Keresés

Részletes keresés

kekec54 Creative Commons License 2 napja 0 0 12904

Köszönöm a részletes felvilágosítást! :) Meglepő lajtstrom és még szabadlábon vannak.

Előzmény: ásítósmacska (12903)
ásítósmacska Creative Commons License 3 napja 0 0 12903

asztaqrva! :s :s

http://www.uzletiszaknevsor.hu/crmadmin/kulso2/cegadat-9276.html

Napjainkban, hazánkban kb. 250.000 új potenciális ügyfelünk várja a megkeresésünket és a személyre szóló ajánlatainkat.

El tudom képzelni.... Kb. úgy várhatják őket, mint a Family Guy-ban a halált... :-D

ásítósmacska Creative Commons License 3 napja 0 0 12902

Stiebel Attila korábban még mindenféle "csodaszerekkel" kereskedett, amiért jól fültövön b.cta a GVH...

http://gvh.hu/data/cms1023450/print_Vj034-2006_m.pdf

A Versenytanács az I-II. rendű eljárás alá vont vállalkozással szemben 14.000.000.-(Tizennégymillió) Ft bírságot szab ki,

..

A termékekkel érintett piacokon észlelhető éles verseny az elmúlt években versenyjogilag tiltott, a fogyasztók megtévesztésére alkalmas piaci magatartások megjelenésével járt. Közös vonásuk, hogy egyes vállalkozások nemcsak a saját termékpiacuk korlátai között végzik marketing tevékenységüket, hanem más piacra átnyúlva, a gyógyszer élelmiszer, illetve az élelmiszer gyógyszer, gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású anyag hamis látszatát kelti, holott mindegyik termékcsoport az egészséggel kapcsolatos hatását a rendeltetéséhez képest tudja kifejteni

...

Az I. rendű eljárás alá vont vállalkozás (a továbbiakban: Kft.)A 2001. óta működő Kft. a többi eljárás alá vonttal együttműködve, egészséggel kapcsolatos termékek forgalmazását végzi.2001. december 9-én alakult, jelenleg három tagja (Stiebel Attila, Iminvest 2000 Kft., Hadnagy József) van. A társaság fő tevékenysége az 5138 ’03 TEAOR számú egyéb élelmiszer nagykereskedelem, ténylegesen kizárólag a HRI termékek kis- és nagykereskedelmével foglalkozik.

Előzmény: ásítósmacska (12901)
ásítósmacska Creative Commons License 3 napja 0 0 12901

Pár éve az ügyvezető még hazudozott összevissza a NOL-on...

http://nol.hu/utazas/20111020-penzze_tett_pihenes-1245681

A magyarok között alapból kisebb a külföldre utazási hajlandóság az unió más nemzetiségű állampolgáraihoz vagy akár az USA lakosaihoz képest – tudtuk meg Stiebel Attilától, az Club Hotels International Kft. ügyvezető igazgatójától. Ez a nyelvtudás hiányának, illetve a rendszerváltást megelőző évtizedek szűkös utazási lehetőségekből kialakult nyaralási szokásainak a következménye is, az anyagi korlátokon túl. A nyugat-európai háztartásokban ugyanolyan természetes a timeshare, mint az, hogy autója van a családnak. Vannak, akiknek több is van belőle.

Replay Creative Commons License 3 napja 0 0 12900

A cégvezető nevét beírva a gugliba, ezek a cégnevek jönnek ki: Exch-Immo kft, Club Hotels International kft.

Előzmény: kekec54 (12897)
ásítósmacska Creative Commons License 3 napja 0 0 12899

plusz: Csodálom, hogy nem törölték a FB-oldalukról...

https://www.facebook.com/CHEurope/

Soós Ferenc · 2017. február 10.Fordítva ülnek a lovon. Erőszakos marketinggel akarnak üzletet úgy, hogy egyoldalúan kívánják meghatározni a tárgyalási feltételeket. Igazgatói beszélgetésre invitál, meghatározott témában, aztán az utolsó pillanatban közli, hogy ez most egy 2 órás előadás lesz! amikor ezt közöljük, udvariatlan, bunkó stílusban akar kioktatni. Aztán telefonon fenyegetőzik.

ásítósmacska Creative Commons License 3 napja 0 0 12898

Az alábbiak szerint Club Hotels International néven futottak régebben... (Nagymező u. is stimmel..)

http://www.pertarskereso.hu/panaszok/5-db-udulesi-jog/

012.12.05 |

2006-ban áprilisában kötöttem szerződést a Club Hotels International, Ingatlanhasznositó Kft.-vel /1065. Bp. Nagymező utca 3./

1. V É | 2016. április 25. hétfő - 13:56

Mi is hasonlókat tapasztaltunk a Club Hotels International Kft-vel kapcsolatban. Nem akartuk elfogadni a cég meghívását, mert már a könyökünkön jön ki az egész átverés, mégis csőbe tudott húzni bennünket a telefonos kollégájuk. Szavát adta, hogy nem kell végignéznünk az ominózus filmet, nem akarnak ránksózni üdülési jogot, sem pedig üdülési kártyát több százezer forintért, pusztán egy VIP beszélgetés lesz (ilyen egy évben csak két alkalommal szokott lenni – mondta), ahol optimalizálják a mi üdülési jogunkat, ismertetik milyen lehetőségeink vannak az eladásra, esetleg bérbeadásra, ha mégis szándékunkban állna ilyesmi. Ők egy korrekt cég, ők nem kérnek előre pénzt, mint sokan, csak majd a végén, ha eladták, akkor számítanak jutalékot. Gondoltuk megnézzük, habár tájékozódtam és olvastam a cégről az itt megjelent kommenteket, de hát ne ítéljünk előre!
    Nagy kár volt! Ugyanaz az átverés, becsapás, mint már olyan sokszor! Film, újabb üdülési jog megvásárlása, mert a miénket csak ilyen feltételekkel tudják értékesíteni….stb Persze így marad az emberen akár kettő, három hét is. Amikor pedig a hozzánk kirendelt marketingesnek tudomására hoztuk, hogy nem akarunk másikat venni, hanem az érdekelne, hogy mi lenne a miénk ára, szemrebbenés nélkül közölte, hogy az értéktelen. Na ez volt az a pont, amikor közöltük, hogy minket nem erre invitáltak és fölösleges minden további győzködés. Erre az addig sem szimpatikus emberünk kezdett kissé idegessé válni, és hibáztatta a saját call-centeres kollégáját, és mosta kezeit, hogy a telefonos így palizott be bennünket. Száz szónak is egy a vége, huszonöt perc után feálltunk és eljöttünk. Újból szembesültünk azzal, hogy a Club Hotels is egy gerinctelen, inkorrekt cég. Csak elhúzzák az ember előtt a mézesmadzagot, majd ahol csak tudják becsapják, átverik. Majd pont azt az üdülési jogot fogják ők értékesíteni – ha már megvettem az övéket -, amire azt mondták, hogy értéktelen és nem lehet eladni! Tiszta hülyének nézik az embert! A történet érdekessége az, hogy ezt követően felhívtuk a telefonos kollégát, aki sajnálta, hogy így jártunk, de hozzátette, hogy higgyük el, ő csak azt mondta, amit neki kellett, se többet, se kevesebbet. Akkor ki is most a hunyó?
    Hát így jártunk! Pár évig biztos, hogy végig se hallgatjuk az ilyen telefonos invitálásokat, hiszen soha sem az igazat mondják. Mindezt azért vetettem papírra, hogy másokat megkíméljek az ilyen átverésektől.

kekec54 Creative Commons License 3 napja 0 0 12897

Melyik lehúzós cég utódja lehet a Club Hotels Europe Kft?

Adataik hasonlóak a többihez, nevetséges a jegyzett tőkéjük és a szövegük, hogy 15 éve a piacon vannak, de az alapítási dátumuk sem erre utal ( persze más néven lehettek).  Nagyon segítőkészek lennének a szerződésem átnézése után egy sokkal jobb és kedvezőbb kötésben segítenének.Hiába mondtam a hölgynek, hogy nem velük szerződtem annak idején és nekik abba semmi beleszólásuk nem lehet, szó szerint semmi közük ahhoz. Jövő héten újra hív, a Nagymező u.3 a székhelyük. Szerintem az újbóli megkopasztásunkra hajaznak, úgy mint ahogy eddig a többi próbálta!

Figyeljetek oda.

a.n.onym Creative Commons License 6 napja 0 0 12896

Ők voltak a Club Travel Hungary is !

Kereste őket a rendőrség, ezért átalakultak Üdültet Club Kft-vé ! 

Az V. kerület és a XXII. kerület is keresi őket

Előzmény: M.Ferenc (12895)
M.Ferenc Creative Commons License 6 napja 0 0 12895

Az Üdültet kft.-nél ugyanazok vannak mint a volt Timeshare Market-nél. Szerintem vigyázzon mindenki.  

bella66 Creative Commons License 2017.03.31 0 0 12894

Köszönöm !

Előzmény: ásítósmacska (12890)
ax15 Creative Commons License 2017.03.28 0 0 12893

Nem fog többet hívni

:))

Előzmény: kekec54 (12892)
kekec54 Creative Commons License 2017.03.28 0 0 12892

Teletrade Hungarí Kft. keresett ma tuti ajánlattal.Mikor kérdeztem, hogy küldenének e egy szerződéstervezetet amit át lehetne nézni(ügyvéddel is),ekkor  hamar elköszönt a hölgy, hogy ezt meg kell beszélni valakivel.

Véleményetek?

tkisgyongyi Creative Commons License 2017.03.27 0 0 12891

32. heti 2 fős Brac-i üdülési jogom kiadó vagy elcserélném 29-32. hétre!(tkisgyongyi@gmail.com)

ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.13 0 1 12890

Nyomj lécci néhány pgdwn-t! Itt van ezen az oldalon, 852-es hsz.

Előzmény: bella66 (12889)
bella66 Creative Commons License 2017.03.13 0 0 12889

Üdvözlök mindenkit !

Szeretném megkérdezni, volt-e már valaki az Üdültet Klub KFT előadásán ? A cég 2017-ben alakult.

Előre is köszönöm az infót.

Üdv Bella

ax15 Creative Commons License 2017.03.11 0 0 12888

Felkészülésnek is jó lenne,

mire számíthatunk

Előzmény: JGab (12887)
JGab Creative Commons License 2017.03.10 0 0 12887

Takarj ki minden azonosításra alklamas részt (eladó, vevő, szerződésszám, stb), fotózd le és tedd be ide. Megköpködjük aztán törölteted.

Előzmény: pszaby90 (12882)
JGab Creative Commons License 2017.03.10 0 0 12886

Elállási idő lejárta előtt mutassátok meg egy jogásznak!

vagy a fontosabb részeket másold be ide.

Jahno Creative Commons License 2017.03.10 0 0 12885

Engem már érdekelne egy ilyen rendesen, de még senki nem idézte be egyben.

Előzmény: JGab (12880)
Jahno Creative Commons License 2017.03.10 0 0 12884

"HETŐ" és közös megegyezés? Ahhoz két fél kell. Szóval nem megszűnik. És mi van akkor ha nem szűnik meg? Lesz valami adminisztrációs díj?

TZiky Creative Commons License 2017.03.10 0 0 12883

Vagy kötöttél egy olyan szerződést, amit csak közös megegyezéssel lehet felmondani.

És lehet, hogy ők soha nem fognak belemenni a közös megegyezésbe. Ekkor ha valaha lesz is a kezedben egy adásvételi szerződés az üdülési jogod eladásáról, akkor lehet, hogy tartani fogják a markukat. Teljesen függetlenül attól, hogy ki hozta össze azt az adásvételi szerződést.

Üdv:
TZiky:-))

pszaby90 Creative Commons License 2017.03.10 0 0 12882

Az van benn hogy 5 hónap múlva közös megyezéssel megszűntethető. Tehát elvileg addig van idejük valamit felmutatni. 

Előzmény: ax15 (12881)
ax15 Creative Commons License 2017.03.09 0 0 12881

Mi a sorsa a szerződésnek, a nincs vevő a részükről?

Előzmény: pszaby90 (12879)
JGab Creative Commons License 2017.03.09 0 1 12880

Egyre izgalmasabb. Valamit nagyon kitaláltak. De csak megfejtjük előbb-utóbb.

Sok mindent láttunk már itt az elmúlt 5-10 évben, de igazat mondó TS ügynököt még nem.

Előzmény: pszaby90 (12879)
pszaby90 Creative Commons License 2017.03.09 0 0 12879

Bocs, ez is van leírva, hogy a vételár kiegyenlítésekor/kézhezvételekor kerül levonásra. 

Előzmény: ax15 (12878)
ax15 Creative Commons License 2017.03.09 0 0 12878

A 600EUR azt mondta, hogy a vételár kifizetésekor kerül majd levonásra.

És mi van leírva?

Előzmény: pszaby90 (12877)
pszaby90 Creative Commons License 2017.03.09 0 0 12877

Igen igazatok van lehet, hogy még így is kamu, mert én sem tudom megérteni kinek kellhet, de az ember próbálkozik eladni, mert nem használjuk ki és nem kell már....

Viszont most még semmit nem kötöttünk csak egy megbízási szerződést, hogy eladják, akkor fognak keresni minket ha már kész adásvételi szerződés van, amit előre el is fognak küldeni átnézésre. A 600EUR azt mondta, hogy a vételár kifizetésekor kerül majd levonásra. Kíváncsi leszek, mert nekem is gyanús volt, de legalább megpróbáltuk, ez után kell majd óvatosnak lenni ha lesz is belőle valami. 

JGab Creative Commons License 2017.03.09 0 2 12876

Szöveges feladat (5p)

1 operátor 10 hívást bonyolít le egy órában. Az egy nap 80, egy héten 400 hívás. 5%-os sikerességgel számolva hetente 20 ügyfél, aki elmegy a találkozóra. Egy hónap alatt 80. Munkatársakat kerestek, tehát legalább ketten vannak.

Hány emberrel kötnek szerződést az állítólagos 15 jogot vásárló megbízóra hivatkozva?

Előzmény: ásítósmacska (12874)
JGab Creative Commons License 2017.03.09 0 1 12875

Ennyi.

A megértéshez szerintem azt kell elfogadni, hogy nincs másodlagos piaca ennek a terméknek, legalábbis nem a remélt és igért milliós árakon. Ezt mutatja a gyakorlat is, meg ha belegondol az ember, a logika is. Lehet, hogy van egy-egy kivétel, de, hogy közvetítő céget erre alapítani nem érdemes, az tuti. Nem véletlenül van egyre több GVH-s határozatban leírva, hogy igazából nem is foglalkoztak az értékesítéssel a cégek, csak a különböző díjak beszedésével.

Innentől viszont biztos, hogy az összes ilyen ajánlat csapda, csak meg kell találni, hogy miért.

Két lehetőséget látok:

- Arra kell a 2-3 hónap, hogy kifussanak az elállási időből, a szerződés pedig úgy van megírva, hogy ne csak sikeres eladás (kifizetett és valóban átírt jog) után járjon.

- Kis idő múlva kiderül, hogy sajnos pont a svájciaknak nem kellett, de a BFCS megvenné semmit sem érő kreditpontokért.

Előzmény: ax15 (12873)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!