Keresés

Részletes keresés

koncsik Creative Commons License 2007.06.14 0 0 68
hmmmmmm
Előzmény: toto79 (67)
toto79 Creative Commons License 2006.08.01 0 0 67
hmmm
toto79 Creative Commons License 2005.12.27 0 0 66
Mint topiknyitó, szretnék pontot tenni a vita végére.

1. Itt, legtöbbünknek nem azzal volt baja, hogy Muzsikpeti kritikát kapott. A problémát a stílusban láttam. Nem hiszem, hogy egy kritikában a személyeskedésnek helye van. Márpedig a kritikát ezzel indította az író, mégpedig sztem igazságtalanul. Aki még hozzá akar szólni ehhez, azt kérem, hogy olvassa el az ominózus kritikát, és az előzményeket.
2. Kérek mindenkit, hogy a vita helyett olvassa el még1* a topiknyitót, hogy miről is kellene szólnia ennek a fórumtémának. Tehát továbbra is várjuk a képeket, és a szakszerű, elfogulatlan, bunkózástól mentes kritikákat.

Köszönöm :)
zsíragy Creative Commons License 2005.12.23 0 0 65

Jól gondolod, egyet. A célközönség részben kiemelten is. Azonnban szabdjon megjegyeznem, aki bármijen "munkát" nyílvánosság elé tár, az viselje annak következményeit.

 

(Az általad idézett, kritikának vélt megnyilvánulás nem a kép kritikája kívánt lenni, és nem is kívánok képeket elemezni, inkább az alkotó önbizalmának túlbuzgása elleni tiltakozásom kifejeződése volt.)

 

Na, de félre a rémséges képekkel! Boldog Karácsonyt és jó fényekben/képekben gazdag boldog Újévet mindenkinek!

Előzmény: j.bravo (64)
j.bravo Creative Commons License 2005.12.21 0 0 64
Elolvastam. Nagyrészével egyetértek.
Azért csak nagyrészével, mert pl. abból a visszajelzésből, hogy "hahaha", nem túl sokat tanulhat az ember. Ha nem tetszik, vagy valamely "nagykönyvszabály"nak nem fele meg szerinted, akkor részletezd mondjuk két mondatban, miért.

Sokan nem akarnak önjelölt fotóművészek lenni, csak szép, saját maguknak ill. környezetüknek tetsző képeket készíteni (vagy olyanokat, amiket ugyanez a közönség ha nem szépnek, hát érdekesnek talál).
Így vagyok ezzel pl. én is. Azaz ha valaki olyanokat mond hogy "nem elég érdekes" meg "százan százegyszer megcsinálták már ugyanezt a témát jobban" azt tudomásul veszem h ez a véleménye de nem tartom érdemesnek felhúzni magam rajta. Ilyen alapon az ember sose mutathatna meg egy egyszerű, de szép naplementét, például.

Amúgy meg olvastam többektől olyat (bölcs gondolat), hogy az a kép, ami a célközönségének tetszik, az jó kép.
Lássuk be, hogy legtöbbünknek a célközönség a család, közeli barátok. (azaz ha Sylbabe elégedettnek tartja a róla muzsikpeti által készített képeket, akkor minden a legnagyobb rendben)
A fórumban leginkább azért mutatjuk meg a képeinket, mert tanulni akarunk a visszajelzésekből. Csak akkor a visszajelzések tényleg olyanok legyenek, amikből lehet is.


Egyetértünk? :) (Gondolom, igen).
Előzmény: zsíragy (63)
zsíragy Creative Commons License 2005.12.18 0 0 63

Én személy szerint tojok a nagyképűséggel kapcsolatos vitára, sem Petit, sem az őt támadókat nem ismerem. Nem is kívánok egyik oldalra sem állni, én csak a fotózást szeretem.

Az, hogy az én véleményem kit érdekel, nem érdekel, de a képek nem tökéletesek, nem kell tőlük elájulni. Minden fotózással kicsit is foglalkozó ember tud ilyeneket készíteni. A vizes kép meg: HAHAHA!

 

Az én véleményem az, hogy manapság mindenki, aki vesz egy gépet, az azonnal el kezdi magát jó fotósnak képzelni, és az internet segítségével igyekszik ezt közkincsé is tenni. Akik meg megnézik ezeket és véleményt mernek mondani, azok meg kapnak a szájukra a többségbel lévő, önjelölt "fotóművészektől". A helyzet feloldására két lehetőség van:

- nem mondasz véleményt, és eláraszt a szemét.

- meghallgatod a véleményt, megköszönöd, és tanulsz belőle.

Más út nincs.

 

Aki elolvasta, és most °Ł$&#ß-áz, mert nem ért egyet, annak szép napot, aki egyetért, annak is!

Sylbabe Creative Commons License 2005.12.18 0 0 62
Sziasztok!Én nem szerettem volna belefolyni ebbe az egészbe,ami itt megy,de ezt már nem bírtam hozzászólás nélkül!Valami undorító amit pár ember letud itt művelni...szerintem nem azért van ez az oldal,hogy másokat piszkáljunk,főleg nem OK NÉLKÜL!j.bravonak teljes mértékben igaza van!!!És ilyet,h nem is jók a képei?Ne nevettess kérlek!Próbáldj csak te is ilyen képeket csinálni,mint Peti!Részemről csak annyit tudok mondani,h én tisztelem és nekem a világ összes pénzéért sem kellene másik fotos!Ezek túl tökéletesek is ahoz képest,h nem profi modell fotok!!A többi képéről,ami nem rólam készült meg ne is beszéljünk...Tökéletesek!
j.bravo Creative Commons License 2005.12.15 0 0 61
Ne hagyd abba... szerintem nemcsak én sajnálnám. Legfeljebb az ilyen kényesebb témájúakat kerüld... csak olyan helyen tárd nyilvánosság elé, ahol biztos vagy benne, hogy nem okoz gondot.
Előzmény: muzsikpeti (59)
j.bravo Creative Commons License 2005.12.15 0 0 60
Hagyjátok békén muzsikpetit ezekkel. Nem kérte hogy beleszóljak, de már nem bírtam megállni.
Csak egy adott pontig vicces a modelljével kapcsolatos heccelődés.
Már rég túl vagytok ezen a ponton, most már az érzékenyebb lelkületűek (mint pl. én) jóérzését sérti. Lehet ilyesmit is a törzsasztalon, de másik topik-csoportban. SzVSz.
Nem válaszolt nagyképűen, csak valamit válaszolnia kellett (ha nem válaszol, nem hagytátok volna annyiban), és igyekszik védeni a leányzó privát szféráját. Tartsuk ezt tiszteletben.
És valóban vannak jobb képei is. Nézzétek meg azokat is.

Lehet köpködni a hozzászólásom.
muzsikpeti Creative Commons License 2005.12.15 0 0 59

Nem értem milyen nagyképűségről beszélsz???????

Ha ismernél tudnád ,hogy sok minden jellemző rám de a nagyképűség pont az ami egyáltalán!

A képeim a lányról egyszerű emlékfotók,nem egy studióba készűlt profi modell fótó!De ez a forúm se erről szól!Ha jó képemet akarod látni akkor olvass még egy kicsit,mert látom a lány idomain nem jutottál tovább,és nézd meg a cseppes képemet!

Na különben pont az ilyen megnyílvánulásoktól megy el az egész kedvem a képek internetes feltételétől!Ezután igérem nem teszek ilyet!

Előzmény: n.p. (56)
Halek Creative Commons License 2005.12.15 0 0 58
Hát te jóindulatú vagy... :D
Előzmény: toto79 (57)
toto79 Creative Commons License 2005.12.15 0 0 57
Na, megint valaki, akinek elvették a cumiját......
Én nem éreztem semmi nagyképűséget a válaszokban.
Előzmény: n.p. (56)
n.p. Creative Commons License 2005.12.15 0 0 56
kicsit visszavehetnél az arcodból,és elhagyhatnád ezt a lekezelő stílust!a képeid egyáltalán nem olyan jók,mint Te azt gondolod,ha megnézed senki sem a fotós tehetséged dicsérte,hanem a modelled!de ha egy 5 éves fotózna (bár ez lehet sértő az 5 évesekre nézve) egy kevés ruhás lányt arra is éppígy reagálna szerintem az emberek nagy része.ezzel csak azt akarom mondani,hogy képeiden semmi különleges nincs,egy jó csaj és ennyi,de semmi különleges ami megfogná az embert,amivel maradandot alkotnál,amiről nem feledné el az ember...de ez csak az én véleményem!
Előzmény: muzsikpeti (54)
Halek Creative Commons License 2005.12.14 0 0 55
Nagyon szomorú... :(
Előzmény: muzsikpeti (54)
muzsikpeti Creative Commons License 2005.12.14 0 0 54
Nem tiltom,de megkérdeztem tőle és te bármennyire is szeretnél vele beszélni ő nem szeretne!Ez van!
Előzmény: Halek (50)
toto79 Creative Commons License 2005.12.14 0 0 53
hmmm....
Előzmény: muzsikpeti (43)
gdaniel Creative Commons License 2005.12.14 0 0 52

Megvan...

18 és fél. Kb. Talált? Ugye igen. Ide a Nobel-díjat!

Előzmény: muzsikpeti (49)
gdaniel Creative Commons License 2005.12.14 0 0 51
Köszi a találós kérdést, igyekszem minél hamarabb megfejteni. Ha megvan a végeredmény, közzéteszem.
Előzmény: muzsikpeti (49)
Halek Creative Commons License 2005.12.13 0 0 50
Mindig félrebeszélsz... lehet beszélni vele? Vagy megtiltod?!:D
Előzmény: muzsikpeti (49)
muzsikpeti Creative Commons License 2005.12.13 0 0 49
Na akkor a megfejtés,a lány születésétől  valamivel több telt már el mint 18év!De kevesebb mint 19év!!! 
Előzmény: gdaniel (45)
Halek Creative Commons License 2005.12.13 0 0 48
Vagy nem ilyenre gondoltál?!:D ;)
Előzmény: Halek (47)
Halek Creative Commons License 2005.12.13 0 0 47
Én x cm-s vagyok, mekkora lenne a távolság közöttünk?!:DDDDD
Előzmény: 5e5k (46)
5e5k Creative Commons License 2005.12.13 0 0 46
Hát kérdezd meg így:
Ha én x éves vagyok most, akkor hány év van köztem és közte?
Előzmény: gdaniel (45)
gdaniel Creative Commons License 2005.12.13 0 0 45
Amúgy hány éves a kisasszony? Tudom, hogy illetlen, de hogyan kérdezzem meg más formában?
Halek Creative Commons License 2005.12.12 0 0 44
Ugyan szólj már neki, hogy jöhet 1 fotózás erejéig... ;)
Előzmény: muzsikpeti (43)
muzsikpeti Creative Commons License 2005.12.11 0 0 43

sziasztok,bocs,hogy késve válaszolok,de nem ő volt az akit láthattál!

Cserébe kaptok még egy képet!

Előzmény: j.bravo (41)
Halek Creative Commons License 2005.12.09 0 0 42
Látod milyenek? Felkeltik az ember érdeklődését, aztán meg semmi válasz... :(
j.bravo Creative Commons License 2005.12.07 0 0 41
Hadd kérdezzek hülyeséget... nem láthattam őt már táncversenyen, vagy versenytáncos, esetleg salsás bulin? (Valószínűsítem, hogy inkább onnan lehet ismerős az arca, mint a Kandóról :) )
Előzmény: muzsikpeti (39)
Halek Creative Commons License 2005.12.07 0 0 40
Helytelen... 1x hagy nevezzen be nálam is. :D
Előzmény: muzsikpeti (39)
muzsikpeti Creative Commons License 2005.12.07 0 0 39
Sajnálom az elkeserítő választ ,de ő csak az én modellem!
Előzmény: Halek (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!