb lesz, de meglepően jól viselem. Jobban is érzem magam. Őszintén remélem hogy így marad!

 

Stormsister Creative Commons License 2011.03.22 0 0 18890

Sziasztok!:)

 

23. nap.:) 4.6 kg minusz. Kicsit megállt a fogyás, de ennek azaz oka, hogy egy hete letettem a cigarettát!:) Nem méregetem az adagokat. Amit lehet enni az adott napon, abból bizony jól lakom:))  Remélem a kúra végére így is elérem a -10 kg-t:)

Kitartást továbbra is Mindenkinek!!

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.22 0 0 18889

Sziasztok!

Elhatároztam, hogy minden második gyüminap után fogok a mérlegre állni. 98kg-ról kezdtem, 172 cm magas vagyok.

Az első  mérlegeléskor, a 9. napon -4.2kg volt az erdemény. A második mérés holnap reggel lesz. Most biztos nem fog kevesebbet mutatni a mérleg, mert jó párszor bűnöztem és nem is kicsit. :-((( Örülhetek, ha nem jött vissza valamennyi. Bár remélem, hogy nem mert azért a torna minden nap meg volt, még ha a konyhában nem is tartottam be az előírásokat...

Kitartást mindenkinek. Remélem azért 1-2 minusz kg.ról holnap is beszámolhatok.

Legyen szép napotok!

 

meszmeli Creative Commons License 2011.03.22 0 0 18888

Sziasztok!

 

Én tegnap kezdtem a 90 napos diétát. :)

Érdeklődnék, hogy ti mennyire méregettétek az adagokat, mert én tegnap a fehérja napon szerintem túl sok húst és sajtot ettem...

peekaboo Creative Commons License 2011.03.21 0 0 18887

Szia :)

először 5 kg (kb 45 nap alatt) másodjára alatt 3 kg (24 nap)

az elsőt egy olasz út tiporta el, a másodikat pedig a jogsi :))

De itt a tavasz, msuzáj lefogyni egy 10est :)

Whiskascat Creative Commons License 2011.03.21 0 0 18886

Szia. Sok sikert hozzá akkor harmadik nekifutásra.

De a fél év alatt mennyi sikerkilót adtál le, ha lehet tudni?

Előzmény: peekaboo (18885)
peekaboo Creative Commons License 2011.03.21 0 0 18885

sziasztok lányok,

én ma kezdek bele 3-jára (első kettő sikerkilóit már visszaettem magamra)

Ma egy jó nagy adag salátával és rántott pulykamellel ünneplem a fehérjenapot :))

Whiskascat Creative Commons License 2011.03.20 0 0 18884

Nem tornázom, néha eljárok biciklizni.

Elehna Creative Commons License 2011.03.19 0 0 18883

Ez nagyon szép eredmény. Tornázol is?

Előzmény: Whiskascat (18882)
Whiskascat Creative Commons License 2011.03.19 0 0 18882

Szia. Én február 15-én kezdtem, jelenleg -6 kg.

Elehna Creative Commons License 2011.03.19 0 0 18881

* Ti mikor kezdtétek a fogyókúrát és hol tartotok?

Elehna Creative Commons License 2011.03.19 0 0 18880

Lindikeke, galendil köszönöm a válaszotokat. Remélem, hogy menni fog ez a diéta. 2 x már lefogytam koplalással, most szeretném okosabban végigcsinálni, csak nehéz, mert enni azt szeretek. :) Ti mennyit mikor kezdtétek a fogyókúrát és hol tartotok?

galendil Creative Commons License 2011.03.18 0 0 18879

Néhány válasz :))

4.  Az édesítő szerintem ártalmasabb,mint a cukor. Tehát se cukor se édesítő :)). Esetleg mehet bele méz vagy gyümölcscukor.

A teát üresen iszom kávét meg egyáltalán nem ittam a diéta alatt. (Sima cukrot nagyon keveset használok,de az édességet nem vetem meg,tehát simán tudnám még  csökkentni a cukorbevitelemet.)

8.  Most tesztelek magamon egy olyan verziót,hogy csak gyümölcsnapot tartok 4 naponta és este 6 után nem eszek. 2 hét alatt fogytam 4 kilót,de az utóbbi 5 napban semmi változás,de május végén el tudom majd mondani a végeredményt. (Normál verzióval 2 kör alat 28 kilót fogytam).

Előzmény: Elehna (18877)
Lindikeke Creative Commons License 2011.03.18 0 0 18878

Szia!

Előzör is tudomásom szerint lé nap nincs. Gyümölcs nap van, amikor lehet gyümölcslével változatossá tennia napot, vagy teával. Havi 1 víznap ajánlott.

Nekem ez a diéta azért lett szimpatikus, mert szinte semmi sem volt megkötve, a szétválasztáson kívűl. Én mindíg elolvstam az újságok fantasztikusan összeállított diéta receptjeit. Mindegyikben volt valami olyan kaja amit nem szerettem.

A 90 naposnál pont ez tetszett meg, hogy azt ehetem amit kívánok, csak esetleg várnom kellett rá 1-2 napot.

Én sose vettem ennyire szigorúan az adagokat. Az első héten még jól oda kellett figyelni, de utána nem is tudtam sokat enni és nem is kívántam. A gyüminapok alatt anyira összeszűkűlt a gyomrom, hogy utána is csak kis adagokat bírtam. Én szénhidrátot kizárólag azon a napon ettem és sportoltam is. Neked is ez ajánlom ha ilyen nagy eredményekre törsz.

Ne félj a mozgástól, az első pár nap nehéz lesz utána kívánni fogod!

És endorfint is termel egy kiadós sport!

Sok kitartást kívánok!

Előzmény: Elehna (18877)
Elehna Creative Commons License 2011.03.17 0 0 18877

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek a diétával kapcsolatban, mert új vagyok és még csak most próbálom begyűjteni az információkat. :) Több kérdésem is lenne: 1: hányszor kell enni egy nap alatt? 2: mekkora legyen ez a mennyiség (akár dkg-ban megadva)? 3: azon a napon, amikor lé nap van, mi az, ami fogyasztható? 4: cukrot vagy édesítőszert használtok az ételek, kávék, teák ízesítésére? 5: az ételeket liszttel, vagy keményítővel sűrítitek? 6: szénhidrát napon teljes kiőrlésű lisztből készítitek a finomságokat? 7: átlagosan mi az a minimum, amit le lehet adni 1 hónap alatt? (szeretnék a lehető legrövidebb úton megszabadulni 23-25 kg-tól) 8: valóban a szétválasztástól működik a diéta, avagy nélküle is működne csupán a gyümölcs és a lé nap betartásával? Előre is köszönöm a segítségeteket.

natalie19 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 18876

Üdv az újaknak!

Röpi80 a 17 kg az nem semmi! Hátha most is beválik.. elég valószínű :)

Tegnapi gyüminapon úgy döntöttem, hogy ma megtartom az 1. víznapom  és eddig jól megy! Csak az estét bírjam ki, az a kemény dió :-)

Röpi80 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 18875

Sziasztok

 

Tegnap kezdtem a diétát,másodszor csinálom.Augusztusban kezdtem az elsőt és 17 kg-ot fogytam úgy.hogy szeptember 21.-én abbahagytam.Most 8 kg-t szeretnék mert 7 visszajött de én mindent megtettem azért,hogy visszajöjjön.Sok általam sütött sütit ettem,a többi kaja nem volt sok csak a süti.Nagyon szeretem ezt a diétát mert sosem kell éhezni , nekem ez a szétválasztó diéta könnyebben megy mintha adagokat számolgatnék.Én sosem ettem a vacsorát fél 5 után,reggel és este lefekvés elött nagyon sok vizet ittam.Hát most kiváncsi vagyok mikorra és mennyi sikerül.

Ghostchili Creative Commons License 2011.03.15 0 0 18874

Szia Chris!

 

Itt tök jó kis recepteket találsz, ráadásul folyamatosan bővül és aktualizálódik: http://90naposati.blogspot.com/, én innen szoktam szemezgertni.

Ma van a 9. napom és -75 dekánál járok, nagyon boldog voltam, amikor  méreckedtem!!!Ha ennyit fogynék 9 naponta, akkor nagyon boldog lennék a 90.nap végére. :)

Előzmény: Chris 29 (18873)
Chris 29 Creative Commons License 2011.03.15 0 0 18873

Sziasztok. Én most kezdtem neki a 90 napnak ez a második.Remélem sikerül végig csinálni egyszer már meg csináltem akkor -16 kg -al zártam csak sajnos 2 év alatt vissza jött. Szivesen várok minden jó receptet,mert egy idő után borzasztó unalmas tud lenni ez a diéta.Addig is hajrá mindenkinek.

Whiskascat Creative Commons License 2011.03.13 0 0 18872

Sziasztok. 6 napja még el voltam keseredve picit, de azóta lement 2 kg, úgyhogy megörültem. Megy ez, lassan, de biztosan :)

19771216 Creative Commons License 2011.03.11 0 0 18871

Viktoria, megkérdezhetem, hány kilóról indultál? Nagyon jó a 10 nap alatt -4 kiló. Én 73,5 ről indultam 4.-én és most tartok 72,7 nél, ma gyümölcsnapom volt, és a párom születésnapja, így, bűnöztem, mert ettem a tortából. Este 40 perc torna is volt, de a torta szerintem megmaradt :( Nekem nagy öröm ez alatt a 8 nap alatt ez a majdnem másfél kiló:) Nem adom fel semmiképpen, tetszik nagyon, és éhes sem vagyok, a gyümölcs napokat is jól bírom. A húst valahogy nem kívánom, fehérje napokon tojást , sajtot és natúr joghurtot eszem, salátába persze. Most azt terveztem, hogy a holnapi fehérje napon virslit is teszek a salátába :) 1db tojás megfőzve, egy fél pár virsli karikázva, 5dkg sajt kockázva, uborka kockázva és mindezt összekeverem a Sparban kapható Familia zöldségmix-el. A 20dkg zöldségmix ebédre és vacsira bőségesen eltelít, és finom is:) A három liter folyadék az megvan minden nap, lugosító teát iszom.

Kitartás mindenkinek:)

Jó éjszakát!

Stormsister Creative Commons License 2011.03.11 0 0 18870

Szép estét:) Sziasztok!

 

12. nap, -3.6 kg:) Ezeket a gyümölcs napokat elég rosszúl bírom.... Aki banánt eszik az igyon utána egy nagy pohár vizet, így nem puffaszt.

Látom szépen olvadnak a kilók:)) Csak így tovább!

A lángos receptet én is köszönöm! Vasárnap megsütöm a gulyás mellé. Nekem marad a lángos:))

V I K T Ó R I A Creative Commons License 2011.03.11 0 0 18869

10 nap alatt -4 kg, rendszeres mozgással, illetve a 90 napos fogyókúra betartásával... :):):)

Kekina Creative Commons License 2011.03.11 0 0 18868

Sziasztok!

Hát az utóbbi napokban voltak némi botlásaim, de ezt igazából lehet, hogy nem is magamnak köszönhetem. Már mint megjött a havi "vendégem"  és ez nagyon levert. Igazából nagyon erős fájdalmaim voltak és ezt még tetőztem azzal, hogy egyik reggel egy fél banánra vettem be gyógyszert. Na ezt nem kellett volna, ugyanis ettől egész nap fájt a gyomrom, még most sem az igazi. Szóval ezután reggel muszáj voltam enni egy szendvicset és így bevenni a gyógyszert, hogy ne járjak úgy mint előző nap. Olyan voltam, mint egy 8 hónapos terhes, az egész hasfalam meg volt puffadva! De igazából pár napig nagyon nem érdekelt a diéta, nem mintha sokat tudtam volna enni, kisebb gondom is nagyobb volt annál...

Ma keményítő napnál tartok, a 11. napom és 2-2,5 kg ment le. Nem sok, de tegnap megkaptam a páromtól Rubint Réka 2010-es dvd-jét, ami teljesen lázba hozott. Igaz amíg megvan addig nem fogok bele, de utánna megpróbálok mindent. Szeretnék április végére leadni 13 kg-ot. Akkor leszek 60 napos. Ezt mindenképpen szeretném, olyan elő cél vagy mi! Persze ezek után is folytatom, míg le nem telik a 90 nap, sőt ha kell még továnn is folytatom. A végső cél 28 kg, nagy súlyfeleslegem van.

A mai menü:

Reggeli: Egy szendvics (muszáj, mert vettem be gyógyszert)

Ebéd: Paprikáskrumpli hús nélkül persze

Vacsi: Ugyanaz, ja és persze cékla imádom

Szóval kitartást mindenkinek, a legnagyobb erőt adó tényező, hogy már a párom is észrevette, hogy kopik a kg.

Kitartást és szép napot mindenkinek!!!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!