Keresés

Részletes keresés

Koroknai Gerg Creative Commons License 2015.07.27 0 0 2088

Üdv Nick365!

Ha még nem késő szeretnék én is csatlakozni a kezdeményezéséhez. Kérem küldjön e-mailt és azon keresztül megbestéljü a részleteket (gergo.koroknai@gmail.com).

Előzmény: Nick365 (1984)
peeti23 Creative Commons License 2015.07.14 0 0 2087

szép estét mindenkinek, új fejlemények történtek velem, hála Istennek ) pénz állt a házhoz )  Az autót visszaadtam, írtunk új szerződést, egészen másképp látom a világot. megérte kockáztatni.

peeti23 Creative Commons License 2015.07.04 0 0 2085

Sajna a fővállalkozóval nem találkoztam. Egyelőre úgy néz ki, hogy a kocsi ára fedezi az idáig felmerült költségeimet, remélem, nem kellmajd azzal foglalkoznom, hogy eladom, mert az macera, de legalább így valamennyire biztosítva van az, hogy nem ingyen dolgozom.

Előzmény: halaloszto (2083)

moonshadow Creative Commons License 2015.07.03 0 0 2084

Nem biztos, hogy van olyan. Pár éve még csináltunk mi is itthon hőszigetelést, így sok ajánlatot adtunk egy időben társasházaknak is. Egy részében miután megkapták az ajánlatot, a közös képviselő az ismerősével csinált egy céget, majd rábökött a legolcsóbb ajánlatra és elkezdte csináltatni, minden hozzáértés nélkül, aztán persze a kivitelezőnek nem jutott pénz. Közben a lakók is marakodtak, valamelyik sérelmezte, hogy neki kisebb a falfelülete mint a saroklakásban lakónak, ezért nem akar ugyanannyit fizetni, stb. Végül elég gyorsan távoztunk erről az ingoványos területről, igaz nem is tartozok senkinek és még van hol laknom. 

Előzmény: halaloszto (2083)
halaloszto Creative Commons License 2015.07.03 0 0 2083

elkezdeni tárgyalni a fővállalkozóval/beruházóval, az egyel fentebi szinttel? neki érdeke hogy ne álljon le a meló.

Előzmény: moonshadow (2082)
moonshadow Creative Commons License 2015.07.03 0 0 2082

Hát ez elég rosszul hangzik, mert előrevetíti, hogy a munka többi részletére sincs és nem is lesz pénze. 

Előzmény: peeti23 (2081)
peeti23 Creative Commons License 2015.07.02 0 0 2081

Szép napot ! ma odáig jutottunk, hogy emberünk megpróbált ingósággal törleszteni..  megkaptam az egyik furgonjának a törzskönyvét, illetve egy adás-vételi szerződést jövő hét végére. Most néztem meg, a hasznaltauto szerint a gép nagyjából fedezi a fennmaradó tartozást..   Örüljünk, vagy ne örüljünk ?

Előzmény: Turbo69 (2079)
wewar2 Creative Commons License 2015.07.01 0 0 2080

üdv

engem most kerestek meg a cégtől,hogy dolgozzak nekik szépeket meg jókat mondtak de nem igazán akar lemenni a torkomon,hogy mért kellene előre fizetnem egy olyan munkáért ami még nincs is  ha bármit tapasztalata van velük kapcsolatban szívesen fogadnám

üdvözlettel: Szabó Dánel

Előzmény: joseph68 (2076)
Turbo69 Creative Commons License 2015.06.30 0 0 2079

Nem akarlak elkeseríteni, de ha a töredékét adta oda eddig, akkor túl sokat nem várhatsz a folytatástól. Nem értem, miért dolgozol ingyen?

Előzmény: peeti23 (2078)
peeti23 Creative Commons License 2015.06.30 0 0 2078

Jó reggelt ! Azóta annyi történt, hogy mégiscsak maradtam dolgozni, emberünk adott 100 e forintot, nem tudom, honnan kaparta össze, természetesen ez csak a töredéke annak, ami járna...  Nem tudom, jól teszem-e..  Úgy döntöttem, ebbe az irányba megyek, mert itt legalább van kicsi esélye, hogy a pénzemhez jutok.

Előzmény: Turbo69 (2077)
Turbo69 Creative Commons License 2015.06.29 0 0 2077

Látom neked is gondjaid vannak a munka utáni kifizetésekkel. Én társasháznál jártam így. Tavaly bevállaltunk egy hőszigetelési melót 10 emeletes panelban. A háznak megnyert pályázata volt a panel programra, határidőre végeztünk a munka díját 2 részletben kellett volna fizetniük. Az elsővel nem volt gond, a végén pedig benyomták az unalmast és a mai napig nincs lóvé. Akik az épületben a fűtés korszerűsítést vállalták be egy forintot sem láttak eddig.
A ház váltig állítja, hogy nem kapták meg a megnyert program teljes összegét.

Előzmény: peeti23 (2069)
peeti23 Creative Commons License 2015.06.27 0 0 2075

Van igazad, ezt én is lejátszottam már magamban...   Csak az sem mindegy, hogy ha most levonulok, akkor mi lesz..  Elkezdjek egy másik melót ?( egyelőre kilátásban sincs augusztusig)  mi van, ha levonulok, és szerdán felhív, és kifizet ?  Ha belekezdek egy másik melóba, akkor azt kell otthagynom..  Az embereknek viszont pénzt kell adnom, őket nem érdekli, mi van...  és igazuk van.

Előzmény: moonshadow (2074)
moonshadow Creative Commons License 2015.06.27 0 0 2074

Tipikus. Ha maradsz, következő fizetésnél sem lesz pénz, hiszen láthatóan dolgozol pénz nélkül is. 

Ha levonulsz, még mindig fizethet, és akkor lehet folytatni a munkát. 

De csak az számít, ami le van írva a szerződésben. 

Ha szerződésben nincsen leírva a teljesítési ütemek és a fizetési ütemezés, akkor neked bukta átmenetileg a helyzet, mert neki jogilag úgy kell fizetni ahogy a szerződésben van.

Ha le van írva, hogy kéthetente fizet, akkor nyomban tértivevényes levélben tájékoztatni kell őt arról, hogy a munkavégzés szünetel a szerződés x. (fizetési) pontjának be nem tartása miatt. 

Tájékoztatni kell a levélben, hogy a munka folytatóik ha a zsé is megérkezik, de a határidő kitolódik a nemfizetés miatt akadályoztatott napok számával. 

Vagy dönthetsz úgy, hogy a szerződés nemfizetés miatt felmondod, lépsz tovább a másik melóra és bebukod a kétheti összeget, vagy perben megpróbálod kisajtolni belőle. 

Mindent dokumentálnod kell, az lényeges.

peeti23 Creative Commons License 2015.06.27 0 0 2073

Köszönöm, kedves tőled.. A vállalkozót én is leellenőriztem, van rokonom a NAV-nál, meg láttam Opten-t is..  Nincs vele gond, papíron..  De mégis aggódom a pénzemért.. nem kicsit

Előzmény: Lacivill (2071)
peeti23 Creative Commons License 2015.06.27 0 0 2072

papírt írt már róla, le is bélyegezte, de ezzel kitörölhetem a fenekem...  Mire a bíróságon keresztülmegyek, az évekbe tellhet..  Az embereimet viszont ki kellett, és ki kell fizessem...  Próbáltam alkudozni..  Sajna csak a következő elszámolási pontnál lesz úgy pénze, hogy rendezze a sorait. Ha most levonulok, akkor buktam.   és a következő 1 hónapra más melót sem vállaltam be, pont azért, mert ezzel a melóval számoltam. De ha csinálom, és mégsem fizet ki... Akkor meg még nagyobb sz@rt gyártok saját magamnak..  ( ISzonyú gáz

Előzmény: halaloszto (2070)
Lacivill Creative Commons License 2015.06.27 0 0 2071

Ki nem fizet a társasház, vagy a fővállalkozód? Társasház akkor rendel meg egy munkát ha  megvan rá a pénze. Ha gondolod írd meg magánba a fővállalkozódat picit rá tudok (talán 1-2 napig még ) nézni.

halaloszto Creative Commons License 2015.06.27 0 0 2070

miért késik egyből két hetet? lehetne óvatosabb, késhetne elsőre mondjuk csak két napot. kövhét kedden kifizethetne. alkudozz. kérd a pénzed keddre. adjon papírt róla hogy tartozik. egyből látni fogod ha csak az időhúzásra játszik.

Vajk

peeti23 Creative Commons License 2015.06.27 0 0 2069

Jó reggelt  !  kis segítségre lenne szükségem a tapasztalt rókáktól... Dolgozom egy hónapja egy társasház felújításán, 2 heti elszámolást igértek, az első meg is történt rendben, de tegnap nem volt pénz.. Van még hátra másfél havi munka, a fővállalkozóm esküszik, hogy a tegnapra járó pénz is meglesz 2 hét múlva...  Vacillálok, hogy levonuljak, és akkor csak 2 heti munkát bukok, vagy rizikózzak még további 2 hetet, hátha minden rendben lesz.. 

Barbara Bodnár Creative Commons License 2015.06.08 0 0 2065

Tisztelt kommentelők! 

Olvasgattam az írásokat. Engem érdekelnének azok a cégek, akik megkeresnek, hogy fizessek előre és majd munkát szereznek. Sajnos a kommentekből nem derült ki, melyek ezek a cégek. (hozzáteszem láttam, hogy azért nem írják ki a nevét, mert töröltetik a kommentet) Szeretném megtudni milyen cégek csinálják ezt, mármint hogyan és ha lehet cégnevet is szeretnék tudni, mert a napokban megkerestek engem is, de nem tudom, mennyire megbízható a dolog. Már maga az nem tetszik, hogy előre fizetni. 

Leírom az email címem, hátha valaki tud nekem részletesen írni, és megnevezni. Előre is nagyon köszönöm a segítséget.

lovelyamy@citromail.hu

kiss_atti Creative Commons License 2015.03.08 0 0 2063

Ugyan marginális a TOPIC  látogatottsága,

és nem is rémtörténet, de amely építőipari céget - esetleg - megtalálná Németországból egy Rainer Model nevű vállalkozó, az tudja, hogy én most pereltem be a Zwickaui Bíróságon nemfizetés miatt.

Az úr előszeretettel keres Magyarországról ablakbeépítő vállalkozásokat.

thomas89 Creative Commons License 2015.02.19 0 0 2062

Akkor én tudtam rosszul ezek szerint?

kiss_atti Creative Commons License 2015.02.19 0 0 2061

Ez elég rémesen hangzik ...

:-)))

Előzmény: thomas89 (2060)
thomas89 Creative Commons License 2015.02.13 0 0 2060

A kérdésem az lenne, hogy ha az egyetemen belül pl. infrastruktúra szakirányra megyek, akkor gondolom később munkahelyemen nem foglalkozhatok. pl. geotechnikával, csak akkor ha azt a szakirányt is megcsináltam?

Turbo69 Creative Commons License 2014.12.02 0 0 2059

Sajnos Nick 365 nem reagál semmire. Én 2 hete voltam a III. kerületi Rendőrkapitányságon és megtettem a feljelentést arról a cégről akiről itt levelezünk már hónapok óta, de senki sem lép a tettek mezejére.

Tehát az óbudai cég akinek nem lehet kiíírni a nevét, azért nem veszi fel senkinek a telefont, mert bújkálnak. Több rendőrségi ügy van ellenük, van csoportos és egyéni feljelentés is. Csak hogy mindenki tudja ők szentendréről menekültek, a mostani III. kerületi címükre. Szentendrén is hagytak nem kevés károsultat maguk mögött. Kérek mindenkit, hogy menjen el a rendőrségre, ott nagyon készségesen álltak az ügyhöz. Ha már nincs összefogás, legalább mindenki tegye meg az egyéni lépését.

Előzmény: tibi1950 (2058)
tibi1950 Creative Commons License 2014.11.29 0 0 2058

T. Nick365!

Sajnos mi is beugrottunk ennek a bandánk. Befizettünk 288000 Ft+ÁFÁ-t. De azóta hiába hivom őket fel sem veszik a telefont. Egyértelműen csalók. A feljelentésben én is partner vagyok.

Várom jelentkezéseteket:tibi1950

refi76 Creative Commons License 2014.11.19 0 0 2057

Üdv. NIck365!

Sajnos én is így jártam ezzel a bizonyos céggel! Én is feljelentést szeretnék tenni ellenük,de talán ha együtt tesszük akkor többre megyünk! Befizettem én is a megbízási díj 198 000 Ft-ot,de azóta már a telefont sem veszik fel!

murray Creative Commons License 2014.09.18 0 0 2056

menjetek facebookra nincs mese

Turbo69 Creative Commons License 2014.09.17 0 0 2055

Vigyázz mit írsz, mert törlik a hozzászólásokat. Az ominózus óbudai cégről ha olyan dolgot írsz ami nekik nem tetszik, akkor azt töröltetik. Én annyit írtam ki, hogy az adott Óbudai kft törölteti a hozzászólásokat és tolja lefelé az igazságot és hopp, 2 órával később már nem is volt fent.

Remélem most nem sértettem meg semmilyen adatvédelmi törvényt!!!!!

Előzmény: manyus1 (2054)
manyus1 Creative Commons License 2014.09.17 0 0 2054

Tisztelt Nick365!

Ugyan abban a helyzetbe kerültünk, mint te azzal az Óbudai céggel. Pénzt felvette a fuvarközvetítésre és eltűntek. Röviden ennyi. Szeretném én is visszakapni a befizetett pénzt és szívesen csatlakoznék azokhoz, akik rendőrségi feljelentést szeretnének tenni. Várom megtisztelő válaszod!

Beer Monster Creative Commons License 2014.09.16 0 0 2052

Más cégek is töröltetik a nyilvános véleményeket? Nocsak.

Előzmény: NeomatiK (2051)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!