Keresés

Részletes keresés

üdülésijogsegély2017 Creative Commons License 2017.09.17 0 0 13008

A legújabb klónozott cég!!!

Alias Club Hotels International Kft!

CHI Telemarketing Kft. 
CHI Telemarketing Korlátolt Felelősségű Társaság

CHI Telemarketing Korlátolt Felelősségű Társaság (1065 Budapest, Nagymező utca 3.)

Na ez a rész a legizgalmasabb!!!

A képviseletre jogosult(ak) adatai13/3.Nobl Mordechai (an.: Oppenheim Josepha) 
Születési ideje: 1967/05/10 
Külföldi lakása, illetve tartózkodási helye:
IL Izrael Tel Aviv Yaffo, Laskow utca 5.

oregbeatsuhanc Creative Commons License 2017.09.16 0 0 13007

Semmiféle megbeszélésre nem szabad menni, mert üdülőjogot nem akar venni senki!

Ha valami csoda folytán mégis, akkor adják írásba, mit miért és utólag lehet jutalékot adni, mint ahogy lentebb is lehet olvasni.

Minden más csak hazugság, etetés, lehúzás, megélhetési csalás, mert a 99, vagy 30 éves kötöttségtől menekülne mindenki!

Előzmény: Zotya-bácsi (13006)

Zotya-bácsi Creative Commons License 2017.09.14 0 0 13006

Sziasztok! A Bp. VII. Rákóczi út 4.-ben volt már valaki Üdülési joggal kapcsolatos megbeszélésre? 

pirinyócsipa Creative Commons License 2017.08.19 0 2 13005

hanem van egy nagyon jó kreditrendszer, amit ha megkötünk ők megveszik "x" Ft-ért az üdülési jogot, és ezt az összeget majd lelehet vásárolni, illetve biztosításba is lehet fektetni (CIG Pannónia biztosító), amiből majd egyszer pénz lesz.

Én vagyok az egyszerű, mint a kapanyél, tudom, de most vagy megveszek valamit egy számomra szimpatikus áron és fizetem az átadásnál, vagy azt mondom, hogy el tudom adni, és majd ha eladtam, akkor a vételi árból jár nekem ennyi és ennyi százalék. 

Nos, szerintem semmi egyebet nem kell figyelembe vennie az összes, az üdülési jogától megszabadulni akaró egyénnek, hogy ez a kettő korrekt út van, ami azt mutatja, hogy valóban a cél az, hogy az én üdülési jogomat meg akarják venni illetve el akarják adni jutalékos rendszerben.

- ennyit adok, mint vevő, itt a pénz, írjuk alá az adás-vétel. Semmi egyéb humbug duma és költség meg fizetés semmi kitalált okos "árú-kapcsolásért". Eladod és kapod a pénzt.

- eladom, mint üzletkötő, és majd az eladási árból ennyi százalék akkor, ha a vevőnek ott a nevén a jog és az eladónak a pénz a számláján. És semmi előre fizetés meg ilyen-olyan költség. Nincs semmi más költség. Mindent fedez a jutalék. 

Ez lebegjen mindenki szeme előtt.

Ne engedjetek a dumának, a mézes-mázad pénzlenyúló inkorrekt csaló gazembereknek.

1+1=2 a fenti két helyzet alapján.

A többi és minden más kamu.

Előzmény: pszaby90 (13004)
pszaby90 Creative Commons License 2017.08.19 0 0 13004

Sziasztok,

Még márciusban voltunk fenn Pesten akkor még a Real Time néven szereplő cégnél Nagy Csabánál, akkor lett kötve egy megbízási szerződés, hogy eladják az üdülési jogunkat. 

Na most augusztus elején érdeklődtünk náluk mi újság van. Mondták van fejlemény, de már máshová kell menni, nem hozzájuk. Megváltozott a nevük Magyar Üdülési Jog Szövetség Kft.-ra és már Verestói Zoltán lett a kontakt. Mindegy is, meghallgattuk az egész mesét, amit előadott, hogy nem fogják tudni kp-ra értékesíteni a jogot (holott előtte még ezt mondták), hanem van egy nagyon jó kreditrendszer, amit ha megkötünk ők megveszik "x" Ft-ért az üdülési jogot, és ezt az összeget majd lelehet vásárolni, illetve biztosításba is lehet fektetni (CIG Pannónia biztosító), amiből majd egyszer pénz lesz. Ez még egész kecsegtető lenne. 

Na itt lett gyanús a dolog és annyiban maradtunk, hogy elküldték a komolyan kidolgozott adásvételi szerződést, a nyilatkozatokat stb. Amiben már a Bartell Fund Credit System neve merült fel mint vásárló és a Magyar Üdülési Jog szövetség mint közvetítő. Erre a Bartell-ra rákeresve csak rosszat olvastam... Persze úgy tudunk megszabadulni a jogtól ha 6 évi fenntartási díjat előre nekik befizetünk (300e ft körül)... Haha. Erősen kétlem, hogy ilyen kiskapú lenne...

Szóval itt tartunk, azt hiszem ebből se lesz semmi. Nincs új a nap alatt, megint ugyanazok a nevek jöttek elő... :( 

Előzmény: Pb_Laci (12928)
pirinyócsipa Creative Commons License 2017.08.18 0 0 13003

Kérem. per társaság alakításhoz jelentkezzen mindenki, akit a Club Hotels megkörnyékezett, azzal, hogy kivásárolják az üdülőjogából 2 millióért, ha vesz egy kártyát 400 ezerért.

Ilyenkor miért nem lehet azt mondani, hogy vegyék meg 1,5 millióért, tartsák meg a 400ezret és még így is nyernek 100-at?

Kíváncsi lennék a reakcióra.

Gondolom egyébként az eljárás az lenne, hogy előbb szépen a 400-at fizesd be, majd aláíratnának valami papírt, amiben szépen kacifántosan van megfogalmazva, hogy nem kell megvenniük semmiképpen 2 millióért a jogot.

Előzmény: Mimi56 (13002)
Mimi56 Creative Commons License 2017.08.17 0 0 13002

Kérem. per társaság alakításhoz jelentkezzen mindenki, akit a Club Hotels megkörnyékezett, azzal, hogy kivásárolják az üdülőjogából 2 millióért, ha vesz egy kártyát 400 ezerért. Akkor is kérem jelentkezzen, ha nem kötött szerződést, csak megkörnyékezték ezzel. de nem írt alá velük szerződést. politologus@citromail.hu

Mimi56 Creative Commons License 2017.08.17 0 0 13001
Előzmény: Dojoman (12736)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2017.08.14 0 0 13000

"Nos, ennek a "részvénynek" a formátumát nem ismerem, de tőzsdei részvényeket - tehát társaságban vett részesedés - kikérhetsz fizikai formában a banktól vagy a brókercégtől, ahol kereskedtél/kereskedsz vele.

Annak szokott egy egyszeri költsége lenni, de utána a párnacihában már ilyen ugye nincs...."

Ezek a részvények, amik a Pláninveszt útján lettek értékesítve - a néhai, meg ma is meglévő tulajdonosok nevére szóltak, - a névértékük 10 x -eséért, a többségnek már nincs a kezében, mert sikerült a dematerizálásra is rászedni a tulajokat, hogy a semmiért is évi 6000 Ft ra lehúzhassák őket.

( Aki nem dőlt be a felhívásuknak és megtartotta a részvényeit az tette helyesen. )

Előzmény: pirinyócsipa (12992)
Jahno Creative Commons License 2017.08.04 0 0 12999

Ezek változtattak nevet, tulaj mailcím ugyanaz:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=143740871&t=9125916

Előzmény: kekec54 (12998)
kekec54 Creative Commons License 2017.08.04 0 0 12998

igazad van.

Előzmény: Jahno (12996)
kekec54 Creative Commons License 2017.08.04 0 0 12997

A nevünk a rendszerükben van.A módszerük  a családtag kifaggatása a tulajdonjog helyéről és  időpontjáról telefonon, majd jön a győzködés konkrét vevővel való hitegetéssel, menjünk oda egy megbeszélésre és csak utólag kell fizetni, ha eladták. Itt olvashatod, hogy azon a címen már nem egy átverős cégről írtak és amit elmond a call centeres, annak a fele sem igaz. A tulajdonosok ugyan azok, csak a cégnevek változtak, a módszerük viszont nem. Meddig lehetnek ezek a csalók szabadlábon, kik állhatnak ezek mögött, hogy több mint 20 éve tudnak befűzni embereket?

Előzmény: Jahno (12996)
Jahno Creative Commons License 2017.08.04 0 0 12996

Ezen a címen már legalább 3 csalót láttunk...

Előzmény: kekec54 (12994)
drsipi Creative Commons License 2017.08.03 0 0 12995

Csinálnak is valamit, vagy ez is csak lenyúlás?

Előzmény: kekec54 (12994)
kekec54 Creative Commons License 2017.08.03 0 0 12994

Nem csak ők, hanem ezek is ezzel próbálkoznak:

Magyar Üdülési Jog Szövetség Korlátolt Felelősségű Társaság/20151043 Budapest, Lórántffy Zsuzsanna utca 15/B.

Előzmény: drsipi (12993)
drsipi Creative Commons License 2017.08.02 0 0 12993

Károsult Barátaim,

új hús a piacon: KP Innovations kft. "Belátható rövid időn belül" készpénzt ígérnek az üdülési jogért. Valakinek van tapasztalata velük?

pirinyócsipa Creative Commons License 2017.07.31 0 0 12992

"nem is érdekel, de ott van a banknál a 20 db részvény, aminek a számlavezetési díjhátraléka már 150e ft....nem érdekel semmi, csak ezt akarom kitisztázni ...felhívom, majd levél a keszthelyi címre, hogy mit csináljak a részvényekkel...válasz: ők nem veszik vissza, próbáljam a szabadpiacon (mellékeltek egy Adás.vételi formanyomtatványt is...:-)...)....bemegyek a bankba, mondják, hogy ez a fajta részvény nem volt hivatalos, csak üdülési joggal lehet eladni...(amim már ugye nincs).......22 csapdája....mit tudok tenni a bankkal?"

Nos, ennek a "részvénynek" a formátumát nem ismerem, de tőzsdei részvényeket - tehát társaságban vett részesedés - kikérhetsz fizikai formában a banktól vagy a brókercégtől, ahol kereskedtél/kereskedsz vele.

Annak szokott egy egyszeri költsége lenni, de utána a párnacihában már ilyen ugye nincs....

Mondom, nem tudom, ebben az esetben ez járható út-e, de érdemes utánamenni, szerintem...

Előzmény: Jagger001 (12980)
kivantsi49 Creative Commons License 2017.07.27 0 0 12991

Ahhoz képest, hogy a hivatalos árlistájuk szerint is 500.000 ft-ot kérnek az üdülési jog bizományoskénti újraértékesítéséért is - de a gyakorlatban szóba sem állnak az emberrel, ha el- vagy vissza akarja adni, szerintem kamu beírások. Köztudomású, hogy rengetegen akarnak megszabadulni az üdülési joguktól és számtalan erre szakosodott cég szélhámoskodik és húz le százezreket a szabadulni vágyó bepalizható emberekről. Az Abbázia tudja a legjobban, hogy kik a tulajdonosok és kik azok, akik nem akarják vagy nem tudják igénybevenni a heteiket. Akkor vajon miért nem keresi meg ezeket? Vajon miért ajánlja fel a 99 éves szerződések 30 évesre váltását újabb többszázezerért, ha igyen is örömmel visszavenné?

Előzmény: mérges vagyok (12990)
mérges vagyok Creative Commons License 2017.07.26 0 0 12990

Ha utána nézel a Facebook-on találhatsz olyan be írásokat ,amelyek erről szólnak. Egyesek azt állítják,hogy az ABBÁZIA több évi részvény éves díj nem fizetése után,felajánlotta részükre a visszavételt, sőt még ajándékot is ígért.  Több esetet írnak.  Bár én erősen kételkedem benne!

Próbáld meg az ABBÁZIA-nál,nem sokat vesztesz vele.

"mérges vagyok"

Előzmény: kivantsi49 (12988)
mérges vagyok Creative Commons License 2017.07.26 0 0 12989

Igazad van,de a GVH büntetése ellenére a Kovács"úr" mint állítólagos licenc tulaj,a  barteles kereskedelmit bevitte a cégébe. Mert akkor még a Solar az Övé volt és folytatta tovább. Azt nem tudtam kideríteni,hogy ez a " Bartell Found Csoport " tulajdonképpen micsoda? Mert adószáma volt,de A hatóság töröltette.  GVH.VJ/75/2015. A szerződésben az van,hogy a SolarPolar Energia 2020 Kft.,mint a BFCS tulajdonosa megveszi az üdülési jogot és egy másik szerződéssel a részvényeket.  De át nem íratja,mert a részvények át vezetését,az eladónak kell kérni és ha külön nincs a szerződésben,akkor a 15 000 Ft.díjat is az eladó kell,hogy fizesse. Ráadásul ez egy év után derült csak ki. Azóta a Cégnek 3. tulajdonosa van. Most probálok utána járni a NAV-nál,hogy mit lehet tenni a Bartell Found Csoport-al.

"mérges vagyok"

Előzmény: ásítósmacska (12987)
kivantsi49 Creative Commons License 2017.07.24 0 0 12988

Az üdülési joggal még nagyon jól jártál! Ma már az Abbázia nem azt játsza, hogy nem fizetés esetén elveszíted az üdülési jogot, hanem azt, hogy behajtót küldenek rád az elmaradt fenntartási díjakért. A demat.részvények gondolom a Planinvestél vannak, akik 5-6 ezret kérnek évente (nyilván a késedelmi kamatokkal ment fel 150ezerre), más bankoknál ez is sokkal olcsóbb. Egy olyan részvény, ami soha semmilyen osztalékot nem fizet, önmagában nyilván eladhatatlan. Van egy olyan érzésem, hogy az elmaradt díj megfizetését megúszni nem lehet - miért vártál vele eddig? -, ha már nincs tartozás, akkor meg Kaja Ibrahim tud segíteni a részvényektől való megszabadulásban ;)

ásítósmacska Creative Commons License 2017.07.24 0 0 12987

https://www.ceginfo.hu/ceg-adatlap/spend-credit-korlatolt-felelossegu-tarsasag-0109178731.html

Elég "érdekes" tevékenységi körök vannak felsorolva - ahhoz képest, hogy TS jogokkal üzletelnek.....

Villamosenergia szállítás, -kereskedelem, -termelés.....

LOL

Előzmény: mérges vagyok (12984)
JGab Creative Commons License 2017.07.24 0 0 12986

Miért furcsállnád? Minden szerződésben benne van, hogy 2-3 év nem fizetés után elveszítheted a jogodat.

Előzmény: kekec54 (12981)
JGab Creative Commons License 2017.07.24 0 0 12985

A bankkal nem lesz könnyű egyezkedni. Van náluk egy értékpapír számlád, ők jogosan követelik a számlavezetési díjat, nem foglalkoznak vele, hogy mire használod, vagy mire nem.

Persze ettől még meg lehet próbálni valamilyen kedvezményt kérni.

Ami nehezebb, hogy el kéne onnan tüntetni azokat a részvényeket, hogy le lehessen zárni a számlát. Mivel a részvényekhez kapcsolódó jogot elvesztetted, praktikusan értéktelenek a részvények, nagy kérdés, hogy ki fogja így megvenni őket. Meg kéne próbálni ingyen felajánlani az Abbáziának, vagy bárhogy is hívják őket.

mérges vagyok Creative Commons License 2017.07.24 0 0 12984

Akit érdekel:

A SolarPolar születési nevű cég,újabban Spend Credit Kft,néven szerepel.

Kovács úr eredeti tulaj,márciusban eladta,majd 2017,07,12-től újra eladták!

De a Békéltető Testületnél hívatlanul megjelent.

Vajon miért?Megfejtéseket ide kérem.

"mérges vagyok"

Jagger001 Creative Commons License 2017.07.23 0 0 12983

Köszi az infót!

Előzmény: kekec54 (12981)
Jagger001 Creative Commons License 2017.07.23 0 0 12982

A kérdés:- mit lehet tenni?Bankkal egyezkedni?Valahogy le kellene zárnom...

kekec54 Creative Commons License 2017.07.23 0 0 12981

Azt azért nagyon furcsállom, hogy valaki a 1 millió vagy annál nagyobb összeg lefizetése után csak úgy elveszítse az üdülési jogát, a fenntartási költség nem fizetése miatt. Ez szerintem jogilag támadható, ráadásul ha úgy vettétek, hogy részvényt is venni kellett hozzá. Ajánlom keresd meg, akár itt a fórumon Dr. Kende Júlia ügyvédnőt, hátha tud számodra kedvező  információval szolgálni.

Illetve bárki aki hasonló helyzetben van, tud segíteni.

Jagger001 Creative Commons License 2017.07.23 0 0 12980

Üdv ClubTársak, biztos, hogy tettek fel már ilyen kérdést, de csak múlt őszig mentem vissza a fórumban-tehát inkább megkérdezem itt és most. Rövid sztori: 2004-ben üdülési jog vásárlás a Club Dobogómajorban (soha nem mentünk el), majd a válságnál az éves karbantartási díj nem fizetés is bejátszik....2011-ben jön egy levél, hogy a díj nem fizetés miatt elvesztettük a jogunkat....nem is érdekel, de ott van a banknál a 20 db részvény, aminek a számlavezetési díjhátraléka már 150e ft....nem érdekel semmi, csak ezt akarom kitisztázni ...felhívom, majd levél a keszthelyi címre, hogy mit csináljak a részvényekkel...válasz: ők nem veszik vissza, próbáljam a szabadpiacon (mellékeltek egy Adás.vételi formanyomtatványt is...:-)...)....bemegyek a bankba, mondják, hogy ez a fajta részvény nem volt hivatalos, csak üdülési joggal lehet eladni...(amim már ugye nincs).......22 csapdája....mit tudok tenni a bankkal?...nem tudom kifizetni a hátralékot, pláne a semmire..:-(

kivantsi49 Creative Commons License 2017.07.22 0 0 12979

Amikor valaki el akarja adni az (eladhatatlan) üdülési jogát, mindig neki kell fizetnie. Ami - fizetendő összegtől függően! - még nem lenne baj, ha tényleg meg is szabadulna tőle a fizetség ellenében. Sajnos a végén mindig az derül ki, hogy csak újabb pénzt húztak le az üdülési jog tulajdonosától.
Az "üzlet" azon alapul, hogy akit már korábban (egyszer v. többször) átvertek, azt jó eséllyel újra át lehet verni :(

Előzmény: ásítósmacska (12970)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!