Keresés

Részletes keresés

kissist89 Creative Commons License 4 napja 0 0 903

Keress pénzt otthonról egyszerűen. Hirdetések megtekintésével tudsz egyszerűen otthonról pénzt keresni. Nekem bejött.

Regisztráció: http://lomiredrxoly.date/3906194514684/

KomaromiFeri11 Creative Commons License 2017.08.18 0 0 902

Érdekelnek otthoni munkák, pénzkeresési lehetőség? (Nincs MLM, piramis, egyéb visszataszító dolog :) ) Amivel találkozhatsz: YouTube partner program és nézettség növelés, Instagram Marketing, Fordítási Munkák, Freelancer munkák (bármi, programozástól kezdve, videó vágás, amit el tudsz képzelni), Ingyenes Domain szerzés, Ingyenes VPS :).
Csekkold: http://valodi-otthoni-penzkereses.blogspot.com/

Ricsi9503 Creative Commons License 2017.07.26 -1 0 901

Rám talált egy magyar cég, magyar tulajdonosok, 30 éves magyar kutatás eredményeképpen jött létre, magyar anyaföldből, olyan egészséges termékekkel foglalkoznak amikben minden 100%-ban TERMÉSZETES és SZERVES, semmi kemikália, semmi tartósítószer! 
Folyamatosan bővül a termékpaletta!Zseniálisak a visszajelzések a fogyasztóktól az elmúlt 1 évben! Olyan eredmények vannak amiket korábban gyógyszerekkel sem sikerült elérni a kívánt hatást, ennek a cégnek a segítségével végre igen!
Viszont mivel 202 országban tud a cég 3 nap alatt szállítani ezért hatalmas üzleti lehetőség is van benne!
Ha szeretnél olyan termékeket forgalmazni aminek nincs konkurenciája és teljesen Magyar?! Ha szeretnél otthonról dolgozni,heti és havi rendszeres jövedelmet kapni Master Card bankkártyára?!
Akkor a világ leginnovatívabban kifizető díjú cégét ajánljuk most Neked! <3 <3 <3 HLBS <3 <3 <3
Szeretettel várlak ajánlói munkatársként bárhol legyél a világban!
3 sláger termékünk a Silhouette fogyi csoki,Berry Slim bélradír és HC80 ásványi anyag kapszula!
4 éves kortól adható az összes termékünk!
Regisztrálás után 30%-os árkedvezmény!
https://weboffice.hlbs.eu/Account/Register?UserCode=4318a97a-2d4d-42c6-b2cb-d651782b8dd1
06706383238

További információ: https://www.facebook.com/Huminsavak-az-eg%C3%A9szs%C3%A9g-j%C3%B6v%C5%91je-126089334664567/

Doree1772 Creative Commons License 2017.06.04 0 0 900

Szerintetek melyik a legjobb captcha gépelős /ingy. Regisztrációs/ munka? Tisztában vagyok vele, hogy mellékesnek jó! Vélemények?

Gaál K Creative Commons License 2017.05.28 0 0 899

http://bit.ly/2r9bhkE Ez valóós. jól lehet keresni

Kálmán'56 Creative Commons License 2017.05.07 0 0 898

Sziasztok!

Szeretném veletek megosztani ezt a remek kiegészítő kereseti lehetőséget: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=143781557&t=9115816

Csak ajánlani tudom nekem működik. Otthon végezhető bárki számára diák, nyugdíjas, kismama vagy akár munka mellett is.

Modell8899 Creative Commons License 2017.05.05 0 0 897

Pénzre van szükséged, de nem vagy sem egy modell alkat, sem szépségkirálynő? Szívesen keresnél százezreket havonta szórakozva, de még csak szépnek sem tartod magad? Jó hír, nálunk nem kell "instagram műnő" legyél, mert mi az igazi és valódi hölgyekkel dolgozunk a legszívesebben együtt! Egy fontos, hogy igazán akarj pénzt keresni, ha tényleg akarsz, akkor jó helyen vagy nálunk!2 hetente fizetés,a munkát 12 órán belül elkezdheted!További információ a munkáról : http://performercenter.hu/?t=ref&ref=21700&ch=0

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.21 0 0 896

Vállalnék távmunkában adatrögzítő, cikkírói vagy szövegszerkesztő munkákat. Email útján elérhető vagyok: krasznaizoltan86@gmail.com

szola91 Creative Commons License 2017.02.13 0 0 895

Sziasztok!

Akit érdekel egy hosszútávú/gyors pénzkeresési forma, ahova még befizetni sem muszáj, annak készítettem egy útmutatót NeoBux-hoz. 

Itt:

http://neobux.eu/

Üdv!

Istvan.5 Creative Commons License 2016.12.18 0 0 894
A képen az összes kifizetés látható ami 88.20 dollár!
Profit available: ami vissza jött profit!
Profit future: ami még vissza fog jönni!!

kép:
http://imagetwist.com/vsqfddd3ldh4/screenshot-1482047014592.png

Befektetési oldal linkje:
https://www.merchantshares.com/r/EEE63AYDKI
Istvan.5 Creative Commons License 2016.12.17 0 0 893
Legjobb internetes befektetés! Már nekem fizetett! Fél éve használom és stabilan fizet! https://dolgozzaneten.wordpress.com/2016/12/16/merchant-share/
cicus56 Creative Commons License 2016.09.24 0 0 892

Semmi más dolgot nem kell tenni csak videókat nézni, véleményezni, és likeolni!!!! 
Nem rossz ügye?! 
Nincs regisztrációs díj és nem kell venned semmit!!!
Számítógépről és okostelefonról is csinálhatod, akár útközben is.
-Ez nem egy bevételmegosztó, vagy HYIP program. Teljesen más koncepció, hogy pénzt keress az interneten.
Első lépésként regisztráció és kvalifikáció van.

-Heti 25$/óra fizet, max.10 óra, vagy max.250$, ezért csak videókat, filmelőzeteseket, TV kisérleti műsorokat kell nézni.

Nincs regisztrációs költség, kezdő csomag és hasonlók!
Csak egy egyszerű regisztráció, ami kb. 5 perc és indulhat a munka! 
Akár fizetéskiegészítésként, vagy munkanélküliség estén, GYES-GYED mellett vagy akár iskola mellett is végezhető!

Ha felkeltette az érdeklődésedet , bővebb informaciót szeretnél vagy valamilyen kérdésed lenne, írj nyugodtan : kardora.thwglobal@gmail.com

nesy74 Creative Commons License 2016.09.23 0 0 891

Sziasztok!

Csaló az interneten! Ne dőlj be neki!

http://special-promotion.eu/products/ecs/hu/1/  oldalon otthoni távmunka titok - pénzést, google---val kapcsolatos---ezt hirdeti

DE, CSALÓ - és ebben egy budapesti cég is közrejátszik , COMPLEXPRESS KFT. BP, 3 ker. - az alkalmazott elmondása szerint ők szervezik a kiszállítás, ők tárolják ezeket a hamis infókat tartalmazó CD-ket és küldik MLP postafutárral!!! (hivatalosan nem tudják mi a CD tartalma)

Egy valószínűsíthetően lengyel csaló áll a háttérben.

A CD taralma NEM a MEGHÍRDEtett, hanem egy online tőzsdei kereskedés reklám anyaga!

Kérlek kerüld mindekettőt nagy ívben, egyik sem tisztességes!!!!!!!

terjeszd a hírt másoknak is, nehogy belessenek a csapdába!!!!!

Ugyanis utána senki nem fizeti vissza a pénzt, a NAV annak ellenére, hogy senki nem ad számlát, magyar cég is benne van, és postai küldeményként küldik  - nem akarnak foglalkozni vele, békéltető testülethez küldik a panaszost.

Szép napot, Nesy

attila_toth Creative Commons License 2016.06.30 0 0 889

VALÓDI! Egyszer beleestem már én is a csapdába, de higgyék el, ez nem az! Először én is szkeptikus voltam, és kellemes csalódás ért a végén. Ez a munka nem milliókat apartmannal és yachtot ígér, hanem valós kiegészítő fizetést, ami hamar megtérül, ha elegendő szorgalommal áll a dologhoz. Nincs másra szükség hozzá, mint egy számítógépre vagy laptopra, és internetre.

További részleteket és elérhetőséget a honlapon talál:

http://otthoni-munka29.webnode.hu/

Lia980 Creative Commons License 2015.07.27 0 0 888

Szia!

Aktuális még az állásajánlatod?

Érdekelne...

Előzmény: Susan84 (882)
Steve Baxx Creative Commons License 2015.07.14 0 0 887

angliában munka található a http://pinpost.london on.

Steve Baxx Creative Commons License 2015.07.08 0 0 886

sziasztok ha esetleg valaki munkát keres londonban akkor lehet ha tudok segíteni.

Gábor261 Creative Commons License 2015.06.23 0 0 885

Kedves infomoly!

Sajnos régen jártam erre, de ha még aktuális, válaszolok.

Jelenleg kb. 50 linkgyűjteményt szerkesztek összesen, különböző linkgyűjteményeken.   A látogatottságot a legtöbbnél belső statisztika méri, tehát általában az admin felületedről tudod ellenőrizni az adatokat. A bevétel többségének természetesen én járok utána, tehát én keresem meg az oldalra felvett cégeket, de sokszor a fordítottja is előfordul. Az sLink-et azért ajánlottam korábban, mert valóban még sok a feldolgozatlan, mondhatom "prémium" téma, ami viszonylag könnyen értékesíthető. Ennek az az oka, hogy valamikor év elején indulhatott az oldal és még nem annyira ismert. Amióta szerkesztő vagyok folyamatosan bővül a szerkesztett oldalak listája, én is már a 9. oldalamat szerkesztem náluk. Azt mondhatom, hogy eddig nem bántam meg mert annak ellenére hogy kevésbé ismertek, legalább ugyan olyan százalékban tudom értékesíteni a felületeket mint a legismertebb linkgyűjteményeken. A főszerkesztők is szerencsére szimpatikusan állnak hozzá a dolgokhoz, érezhetően nem az a céljuk hogy elvegyék az oldaladat tőled, ha valamit hibásan csináltál, korrektek. Ami még pozitív az oldalban, hogy folyamatos a fejlesztése, pl. mióta szerkesztő vagyok, már a google maps is bekerült az oldalakra, ami egyedi a linkgyűjtemények között. Remélem, az ígéretekhez híven a továbbiakban is folytatják a fejlesztést és az oldalaim egyre többet fognak érni.

Remélem tudtam segíteni. 

Előzmény: infomoly (880)
adatrogzitotavmunka Creative Commons License 2015.06.23 0 0 884

Távmunkában végezhető adminisztrációs munka
Év elején indult webolodalunkhoz keresünk adminisztrációs munkatársat napi bejelentéses foglalkoztatással, otthon végezhető távmunkával.
Nincs regisztrációs díj, nem jutalékos konstrukció. Elsősorban18-35 éves korig várjuk a jelentkezőket, fontos, hogy felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezz
(Word,Excel) és hogy naprakész légy az internet világában.

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Szövegszerkesztő (Word, Excel ) középszintű ismerete - tesztben kérjük
- Tájékozottság az internet világában (Tesztkérdésekben kérjük)
- Heti legalább 8 óra munkavégzés
- Otthoni számítógép, nagy-sebességű, korlátlan interneteléréssel
- 18 - 35 éves kor
- Megbízhatóság
- Jó kommunikációs készség szóban és írásban
- Blog / cikk írási tapasztalat előnyt jelent ( referencia )

Amit kínálunk:
- Otthonról végezhető, kötetlen távmunka
- Fix, korrekt bérezés

Telefonszámmal ellátott szakmai önéletrajzod a következő e-mail címre várjuk 2015 július 10-ig: adatrogzitotavmunka kukac gmail pont com

Susan84 Creative Commons License 2015.05.18 0 0 882

Sziasztok,

Nekünk szükségünk lenne emberekre akik távmunkában tudnának dolgozni. 

A főbb feladatok az alábbiak lennének:

Adatbevitel

Kutatás az interneten

Kimutatások készítése

Gépelés (hanganyagok átírása)

Szociális média (pl. Facebook) használat

Árajánlatok bekérése

Telefonhívások intézése

E-mailek küldése és megválaszolása

Szövegírás

Elvárások:

Gyors tanulás

Kitűnő kommunikáció (írásban és szóban)

Jó szervezőkészség

A számítógép és az internet jó ismerete

Jó minőségű folyamatos internet kapcsolat

Határidők betartása

Angol nyelvtudás, és jó írás készség (oktató anyagok írásához) előny.

Ha van kedvetek az alábbi e-mail címen tudtok jelentkezni, és egy próba feladat elvégzése után kezdhetünk is.

egyeves kukac gmail pont com

infomoly Creative Commons License 2015.02.05 0 0 881

gyorgyik89, itt a link, ahol szerkesztőnek lehet jelentkezni: http://www.slink.hu/?module=subscription

Nem volt olyan egyszerű megtalálni...

Előzmény: gyorgyik89 (877)
infomoly Creative Commons License 2015.02.05 0 0 880

Engem már pár éve is nagyon érdekelt a linkgyűjtemény-szerkesztés, csak lebeszéltem magam róla, mert hogy úgysem keresnék vele. Gábor, megkérdezhetem, hány linkgyűjteményt szerkesztesz összesen? Különböző linkgyűjtőknél? Honnan tudod, hogy mekkora az adott gyűjteményed látogatottsága? És téged keresnek meg a reklámozó cégek, vagy te keresed őket?

Bocs, ha sok a kérdés. :-)

Köszi a választ!

Előzmény: Gábor261 (874)
gyorgyik89 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 879

Engem is érdekelne a Gépelési munka.

hugya@gmail.hu címre írjatok! KÖSZI.

Előzmény: Bibi 0120 (859)
Deamon176 Creative Commons License 2015.02.02 0 0 878

Helló 

Érdekelne engem is a gépelési munka ha még aktuális.  scooter2005@citromail.hu

Előzmény: tridi (806)
gyorgyik89 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 877

Gábor, légy szíves magyarázd el nekem,hogyan kell elkezdeni ezt a munkát.

!

Megnyitottam a  www.slink.hu olfalt,de csak webcímeket látok.

gyorgyik89 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 876

Nekem sürgősen szükségem lenne munkára,mivel február 15-ig nagyon sürgősen kellene jövedelem!!!

Aki tud írjon,írjatok légy szíves!!

Gábor261 Creative Commons License 2015.01.26 0 0 874

Sziasztok!

Nem igazából távmunka, de szerintem nagyon jó pénzkereseti lehetőség a linkgyűjtemény szerkesztés. Nem tudom hogy találkoztatok-e már ezzel a lehetőséggel, én már egy jó ideje abból élek, hogy linkgyűjteményeket szerkesztek és a reklámhirdetéseket (bannereket) kiadom cégeknek. Korrekt összeget lehet vele keresni, igaz meg is kell dolgozni érte, hiszen egy téma feldolgozása nem kevés munkával jár. De! Ami a legjobb a dologban, hogy ha egy oldal szerkesztője lettél, csak egyszer kell nagyobb munkát belefektetned (összegyűjtened a linkeket) azt követően folyamatosan bevételt termel.

Van egy viszonylag új linkgyűjtemény, ( www.slink.hu  ) ezen most még könnyű jól kiadható, értékes oldalakat megcsípni, mert még nincs sok szerkesztőjük.

Én sem rég vagyok náluk szerkesztő (kb. 3 hónapja). A csapat jó, a főszerkesztőség minden kérdésemre válaszol, az adminisztrációs felület szerencsére letisztult, könnyen szerkeszthető, nem kell hozzá programozási tudás.

Természetesen nincs semmilyen költség. Szerintem ha hosszú távú "táv"munkát kerestek, jó lehetőség lehet.

Remélem tudtam segíteni! :)

chempelophe Creative Commons License 2014.06.25 0 0 871

De, de igen a távmunka létezik.

Alapesetben úgy lehet az ember távmunkás, hogy felveszik, bejár, dolgozik, teljesít, együttműködik, megbíznak benne.... és ha meg van rá a lehetőség hagyják, hogy otthonról is dolgozzon. De néha akkor is be kell tolni a képét. A másik eset ha valaki saját eszközeit viszi a buliba és számlázik.

Olyan nincs, hogy hogy felvesznek egy idegent aki majd otthon főzés közben pötyög valamit és fizetnek boldogan ha csinál is valamit.

Edi Mörfi Creative Commons License 2014.06.24 0 0 870

Jól látod , így van . Kis pontosítás MLM-el kapcsolatosan . Kizárólag a tulajdonosi kör profitál folyamatosan , ő ügyeket intéz és fanatizálja az alatta lévő csoportokat . A legelső belépőknek is talpalni kell , de a jutalékuk bizonytalan ,mert az értékesítésnek a függvénye . Zárt elszigetelt rendszer a vezetésé , Waldorf -Astoria liftkezelője sem lesz később étteremvezető , majd hotelmanager . Az MLM azt hazudja nincs határ , és gagyi show műsorban kisorsolnak vagy átadnak nyeremény utazást és BMW-t . Ami bérelt autó vagy a belsős  tulaj verdája .

Előzmény: Visitor02 (864)
Visitor02 Creative Commons License 2013.04.26 0 0 864

Nincs ilyen, hogy távmunka. Az összes ilyen kamu szar.

Az MLM cégek is nagy lehúzások, aki ott meggazdagszik az a tulajdonos, meg pár szerencsés akik először regisztráltak.

Interneten keresztül lehet pénzt keresni, de ezek a kamu dolgok semmire sem jók.

Persze vannak a PTC oldalak meg Surfbar és más hasonló dolgok, de ott meg havi 1000 ft-ot lehet max keresni.

Semmi értelme velük foglalkozni.

Ahhoz, hogy iterneten sok pénzt keress

Kell angol nyelvtudás, sok szabadidő, kitartás és még sok más dolog.

De higyjétek el nekem, aki ilyen fizess 2000 ft-t és majd küldöm a munka anyagot és keresel havi 70k-t az KAMU

Ilyen nincs.

Aki benne van az igazi netes pénzkeresésben az vagy NEM MONDJA meg hogy kell, vagy nem fogja elárulni 2000 ft-ért.

Ugyan ez van kint a való világban. Ki az a hülye aki elmondja, hogyan legyen sok pénzed ? Ki akar konkurenciát ?

A mai világban semmi sincs ingyen.

Azt még tegyük hozzá, hogy MUNKA nélkül a neten sem fogsz meggazdagodni egyik percről a másikra, ilyen nem létezik.

Lehet akár havi több ezer dollárt is keresni, csak tudni kell hol keressen az ember.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!