Keresés

Részletes keresés

mendanos Creative Commons License 6 órája 0 0 11508

Nálami is jelentkeztek, hogy vevő van az üdülési jogra, menjek szerződést kötni. A gyanús az, hogy nem ügyvédhez hívtak, hanem a vevő céghez. Mondtam a szerda nem jó, szombat. Erre Ő visszahívjuk...

ertzrtz Creative Commons License 6 órája 0 0 11507

ezekről nincs, de egy hasonló esetben megesett az a sztory hogy felhívott hogy mostazonnal van kp-s vevő, jöjjek be. mondom jó, oké, bemegyek. a következő kérdése az volt hogy akkor hova is szól a jog és mikorra? (és ezt vesd össze az azonnali vevővel). kamuzik a résztvevők 99,999 százaléka. 

Előzmény: timeinda (11505)

Jahno Creative Commons License 7 órája 0 0 11506

Akkor azonnal add el! Ezek honnan jönnek, árulod valamerre?

Előzmény: timeinda (11505)
timeinda Creative Commons License 7 órája 0 0 11505

üdv! újabb szereplő hívott: bcsh kft. azonnali vevőjük van az üdülési jogomra. valakinek tapasztalat róluk?

Cenerentola Creative Commons License 3 napja 0 0 11504

Olyan országban élünk, ahol a bűnösöket nem illik, pontosabban – valamely sunyi háttérerők parancsára – nem lehet nevükön nevezni. Lásd a legutóbbi, vérlázító, vörös iszapos ítéleteket.

Előzmény: emil777 (11498)
fittt Creative Commons License 4 napja 0 0 11503

jó ötlet

pont az olyan konkrét információval rendelkező - melyik cég, miként csal - hozzászólásokat törlik

jóhírnév??? - ebben a szegmensben működő cégeknek ilyen nincs

Előzmény: emil777 (11498)
Jahno Creative Commons License 5 napja 0 0 11502

Vidd végig és írd meg a tapasztalatokat. Mind sablonosan kezdi, tök mindegy mi a cég neve. Küldjön szerződést és katalógust...

Előzmény: Chyba (11501)
Chyba Creative Commons License 5 napja 0 0 11501

Helló mindenkinek!

Hu-Point Kft.-ről hallott már valaki?

Úgy kezdik a kapcsolatfelvételt, hogy "Tudjuk, hogy szinte lehetetlen megszabadulni a meglévő üdülési joguktól". El is mondják, hogy KP-t ők sem tudnak adni, ellenben van egy kerti- és háztartási gép katalógusuk, amiből le lehet vásárolni a jog megállapított értékét.

Nekem ez sem hangzik kevésbé gyanúsnak mint a korábbiak voltak...bár lehet, hogy a sok szélhámos után már automatikusan működik a paranoia?!

Előre is köszi, ha valaki elmondja a véleményét.

Jahno Creative Commons License 5 napja 0 0 11500

Nekem ott meg kellett volna hallgatni valami előadást és akkor átvehetem a nyereményem, csak este 11 után már nem nagyon tudtak időpontot adni, így annyiban hagytuk a történést. Szegény telefonos csajt kicsit fárasztottam, mikor felhívott, pedig nem tehet róla...

Előzmény: bella66 (11499)
bella66 Creative Commons License 5 napja 0 0 11499

Kedves Fórumozók !

Tud-e valaki valamit a T.G.Z. Utazásszervező Kft-ről.

Székhelyük a Liszt Ferenc téren van, azonban a Móricz Zsigmond körtérre invitáltak a szokásos szöveggel.

Tapasztalatokat kérnék szépen !

Köszönettel

emil777 Creative Commons License 6 napja 0 0 11498

Hello,

Javaslom, ha kérdezel valamit, utána sűrűn nézz rá a fórumra a válaszokért, mert a "moderátoroknak" fürgén jár a kezük :)

Itt (szerintük) egy csaló, szélhámos cégről nem lehet azt mondani, hogy csaló, szélhámos :(

Emil

p.s. gondolkozom rajta, hogy ezt a topicot át kellene rakni egy másik (nem Indexes) fórumra...

Előzmény: ertzrtz (11497)
ertzrtz Creative Commons License 6 napja 0 0 11497

írnál erről valamit?:) merthogy szeretném tudni hogy valami normális dolog-e ez (a sok becsapós dolog miatt kicsit félve közelítek minden kezdeményezéshez, és ha előtte valamit már hallok a dologról, akkor át tudom jobban gondolni hogy érdemes-e?)

köszi!

Előzmény: zerge48 (11496)
zerge48 Creative Commons License 6 napja 0 0 11496

Igen én tudok erről.

Előzmény: ertzrtz (11494)
madárpali Creative Commons License 2016.01.31 0 0 11495

A Holiday topiban írtam a hozzászólásodhoz.

Előzmény: bimbi001 (11488)
ertzrtz Creative Commons License 2016.01.30 0 0 11494

hallottatok olyanról hogy az eredetileg 99 éves üdülőjogot rövidebbre alakítják át? (és így hamarabb szabadulsz?)

teszi ezt a dobogómajor tulajdonosa (és megbízottjai, 3 általuk megnevezett cég). azaz ez oylan értelemben nem kamu, hogy nem önjelölt megváltók érkeznek, hanem a jogot kiadó cég próbál valamit tenni.

madárpali Creative Commons License 2016.01.28 0 0 11493

Tiszteletem Sorstársak! Valaki tudja,hogy mi lehet az oka a Helikoninvestn cégbejegyzési változásnak? Netán volt már valakinek peres ügye ezzel a céggel?

Valójában mi van az Abbázia alapítvány körül ,és hogy működik?

Cenerentola Creative Commons License 2016.01.27 0 0 11492

„Ne higgy nekik, ne adj nekik, ne kérj tőlük!” – ezt Szolzsenyicin írta a kommunistákról, de az üdülési jog kufáraira is ugyanúgy érvényes. Vigyázz velük, mert az azonnali fizetés mézesmadzagjával becsalnak az oroszlánbarlangjikba, ahol keserű csalódás vár rád, és újabb átverés! A telefonos nőknek egyetlen szavuk sem igaz!

Előzmény: timeinda (11491)
timeinda Creative Commons License 2016.01.27 0 0 11491

én is azt szoktam mondani, hogy utólag vonják le a jutalékot a kifizetendő összegből. itt szokott véget érni a kecsegtető ajánlat :D a fordítós lehúzáson már túl vagyok egy másik cégnél, úgyhogy az nem jön be többször. de itt megkérdeztem, hogy jutalékos rendszer vagy valami utólag eladás-e és azt mondta telefonban, hogy dehogyis, ott megállapodunk helyszínen és intézik is a kifizetést. na ez lepett meg. de legyen igaz, én semmi jónak nem vagyok az elrontója!

Előzmény: ásítósmacska (11490)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.01.27 0 0 11490

Csak akkor lehetsz biztos, ha már kezedben a pénz...

De addig még simán előjöhetnek olyan trükkös előrefizetési kérésekkel, hogy fordítás, meg jogi ügyintézés, stb. stb.

Egy fillért se fizess előre, mondd meg, hogy utólag hajlandóó vagy kifizetni a vételárból.

Előzmény: timeinda (11489)
timeinda Creative Commons License 2016.01.27 0 0 11489

sziasztok!

timeshare austria keresett meg, hogy fixen megvásárolják az üdülési jogomat. tehát nem hirdetik, nem jutalékért, hanem kp-ben rögtön. hol lehet a bibi? vagy korrektek és így igaz, ahogy mondták?

bimbi001 Creative Commons License 2016.01.24 0 0 11488

Ők nem mennek tönkre, ha nem fizetem be a fenntartási költséget nem veheted igénybe,  (ami jogtalan) , kiadják sőt még be is szeretnék hajtani, tehát duppla  haszonnal dolgoznak.

Előzmény: kekec54 (11486)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.01.18 0 0 11487

Itt kérdezzetek rá, topikban nem foglalkozunk modis témával!

Kérdés az SOS fórumcsoport moderátorához

(esetleg valami dehonesztáló IRL adat volt a hsz-okban???)

Előzmény: kekec54 (11486)
kekec54 Creative Commons License 2016.01.18 0 0 11486

Csak azt szeretném tudni, miért tartják fent ezt a fórumot, ha kitörlik az itt hozzászólók véleményét?

Mint tudjuk a törvény előtt vállalni kell azt ami itt leírunk, ott ők valószínű tudják, hogy ki, kicsoda!

Remélem eljön az az idő hamarosan, hogy akik minket csőbe húztak megfogják kapni a megfelelő büntetésüket, vagy ha nem, akkor velünk együtt tönkre mennek, mert nem tudunk nekik fizetni.

Előzmény: emil777 (11485)
emil777 Creative Commons License 2016.01.18 0 0 11485

No, úgy látom, kedvenc Moderátorunk magához tért a beiglikómából és rögtön eldurrant a keze :)

Bejegyzések "moderálva" (azaz törölve): 11477-11482. csak gratulálni tudok :(

Pedig a naplopó 2/3 még nem szavazta meg a szükségállapot könnyítését :)

Emil

Replay Creative Commons License 2016.01.18 0 0 11484

Sok mindent olvastam már ebben a topicban, ezért ezt a hozzászólást elég fenntartásokkal kezelem, vagyis inkább nem hiszem el.

Előzmény: bindkarosult (11483)
bindkarosult Creative Commons License 2016.01.18 0 0 11483

egyelőre tartják az igéretüket. tudtam velük wellnesszezni már többször. rengeteg szálloda van a rendszerben, de azért meg kell nézni az ajánlatokat, nem mindig a legjobb. remélem így marad a jövőbenis. majd meglátjuk

Előzmény: Pete István László (11477)
Jahno Creative Commons License 2016.01.12 0 0 11476

Küdjön szerződést, bízd meg, adja el, vonja le a részét. De gondolom már az sem baj, ha nem kapsz belőle pénzt.

Előzmény: kekec54 (11475)
kekec54 Creative Commons License 2016.01.12 0 0 11475

Szeretném megtudni, hogy mond e valakinek ez az új,  magát  segítőkésznek beállító  Monde Partie Kft ? Elmondásuk szerint jogi segítséggel( azoknak, akik eddig fizettek valakiknek hiszékenységből az eladásért)  és persze emellett sz üdülőjogok értékesítésével foglalkoznak, részesedés fejében.

Új év, új cég, új lehúzás a láthatáron?

dddaaas Creative Commons License 2016.01.10 0 0 11474

A szóban forgó alapítvány nem is alapítvány, Alapítványként a Civil szervezetek névjegyzékében nem szerepel!!!! A cégjegyzékben viszont hasonló néven csak nem Alapítványként hanem Kft-ként azonban szerepel. A szerződéseket alapítványi bélyegzővel látják el és a szerződés elején is alapítványként tüntetik fel, tehát a szerződések már itt támadhatók szerintünk. A megbeszélésen egyfolytában azt hangoztatják, hogy egy ügyvédi letéti számlára kell befizetni a jutalékot, azonban ez a bankszámlaszám  a Kft törzsadataiban szereplő üzleti bankszámlaszám!!!!! A hangoztatott Dr. Késmárki Fanni nevezetű ügyvédnő, aki az "alapítvány" jogi képviselője 1,5 éve szünetelteti az ügyvédi kamaránál a tevékenységét! Újabb trükk, mert hangoztatják, hogy ügyvédi letétként kezelik a pénzt, de ez nem igaz!!!

Előzmény: Jahno (11390)
Jahno Creative Commons License 2015.12.22 0 0 11473

Azt ne értem meg, hogy sejtelmesen vered a nyálad valamire, mert két alkalommal módosíttattad a szerződést, akkor az ellenfél már úgyis tud róla, így nem mindegy? De tényleg, tökre óvodás, vagy KGST-s módszer, lehet kamu az egész sztori vagy csak senkinek nem akarsz vele segíteni itt a csoportan?

Onnantól kezdve, hogy kicsit már legyőzted az ellent, nem mindegy, hogy itt vagy máshol mit kukkolnak?

Előzmény: Törölt nick (11472)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!