Keresés

Részletes keresés

kekec54 Creative Commons License 14 órája 0 0 12188

Szerintem ezek az irományok ott helyben azonnal aláírandók.Feltételezem nem lehet lefényképezni mert kiderülne a turpisságuk, ha tisztességes lenne az ajánlatuk illetve el is küldhetnék emailben.

Én két hónapja erre várok, ígéret volt rá és sajnálkozás is, hogy még nem küldtük el!?

Előzmény: nekemtetszikazüdülesijog (12186)
TZiky Creative Commons License 22 órája 0 0 12187

"Igazad van, de ahogy elnézem a rászedettek aránya sokkal nagyobb mint a dicsérőknek!Sajnos ez a valóság."
Egy szóval sem vitattam soha, hogy a rászedettek aránya sokkal nagyobb.

"Rajtad és a nekemtetszikazüdülőjog nicknevűn kívül én itt nem igen találkoztam aki  dicséretet írt volna."
Ennek oka, hogy itt a dicséretet írókkal szemben a kötelező kezdeti modor a
"Te nem vagy más, mint egy "mosdató" reklámügynök, a hátulról-mellbe technikával, simulsz, próbálsz szimpátiát kelteni, okosan.";
"Már a nick is nagyon átlátszó! Nem túl nagy gógyira vall, hogy nem volt képes valami rafináltabb nicket választani magának ez a vigéc.";
"Nagyon vicces, csak nem valamelyik "értékesítő cég"-nél keresed meg a nyaralás árát?";
"Az itt jelentkező emberektől akar pénzt kicsalni, hogy átveszi tőlük az üdülési jogot!";
"Erre mondtam az ügynöknek anno: "Nyomod itt a nagy dumát"[..]";
"Finom leszek, húzzál el innen a 3,14- ba!";
"jobb lesz, ha abbahagyod a link sóderolást Kenyáról, Bangkokról meg egyéb lököttségekről, és elhordod magad innen a halál búbánatos..."

Üdv:
TZiky:-))

Előzmény: kekec54 (12181)

nekemtetszikazüdülesijog Creative Commons License 22 órája 0 0 12186

Mai telefonok nagyon jók, kèrsz időt hogy àtolvasd ès le lehet fènykèpezni :-)

Előzmény: kekec54 (12184)
nekemtetszikazüdülesijog Creative Commons License 22 órája 0 0 12185

És az igazsághoz hozzátartozik, hogy bár én megtaláltam a használat módját és valóban sikerül jól használni, vannak fenntartásaim a bandával és mindent duplán ellenőrzök!

Most az RCI Weeks műkösése érdekelt, mint ahogy írtam is.

Kiderült, hogy amit mondtak az előadáson, az bár nem hazugság, de pl. Európára nem teljesen  igaz.

Kb 3-4 emberrel beszéltem  az Abbázia csapatból és az RCI-től, mire összeállt a kép. Az RCI- nèl egy abszolút segìtőkèsz hölgy. Erre figyeljek, azt sem szoktàk elmondani, stb stb stìlusban kimerítő felvilàgosìtàst adott :-D

Előzmény: kekec54 (12181)
kekec54 Creative Commons License 1 napja 0 0 12184

Sajnos ez várható volt.

Gondolom a nyomtatványt elhozni nem lehetett, hogy egy ügyvéddel meglehessen nézetni.

Ezt a Délibáb utcában is eljátszották velünk, ott is hagytam őket azonnal.

Itt számomra  gyanús a két cégnév egy nyomtatványon.

Azért az látszik hogy a lehúzós cégeknek közös gazdái lehetnek bármi is a nevük  a további pénzkicsalás a szándékuk a " jószándékuk fejében".

A Pro Holiday Kft is azokhoz tartozik, a Luther utcai, majd a Délibáb utcai HCH IMMO Kft.-ből lett, vagy vált ki.

A döntés a Tiéd, hagyod veszni, vagy fizetsz, de ha én valaha ilyen helyzetbe kerülnék csak ügyvéddel mennék oda.

Üdv.kekec54

Előzmény: k18p7 (12183)
k18p7 Creative Commons License 1 napja 0 0 12183

Üdv Mindenkinek!

Szóval voltam megbeszélésen: ajánlat: leveszik rólam a brac-i jogot(mutattak egy hitelesnek látszó formanyomtatványt,

WATERMAN fejléc SUPETRUS HOTELI bélyegző , valaki aláírása)

cserébe vegyek jogot Hévízre (400.000Ft)bár  csak akkor  kell fenntartási díjat fizetni, ha használni óhajtok egy tetszőleges

szobát a megadott szezonban, akár soha? is lehetséges!

Így  ugye 400 ezerért hagyom veszni Brac-ot

Mi van ha 3 alkalommal nem fizetek (a szerződés szerint a tulajdonos bonthatja  a szerződést) ez jó lenne,így ingyen

hagynám veszni. De mi van ha nem akarja bontani?

Olvastam a fórumon, hogy egyes cégek végrehajtást kezdeményeztek de külföldi cég kezdeményezéséről, konkréten

a horvátról hallott-e már valaki?

Várom a válaszokat! Köszönöm

k18p7

Előzmény: kekec54 (12182)
kekec54 Creative Commons License 2 napja 0 0 12182

Köszönöm, bár én nem hiszek benne, mert az új szerződésért  fizetni kell, amit én nem vagyok hajlandó.

Üdv.kekec54

Előzmény: k18p7 (12180)
kekec54 Creative Commons License 2 napja 0 0 12181

Idézlek:"Ismerős lesz, amit írok: Az üdülési jogot dicseroknek ugyanolyan helye van itt, mint a negatív hozzászólásoknak, mégha ez neked nem is tetszik."

Igazad van, de ahogy elnézem a rászedettek aránya sokkal nagyobb mint a dicsérőknek!Sajnos ez a valóság.

Rajtad és a nekemtetszikazüdülőjog nicknevűn kívül én itt nem igen találkoztam aki  dicséretet írt volna.

Több mondanivalóm nincs számodra.

Előzmény: TZiky (12177)
k18p7 Creative Commons License 2 napja 0 0 12180

Valóban Gombos Mária, holnap megyek be hozzájuk, majd részletesen beszámolok a beszélgetésről.

Üdv: k18p7

Előzmény: kekec54 (12140)
k18p7 Creative Commons License 2 napja 0 0 12179

Gratulálok a brach-i jog túladásához!

De szeretném kérni, hogy folyamatosan tájékoztassa a fórumot az esetleges buktatókról

Gondolok itt, ha megjön a supetari fenntartó számlája a szokásos időben, vagy felszólítás,

vagyis mennyire komoly a Brach elfelejtése?

Előzmény: bella66 (12150)
k18p7 Creative Commons License 2 napja 0 0 12178

xxxxx

TZiky Creative Commons License 3 napja 0 0 12177

"Felébredtél Csipkerózsika álmodból?"
Egyéb fontosabb teendőim elvégzése után csak most jutottam ide.

"Szerinted volt egy normális hozzászólásod?"
Egy biztosan volt. Bár az biztos, hogy abban nem volt se "Nyasgem!", se "Elárulom egy lúzer vagy és szerintem is gond lehet az elméddel."

"Szakadjál le rólunk, a haveroddal együtt!"
Ismerős lesz, amit írok: Az üdülési jogot dicseroknek ugyanolyan helye van itt, mint a negatív hozzászólásoknak, mégha ez neked nem is tetszik.

Üdv:

Előzmény: kekec54 (12176)
kekec54 Creative Commons License 3 napja 0 0 12176

"Ennek a hozzászólásnak semmi értelme, abszolút hülyeség."

Felébredtél Csipkerózsika álmodból?  Szerinted volt egy normális hozzászólásod?

Szakadjál le rólunk, a haveroddal együtt!

Tényleg ciki vagy itt! :-))

Előzmény: TZiky (12173)
TZiky Creative Commons License 3 napja 0 0 12175

"Nyasgem!"

Azok után, hogy vastagbetűs állításod szerint neked nem létezem, meg válaszra sem méltatsz ezt mérjük, vagy mész még mélyebbre is?

Üdv:

Előzmény: mérges vagyok (12171)
TZiky Creative Commons License 3 napja 0 0 12174

"Azonban ez a Ciki, vagy hogy hívják, nyilván azt a libbant elvet vallja, hogy mindenkinek joga van hülyének lenni. Minden eddigi megnyilatkozása erről árulkodik."

Már megint el vagy tévedve, Hamupipőke...
Én azt vallom, hogy én döntöm el, mekkora energiát feccölök abba hogy bárkit is megvédjek saját hülyeségétől.

Mondjuk erre, hogy ezt vallom ebben az ügyben, már akkor rájöhettél volna, amikor korábban - igaz, nem neked címezve, de - leírtam, hogy: "amikor egy IRL ismerős vett üdülési jogo(ka)t, akkor pár kérdéssel meg néhány mondattal megpróbáltam rávezetni, hogy ez átba... khm, öööö, nem igazán kifizetődő, de azt mondta, hogy ez neki kifizetődő."

De hát ez van, Hamupipőke...

Üdv:

Előzmény: Cenerentola (12164)
TZiky Creative Commons License 3 napja 0 0 12173

"Ennek a hozzászólásnak semmi értelme, abszolút hülyeség."

Ebben az esetben próbáld meg először a hozzászólás mondatait megérteni.

Üdv:

Előzmény: Replay (12163)
vidi313 Creative Commons License 3 napja 0 0 12172

:DDDDDDDD

Előzmény: mérges vagyok (12171)
mérges vagyok Creative Commons License 3 napja 0 0 12171

Nyasgem!

Előzmény: TZiky (12159)
vidi313 Creative Commons License 5 napja 0 0 12170

"De azokat akik más szerencsétlenségéből hasznot akar húzni, azt soha nem szívleltem."

Egyetértek veled, én is így vagyok.

"Nekem megvan a tervem, hogy szabadulok meg ettől és  akik eladták nekem ezt, legalább olyan kellemetlenül fogják érezni magukat mint én, mikor megtudtam, hogy átvertek és eladhatatlan ígéretükkel ellentétben."

Nagyon jól teszed, és kívánom, hogy a tervezettnél is jobban sikerüljön! :-) Megérdemlik.

Előzmény: kekec54 (12169)
kekec54 Creative Commons License 5 napja 0 0 12169

Amink van azt nehezen és fáradságos munkával hoztuk össze, itt a fórumon sokan vagyunk így.

Van amikor az ember egészségileg megroggyan és szüksége van azt rendbe hozni, na én hülye "így "haraptam rá" teljesen jóhiszeműen az üdülési jogra, gondolván arra ha már rendbe vagyok lesz valaki ugyanígy van, mint én voltam.

Jelenleg nincs gondom, ezen kívül van még ahol nyaralhatok ami saját, még bírom anyagilag.

De azokat akik más szerencsétlenségéből hasznot akar húzni, azt soha nem szívleltem.Azt hiszem értesz!

Nekem megvan a tervem, hogy szabadulok meg ettől és  akik eladták nekem ezt, legalább olyan kellemetlenül fogják érezni magukat mint én, mikor megtudtam, hogy átvertek és eladhatatlan ígéretükkel ellentétben.

Előzmény: nekemtetszikazüdülesijog (12168)
nekemtetszikazüdülesijog Creative Commons License 5 napja 0 0 12168

Mostanában beszéltem üdülőjogot hirdetőkkel, kerestem a számomra megfelelőt, amit olcsón odaadnak, nem túl nagy a fenntartási költsége de olyan ami mégis számomra jól használható.

Ott hallottam ezt

Azt mondta, hogy nem sajnálja azt a pénzt amiért megvette. 10 évig évente 2 hetet üdült. Azt mondta, hogy 2 évre előre katalógusból választott, megmondta az RCI-nek hova akar menni, és év közben hívták ha bejött olyan hét ami neki kellett. AZt mondja hogy annyiból amennyibe neki összesen került, közel nem nyaralhatott volna olyan szinten mint ahogy megtette.

Szép volt jó volt, viszont már vagy 4 éve nem használja és csak fizeti, + egy két ember az értékesítés igéretével átvágta ... szóval már nem kell. Azt mondta hogy h döntsem el szeptemberig hogy kell-e, mert ha nem odaajándékozza egy öregek otthonának. Az ötlet amúgy nem rossz.

Előzmény: kekec54 (12167)
kekec54 Creative Commons License 5 napja 0 0 12167

"

Gondolj bele. Nem adod oda ma 0 FT-ért és a következő januárban befizeted a 100eFt-ot.

0 Ft-ért beállított üdülőjogot láttam elkelni régebben harmincvalahány ezerért, de ha jól mlékszem volt egy nyári hét ami százezer fölé ment"

Csak nem gondolod? Jót nevettem ezen! :))

Előzmény: nekemtetszikazüdülesijog (12166)
nekemtetszikazüdülesijog Creative Commons License 6 napja 0 1 12166

Én úgy tudom megadható minimál ár. Ha a licit nem éri el, az eladó dönthet hogy odaadja-e.

Így az ember többnyire csak akkor hirdet, ha szabadulni akar valamitől. Viszont az üdülési jog eléggé ilyen amikor valaki nem használja vizsont nagy összeget költ a fenntartási költségre.

Gondolj bele. Nem adod oda ma 0 FT-ért és a következő januárban befizeted a 100eFt-ot.

0 Ft-ért beállított üdülőjogot láttam elkelni régebben harmincvalahány ezerért, de ha jól mlékszem volt egy nyári hét ami százezer fölé ment

Előzmény: SzárnyasFerenc (12165)
SzárnyasFerenc Creative Commons License 6 napja 0 0 12165

0 Ft-ért csak akkor érdemes, ha a bejövő ár nem nagyon számít, de amúgy a licitből is jó dolgok tudnak kisülni

Előzmény: nekemtetszikazüdülesijog (12147)
Cenerentola Creative Commons License 2016.08.17 0 0 12164

Így van, ahogy írod. Azonban ez a Ciki, vagy hogy hívják, nyilván azt a libbant elvet vallja, hogy mindenkinek joga van hülyének lenni. Minden eddigi megnyilatkozása erről árulkodik.

Előzmény: Replay (12163)
Replay Creative Commons License 2016.08.17 0 0 12163

Ennek a hozzászólásnak semmi értelme, abszolút hülyeség.

Előzmény: TZiky (12158)
kekec54 Creative Commons License 2016.08.17 0 0 12162

Kimaradt egy"j"

Kérlek hagyj minket békén, jó éjszakát Neked és aludj nyugodtan! :)

Üdv.Kekec54

Előzmény: TZiky (12155)
kekec54 Creative Commons License 2016.08.17 0 0 12161

Megjöttél? Jól megkaptuk, örülj ennek. Részemről ez az utolsó válasz Neked! Egész jól megvoltunk eddig, kérlek hagy minket békén. Jó éjszakát Neked! :)

Előzmény: TZiky (12155)
nekemtetszikazüdülesijog Creative Commons License 2016.08.17 0 0 12160

Ez a stílus mire jó? Csak feleslegesen gerjeszti az indulatokat, és személyeskedés, nem viszi előre a témát, és nem több leszel tőle...

Jó tanács: az embernek mindig tudnia kell hogy mit és kit enged el a füle mellett. Nem mindegy mit mondd Neked/Rólad?

Előzmény: TZiky (12159)
TZiky Creative Commons License 2016.08.17 0 0 12159

"Nekem Te ne üzenj,csak annyit"

Nem is írtam, hogy üzenni fogok...

"Részemről ezután nem létezel,bármit irkálsz. Válaszra sem méltatlak!"

Ajjajjaj, micsoda veszteség... Gyásznap lesz egy országban emiatt... Helyes, jól teszed.

Üdv:

Előzmény: mérges vagyok (12112)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!