Keresés

Részletes keresés

harcisün56 Creative Commons License 7 órája 0 0 11800

A cégkeresőben így szerepel: JorBel Travel Kft. 2014.05.27-én lett bejegyezve.

Jelenleg 2 db végrehajtás van ellene, a NAV és egy közjegyző indított eljárást. Szerintem nem lóg ki a sorból, mármint a szélhámosok hosszú sorából. Ebben a fórumban visszaolvasva is van róluk bőven vélemény. Írd be a keresőbe a cégnevet és hamar rájössz, hogy csak a pénzedtől szeretnének megszabadítani.

Előzmény: vill.mérn13 (11799)
vill.mérn13 Creative Commons License 12 órája 0 0 11799

Tisztelt Hozzászólók!

Érdeklődnék, hogy hallott-e valaki a "JorBel"  nevű nagykanizsai cégről, volt-e ügye  vele?  Ha volt valakinek tapasztalata ezzel a céggel, szeretném, ha megosztaná velem. Köszönettel,  vill.mérn13  

Butterfly60 Creative Commons License 5 napja 0 0 11798

Kik garázdálkodtak rövid ideig?? nem egyértelmű.

Előzmény: Jahno (11774)
teruskaaitei Creative Commons License 6 napja 0 0 11797

Kedves Kende Júlia!

Sajnos minket is érint ez a probléma,a megoldást szeretnénk  tudni.

Üdvözlöm

lusu Creative Commons License 6 napja 0 0 11796

Kedves Kende Júlia!

Akkor ez azt jelentené, hogy sem egy pert indítani, vagy a rendőrségi feljelentéshez csatlakozni nincs értelme, mert nem hoz kézzel fogható eredményt? Gondolok itt elsősorban arra, hogy a befizetett összeg visszatérüljön.

Köszönöm.

Előzmény: KendeJúlia (11795)
KendeJúlia Creative Commons License 2016.05.17 0 0 11795

Nagyon szépen köszönöm ásítómacska :)

Kedves DKNY girl! Sajnos a Timeshare Market INC Kft. cégkivonatában összesen 32 db végrehajtási jog van bejegyezve, de ennél sokkal többen nem kapták vissza a pénzüket (és érte nem is kaptak semmit) :( Mindez azt jelenti, hogy 32 végrehajtási eljárás van ellenük folyamatban, de ez a szám sajnos folyamatosan nő...

Üdvözlettel:

dr. Kende Júlia

ügyvéd

Előzmény: ásítósmacska (11794)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.05.17 0 0 11794

Itt is szokott írni a topikon....

Dr. Kende Júlia.

Előzmény: DKNY_girl (11793)
DKNY_girl Creative Commons License 2016.05.17 0 0 11793

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni Tőletek. Láttam hogy versenyhivatali eljárás indult a Timeshare market ellen is és az ügy lezárása részükről nyáron zárul le. A versenyhivatalnál dolgozó hölgy azt javasolta, hogy a lezárás után érdemes jogi útra terelni a folyamatot, hogy a befizetett összeget visszakövetelhessük, hiszen a szerződésben foglaltak nem teljesültek. Érdeklődnék, hogy tudtok-e olyan ügyvéded javasolni, aki kifejezetten timeshare-s ügyekkel foglalkozik?

Nagyon köszi!

ledekura Creative Commons License 2016.05.15 0 0 11792

Bocs, azért íram az emaile, hátha jelentkezik valaki.

Előzmény: Replay (11791)
Replay Creative Commons License 2016.05.15 0 0 11791

Nekem hiába írsz. Csak idemásoltam egy hozzászólást egy másik fórumból.

Előzmény: ledekura (11790)
ledekura Creative Commons License 2016.05.15 0 0 11790

Szia! Írtam a holidayclubhungary@freemail.hu email-ra majd nézd meg.

Előzmény: Replay (11691)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2016.05.15 0 0 11789

"A Gazdasági Versenyhivatal eljáró versenytanácsa a dr. B. G. egyéni ügyvéd által képviselt PROHOLIDAY Kft. (1075 Budapest, Károly krt. 11. 5. em. 5.)"

Milyen érdekes a HCH-t is dr. B. G. azaz dr. Balczó Gábor ügyvéd képviselte velünk szemben a perünkben. Különösen kedves volt tőle, amikor a tárgyaláson a "vállalkozás szabadságára" hivatkozott védence érdekében.-:)) 

Előzmény: bindkarosult (11772)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2016.05.15 0 0 11788

Ok. Majd igyekszem, de előbb a HCH nál kell kell befejeznünk végleg a pert, ami ha sikeres lesz + végrehajtásra is szükség lehet, mert nem jellemző rájuk, ill. a jogutódjukra, hogy önként dalolva fizetnének.

Az üdülőjog hírnevének romlását szerintem az hozta magával, hogy lényegesen megváltoztak a körülmények az üdülőjoggal kapcsolatban, amelyhez nagymértékben hozzájárult a hazai forgalmazási, és működtetési gyakorlat. 

Előzmény: mérges vagyok (11786)
mérges vagyok Creative Commons License 2016.05.15 0 0 11787

Kedves Ügyvédnő!

Csak a pontosság véget. Az Önt elmarasztaló levél írója:  mérgests-!  S nem én.

Tisztelettel:

"mérges vagyok"

Előzmény: KendeJúlia (11736)
mérges vagyok Creative Commons License 2016.05.15 0 0 11786

Nagyon kíváncsi vagyok,hogy mire jutsz velük?Kérlek tudasd velünk.

"mérges vagyok"

Előzmény: oregbeatsuhanc (11709)
bindkarosult Creative Commons License 2016.05.14 0 0 11785

Abbázia:"menj a Proholidayhez, mert becsületes!"

Versenyhivatal:" a Proholiday fizessen 10M-t, mert megtéveszt"

Következtetés: vagy a versenyhivatal téveszt meg vagy az Abbázia.

Mivel a Versenyhivatal a "törvény" igy az maradt hogy az

Abbázia téveszt meg!

Replay Creative Commons License 2016.05.14 0 0 11784

"Nem az üdülési jog a rossz, hanem a hirneve."

Jaj mergets, akkor miért is akarsz megszabadulni tőle?

"Nem az értékesítési módszerrel van baj (gondolok itt a bemutatora, vetitesre stb)."

Persze a most azonnal, csak neked módszerrel semmi baj nincs. Röhejes vagy.

Előzmény: bindkarosult (11783)
bindkarosult Creative Commons License 2016.05.14 0 0 11783

Szerintem még nem értitek.

Lehet h ez durva lesz de emésszétek.

Nem az üdülési jog a rossz, hanem a hirneve.

Nem az értékesítési módszerrel van baj (gondolok itt a bemutatora, vetitesre stb). Ezt teljesen mas tipusu cegek is alkalmazzák.

Tegyük fel én vok az Abbázia. 

1. Te el akarod adni a jogodat. Én nekem ez miért jó? Adsz nekem jutalékot? Nem! Tehát én mindent megtennék h ne tudd eladni. 

2. De te nem nyugszol. Ok nekem, Abbáziának viszont pénz kell ha te eladod. Én nem tudok eladni annyit amennyit ti el akartok adni. Viszont a lóvé meg kéne. Összemocskolni nem fogom magam. 

3. Király. Van néhány cég akit jól meghülyitek. Ti biztok bennem ezért én mint a nagy Abbázia leirom a kiválasztottak nevét h ők aztán tisztességesek, és menj oda vásárolni. Majd ők jol átk*rnak én zsebre teszem a lét. Te meg najd azt a céget feljelented. A jogot nem irom át mer minek, én nem igértem semmit neked.

Mindezt nem törvénykezéssel kell megoldani. Ha az Abbázia szó nélkül tudomásul venné h te eladtad a jogodat akkor vajon kitermelné magát ez a cég?

És akkor az Abbázia kapna ebből egy fillért is?

Nem az Abbázia az ski manipulálja az egészet?

Ő volt az aki folyamatosan leveleket küldött h kihez menj, aki aztán jól átvert?

Nem törvény kell. Egyszerűen annyi kell hogy állj ki az igazadért. Ha eladtál egy Abbáziás hetet ne engedd h ezt ő megakadályozza. És ne menj el hozzájuk soha. 

Nem könnyű de biztos van normális cég is. 

Minden esetre most a Proholidayről és közvetve az Abbáziárol papir van, hogy nem az.

Előzmény: harcisün56 (11782)
harcisün56 Creative Commons License 2016.05.13 0 0 11782

Nem értem, ezt miért nem meri meglépni a törvényhozás...

Erről egy könyv címe jut eszembe: Móricz Zsigmond   Rokonok

Előzmény: ásítósmacska (11780)
Replay Creative Commons License 2016.05.13 0 0 11781

Több ilyen cégnél a főtevékenység reklámügynöki tevékenység vagy hasonló volt. Azt meg nem lehet megtiltani.

Előzmény: ásítósmacska (11780)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.05.13 0 0 11780

ezeknek az alakoknak nem lenne szabad "új cég(ek)" alapítását engedélyezni. A végső megoldást az ilyen típusú vállalkozásforma betiltása jelentené.  

Nem értem, ezt miért nem meri meglépni a törvényhozás...

A hasonlóan brutális átverésekre szakosodott fogyasztói csoportokat már betiltották...

Ezt vajon miért nem?

Előzmény: oregbeatsuhanc (11776)
bindkarosult Creative Commons License 2016.05.13 0 0 11779

Na igen. Ebből is látszik hogy a legnagyobb gazember mindig az, aki mindenki másra kígyót békát mond. Az Abbázia ezzel a mocskolodással a saját mocsokságait leplezi. De szépen lassan kezd fény derülni az összes Abbáziás aljasságra.

Előzmény: oregbeatsuhanc (11778)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2016.05.13 0 0 11778

Ezzel nem tudok vitatkozni, mert 17 éve egy Pláinvest bróker nevű forgalmazó cégen keresztül vettük meg a nemesnépi üdülőjogot, az Abbáziától, és minden évben nekünk is küldi a csalókra figyelmeztető irományt. Tavaly egy 2 éjszakás "kedvezményes" díjú hétvégére csaltak el a Petneházi Clubba, ahol abbáziás dörzsölt ügynökök eljátszottak egy üdülőjog optimalizálást ígérő, de amúgy másodlagos cseréről szóló előadást, amire nem voltunk vevők. Nem is akartunk részt venni a gagyi reklámfilm vetítésen, de ránk förmedtek, hogy ezt vállaltuk a kedvezményes részvételi díj fejében. Szóval pofátlanul agresszívek, és szemetek volta, de miután látták, hogy nem mennek sokra, békén hagytak. Szóval vigyázat, mert a petneházi az Abbázia második főhadiszállása!

Előzmény: bindkarosult (11777)
bindkarosult Creative Commons License 2016.05.13 0 0 11777

Egy lényeges részt ne hagyjunk ki. Az eljárás nyilván tart már jó ideje. Illetve ahogy te is mondod a proholiday utódcég akinek volt mr ilyen ügye. Azt senki nem gondolja hogy az Abbázia erről nem tudott. És ennek tudatában kapok tőle 3 havonta levelet amelyben tájékoztatnak hogy az általuk ott megnevezetteken kivül kb mindenki csaló. Na most ezekben a levelekben az Abbázia konkrétan a Proholidayhez küld minket, konkrétan a sárkány barlangjába. Nem sajnálom a Proholidayt de sztem az Abbázia konkrétan a Proholidayjel és még néhany céggel  végezteti el a mocskos melót. Nekem innentől az Abbázia legalább olyan mint a Proholiday. Igazábol ő mozgatja a szálakat. Ne álljatok szóba vele sem! 

Előzmény: oregbeatsuhanc (11776)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2016.05.13 0 0 11776

"A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) úgy döntött, a PROHOLIDAY Kft. megtévesztette az ügyfeleiket az üdülési jogok eladásával összefüggő ajánlataival,"

ahogy ugyanezért a tiltott tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatért már megbüntette korábbi - Markgold, HCH, cégnevű - jogelődjeit. Kb. két éve nálam is jelentkezett a Proholiday, és örömmel értesített újjászerveződéséről, remek ajánlatairól. Egy- két, számomra is ismert régi motorostól valóban megváltak a korábbi gusztustalan stábjukból pl. Szauter Szabinától, de maradt a régi technika, és stílus. Gyanítom a vezetés most is a régi, ezért ezeknek az alakoknak nem lenne szabad "új cég(ek)" alapítását engedélyezni. A végső megoldást az ilyen típusú vállalkozásforma betiltása jelentené.   

Előzmény: bindkarosult (11772)
harcisün56 Creative Commons License 2016.05.13 0 0 11775

Szerintem fel kell jelenteni a céget, talán ha több károsult jelentkezik kisebb az esély, hogy el lehet sikálni a dolgot. Így is hosszú idő fog  eltelni mire átkerül az ügyészségre vádemeléssel. (amennyiben átkerül)

Persze az is lehet, hogy kevesebb feljelentővel sikeresebb lesz a történet, nem ismerem a rendőrségi logika rejtelmeit. Egy ügyvéd talán segít eldönteni mi a jobb megoldás. A kártalanításra nem sok esélyt látok az munkám során előfordult nagyszámú felszámolás illetve végelszámolás tapasztalatai alapján.

Előzmény: lusu (11769)
Jahno Creative Commons License 2016.05.13 0 0 11774

Elég rövid ideig garázdálkodatk:

A végrehajtás adatai33/1.A végrehajtás elrendelésének időpontja: 2016. május 3.A végrehajtás ügyszáma: 1604274393A végrehajtást elrendelő megnevezése: NAV Kelet-budapesti Adó- és Vámigazgatósága Hátralékkezelési Osztály 1.Az értesítés (indítás) kiállításának időpontja: 2016. május 12.

Aztán meglátjuk, hogy egy ukránnal szemben mire mennek...

Előzmény: a.n.onym (11773)
a.n.onym Creative Commons License 2016.05.13 0 0 11773

Ezek voltak a cégek,

Négy Égtáj csereközpont

Online Resort International

Timesharemarket INC.  és már elkezdtek garázdálkodni  Club Travel Hungary Kft. néven.

Előzmény: Jahno (11757)
bindkarosult Creative Commons License 2016.05.13 0 0 11772

A mélyen tisztelt Abbázia a leveleiben nem győzi hangsúlyozni, hogy csak az ő partner cégeivel állhat szóba mindenki, mert csak azok a tisztességesek. Mindenki más csaló, szélhálmos, stb.

Ilyen partner cég a Proholiday Kft is.

Ugye milyen tisztességes mindenki?!

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) úgy döntött, a PROHOLIDAY Kft. megtévesztette az ügyfeleiket az üdülési jogok eladásával összefüggő ajánlataival, emiatt kicsivel több mint tízmillió forintos bírságot szabott ki rá. A hivatal egyúttal elfogadta a Cofidis vállalásait a cég által értékesített üdülési jogok finanszírozásának módosításával, illetve a vásárlások finanszírozásának jövőbeni megszüntetésével kapcsolatban – így vele szemben a GVH jogsértést nem állapított meg és bírságot sem szabott ki.

Jahno Creative Commons License 2016.05.13 0 0 11771

"A csalás további sértettjeit keresi a rendőrség. A Budapesti Rendőr-főkapitányság V. kerületi Rendőrkapitánysága kéri, hogy akinek sérelmére V. Gábor és társai hasonló módszerrel bűncselekményt követtek el, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon (1051 Budapest, Szalay utca 11-13.), hívja a 06 (1) 373-1040 telefonszámot, vagy névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöldszámon vagy a 107-es vagy a 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén."

Nem, ne fordulj a rendőrséghez váletlenül se,  legyen kevesebb a sértett, az a jó.

Előzmény: teruskaaitei (11770)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!