Keresés

Részletes keresés

pansertunder Creative Commons License 2012.10.22 0 0 82

Megint csak elnézést-kéréssel kell kezdenem, nagyon sokáig nem volt gépem és alig egy hete tudtam hozzáférni ahhoz, hogy újra be tudjak lépni a megszokott oldalakra, felhasználónevekkel, jelszavakkal.... mindezek begyűjtése - és így tovább. Meg aztán nyakamon egy eü dolog (orszi) ami kellőképpen elvesz annyi időt most, hogy lelkiismeretem legyen azokkal szemben, akikkel majd' egy éve nem tudtam kapcsolatba kerülni. Most is annyit szeretnék kérdezni, hogy egyáltalában kérhetem-e még a segítségedet villanyszerelő témában, szoktál-e még erre járni... :o) Köszönöm szépen!

Előzmény: esch1 (81)
esch1 Creative Commons License 2011.07.16 0 0 81

igen, más lett közben a felhasználónevem, a régi gépem lehalt és a winchesteremről se tudtam semmit átiratni még október óta - és ezért kellett ilyen nagyon átkeresztelkednem...

Előzmény: Artemisia (79)
esch1 Creative Commons License 2011.07.16 0 0 80

Uramisten, milyen nagyon elkerültük egymást... én is csak most kolbászoltam erre, teljesen véletlenül, mert én is megszoktam hogy nem nagyon ír ide senki - és egészen mást kerestem éppen és az a nagy helyzet, hogy nagyon megörültem itt a hírnek...

 

ha olvasnál még valaha, kedves A, arra kérlek (és ezt is azért, hogy többet ne kerüljük el egymást), hogy a lakhesis@invitel.hu vagy a haydee@invitel.hu-ra írj nekem legközelebb...

 

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!!!! P

Előzmény: Artemisia (79)
Artemisia Creative Commons License 2011.06.28 0 0 79

Kedves pantsertunder!

Csak most vettem észre, hogy írtál ebbe a topikba, mert már megszoktam, hogy nem ír ide senki.

Ha budapesti vagy, és még aktuálisak a problémáid, akkor 3 dologban tudnék, tudnánk Neked segíteni: CD írás, függöny felszerelés ablakpucolás, és villanyszerelés (a párom villanyszerelő).

 

Ha még aktuálisak a problémák, akkor kérlek válaszolj mielőbb.

Előzmény: pansertunder (78)
pansertunder Creative Commons License 2011.04.21 0 0 78

Talán nem túlzás, ha azt mondom, hogy hosszú hosszú hetek óta keresgélek a neten segítséget keresve... Tegnap estére már elbőgtem magam, mert úgy tűnt, hogy mégsem tudok elfüggetlenedni rokonságomtól, aki természetesen csak annyit lát, hogy nekem feltétlenül anyagi segítség a segítség - a legnagyobb baj az, hogy ez nem így van. Két éve vagyok rokkantnyugdíjas, gondot okoz a függönyleszedés, az ablakpucolás  - de ez még mindíg a legkisebb, eddig is megoldottam, ezután is meg fogom.

Teljesen egyedül élek, senki nincs, akihez fordulhatnék, ha olyan dolgokba ütközöm, amelyeket nem tudok magam megoldani:

- hogyan kell a gépemről adatokat egyebeket cd-re, dvd-re írni?

- meg tudna valaki tanítani varrni? (villanyvarrógép adott)

- nagyon-nagyon örülnék, ha valakivel nem csak magyarul, de németül is beszélgethetnék, nem szívesen hagynám, hogy leüljön a német-tudásom... ráadásul beszélgetés, barátkozás, ismeretségek születése - s mégsem volnék annyira egyedül... (annak ellenére hogy a cicám jelenléte nagyon sokat jelent)

- nagyon hiányzik egy ügyeskezű férfiember segítsége, mert villanyt nem tudok szerelni, boylert nem tudok vízkövetleníteni, és így tovább, irdatlan szükségem lenne olyan fórumok fellelésére, ahol megunt, felesleges (bár kevés, egy-két darabról van csak szó) bútorokat találhatnék mert nem akarok én is arról sírni, hogy milyen kevés 57.000 rokkantnyugdíj, amikor 30000 a közös költségem - és ezzel elmondtam mindent.

Tudna nekem segíteni valaki? Hogy érzitek, túl sokat kérek? Köszönöm szépen mindenkinek aki legalább egy rövidke válasz erejéig megtisztel...

P

Artemisia Creative Commons License 2009.06.07 0 0 77
Szia Szergej!

Örülök, hogy jelentkeztél. Sokan keresnek kémia érettségire felkészítő tanárt, de én azt nem vállalok, csak biológiából szoktam előkészíteni, kémiából csak korrepetálok.

Vállalnál előkészítést kémiából esetleg? Természetesen ez nem ingyen, hanem óradíjért történik.

A.
Előzmény: Szergej Alekszejevics (76)
Szergej Alekszejevics Creative Commons License 2009.05.22 0 0 76
Sziasztok!

19 éves egyetemista srác vagyok és szívesen felajánlom kémia és gépészeti alapismeretekből álló tudásom.

Régóta foglalkoztat a vasút is, úgyhogy ha valakiben felmerül egy kérdés bármelyik témával kapcsolatban szívesen válaszolok az emailcímemen vagy ha meg tudjuk beszélni, akkor személyesen is.

Üdv:
Szergej
nyílméregbéka Creative Commons License 2009.05.16 -1 0 75

Szia!

Szerintem a moderáció segítségét kellen kérni a topik átmozgatásához.

 

Pszichiátrián dolgozom, tehát főként lelki problémák területén vagyok otthon, de olyasmire gondoltam segítségként, hogy utána nézni dolgoknak, megkeresni a megfelelő szaksegítséget, jogszabályt, stb.

Artemisia Creative Commons License 2009.05.12 0 0 74
Hello!

Hogyan lehetne áttenni az SOS-be ezt a topikot?

Köszi a felajánlást, alkalomadtán élünk vele. Az egészségügyön belül milyen területen dolgozol?
A
Előzmény: nyílméregbéka (73)
nyílméregbéka Creative Commons License 2009.05.12 -1 0 73

Sziasztok!

Nagyon jó ötlet a topik, nem értem, miért nem működik. Lehet, hogy az SOS-be kellene tenni? Amit én tudok felajánlani: egészségügyben dolgozom, a szabadidőm korlátozott, de ha esetleg kérdése van valakinek, vagy tanácsot szeretne kapni valamilyen problémájára, e-mailben szivesen rendelkezésére állok.

Artemisia Creative Commons License 2009.05.12 0 0 72
Bocs, de csak most vettem észre ezt a beírást.

Szia Tende!

Megköszönöm, ha átveszed a menedzselést, mert enyhén szólva nem volt itt túl nagy a pörgés az utóbbi időben, és én is ritkábban látogattam a topikokat. Hátha Neked vannak jó ötleteid.


Én továbbra is a biológia előkészítést és kémia korrepetálást, valamint egy jó kis dumcsizást tudok felajánlani. Az időm kevesebb lett, mert időközben született 2 unokám, és őszre megszületik a harmadik is.

Néha dolgozgatok is, hogy a nyugdíjamat kiegészítsem és az agyamat tornáztassam.

Nagyon tanulságos a Coelho idézeted, úgyhogy mindenki csak azt vállalja el szerintem, ami az erejéből telik, és amit szívesen csinál.

Artemisia
Előzmény: Tende (71)
Tende Creative Commons License 2009.04.03 0 0 71

Sziasztok!

Szeretném ezt a topicot feleleveníteni..."menedzselni". Tehát akinek van felajánlása, vagy kérése van írjon bátran"... A Szívességbank ugyanolyan kockázatokkal jár, mint minden más bank. Maga esetleg nem teszi meg a szívességet, amire kérem, mert úgy érzi, hogy annak idején azért segítettem, mert maga megérdemelte, mert maga a csúcs, és mindannyian fejet kell hajtanunk a tehetsége előtt. Rendben van, megköszönöm, és megkérek másvalakit, aki szintén tartozik nekem, de ettől a pillanattól kezdve az egész világ tudni fogja, anélkül hogy bármit mondanék, hogy magában nem lehet megbízni. Lehet, hogy egy darabig még gyarapszik, de nem fog mindent elérni, amit akart. Aztán egyszer csak elkezd hanyatlani, mert nincs tovább, eljutott valameddig, de tovább nem tud lépni..."
P.Coelho

"Az összeomlást gőg előzi meg, a bukást pedig felfuvalkodottság..." Péld. 16:1

Artemisia Creative Commons License 2008.01.30 0 0 70
Úgy látom, lacuska mástól kapott már meghívót közben. Ha kell valakinek szóljon, mert 29 napig még érvényes.
Artemisia Creative Commons License 2008.01.29 0 0 69

Úgy tűnik, sikerült elküldenem a meghívót. Ha megkaptad jelezz vissza és használd egészséggel.

 

A

Előzmény: Törölt nick (64)
Artemisia Creative Commons License 2008.01.29 0 0 68
Közben megtaláltam az adatlapodnál, megpróbálom elküldeni. Jelezz vissza légyszíves, ha megérkezett!
Előzmény: Artemisia (67)
Artemisia Creative Commons License 2008.01.29 0 0 67
Ja, és küldj egy e-mail címet!
Előzmény: Artemisia (66)
Artemisia Creative Commons License 2008.01.29 0 0 66

Kedves lacuska39!

 

Ha még érdekel a meghívó, jelezz gyorsan vissza, mert kaptam egyet, amit elküldenék Neked.

 

Artemisia

 

 

Előzmény: Törölt nick (64)
Artemisia Creative Commons License 2008.01.09 0 0 65
Bocsi. Most vettem észre, hogy Kispest környékén laksz.
Előzmény: cserti (59)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.09 0 0 64
köszi. szia!
Előzmény: Artemisia (63)
Artemisia Creative Commons License 2008.01.08 0 0 63

Ha kapok meghívót, küldök.

 

Üdv:

 

A

Előzmény: Törölt nick (60)
Artemisia Creative Commons License 2008.01.08 0 0 62
Megpróbálok érdeklődni az ismerőseim között? Hol laksz? Budapesten?
Előzmény: cserti (59)
Artemisia Creative Commons License 2008.01.08 0 0 61

Sziasztok!

 

Kész csoda, hogy néha még ír ide valaki.  Én annak idején mindent megtettem, de nem sok sikerrel. De hátha még egyszer feltámad a topik.

 

A

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.06 0 0 60
sziasztok! iwiw tagságra meghivna valaki.
cserti Creative Commons License 2008.01.02 0 0 59

Az iménti beírásom nem találom! Szóval ezer éve "tanulok" angolt és nem haladok! Ezért angol nyelvterületről érkezett, Budapesten élő személyt keresek angol nyelvi beszélgetésekre Kispest környékéről.

Zolady Creative Commons License 2007.07.12 0 0 58

Szerintem cserenyaralás néven nyiss egy topicot, /ha még nincs/ ez nekem véletlenül bentmaradt a kedvencekben,de mint látod,nem túl nagy az érdeklődés.

Pedig milyen jó ötlet.

Előzmény: tiara (57)
tiara Creative Commons License 2007.07.12 0 0 57
Sziasztok!

Most közel 2 év után éltek még????
Én (édesanyámmal közösen) cserenyaralást tudnánk betenni a közösbe!
A nyári időszakban a szabad hetekre felajánlanánk a keszthelyi családi házunkat valakinek és míg ők nálunk nyaralnak mi náluk nyaralnánk....
Ha ez belefér az ötletbazárotokba akkor írjatok!
Ha valakit érdekel ilyen lehetőség írjon!
tokeepites@gmail.com

Kitartás Artemisia az ötlet nagyon jó!
Én vasalni UTÁLOK de ha valaki szeret annak szívesen segítek!!!!!!!
ez is egy lehetőség......

Üdv: Tiara
Artemisia Creative Commons License 2005.10.14 0 0 56

Kedves Mad árka! Hát, idáig nem sok mindenre jutottunk. Amikor nyitottam ezt a topikot, akkor azt hittem, hogy hamarosan kisül belőle valami és sokan fogják jó ötletnek tartani azt, amit kitaláltam. De ma már más világ van, mint a nyolcvanas években. Mindenki rohan, nem ér rá arra, hogy a többi emberrel törődjön.

 

Aztán Saaandorék kitalálták a szakdolgozatos hallgatóknak való segítséget, de az sem indult be igazán, pedig szerintem biztosan sok diáknak segítene, de valahogy nem jön össze a dolog.

 

Nem tudom mi lehet a hiba. Ha Neked van ötleted, hogyan lépjünk tovább, azt szívesen veszem.

 

Egyébként azt figyeltem meg, hogy az egyes topikokon kialakult társaságok tagjai (akik össze is járnak és már évek óta ismerik egymást) segítenek is egymásnak a neten keresztül is, és az életben is. Én is írogatok egy-kettőbe, és ha ott felvetek egy kérdést, akkor arra általában választ kapok. Egyre több embert ismerek meg így, mivel néhány talira is eljárok közben. Lehet, hogy ez lenne az út? Nem tudom:-(

Előzmény: Mad árka (55)
Mad árka Creative Commons License 2005.10.13 0 0 55
Én most nézelődöm, regisztráltam, de az adatlapon túl még nem találtam sok mindent. (Vagy rossz helyen néztem.) Ha átsegítetek a kezdeti nehézségeken, megköszönöm. :-)
saaandor Creative Commons License 2005.10.13 0 0 54
Na ez a hatalmas érdeklődés jele, hogy senkit sem érdekel sem az ötlet, sem az oldalak, én ilyenkor mindig megnézem ezeket az oldalötleteket, ha nem eleve spamgyanús. Szóvel, nem vagyok túl lelkes és feldobott a fórumtémánk sikerével kapcsolatban.
Előzmény: Artemisia (53)
Artemisia Creative Commons License 2005.10.11 0 0 53
Úgy értettem az átköltözést, hogy megpróbálunk, a szakdolgozatot író hallgatóknak segíteni, amint arról az alábbiakban már szó volt. Nehezen indul a dolog, de remélem előbb-utóbb kialakul.:-)))
Előzmény: Artemisia (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!