Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Jahno 1 napja Creative Commons License 2917

Lehet, hogy kedvesek, csak használni nem tudom. Mi egyértelműen közöltük, hogy annó volt egy rossz tapasztalatunk, így a társas utakat nem bírjuk, valamint a következő X év úticélja kb. ez és ez. Természetesen előadták a tutit, hogy igen, Európa minden részén van apartmanos kapcsolat, aztán bedobták a "szokásos" ingyen Tenerifét, Madeirát. Vagy bármit. Cserébe Amsterdamba pld. nem lehet 5 napos csak szállást foglalni rajtuk keresztül, Írország nincs, szeptemberben le szerettem volna foglalni valamit áprilsra, ezt a választ kaptam vissza "csomagajánlatunk jelenleg 2013. 10. 16-ra foglalható. a 2014-es ajánlatok várhatóan január elején érkeznek meg. " Ilyen válasz született akkor is, mikor január első hetére foglaltam volna :-D

Máshol kértem 4 éjszakát, közölték, azt nem lehet, csak 3 éjszakát, mellékesen az időpont is kötött: "Ez egy buszos út csak úgy lehet foglalni.Illetve a turnusok így vannak így lehet őket foglalni: 2014. 06. 06. 2014. 06. 09. 2014. 07. 17. 2014. 07. 20. 2014. 09. 18. 2014. 09. 21. 2014. 10. 23. 2014. 10. 26."

Római repülős hétvége is ugyanez, kötelező menetrenddel, idegenvezetéssel, Tenerifét meg már régebben írtam, hogy ott is kötött turnusok voltak, cserébe akkor, amikor nem ment a repülő. Aztán mindenhol ezek a turnusos dolgok "A választott szállás az alábbi turnusban fogélalható: 09.06-09.13-ig Kevesebb éjszaka nem foglalható. (csak 7 éj)" És vigyek 55 eurót belépőkre. Jóvanja, de megveszem a városkártyát, amúgy mihez kellene belépőt fizetni?

Szeptemberben kértem 10 éjszakára árat, ez jött vissza "Ez a csomag 4 nap 3 éjszakára foglalható szeptember 27- 30.ig. 2 db szabad hely van jelen pillanatban. Jövő évi árakat a 2013. januárban kiadott árlisták és katalógusok alapján fogunk tudni küldeni."

Csupa ilyesmi. Ez simán megüti a nem elfogadható szintet, de legjobban tán Barin röhögtem, mikor nyár közepén kijelöltek egy hetet és kész, sem több, sem kevesebb, ez van.

Lassan összeszedem doksiba és megírom a levelet, mert elég ügyesen megpróbáltak kibújni alóla, hogy nem rajtuk múlik ha elfogynak a helyek (igen, ezért szerettem volna januárt már szeptemberben lefoglalni, csak nem hagyták), meg különben is bigyó, keressek mást.

Ezek a fix időpontok agyamentek, az meg különösebben nem érdekel, hogy minden évben visszamenjek az Ágnes apartmanházba, vagy éppen Kehidára (ami még el sem készült rendesen, mikor ott voltunk ráadásul pár nap után már nem lehet mit csinálni és nem egy visszatérős hely), mikor hasonló dolgokat idehaza bőven olcsóbban lövök, vagy nem sokkal drágábban rendesebbeket, mikor mire van igényem.

Előzmény: Maci:_:Lacika (2914)
ásítósmacska 1 napja Creative Commons License 2916

Sasszem! :)

Annyira szánalmasak ezekkel a többnickes bepróbálkozásokkal.... :-s

Előzmény: fittt (2915)
fittt 1 napja Creative Commons License 2915

biztos csak véletlen, h 2 egymást követő hsz-ban is ugyanaz a nyelvtani hiba van...

Zajk Erika - "Ha elakarod adni...

zsigjan65 - "Ha elakarjátok adni....

kicsit kreatívabban kellene simliskedni, ez így túl eccccerű és átlácccccó

legjobb, ha eltűnsz innen - senki nem fog neked bedőlni - bármennyi néven is próbálkozol

ez a fórum nem a ti számotokra jött létre 💀

Előzmény: ZajkErika (2873)
Maci:_:Lacika 2 napja Creative Commons License 2914

Szia!

Nekünk lassan egy éve van náluk tagságunk.
Elolvastam amit Jahno írt a góról, meg más fórumokra is elvitt most a kíváncsiság emiatt, de eléggé meghökkentem. Elég negatívan ír a cégről meg az egészről, de mi semmi ilyet nem tapasztaltunk ezekből. Velünk nagyon kedvesek voltak, és flottul ment minden.  Az ügyfélszolgálatos kislányt kellet helyre rakni egy kicst mert elég flegma volt az elején, de azóta még ezt sem tapasztaltuk.

Előzmény: dornyeil1 (2520)
Jahno 3 napja Creative Commons License 2913

Lehet azt fogja mondani, hogy nem hivatalos.

Németesből írj egy mailt, zsohar@aquapr.hu címre, hátha. Bár szerintem a többit is megoldják, fordítóiroda, műszaki dolgokat is csinált, meg ilyesmit.

Előzmény: mann00 (2912)
mann00 3 napja Creative Commons License 2912

Hali, ez a Timol Plusz BT. minket is megkeresett, meg is írtuk a szerződést, de mi nem utaltunk semmit a fordításért, hanem megpróbáljuk  magánúton valahol lefordíttatni, valaki esetleg tud egy olcsó megbízható fordítóirodát akik elvállalnák ? Ráadásul az átutalási papíron amit adtak az Individual Holidyay Kft. számlaszáma szerepel, szóval itt valami nem okés az biztos!  Valaki találkozott már velük?

Előzmény: fecoász (2908)
Replay 3 napja Creative Commons License 2911

Nem találkoztunk vele, de különböző nyilvános cégadatokból ez derül ki a Timol Plusz Bt-ről: 10 ezer forintos tőkéjű betéti társaság, végrehajtás alatt áll, összesen két tevékenységi köre van bejegyezve: webhosting szolgáltatás, élelmiszer jellegű vegyes kiskereskedelem, utoljára 2012. évre adott be mérleget, de abban az évben is nulla volt a nettó árbevétele és az azt megelőző évben is, szegedi cég volt, de most már Bp.Aradi utca a címe.

A nemzeti cégtárban még az is fel van tüntetve, hogy 75 %-os a magas kockázatú kapcsolt vállalkozások aránya (tudod ez azt jelenti, hogy a tulajnak v. ügyvezetőnek más tönkrement cégeknél volt e érdekeltsége).

Jahno 4 napja Creative Commons License 2910

Pestre költöztek és ahogy látom nem szerettek illetéket fizetni. Mi a kérdés?

a.n.onym 4 napja Creative Commons License 2909

Minek az nekik. Az orosz válságban van, a német meg már a kilencvenes években sem vett üdülési jogot.

Jaaaa, ők majd 50.000- ért lefordítják.

Ne reklámozd a cégedet

fecoász 4 napja Creative Commons License 2908

Sziasztok!

Valaki találkozott már a TIMOL Plusz Bt-vel?

Ők nem kérnek pénzt, csak egy orosz és németre forditott hivatalos szerződés másolatot.

Julis5 4 napja Creative Commons License 2907

Igazad van :(

Előzmény: .Gab (2901)
Julis5 4 napja Creative Commons License 2906

Szia

Nem ajánlottam föl senkinek semmit. Szerintem valamit félre olvastál :)

Előzmény: kekec54 (2905)
kekec54 4 napja Creative Commons License 2905

Kedves Julis5!

Ha itt megjelentél, lennél szíves megosztani velünk hogy ajánlottad fel "amid volt" a HCH-nak!Nincs alapítványuk!!!

Kíváncsian várom válaszod.

Előzmény: Julis5 (2904)
Julis5 5 napja Creative Commons License 2904

Szia 

Erre esetleg kaptál választ a Nav-tól? 

Előzmény: mérges vagyok (1524)
Julis5 5 napja Creative Commons License 2903

Szia Yupka

Semmi baj, köszönöm a válaszod.

Találtam közben egyet :)

Előzmény: yupka (2902)
yupka 5 napja Creative Commons License 2902

Szia Julis5!

Nem kaptam meg, mert nem is kértem.Ugyanis kb. tavaly ilyenkor irtam levelet a Hch-nak, elajaándékoztam az alapitvànyuknak.

Előzmény: Julis5 (2899)
.Gab 5 napja Creative Commons License 2901

Aha ez szép és jó csak ránk nem vonatkozik szerintem, mvel pont,hogy határozott időre kötöttünk szerződést. (20,30 vagy éppen 99 évre szólót) Ebben az esetben pedig nem lehet egyoldalúan felbontani a szerződést. Én legalábbis így tudom de javítsatok ki ha tévednék.

Julis5 5 napja Creative Commons License 2900

Sziasztok

Az új Ptk rendelkezése, hátha segítség valakinek:

6:213. § [Megszüntetés egyoldalú jognyilatkozattal]

(1) Aki jogszabálynál vagy a szerződésnél fogva felmondásra vagy elállásra jogosult, a másik félhez intézett jognyilatkozattal szüntetheti meg a szerződést. A szerződés felmondása esetén a szerződés megszüntetésének, elállás esetén a szerződés felbontásának a szabályait kell alkalmazni, azzal, hogy elállásra a fél akkor jogosult, ha az általa kapott szolgáltatás egyidejű visszaadását felajánlja.

(2) Ha a felek az elállás jogát meghatározott pénzösszeg (bánatpénz) fizetése ellenében kikötötték, a túlzott mértékű bánatpénz összegét a bíróság a kötelezett kérelmére mérsékelheti.

(3) Ha e törvény eltérően nem rendelkezik, a tartós jogviszonyt létrehozó, határozatlan időre kötött szerződést megfelelő felmondási idő alkalmazásával bármelyik fél felmondhatja. A felmondási jog kizárása semmis.

Julis5 5 napja Creative Commons License 2899

Szia 

Sikerült megkapnod az adás-vételi szerződés formanyomtatványt? 

Előzmény: yupka (1795)
Julis5 5 napja Creative Commons License 2898

Ez úgy látom nem lett meg :)

Előzmény: victor franco (1985)
Julis5 5 napja Creative Commons License 2897

Megtaláltam, köszönöm :)

Előzmény: Julis5 (2894)
ásítósmacska 5 napja Creative Commons License 2896

Na, erre se fogunk választ kapni....

Előzmény: Replay (2883)
mergests 5 napja Creative Commons License 2895

vigyázz mert téged is trollkodással fognak vádolni ha kérdezni mersz!!!

Előzmény: Julis5 (2894)
Julis5 5 napja Creative Commons License 2894

Szia 

Tudsz segíteni, hogy milyen alapítvány ez?
Előre is köszönöm válaszod.

Előzmény: mérges vagyok (2423)
mergests 5 napja Creative Commons License 2893

figyelj én sem bántottalak és sértegettelek..egyszerűen megkérdeztem valamit hogy ki mit tud...

gondoltam ez a fórum erre is jó..de látom az olyanok mint te csak mindennel rosszindulató vagy vagdalózol és sértegetni tudsz

párszor már elmondtam h ezzel  a fórummal az a nagy baj h semmi érdemleges nem történik csak az acsarkodás és a felelőtlen vádaskodás...kicsit objektívnek kéne lenni

Előzmény: ásítósmacska (2892)
ásítósmacska 5 napja Creative Commons License 2892

szerinted nem lett volna itt már rég beírva, ha tudja valaki...??

o

Komolyan mondom, tiszta ovis szint, amit művelsz...

Előzmény: mergests (2891)
mergests 5 napja Creative Commons License 2891

trollkodom...te tudod mi lett a gvh-s tárgyalásuk vége?

Előzmény: ásítósmacska (2890)
ásítósmacska 5 napja Creative Commons License 2890

Miért trollkodsz...????

Beírod a gyorskeresőbe, és lőn az eredmény.

Előzmény: mergests (2889)
mergests 6 napja Creative Commons License 2889

tud valakivalamit az eurobenefit kft-ről?

Egri Ibolya 6 napja Creative Commons License 2888

Amennyiben tudja valaki a menetét, /esetleg költség meghatározással/szívesen olvasnék róla! /Békéltető testület/!

Össze fogással VALAMIT tenni kellene! Úgy tűnik egyedül nem megy........