Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

monusmiklos 1 napja © 2366

A csaló Horizont és Verestói, meg újabb cégei

Mind a kormánypárti, mind az ellenzéki sajtóban megjelent tudósítások, riportok, elemzések és kommentárok szerint tűrhetetlen, hogy mindenféle gazdálkodó szervezetek főleg nyugdíjasok megtévesztésére szerveznek látszólag jónak tetsző lehetőségeket. S amikor valami oknál fogva kitűnik a csalásuk, az anyagi következmények elől igyekeznek eltűnni, pénzüket úgymond kimentik, hogy ne kényszerüljenek a károk megfizetésére.

Ezt tette és teszi Verestói Zoltán is.

A WELLNESS 365 MAGYARORSZÁG (CÉGJEGYZÉKSZÁM. 01-09-926897) üdültetések, Wellness-szolgáltatások közvetítésével foglalkozik, üzleteit, kiajánlásait, kuncsaft-közvetítéseit a Horizont Kapcsolatrendszeren keresztül végezte. Párom és én könnyelműen szerződést kötöttünk velük. A szerződést nem tartották be, s amikor tiltakoztunk, hogy úgy mondjam, hárítottak. Bepereltük a céget.

A Budai Központi Kerületi Bíróságon 12. P.XI.25127/2013/9. Szavatossági igény érvényesítése iránt indított perben 2014. április 10. dátummal az alábbi ítélet született:

„A bíróság kötelezi az alperest, hogy 15 napon belül fizessen a felpereseknek egyetemlegesen 230.000 (kétszázharmincezer) Ft-ot, ezután 2011. november 8-tól a kifizetés napjáig járó, a késedelemmel érintett naptári félévet megelőző utolsó napon érvényes jegybanki alapkamattal megegyező mértékű kamatot, továbbá 27.500 (huszonhétezer-ötszáz) Ft. perköltséget.

Ennek az elektronikus levélnek annyi hatása volt, mintha el se küldtem volna. A csaló, Verestói Zoltán, sem a Wellness 365 Kft. (Horizont Kapcsolatrendszer) azóta sem fizeti meg a bíróság által jogerősen megítélt összeget, hanem mismásol, fenyegetőzik, feltételeket szab és így tovább, és így tovább.

Verestói Zoltán nem fizet, hanem átkozódva menekül.

Ez a Verestói Zoltán, miután a tárgyalások során világossá vált előtte, hogy nem nyerhet, kineveztetett-kinevezett ügyvezetőnek egy Sztoyka nevű embert, ő pedig vásárolt két céget. Az egyik: ROYAL MARKETING EURÓPA Kft. kommunikációs tevékenységre, reklámügynöki tevékenységre, no meg utazásközvetítésre-utazásszervezésre vállalkozik. A másik cég: ROYAL KLUB EURÓPA Kft. az igazságügyi tárca Céginformációs és az Elektronikus Cégeljárásban Közreműködő Szolgálat adatai szerint főleg ital-nagykereskedelemre bazírozza a tevékenységét, de mint a cégjegyzékből kitűnik, erős kíván lenni utazásszervezésben is. Vagyis Verestói lényegében azt akarja tenni, amit tett eddig is, például becsapni a nyugdíjasokat, csalás útján ellenérték nélkül megszabadítani őket kevés kis pénzüknek minél több részétől.

Ezeket azért teszem közzé, hogy akit vele hoz össze a sors, tudjon róluk, tudjon Verestói Zoltánról és cégeiről.

Ne járjatok úgy, ahogy mi jártunk! Ne dőljetek be a cégeinek, ennek az alaknak, meg a hasonlóknak!

Sziasztok!

Mónus Miklós (monusmiklos41@gmail.com)

(Kérlek benneteket, osszátok meg, hogy sok emberhez jusson el, minél többen értesüljenek a Verestói-féle üzleti tevékenységről! Aki hasonlóképpen bedőlt ennek az alaknak, vagy más hasonlónak, kérem, jelezze, közös fellépésre számítva!)

csecsike11 2 napja © 2365

állítólag az Eurobenefit új köntösben és névvel

Előzmény: kekec54 (2364)
kekec54 3 napja © 2364

Figyelemmel kísérve ezt a fórumot és a "józan eszemre hallgatva" nem dőlök be senkinek. Amim van,  2 személyes nyári hévízi, HCH IMMO. Részt vettem néhány "behúzós" itt említett és más előadáson és beszélgetésen.Elmondtam nekik, hogy semmit  sem vagyok hajlandó többet befektetni, megkerestek és  így én adok el, ha kell akkor vigyék a megadott összegért, ha nem, áll a fenti mondat és használom amíg tudom.Most a napokban többször kerestek az SWF HOLDER Kft.-től.A Szent Gellért-tér 3. a címük.Tud valaki valami érdemlegeset róluk?

Tudom ez egy olyan mókuskerék amiből nehéz kiszállni.DE, talán lehetséges.Köszönöm előre is a válaszokat.

klaritk aug. 11. © 2360

szia!volt konkrét találkozó,engem is hívtak.érdemes e elmenni

Előzmény: gianni76 (2352)
Replay aug. 11. © 2358

Olvass vissza, volt erről korábban szó. A lemondás nem ér semmit, nem szünteti meg a jogot. Van akinek igy lett végül két üdülési joga, mert rábeszélték, hogy vegyen egy másik jogot, amibe beszámítják az előzőt, amiről nem adásvételi készült csak lemondási papir és majd az új jogot jól el tudják adni.

Előzmény: FNZ (2356)
Cenerentola aug. 11. © 2357

Igen, lemondhatsz róla, jó pénzért. Mármint Te fizeted a jó pénzt azért, hogy leírják a nevedről. Ne nevess ki, tapasztalatból beszélek. Eladásban viszont ne reménykedj, a lottó ötösre több esélyed van.

Előzmény: FNZ (2356)
FNZ aug. 9. © 2356

hali!

megkeresett a pro holiday, hogy aug.31-ig menjek be hozzájuk és értékesítik (nemtud rá garanciát vállalni), kiadják az üdülési jogomat vagy lemondhatok róla (sokan ezért mennek be állítólag).

le lehet mondani ezeknél a jogról? volt már aki lemondta? valóban meg is fog történni és nem fogok később csekket kapcsi?

ez nem átverés lehet?

mergests aug. 3. © 2351

ne játszd el itt kérlek az elégdett ügyfelet..mindenki tudja h te is ott dolgozol ezért írsz ilyeneket...

Előzmény: vargakalman (2344)
Bözsiszatmári júl. 31. © 2350

Van különbség a kettő cég között az egyik Relax Center Marketing Kft a másik a Relaxing Center Kft.Nem ugyan az a kettő.Az első cégről pozitív a véleményem a második cég viszont inkorrekt,de ezt többen alátámasztották már.

Előzmény: vulkanus2013 (2348)
vulkanus2013 júl. 31. © 2349

Ez ismétlés lett! :)

Előzmény: vulkanus2013 (2348)
vulkanus2013 júl. 31. © 2348
Előzmény: Bözsiszatmári (2343)
Bözsiszatmári júl. 30. © 2347

Örülök,hogy másnak is segítettek és hogy végre rajtam kívül más is felteszi a pozitív véleményét.Privátban válthatnánk pár szót az értékesítésről. erzsiszati@freemail.hu

Előzmény: vargakalman (2344)
vulkanus2013 júl. 30. © 2346

mókusvakítást

Előzmény: vulkanus2013 (2345)
vulkanus2013 júl. 30. © 2345

Klub Pont néven kerestek ma meg...

Gondolom újabb mókuvakítást terveznek! :(

vargakalman júl. 29. © 2344

Márciusban bíztam meg a fiammal a Relax center kft-t eladásra. Három üdülésünk is van, vagyis volt. Ugyanis a fiam hévízen található üdülését múlt hónapban eladták. Hajdúszoboszlót meg kiadták mivel nem tudtunk menni.

Bözsiszatmári júl. 28. © 2343

A Relax Center Marketing nekem segített eladni.Hozzáfűzném,hogy egyik cég sem adhat el üdülési jogot,hiszen magánszemély-magánszemélynek adhatja el!A használt üdülési jogoknál a cégek csak közvetítői szerepet látnak el,Ők keresik meg a vevőt és utána én adom el a vásárlónak.Nálam is így történt.A cég a reklám tevékenységet vállalta.De mind ezt csak halkan jegyeztem meg mert már múltkor is azt kaptam ,hogy reklámozom a céget.Olyanokkal nem szabad szóba állni akik azt mondják hogy Ők eladják nélkülem,mert akkor valószínű ,hogy egy forintot sem látok belőle.De mindenki a saját hibájából tanul.Egy másik üdülőjogomnál én is így jártam,lekerült a nevemről de nem kaptam érte semmit.

Előzmény: Replay (2333)
mukka49 júl. 24. © 2342

Nem tudok döntésről, de a linken szerepel több telefonszám is. Ők talán tudnak tanácsot adni. Jelentkezhetsz pl. tanúnak, nem tudom, de egy telefont megér, és ez esetleg

segíthet a saját ügyedben is. De az első lépés az ügyvéd.

Előzmény: csecsike11 (2341)
csecsike11 júl. 24. © 2341

igen ismerem csak nem tudom a végkifejletet.Az a baj hogy azzal sokra nem megyek ha a gazdasági Versenyhivatal kiró rá több milliós bírságot.utána is vígan lesznek

Előzmény: mukka49 (2340)
mukka49 júl. 24. © 2340
Előzmény: csecsike11 (2337)
mukka49 júl. 24. © 2339
mergests júl. 24. © 2338

és mit szeretnél tenni?

csecsike11 júl. 24. © 2337

Még míndíg keresek olyan személyeket  tanúnak. akiket az Eurobenefit megvezetett .Régi üdülési jogukat  lemondónyilatkozat aláírásával beszámítottak  egy másik üdülési jogba(Mostanában hajdúszoboszlói üdülési jogba)

emailcímem: lengyellenci@freemail.hu

Előzmény: csecsike11 (2257)
ásítósmacska júl. 23. © 2336

Magadat minősíted.

:)))))

Bár látom, téged abszolút nem zavar, hogy mindenki hülyének néz. :-DDD

Előzmény: mergests (2335)
mergests júl. 23. © 2335

nem kérheted...

Előzmény: ásítósmacska (2328)
Replay júl. 23. © 2334

Kivel kötöttél szerződést a céggel vagy mint K.Attila magánszeméllyel? Amúgy meg lehet nézni a nyilvános cégadatoknál, a Magic Holiday Platinum Kft-nél nem változtak a cégadatok, K.Attila még mindig az ügyvezető és egy másik férfi a tulajdonos.

Van még egy Magic Holiday Kft nevű cég is, ott K.Attila az ügyvezető és tulajdonos. ez a cég kényszertörlés alatt van.

Előzmény: Kiseva11 (2314)
Replay júl. 23. © 2333

Pár hónapja volt itt  szó a Relax Center Marketing Kft-ről, akkor megnéztem őket a nyilvános cégjegyzékben. Reklámozási tevékenységre szól a cégbejegyzés nem üdülési jog értékesítésre, és NAV végrehajtás alatt állnak még most is.

Előzmény: kutypáárt (2331)
mukka49 júl. 23. © 2332

Szerintem, teljesen mindegy, ismeri-e valaki, ha előre pénzt kér Tőled, akkor ne higgy neki. Én ezt tenném.

Előzmény: kutypáárt (2331)
kutypáárt júl. 23. © 2331

Ismeri valaki a Relax Center Kft-t? Bp, Ráday út. Volt valakinek kapcsolata velük?

Most hivtak, hogy jogomat ki ill. eladnák, utánaolvastam, nincs róluk se jó se rossz az interneten egyelőre, csak látom hogy állásokat hirdetnek.

mukka49 júl. 23. © 2330

És miből gondolod, hogy a Blikk hiteles forrás?

Itt a rendelet a "távollévők" közötti üzletről vagyis a termékbemutatókról:

http://njt.hu/cgi_bin/njt_doc.cgi?docid=167547.260043

A változás:

1. Elállási jog, ami eddig is volt, 8 munkanap helyett 14 munkanap

2. Vannak kivételek, pl. friss áru, egészségügyi termékek

Ha lehet, ne keverjétek össze a termékbemutatókat, webshop vásárlásokat az üdülési joggal! A mi problémánkra a 141/2011. (VII. 21.) Korm. rendelet vonatkozik:

http://jogszabalykereso.mhk.hu/cgi_bin/njt_doc.cgi?docid=139169.519608

Szerintem ez a fórum ezekre a dolgokra jó:

1. Figyelmeztetés, hogy senki ne dőljön be semmiféle olyan szövegnek, ami azt ígéri, hogy régi üdülési jog beszámításra kerül, ha veszel egy újat.

2. Senki ne fizessen előre semmiféle jogcímen 1 Ft-ot se. Az értékesítők nagyon leleményesek: foglaló, marketing költség, hirdetési díj, fordítási díj stb. Teljesen mindegy, ki mondja, és hol mondja. Ha mégis bedől valaki ezeknek az ígéreteknek és fizet, 8 napon belül elállhat itt is.

3. Senki ne dőljön be se ügyvédnek, se jogásznak, se másnak, ha azt ígéri, ha elég ember van, aki vissza akarja adni az üdülési jogát, akkor menjen bíróságra, mert "sok lúd disznót győz". Van amikor ez igaz, de erre nem, mert minden szerződés más.

4. A szerződések csak akkor támadhatók, ha nem felelnek meg az érvényes jogszabálynak. Ha minden rendben, akkor törvényes.

5. Itt vannak tanácsok attól az ügyvédtől, akiről tudom, hogy ilyen ügyekkel foglalkozik:

http://www.drkendejulia.eoldal.hu/cikkek/udulesi-joggal-kapcsolatos-informaciok/

Ő ad tanácsot a pertárskeresőknél is:

http://www.pertarskereso.hu/cimke/udulesi-jog/

Nem tudok arról, hogy alakult volna pertársaság ilyen ügyben.

ásítósmacska júl. 23. © 2329

Szerintem nem tud linkelni. Ill. - bizonyos értelemben - csak azt tud. :-DDDDD

Komolyra fordítva a szót: intelligens ember a már egyszer beírt szöveget az adott hsz. linkjével ismételi meg, ha már nagyon szükségesnek tartja....

Aki meg arra sem képes, hogy a saját korábbi hsz-át be tudja linkelni, az ne fórumozzon.

Szerintem. :-D

Előzmény: Replay (2327)