Keresés

Részletes keresés

kekec54 Creative Commons License 1,5 órája 0 0 12333

Ma engem is kerestek egy TESCO-s számról (06-31-7843672), úgy látszik évente sorra kerülünk a listájukon. Munkaidőben voltam, pedig  szívesen növeltem volna a telefonszámlájukat.

Előzmény: bella66 (12317)
bella66 Creative Commons License 26 órája 0 0 12332

Köszönöm.

Üdv

Előzmény: ásítósmacska (12318)

bella66 Creative Commons License 27 órája 0 0 12331

Köszönöm az infót, segített a döntésben. Hát ebben a cégben sem csalódtam.

Üdv

Előzmény: a.n.onym (12320)
JGab Creative Commons License 29 órája 0 0 12330

Esetleg azt, hogy "Ja, bocsánat, nem ügyvédnek, ügyésznek." :)

Előzmény: oregbeatsuhanc (12329)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 1 napja 0 0 12329

"- Miért, maga nem tud olvasni?"

Az ilyen cinikus szövegre csak azt lehetne válaszolni, hogy: Na, de ez nem egy ponyvaregény, hanem egy körmönfont megfogalmazással írt átverés, ezért kell hozzá ügyvéd! 

Előzmény: emil777 (12327)
kekec54 Creative Commons License 4 napja 0 0 12328

Voltam náluk! Kinél?  Miért írsz ide ilyeneket tőmondatokban? "Én csak egy utalványt vettem az Azúrba, valamint idén télre velük intéztetem a síelést."

Egészségedre!

Miért is fikázna Téged bárki ezért? Felnőtt ember vagy és ha egyszer nem voltál óvatos, akkor másodjára is megeszed amit magadnak főztél.

Személy szerint engem nem vonz a téli sport, én a nyarat szeretem és csak olyan dogot szeretnék tőlük hallani ami nekem is megéri, eleget fizettem  és fizetek nekik, a szolgáltatás színvonalát  ebből próbálják megoldani, nem új szerződéssel még többet bezsebelni.

emil777 Creative Commons License 4 napja 0 0 12327

Sziasztok,

Nemrégiben én is voltam egy Club Travel Hungary Kft meetingen. Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez is egy átverés.

Ráadásul, amikor mondtam a "vezetőnek" (bár szerintem inkább a talpas bunkó szó illik rá), hogy aláírás előtt szeretném megmutatni egy ügyvédnek a szerződést, azt kérdezte:

- Miért, maga nem tud olvasni?

Néhány bejegyzéssel ezelőtt olvastam, megbeszélni a csalókkal az időpontot, majd nem elmenni :) tetszik az ötlet :)

Emil

Előzmény: ásítósmacska (12325)
Cenerentola Creative Commons License 4 napja 0 0 12326

Még akkor sem, mert amilyen simlisek, fűrészporral teli koporsót földeltetnek el, ők meg "átlényegülnek" más nevű szipolyozócéggé.

Előzmény: ásítósmacska (12324)
ásítósmacska Creative Commons License 4 napja 0 1 12325

Használd a baloldali gyorskeresőt.... Millió hsz. van róluk. EGy sem hízelgő..

pl.

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=139961427&t=9125916

Prillex 2016.06.13

0 0 11850

Én a szüleimet kísértem el a Club Travel Hungary Kft rendezvényére. 

Persze rögtön volt is egy külföldi vevő az üdülési jogra, sokkal drágább áron mint amit kapni szerettünk volna érte.

60 napon belül eladják és megkapjuk a vételárat, csak hát utaljunk át kb 400 000ft-ot, az ő jutalékukat. Itt kezdett egy kicsit gyanús lenni a dolog, meg akkor amikor felajánlottuk ,hogy egy ügyvédnél (nem az övéknél) letétbe helyezzük az összeget és ha meg van az üzlet akkor megkapják a pénzt. Ezt az egyik "vezető" nem akarta elfogadni, mert más ügyvéd nem megbízható és nem lehet utána nézni, hogy tényleg praktizál-e :)! 

Szóval mindenféle kibúvót keresett a hölgy (uniós jogok stb) ,hogy a pénzt mindenképpen nekik utaljuk.

Itt felálltunk és eljöttünk.

Szerintem egy nagy átverés megint, ez is mint a többi!

Nincs bajom a jutalékkal, én is azért dolgozom egy pénzügyi cégnél , csak nem előre kapom a pénzt, hanem az elvégzett munka után :)! Ezt a "vezetőjük" nem nagyon akarta megérteni és sorolt mindenféle jogszabályokat ,hogy mégis neki van igaza és a pénzt előre kik kell fizetni.

Én csak azokat a fiatal lányokat sajnálom, mert ugye ők a bemelegítő emberek és a beszélgetés alapján szerintem nem tudják, hogy ebből egy átverés lesz.

Előzmény: Bic89 (12323)
ásítósmacska Creative Commons License 4 napja 0 0 12324

Lehet-e bízni bennük...? MAjd ha ló legel  a sírjukon!

:)))))

Előzmény: Bic89 (12323)
Bic89 Creative Commons License 4 napja 0 0 12323

Club Trevel Hungary-ról véleményt kérek. Van-e olyan, aki üzletelt velük? Meg lehet-e bízni bennük?

oregbeatsuhanc Creative Commons License 5 napja 0 0 12322

"Elhangzott még, hogy a szerződés egyfajta szellemi termék, amivel a konkurencia visszaélhet azért, nem adhatják ki. "

Mos sírjak, vagy röhögjek ezen. Én megkérdeztem volna tőlük: Nem akarták még ezt a remek "szellemi terméket " szabadalmaztatni, és levédeni?

Előzmény: ax15 (12267)
ax15 Creative Commons License 6 napja 0 0 12321

Nekem ezt mondták:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=140866982&t=9125916

Dokumentáltam tudom bizonyítani.

Ha neked az a csapat mást mondott és bejön, akkor szerencséd van.

Legyen úgy.

a.n.onym Creative Commons License 6 napja 0 0 12320

Voltam náluk és nem ígértek eladást. Pontosan az ellenkezőjét állították, mint amiket eddig hallottam. 

Végig azt mondták, hogy az üdülési jogomat senki nem fogja eladni és azt, hogy nincs másodlagos piac.

Viszont amit mondtak és ahogy mondták azok után legalább nincsenek többé illúzióim. 

Én csak egy utalványt vettem az Azúrba, valamint idén télre velük intéztetem a síelést.

Most fikázni fogtok, de szerintem érdemes meghallgatni őket !!

JGab Creative Commons License 2016.09.21 0 1 12319

Egyeztess időpontot, aztán ne menj el.

Addig sem tudnak senkit becsapni, amíg téged várnak hiába..

ásítósmacska Creative Commons License 2016.09.21 0 0 12318
bella66 Creative Commons License 2016.09.21 0 0 12317

Kedves Fórumozók !

Ki volt már az International Holiday Network KFT-nél? Rákóczi út.4. Mindenképpen oda akarnak citálni.

Köszönettel

Jahno Creative Commons License 2016.09.15 0 0 12316

Lent volt már róla szó, egy csomó haszontalan dologra be lehet váltani  irreális drágán, de opciósan még a jogod is megmarad. Vagy kettő lesz belőle.

Előzmény: ajitta (12313)
ax15 Creative Commons License 2016.09.15 0 0 12315

Ilyen cég már minket is megkeresett - akkor más neve volt - de mivel csak lassan mozdultunk, lemaradtunk róluk.

Talán a  rendőrség előzött meg.

Akkor mi bing pontokat vagy miket kaptunk volna.

No meg megnéztem hogy mire tudom használni. A legközelebbi dolog az USÁ-ban kerti tó építés volt.

JGab Creative Commons License 2016.09.15 0 0 12314

Hú, ez biztos végre egy tisztességes piaci szereplő a korábbi ezer után, akiről mind kiderült, hogy zsiványok.

Ja, nem, ez is az:

http://www.gvh.hu/szakmai_felhasznaloknak/indulo_eljarasok/indulo_eljarasok_2015/a_gvh_utovizsgalatot_inditott_a.html

Az összes ilyen váráslási rendszeresről (is) kiderült, hogy lehúzás. Nincs új a Nap alatt.

ajitta Creative Commons License 2016.09.15 0 0 12313

Üdv mindenkinek!

Az lenne a kérdésem,hogy keresett-e már valakit a Light in the Barter LLC-től valaki,hogy az üdülési jogát átvennék,bid pontokat adnának érte amit aztán termékekre,szolgáltatásokra lehetne elkölteni!

Van-e valaki aki netán már kötött velük ilyesfajta szerződést???

Előre is köszi a válaszokat!

ax15 Creative Commons License 2016.09.09 0 0 12312

Remény hogyne lenne.

Ha nem vigyázol, akkor lehet hogy nemsokára már kettőt szeretnél eladni.

Előzmény: Gaps (12311)
Gaps Creative Commons License 2016.09.09 0 0 12311

:-)   eladni mint itt mindenki, de nincs sok remény

Előzmény: ax15 (12308)
JGab Creative Commons License 2016.09.08 0 2 12310

Egy időben rendszeresen hívogattak egy befektetésekkel foglalkozó szélhámos társaságtól (azóta őket bilincsben vitték el). Aztán valahol a neten megírták az ügyvezető számát. Utána minden alkalommal megkértem őket, hogy hívjanak vissza tíz perc múlva. Adtam is nekik egy másik számot, amin könnyebben elérnek. :) Ha van kontaktod vmelyik gyűlölt abbáziáshoz, akkor javaslom a módszert.

Előzmény: oregbeatsuhanc (12309)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2016.09.08 0 0 12309

Két perce baxta föl az agyam egy kéretlen telefonáló, aki az üdülőjog használatomról, és elégedettségemről érdeklődött. Miután megkapta vaskos véleményemet, ( az egyiket használom, a másikkal bíróságra járok ) közöle, hogy általánosítok. Ja mondom azt teszem nem alaptalanul, mert az összes hozzá hasonló kíváncsiskodó jóakaróról 1/2- 1 év után ált. GVH vizsgálatokból kiderült, hogy mind csaló, és törölték a cégjegyzékből, és utóbb őket is viszontlátjuk az index fórumon. Azt is "megbeszéltük" , annak köszönhetik puszta létüket, hogy a szemétláda politikusoknak nem érdekük törvényileg fölszámolni ezt a rendszert. Utolsó kérdés: honnan szedte a telefonszámom, netán az ügyfeleiket a csaló ügynökökhöz terelgető szemét Abbáziától ? Na erre "elköszöntünk" egymástól. 

ax15 Creative Commons License 2016.09.07 0 0 12308

Venni, vagy eladni akarsz?

Előzmény: Gaps (12306)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.09.07 0 0 12307
Nr
E hidd 1 szavukat sem! Amikor elterjed egy csaló cég rosszhire, a tulajok csinálnak uj céget, és folytatjàk a csalàst

Előzmény: Gaps (12306)
Gaps Creative Commons License 2016.09.07 0 0 12306

Sziasztok !

tegnap kerestek meg egy Network Agent Kft nevű cégtől, állítólag ad-vesz-cserél üdülési jogokat. Megnéztem, 2016 os  alapítású nagykanizsai cég, hallottatok róla  ?

üdv

oregbeatsuhanc Creative Commons License 2016.09.06 0 0 12305

EOS nekem is megvolt UPC engedményezőtől. Próbálkoztak egy darabig, aztán feladták. Legutóbbi levelüket vissza a feladónak átírással visszakapták. Már telefonon  sem hívnak, mert beígértem nekik zaklatásért jelentem fel őket, ha nem állnak le.

Előzmény: ax15 (12304)
ax15 Creative Commons License 2016.09.06 0 0 12304

Kár, hogy egy tökös ügyvéd nincs ilyen helyzetben, mert akkor ezeknek végük lenne.

Én persze, hogy nem megyek nekik.

Egyrészt nincs erre időm,

másrészt valahol elvétem és oda az egész küzdelem, ők meg röhögnek egy jót.

A felvétel megvan, abszolút nem izgat.

Azt én is úgy gondoltam, hogy egy leirattal nyomulnék - ha véletlen oda kerülne a dolog - és vita esetén felajánlanám a saját hangjukat :))

Van egy ügyem az EOS-al is. A valódi történet az, hogy a szomszéd apám adatait diktálta be a UPC-nél ügyfélnek, és azok meg beírták. Amit nem tudott, azt a sajátjával pótolta és alá is írta helyette. Amikor elköltözött, akkor nem mondta le a szolgáltatást. Két hónap múlva jött egy végrehajtó. Apám ezt nem bírta elvettem tőle az ügyet. Egy ügyvédet és egy másik behajtó céget sikerült leráznom - megnéztük az adatokat és elég sok nem stimmelt, feladták -, de ezeknek a harapóizma görcsöt kapott. Akkor hagyták abba a telefonos zaklatást, amikor közöltem, hogy én is felveszem és különbenis kérem az összes eddigi beszélgetést. No persze nem kaptam meg, de azóta csak levelet küldenek. Nyolc éve kezdődött.

Szóval ezóta tudom, hogy nem lehet rossz ötlet felvenni a beszélgetést, főleg ha erősen hátrányban vagyok, vagy esélyes, hogy átvernek/átvernének. Nomeg az én fejem sem káptalan. Ha nem emlékszem meghallgatom azt amire szükségem van, oszt kész. Ami meg nem kell, arra ott a del gomb.

Előzmény: oregbeatsuhanc (12301)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!