Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Jahno 7 órája Creative Commons License 3140

Ezt mondtam az üdülési jog rádumálós előadáson is, hogy nekem eddig a legdrágább az Tenerife volt. Pontosabban azt átszállás miatt Madridban 2 nap, Tenerife 7 nap. Az kettőnkre 350ezer körül mozgott, állatkert, csúszdapark, minden nap vízipipa, bár, sok sör, tengeralattjáró, hajózás, miazmás. 5-7 napos olasz-spanyol utak átlaga kb. 220-240ezer körül mozog, szállással, kajával repülővel mindennel... Aki ismeri a sörfogyasztásom, az külön lefelé kerekítheti az összegből. Nem is értem. Na jó, egyszer elég nagy összeget toltunk el Párizsban és környékén, de az talált pénz volt és nem beszélünk róla :-) Ott azért egyik nap jó 30ezrest csak sörre költöttem... Itt meg 2 millióért csak a jogot akarták eladni, abból majdnem 10 évig mehetek nyaralni bármerre, utazással és kajával együtt. Vagy mikorhogy.

Előzmény: kekec54 (3138)
ásítósmacska 10 órája Creative Commons License 3139

ATV Tetthely (rendőrségi műsor), üdülési jog eladása, valami Váradi Norbert emleget az áldozat.

100e ft-ot húzott le az emberekről...

kekec54 11 órája Creative Commons License 3138

k18p7-nek!

Bár ha hozzáteszem, hogy 248ezer+148ezer, meg amit vittetek 150 ezernyi költőpénzt( ami majdnem el is fogyott), azért 600 ezer már  nekünk sok egy ilyen álomutazásra!

Gondolom ezzel nem vagyok egyedül.

Előzmény: kekec54 (3137)
kekec54 14 órája Creative Commons License 3137

k18p7-nek.

Köszönöm szépen a beszámolót, így hihető!:)

Előzmény: k18p7 (3132)
Jahno 15 órája Creative Commons License 3136

Én mondjuk utazást nem nagyon számoltam bele, mondván kimentek egyénileg és ott hédereltek 1 hetet. Meg egy napot olaszban. Anyám is valami hasonlót nézett magának, majd kikérdezem, mert nem találom a linket. Bár Ő messzebb is ment volna, az 200-300 kilométerrel hosszabb lenne, nem csak Milánó fölé, szóval kinek mit. Körbe kell nézni. Egyszer én is rábólintottam hasonlóra, meg "ingyen" dologra, amit kaján kétszer meg is kerestek, de ott éppen ez volt a koncepciónk, hogy eszünk "drágán" ebédet és nap közben sem nagyon hagyjuk el a könyéket. Ugyanaz lett volna, ha veszünk egy éjszakát és szállóvendégnek akciósabban adják az ebédet, csak nem mindegy melyik verzióval marketingelem :-)

Előzmény: Badora04 (3135)
Badora04 15 órája Creative Commons License 3135

Ugyan már méghogy 248.000 Ft  Nézd csak meg az árakat ott alul. Még ha a vacsorát hozzás számítom akkor is csak a fele. Így én is tudok árkedvezményt adni bárkinek bármire.

1. nap: Budapest-Innsbruck
Elutazás a korai órákban. Délután városnéző séta Tirol fővárosában Innsbruckban. Az Alpok fővárosát, az impozáns Nordkette-hegység öleli körül. Óvárosában történelmi jelentőségű épületek között sétálunk, majd továbbutazás a szállodába.

2. nap: St. Gallen-Schaffhausen-Zürich
Látogatás St. Gallenbe. A barokk katedrális és a világörökséghez tartozó kolostorkönyvtár megtekintése, majd folytatjuk utunkat az óragyártás központjába, Schaffhausenbe, ahol a híres Rajna-vízesést csodálhatjuk meg. A kontinens legnagyobb és legerősebb vízesése, nem a magassága, hanem a 125 méter szélesen dübörgő vízhozama miatt lenyűgöző. Késő délután Svájc élénk tóparti  metropoliszának, a dombok övezte Zürichnek a nevezetességeivel ismerkedünk, melynek óvárosa hűen megőrizte ősi jellegét. Este a szállás elfoglalása Luzern közelében.

3. nap: Luzern-Bern
Programunkat az ország egyik leghangulatosabb kisvárosában, Luzern-ben kezdjük. Séta az óvárosban, ahol megtekintjük a város jelképeit is- a középkori fedett fahidat és az Oroszlános emlékművet. Utazás Svájc fővárosába, Bern-be. Belvárosa a világörökség része. Szűk, macskaköves utcái, díszes szökőkútjai, pompás épületei és hatalmas csillagászati toronyórája pont olyan, mint ötszáz évvel ezelőtt is. Séta az óvárosban, ahol megtekintjük a város legjelentősebb templomát a késő gótikus Münster épületét is, majd visszautazás a szállásra az esti órákban.

4. nap: Lugano-Vaduz
Reggeli után elutazás a szállodából a Szent Gotthárd alagúton keresztül. Vadregényes alpesi tájakon keresztül érkezünk meg az olasz Svájcba. A festői Ticino régiót kristálytiszta vizű alpesi tavak, olaszos üdülővárosok teszik igazán hangulatossá. Városnézés Lugano festői tóparti kisvárosában, majd utazás a liechtensteini minihercegség fővárosába. Látogatás a Rajna partján fekvő Vaduz-ban. A város Liechtensteini hercegség fővárosa, a nemzeti parlament, a liechtensteini hercegi család és a római katolikus érsek székhelye is egyben. Este a szállás elfoglalása Innsbruck közelében.

5. nap: Berchtesgaden-Budapest
Utazás az alpesi sóbányászat egyik legrégibb központjába. Látogatás a berchtesgadeni-i sóbányában, ahol élőben mutatják be a hegyi só bányászatát, majd hazautazás. Hazaérkezés a késő esti órákban.

Utazás: autóbusszal   Szállás: *** szálloda   Ellátás: reggeli

Részvételi díj: 88.900,-Ft/fő 
Félpanzió: 15.000,-Ft/fő Egyágyas felár: 18.000,-Ft/fő
Biztosítás: 2.750,-Ft/fő Sztornó biztosítás: 1,5%

Tájékoztató a helyszínen fizetendő belépőkről, egyéb költségekről:
Innsbruck (érkezés függvényében) 4 EUR
St. Gallen 10 CHF (9 EUR)
Schaffhausen, Rajna-vízesés 1EUR
Berchtesgaden 15,50 EUR

http://www.tdmtravel.hu/?page=detail&id=177451&iid=126

Jahno 16 órája Creative Commons License 3134

Kimondta a kulcsszót: álomutazás. Mikor a nem tudom melyik ilyennel próbálkozott, akkor éppen elővette a karibi térséget. Mondom az jó, mert egyrészt a repjegy is mocskos drága, annnyiért már ketten ekmegyünk kompletten bármire Európában, másrészt 3 napja még ott ittam a koktélt egy helyi egységben és voltak jó dolgok, de összességében annyit nem ér és nekem nem jött be. Erre még rá akart beszélni egy szomszéd szigetes hajós utazásra, hátha az jobb. Szóval jahh, álomutazás az ilyen gagyi sales duma.

Előzmény: kekec54 (3128)
Jahno 16 órája Creative Commons License 3133

Bár Svájc nem olcsó, de a "nagyon megérte" opciótól azért eléggé messze van.

Előzmény: k18p7 (3132)
k18p7 16 órája Creative Commons License 3132

City Holliday-el kapcsolatban:

A meghirdetett út 2 személyre 7 éjszaka,  reggeli és vacsora busszal.

alapár: 248.000 Ft nekünk 148.000 kellett fizetnünk (két részletben lehetett)

A fenti cég egy kis családi vállalkozás, egyik családtag végig jött velünk, mindenben segített. Az idegenvezetőnk fantasztikus volt a szokásos helyismertetéseken kívül

történelmi áttekintést adott az érintett országokról, sőt a mostani helyzetről is.

A szálloda Milánó fölött a svájci határ közelében volt (itt 6 éjszaka),normál szint, klímával, étkezés bőven elegendő, pedig nagyétkű vagyok, majd visszafelé az Adria partján (Lignano) (1éj)

Az alapszállásról mindennap elbuszoztunk csodálatos helyszínekre Como, Lugano,

Locarno, Menaggio, Bellamo

Egy hosszú út St.Moritzba, kb 2000m magas hágón át, tehát nem a rövidebb alagúton, majd itt néhány megállót mentünk a világörökség részét képző kis vasúton

(Albula) (a vonaton a cégtulaj fia pezsgővel vendégelt meg minket, azt hiszem ez nem szokványos eljárás)

Ezen fakultatív programokért helyszínen kellett fizetni, az általuk javasolt kb 150.000Ft értékű Eurot és Frankot nem is kellett elhasználnunk, persze nem sok maradt, mert pl csoki gyárban kedvezményesen lehetett venni néhány kiló csokit!

Szerintünk nagyon megérte, ha lesz pénzünk fogunk még velük utazni!

Ajándék:az előadás végén kaptunk valami mágneses talpalávalót,(olyan mint egy lúdtalpbetét, hogy mennyit ér nem tudom

Neked is Jár Alapítvány 18 órája Creative Commons License 3131

Kedves brigi7894!

Természetesen Abbáziás üdülőjogot is adományozhat számunkra, kicsivel több a papírmunka a részvények transzferálása miatt.

Kb. 1 hónapos átfutással tudtunk Dobogómajort átíratni, erre számíthat.

Ha valóban érdekli a dolog, kérem írja meg elérhetőségét az info@nekedisjar.hu címre, és tájékoztatjuk a részletekről, feltételekről.

Üdvözlettel:

Neked is Jár Alapítvány

Előzmény: brigi7894 (3129)
mérges vagyok 21 órája Creative Commons License 3130

A válaszra várhatsz?!

Előzmény: brigi7894 (3129)
brigi7894 1 napja Creative Commons License 3129

Kedves Alapítvány!

Abbáziás üdülőjogom van, azt is át tudják venni adományként? Válaszukat, köszönöm.

Előzmény: Neked is Jár Alapítvány (3119)
kekec54 1 napja Creative Commons License 3128

kp18p7-hez

!

Ha voltál ilyen előadáson és részt is vettél ezen az álomúton írj erről kérlek részletesen, akár priváton is.

A fórumtársaimtól elnézést  kérek, de az előbb rosszul írtam mit kínálnak  az ingyenes étkezés és az előadásuk  meghallgatásáért cserébe.

Az ajándékcsomag a következőkből áll:

- elő van készítve egy svájci álomutazás részemre

- ehhez  100 ezer ft értékben ajándék juttatás

- 89 euro azaz kb 40 ezer ft értékben ajándék

Ne haragudj de ez számomra hihetetlen!

Előzmény: kekec54 (3126)
Jahno 1 napja Creative Commons License 3127

Simán kaphattak, csak gondolom szokásos pár héten belül kell elhasználni és helyszínen kötelező befizetni a reggelit/vacsorát. Aztán a 100ezer érték az kinek mi, lehet 2 szállással odébb önerőből már csak 40ezer lett volna, ha fizetni kellene érte. Ez viszont "ingyen van" :-D

Előzmény: kekec54 (3126)
kekec54 1 napja Creative Commons License 3126

kp18p7-hez!

"City Holiday-l kapcsolatban: részt vettünk egy előadáson, a végén kaptunk egy 100.000 Ft utalványt ( meg

valami tárgyi ajándékot is) Az utalványt tényleg fel lehetett használni egy csodálatos svájci utazáshoz.

A cég teljesen korrekt volt mindenben tartották az ígéretüket. Csak ajánlani tudom."

Kérlek írj valamit konkrétabban.

Csak egy előadás meghallgatásáért egy 100000 ezer forintos utazási utalvány?

- valami tárgyi ajándék?

- a 40000 forintnak megfelelő 89 eurot  kifelejtetted!:)

Azt szeretnéd nekünk bemesélni, hogy mindezt mindenféle ellenszolgáltatás nélkül?

Április elseje odébb van még barátom!:)

Előzmény: k18p7 (3123)
mérges vagyok 1 napja Creative Commons License 3125

Ha megnézted volna azt a svájci utat az utazási irodánál,akkor beszélj.

Előzmény: k18p7 (3123)
k18p7 1 napja Creative Commons License 3124

SWF HOLDER Kft

Tegnap voltam egy megbeszélésen náluk (Gellért tér 3)

Nagyon ködös magyarázattal kezdődött, amely jól is hangzott, miszerint ők magyar tulajdonost keresnek egy ukrán építésű hajdúszoboszlói szállodába, mert állítólag csak így tudják eladni ukrán lakosnak?

Végül kiderült a lényeg: az én meglévő üdülőjogomat beszámítják X összegért, de az X összeg és az ukrán

üdülőjog közti különbséget természetesen  nekem kéne fizetni. Majd eladják egy nagyobb összegért az ukrán jogot egy ukrán vevőnek és abból kifizetnek engem (X összeg). Eddig jól hangzik?

De:

Szóval ideiglenes (vagy végleges) tulajdonosa lehetek egy újabb üdülőjognak, a régi marad a nyakamon

fenntartási díjjal együtt.  Mi a garancia, hogy találnak olyan ukrán egyént, aki ilyenre pocsékolja pénzét

cukor , konzerv vagy esetleg arany helyett Ha meg nagyon sok pénze van, akkor nyaralót vesz pl Nizzában

Aki ezt elolvassa, gondolkozzon el, aztán tegyen saját belátása szerint

Üdv mindenkinek

k18p7 1 napja Creative Commons License 3123

kekec54-hez  

City Holiday-l kapcsolatban: részt vettünk egy előadáson, a végén kaptunk egy 100.000 Ft utalványt ( meg

valami tárgyi ajándékot is) Az utalványt tényleg fel lehetett használni egy csodálatos svájci utazáshoz.

A cég teljesen korrekt volt mindenben tartották az igéretüket. Csak ajánlani tudom.

kekec54 2 napja Creative Commons License 3122

Ismét egy levél azzal a szöveggel, hogy nyertem egy Svájci álomutazást, 100000 ft-ot és 89 Euro(40000 ft) értékű ajándékot.

Termékbemutató Óbudán egy étteremben.

A cég neve:City Holiday és a levél aláírója Herbert Breitling!

Nem kopnak le!!

Cenerentola 2 napja Creative Commons License 3121

Csak úgy, pusziért? Na ne már! Ha balekok vagyunk is, teljesen meg még nem hülyültünk.

Előzmény: Neked is Jár Alapítvány (3119)
Pali1924 2 napja Creative Commons License 3120

Ki ismeri a B-system Kft-t és  az Orienta Mento Kft-t.

Neked is Jár Alapítvány 2 napja Creative Commons License 3119

Üdvözli Önöket a Neked is Jár Alapítvány! Tartozásmentes belföldi üdülési jogot korlátozott számban, adományként átveszünk jótékony célra. (Nem eladjuk, nem megvesszük!).

A feltételekről érdeklődjenek az info@nekedisjar.hu címen, telefonszám megadásával.

Pali1924 2 napja Creative Commons License 3118

Szívesen elmennék tanúnak az Abbáziával szemben, de akkor néhány embernek össze kel fognia.

Előzmény: bindkarosult (3117)
bindkarosult 2 napja Creative Commons License 3117

bocs, ne haragudj, nem akartalak megbántani. a rohadék Abbáziára vagy mérges nem rád

Előzmény: Pali1924 (3112)
bindkarosult 2 napja Creative Commons License 3116

rohadtul nem érdekel a tetű offshore cége. tőlem úgy lopják ki a pénzt az cégükből meg az országból ahogy akarják, lesz@rom, attól nekem nem lesz se jobb, se rosszabb.

eddig végülis jó volt, mert jól éreztük magunk a szálllodájukban. nem értem mért lettek ilyen f@szarcok.

ennyi kellene történjen: én eladtam, vevő megvette, az Abbázia meg kussban tudomásul veszi ezt a téynt mivel köze nincs hozzá hiszen átadott nekem jogokat: pl hogy ELADHATOM, és k@rvára örül hogy a vevő boldogan fizeti nekik a közösköltséget, amin gondolom nem kevés hasznuk van. így lesz mit kilopniuk az offshorba

Előzmény: Pali1924 (3112)
Pali1924 2 napja Creative Commons License 3115

Mindkettőnek ugyanaz az offshore tulajdonosa. A többségi szavazattal pedig egy Német országban jegyzett ügyvéd ár. Ez a ingyenes céginfón meg lehet nézni.

II. Cégformától függő adatok

1.

A tag(ok) adatai

1/3.

GOLDEN PEAK HOLDINGS LIMITED
CY- Nicosia, Arch.Makariou III. (Iris Tower Office 602.) Avenue 58.
Külföldi cég, szervezet esetén a nyilvántartási szám: 60448
Külföldi cég, szervezet esetén a nyilvántartási hatóság: Kereskedelmi, Ipari és Idegenforgalmi Minisztérium

Kézbesítési megbízott: Dr. Kozma Béla (an.: Pál Mária)
1031 Budapest, Nánási út 8/a. III. em. 7.
A tagsági jogviszony kezdete: 2008/01/08

A változás időpontja: 2014/08/14

Bejegyzés kelte: 2014/09/08 Közzétéve: 2014/09/10

Hatályos: 2014/08/14 ...

Készült: 2014/09/14 02:35:38. 
Microsec Céginformációs szolgáltató

Hatályos: 2013/01/22 ...

1/31.

GOLDEN PEAK HOLDINGS LIMITED
CY- Nicosia, Arch.Makariou III. (Iris Tower Office 602.) Avenue 58.
Külföldi cég, szervezet esetén a nyilvántartási szám: 60448
Külföldi cég, szervezet esetén a nyilvántartási hatóság: Kereskedelmi, Ipari és Idegenforgalmi Minisztérium

Kézbesítési megbízott: Dr.Kozma Béla (an.: Pál Mária)
1031 Budapest, Nánási út 8/A. III. em. 7.
A szavazati jog mértéke minősített többségű befolyást biztosít.
A tagsági jogviszony kezdete: 2004/01/05

A változás időpontja: 2014/04/23

Bejegyzés kelte: 2014/05/06 Közzétéve: 2014/05/22

Hatályos: 2014/04/23 ...

(Törlés alatt)

1/32.

Dr Uhel Gábor (an.: Kele Mária)
Születési ideje: 1957/06/18
Külföldi lakása, illetve tartózkodási helye:
CH 6373 Ennetbürgen, Stadelstrasse 22.
A szavazati jog mértéke meghaladja az 50%-ot.
A tagsági jogviszony kezdete: 2014/12/01

A változás időpontja: 2014/12/01

(Bejegyzés alatt)

1/33.

Dr. Balczó Gábor Tamás (an.: Fekete Julianna)
Születési ideje: 1972/04/14
1015 Budapest, Széna tér 7. 3. em. 3.
A tagsági jogviszony kezdete: 2014/12/01

A változás időpontja: 2014/12/01

(Bejegyzés alatt)

Előzmény: mérges vagyok (3113)
mérges vagyok 2 napja Creative Commons License 3114

De ugye az a cég még nem adta el? Mert ügyvédi adás-vételi szerződéssel eladhatod,s az ABBÁZIA mehet a fenébe.

Előzmény: bindkarosult (3101)
mérges vagyok 2 napja Creative Commons License 3113

Akkor a Holiday Club Füred és a Markgold mi? Azok ií a HCH-ban voltak.

A Füredet pl. egy 500 000 FT.-os alaptőkéjű Kft. vette meg?!

Előzmény: Pali1924 (3100)
Pali1924 2 napja Creative Commons License 3112

Pereld be vagy jelentsd fel, csatlakozom hozzád. Én is küszködök az Abbáziával. Lehúztak és a horgas orrúnak áll feljebb. A céghálójában ott van az offshore cég, amivel kimenti a lopott , kicsalt pénzeket!

Előzmény: bindkarosult (3107)
mergests 3 napja Creative Commons License 3111

neked hol is van heted??? ja sehol csak itt okoskodsz és osztod az észt!!!

Előzmény: Replay (3108)