Keresés

Részletes keresés

Hiszékenyek Creative Commons License 5 perce 0 0 12577

Nem írtam alá. Finoman elküldtem Őket.

Valami ismeretlen biztosítótársaság, Járay Zsigmond érdekeltsége. Ide lehet lekötni a pénzt minimum 3-maximum 10 évre.

Előzmény: kekec54 (12576)
kekec54 Creative Commons License 6 órája 0 0 12576

"Megveszik a jogot, de pénzt nem látsz belőle, mert egy bizonyos bankszámlán letétbe helyezik és levásárolhatod az Ő Web áruházukban. Vagy befektetheted nyugdíjszámlán 3-10 éves futamidőre. A futamidő lejárta után meg kapod a pénzed kamatostul."

Levásárlod? Mire, ezeknek még szatócsboltjuk is van?

Mi erre a bizonyíték?

"Vagy befektetheted nyugdíjszámlán 3-10 éves futamidőre. A futamidő lejárta után meg kapod a pénzed kamatostul."

Kinek a számlájára, ha az övékére, szerintem ütheted a nem látott pénzed nyomát.

Ez számomra elég hihetetlen.

Aláírtál egyből, vagy látta egy ügyvég a szerződést amit felkínáltak?

Véleményem szerint új irányt vett a lehúzás, ez újabb csapda!

Előzmény: Hiszékenyek (12575)

Hiszékenyek Creative Commons License 17 órája 0 0 12575

NA.Túl vagyunk egy újabb beszélgetésen. Royal Marketing Hungary kft. Felhívtak, hogy eladták a jogunkat. Menjünk el Pestre és írhatjuk is alá a szerződést és ott a pénz is.

Nem hittük el, de elmentünk. Már kíváncsiságból is, mert írtátok, hogy valami új trükkel dolgoznak. Így van. Megveszik a jogot, de pénzt nem látsz belőle, mert egy bizonyos bankszámlán letétbe helyezik és levásárolhatod az Ő Web áruházukban. Vagy befektetheted nyugdíjszámlán 3-10 éves futamidőre. A futamidő lejárta után meg kapod a pénzed kamatostul.

Marcsi48 Creative Commons License 4 napja 0 0 12574

Kedves Mindenki!

Köszönöm a sok jó tanácsot,ötletet.Egyszer már én is Megjártam mert reklám díj címén kiénekeltek a zsebemből 30000 Ft-ot.Ez többet biztos nem fordul elő semmiféle címen és ürüggyel.

Azt hallottam,ha az ember nem fizeti be a "közös költséget" akkor beperelik vagy végrehajthatják?Mi ebből az igazság?

Hogy a fenébe lehet ebből kiszállni,ha már értékesíteni nem lehet?!

Üdv mindenkinek Marcsi.

ax15 Creative Commons License 5 napja 0 0 12573

Ha találsz mást is, akkor összejön az 50 000.

És biztosan nem voltál egyedül

Előzmény: csizmadiaj (12572)
csizmadiaj Creative Commons License 5 napja 0 0 12572

A Jorbel Travel engem is 25 ezer Ft-al átvert ,az üdülésért előre beszedte,de nem teljesítette,viszont vissza sem akarja fizetni !

50 ezerig sajnos nem foglalkoznak vele ....

Előzmény: csik26 (12459)
bindkarosult Creative Commons License 6 napja 0 0 12571
Hiszékenyek Creative Commons License 2016.12.02 0 0 12570

Szia! Megnéztem.  Tavaly egy fillér bevételük sem volt. Most 4 fővel dolgoznak. De nem fizetőképesek.

Nehogy bedőlj nekik, mert mind azt mondja, hogy nem kell fizetni előre. De valamilyen címszóval úgyis kérnek pénz, vagy többet vagy még többet. Általában jutaléknak nevezik, vagy ügyvédi költségre kérik, illetve ahhoz kell nekik, hogy a megfelelő papírokat beszerezzék.

Előzmény: Marcsi48 (12562)
JGab Creative Commons License 2016.12.02 0 1 12569

Nem vagyok jogi végzettségű, de láttam már elég sok szerződést, meg szerződéskötést.

Szerintem itt nincs olyan explicit rendelkezés, ami kötelezné őket, hogy átadják a szerződést előzetes átnézésre (pl. bankhiteleknél van ilyen előírás). De nem is tiltja ezt semmi.

Tehát ez az ő döntésük, ami alapvetően megkérdőjelezi, hogy etikusan járnak-e el. Ha nem lenne takargatnivalójuk, akkor átadnák. Azért nem adják, mert egyrészt hamar kiderülne, hogy nem is az van benne, amit szóban ígérnek, meg elvesztenék a csak most, csak itt pillanatot az aláírásra.

Ha nem teszik lehetővé, hogy átnézd, átnézesd, átgondold az ajánlatukat, akkor nem korrektek, nem szabad velük üzletet kötni.

Amúgy csodálom a kitartásotokat, évek óta jönnek-mennek itt a mindenfélét igérgető cégek, még egyikről sem derült ki, hogy tartaná a szavát. Teljesen felesleges újabb és újabb megbeszélésekre elmenni, nem is értem, hogy miért teszitek. Nem létezik TS másodlagos piac. Nemrég másoltam be egy GVH határozatot, ami fehéren-feketén kimondta, hogy a cég nem is foglalkozott azzal, hogy megpróbálja eladni a jogot. Csak azzal foglalkozott, hogy lehúzza az emberekről az előleget. Mindegyik ilyen.

Előzmény: emil777 (12567)
ax15 Creative Commons License 2016.12.02 0 0 12568

Ez a zsarolás része.

Normál helyen a szerződést megnézed a cég honlapján,

vagy elküldik (általuk már aláírva) aláírásra - amit vagy visszaküldesz aláírva, vagy megteszed a kifogásaid.

Előzmény: emil777 (12567)
emil777 Creative Commons License 2016.12.02 0 0 12567

Hello

Szerződést elkérni, hogy a saját ügyvédeddel megnézetnéd.

Én ezt már többször megpróbáltam. Minden alkalommal azzal pattintottak le, hogy ez egy olyan szerződés, amit csak helyben nézhet meg egy ügyvéd (vigyem oda magammal)!!! :)

Kérdezem a fórumon jelen lévő jogi végzettségű embereket: Ilyen tényleg van?!?!?

Nincs olyan jogszabály, ami tisztán kimondja, hogy egy általuk még nem aláírt szerződést én elvihetek magammal (egy ügyvédhez)?

Emil

Előzmény: pirinyócsipa (12565)
JGab Creative Commons License 2016.12.02 0 1 12566

Ezek nagyon hasznos tanácsok, egyet tennék még hozzá:

Nem kell elmenni, úgysem adják el a jogot.

Előzmény: pirinyócsipa (12565)
pirinyócsipa Creative Commons License 2016.12.02 0 1 12565

- SEMMIT előre nem fizetni!

- lesznek dumák, hogy most az egyszer, meg kihagyhatatlan és MOST AZONNAL, meg maga nem akarja eladni???!!!.... Ez a beetető, csaló, pénzlenyúlás miatt megy.   Ilyen nincs. Több százezer, millió forintoknál nincs rohanás és kapkodás, ésszel, megfontoltan, nyugodtan.

- SEMMIT előre nem fizetni!

- Szerződést elkérni, hogy a saját ügyvédeddel megnézetnéd. Ott SEMMIT nem írsz alá, még egy használt papír-zsebkendőt sem!

-SEMMIT előre nem fizetni!

ax15 Creative Commons License 2016.12.01 0 0 12564

Felvetted az ígéretüket?

Ha nem, az is mindegy, de ha véletlen elmész másba ne menj bele.

Fizetni meg véletlenül se!

Írják le a vételárból - olyan céggel nem állsz szóba amelyik ennyit sem tud meghitelezni!!

ásítósmacska Creative Commons License 2016.12.01 0 0 12563

Itt a gyorskereső balra, bátran használd!

Segítek:

http://forum.index.hu/Search/showArticleResult?topic_id=9125916&aq_ext=1&aq_text=prinz*

Olvasd végig...

Egy másodpercig se szabad ezeknek hinni!

Marcsi48 Creative Commons License 2016.12.01 0 0 12562

Ki tud valamit a Prinz Invest Kft-ről,volt -e már került e már valaki kapcsolatba velük?

Engem ők kerestek meg azzal az ajánlattal,hogy megveszik az üdülési jogomat.Állítólag nem kell

semmit fizetnem,hanem ők kp-ben fizetik ki a vételárat.

Kért már valaki az Abbáziától elővásárlási jogról való lemondást?

Kérem válaszoljatok!!!Marcsi48

Hiszékenyek Creative Commons License 2016.11.30 0 0 12561

Békéscsaba. Réti Panzió- ban voltam.

ax15 Creative Commons License 2016.11.30 0 0 12560

Az eladásban annyira sikeresek biztosan lesznek mint a többi.

Aztán majd jönnek akiket átvágtak.

Hol volt az esemény?

Előzmény: Hiszékenyek (12558)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.30 0 0 12559

Kell ezután bármilyen vélemény...??? :-DDDDD

Előzmény: Hiszékenyek (12558)
Hiszékenyek Creative Commons License 2016.11.30 0 0 12558

Ma újabb próbálkozáson voltam. Magyar Kereső csoport Kft volt az új próbálkozó neve.

A szerződést átolvastam és szinte mindenben egyezett az eddig elolvasott 15-20 szerződés szövegével:

-Vállalják ,hogy 12 hónapon belül visszaadják a jogot a Tulajnak, aki a szállodát üzemelteti/???? nem értem, miért kell visszaadni?/

-Ha ez nem sikerül újabb 6 hónap alatt értékesítik. /Hoznak vevőt, de....Ha a szerződéskötés után a pénz nem érkezik meg a számlámra, akkor Ők arról nem tehetnek, viszont a szerződést teljesítettnek tekintik, tehát fizetnem kell a jutalékot./

-Amennyiben ezen "rövid idő alatt sem sikerül értékesíteni a jogot, akkor 60 napon belül Ők kifizetik az árát.

Utánanéztem a cégnek:

NAV végrehajtás van ellenük.

0 azaz nulla alkalmazott van.

Mi a véleményetek?

kekec54 Creative Commons License 2016.11.28 0 0 12557

:-))

Előzmény: Cenerentola (12555)
kekec54 Creative Commons License 2016.11.28 0 0 12556

Ma volt szerencsém hozzájuk, elég rámenősek.  Van jogsegély szolgálatuk állítólag.De kit képviselnének és ki ellen?  Mint  a többi, ez is el lett hajtva. :) 

Előzmény: oregbeatsuhanc (12342)
Cenerentola Creative Commons License 2016.11.27 0 0 12555

"Ne higgy nekik, ne adj nekik, ne kérj tőlük!" Ezt Szolzsenyicin a kommunistákról írta, de az üdülési joggal seftelő szélhámosokra is nagyon ráillik!

Különösen undorító bennük, hogy mindenféle angol neveket vesznek föl. Már ebből is látszik, hogy görbe utakon járnak és sanda, tisztességtelen a szándékuk.

Nyugodtan felírhatnák a cégtáblájukra: Cheating Is My Business, azaz átverésben utazom.

Előzmény: kekec54 (12551)
a.n.onym Creative Commons License 2016.11.27 0 0 12554

Nem kell ehhez ügyvéd ! 

Csak biztositást akarnak eladni.

Gondolom azt hazudják, hogy beszámítják az üdülési jogot! (vagy megveszik :-D) 

A minden biztosítás azt ígéri, hogy a kötvény lejáratánál magas hozamot fizet, így sok-minden belefér az üdülési jogos kufároknak a hazugságaikba.

A biztosítási szerződések idős embereknek amúgy is értelmezhetetlenek.

Azonnal jelezni kell a biztosító felé, hogy milyen módszerrel kötnek szerződést és azonnal kirúgják őket.

A biztosítóknál az értékesítőknek 3 évig van jutalék visszavonás ezért ígérnek min. 3 éves megtérülést !

A végén rajtuk kívül mindenki rosszul jár, mert az ügyfél a fenntartási díj érkezésekor rájön, hogy az üdülési joga megmaradt, nem fogja fizetni a biztosítást. A jutalékot a biztosító nem fogja tudni visszavonni, mert már akkor nem lesznek.

Ezert nem engedélyezett náluk az árukapcsolás ! 

A károsultak kérjenek a szállodától állásfoglalást, hogy mi a vélemény a Royal Marketing Kft.-ről és milyen kapcsolatban áll a szálloda a biztosítóval vagy a vevővel. Vettek-e tucatjával a szállodába üdülési jogokat!

Valamint le kell tölteni a GVH-s büntetést és be kell azonnal vinni a biztosítóba.

A biztosító megszünteti a szerződést! Mindkét irányba !

Ha gyorsan intézkedünk szerintem meg a pénz egy része is visszafizetésére kerül !

Bár az biztos, hogy nem a teljes befizetett összeget kapja a biztositó!

Előzmény: Zolica2015 (12545)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2016.11.27 0 0 12553

"A kötvények ellenértékéhez  3-5-10 év múlva lehet hozzájutni /választásunk szerint/  Az adásvételi szerződés szövegét"

Na erre szokás mondani: Majdra a zsidó sem ad. 

oregbeatsuhanc Creative Commons License 2016.11.27 0 0 12552

Ezeknek a szemeteknek lassan már több nevük lesz, mint Ságvárinak.

Jelenleg a kúriánál próbálkoznak ellenünk, mert van rá idejük, meg pénzük.

( A velük kapcsolatos 40 millás büntetéses határozat volt többek között az egyik bizonyítékunk, amikor bíróságon 2. fokon is pert nyertünk ellenük. )

Előzmény: kekec54 (12551)
kekec54 Creative Commons License 2016.11.26 0 0 12551
Prillex Creative Commons License 2016.11.26 0 0 12550

Üdv!

Egy alkuszcégnél dolgozom, mint pénzügyi tanácsadó, szóval, ha bármilyen info kell a biztosítási kötvényekről ,akkor szólj, segítek!

ax15 Creative Commons License 2016.11.25 0 0 12549

Gyanítom, hogy milliókban határozzák meg az értékét.

Ajánld fel 10 000 Ft-ért és figyeld hogy kapnak-e rajta.

Ha többet ér, akkor legyen a többi az övék és 1500-ért megszabadulsz tőle.

Nekem ez nem jött be.

JGab Creative Commons License 2016.11.25 0 0 12548

Biztos kamu.

Teljesen felesleges biztosítási kötvénnyel fizetniük. Azt csak azért kavarják bele a történetbe, mert az átlag nyugdíjasnak fogalma sincs róla, hogy egy biztosítási termék hogy működik, így jól össze lehet kavarni és mindenféle lehetetlen mesékkel beetetni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!