Keresés

Részletes keresés

kismalac123 Creative Commons License 2015.02.05 0 0 10507

újabb cselszövése sikeres volt FRANCOV nevű fórumozónak kis attilával kézen fogva... ne essetek be a csapdájukba...

a.n.onym Creative Commons License 2015.02.05 0 0 10506

Prestige Club, Mérges !

Azt a Proholiday nyomja. Semmire sem jó

Előzmény: mérges vagyok (10482)
brigi7894 Creative Commons License 2015.02.05 0 0 10505

Igen felvették velem a kapcsolatot, amit mondtak az hihetőnek tűnik. A szerződés nálam van, a transzfert intéztem tegnap, kíváncsi vagyok mennyi idő alatt megy át nekik. Az abbáziát is megkerestem, hogy lehet e ilyet, azt mondták nyugodtan, csak menjen át a részvény is. Ha minden jól megy akkor 2 hét és végre megszabadulok ettől nyűgtől.

Előzmény: zotyo.s (10503)
zotyo.s Creative Commons License 2015.02.04 0 0 10504

Üdvözletem a T. fórumozóknak!

 

Saját magam szeretném eladni a dobogómajori hetemet, csak nem tudom, hogy a szerződésnek mi a formai alakja, és a részvényekkel mit kell még tenni.

Előre is köszönöm a segítséget.

zotyo.s Creative Commons License 2015.02.04 0 0 10503

Van valami fejlemény? Megkereste az alapítvány?

Előzmény: brigi7894 (10481)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.04 0 1 10502

Van egy sanda gyanúm hogy ezt a sok zsivány céget az üdülők tulajdonosai finanszírozzák, mert miből tudnák fenntartani magukat, és a sztárügyvédeiket is.

Előzmény: khirke (10501)
khirke Creative Commons License 2015.02.03 0 0 10501

Igen, velünk próbálkoztak, de nem hittünk nekik :)

Ők nem kérnek pénzt saját részre, csak fordítási díj...hát persze, én meg hülye.

 

Előzmény: mókus52 (10339)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.03 0 0 10500

Az a kopasz fejű zsivány???

Előzmény: mergests (10499)
mergests Creative Commons License 2015.02.03 0 0 10499

Volt Holiday Clubos brigád!!!!

mergests Creative Commons License 2015.02.03 0 0 10498

Vigyázni a HOLIDAY CONSULTING nevű céggel!!!

Draskovics és csapata garázdálkodik!!!

vapour Creative Commons License 2015.02.02 0 0 10497

Sziasztok!

 

Nem tudom ki emlékszik még, hogy tavaly nagyjából ilyen tájban valaki bedobta a lehetőséget, hogy az üdülési jogot az Abbázia Közhasznú Alapítványnak fel lehet ajánlani. Mi akkor éltünk ezzel a lehetőséggel és sikerült lemondani az üdülési jogról a javukra és ezzel egy időben a részvényekhez tartozó értékpapír számlát is megszüntettük. 

 

A hozzászólásom lényege csupán annyi lenne, hogy eltelt a január és nem kaptuk a szokásos csekket a fenntartási díjról, úgyhogy nagyon úgy néz ki, hogy sikerült tőle végleg megszabadulni.

 

Kitartást azoknak, akik továbbra is küzdenek.

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.31 0 0 10496
Előzmény: mérges vagyok (10482)
Jahno Creative Commons License 2015.01.30 -1 0 10495

Ezt mondtam az üdülési jog rádumálós előadáson is, hogy nekem eddig a legdrágább az Tenerife volt. Pontosabban azt átszállás miatt Madridban 2 nap, Tenerife 7 nap. Az kettőnkre 350ezer körül mozgott, állatkert, csúszdapark, minden nap vízipipa, bár, sok sör, tengeralattjáró, hajózás, miazmás. 5-7 napos olasz-spanyol utak átlaga kb. 220-240ezer körül mozog, szállással, kajával repülővel mindennel... Aki ismeri a sörfogyasztásom, az külön lefelé kerekítheti az összegből. Nem is értem. Na jó, egyszer elég nagy összeget toltunk el Párizsban és környékén, de az talált pénz volt és nem beszélünk róla :-) Ott azért egyik nap jó 30ezrest csak sörre költöttem... Itt meg 2 millióért csak a jogot akarták eladni, abból majdnem 10 évig mehetek nyaralni bármerre, utazással és kajával együtt. Vagy mikorhogy.

Előzmény: kekec54 (10492)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10494

ATV Tetthely (rendőrségi műsor), üdülési jog eladása, valami Váradi Norbert emleget az áldozat.

100e ft-ot húzott le az emberekről...

 

 

Szerintem fent lesz online is...

 

http://www.atv.hu/musorok/tetthely

ásítósmacska Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10493

ATV Tetthely (rendőrségi műsor), üdülési jog eladása, valami Váradi Norbert emleget az áldozat.

100e ft-ot húzott le az emberekről...

 

 

kekec54 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10492

k18p7-nek!

Bár ha hozzáteszem, hogy 248ezer+148ezer, meg amit vittetek 150 ezernyi költőpénzt( ami majdnem el is fogyott), azért 600 ezer már  nekünk sok egy ilyen álomutazásra!

Gondolom ezzel nem vagyok egyedül.

 

 

Előzmény: kekec54 (10491)
kekec54 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10491

k18p7-nek.

 

Köszönöm szépen a beszámolót, így hihető!:)

Előzmény: k18p7 (10486)
Jahno Creative Commons License 2015.01.30 -1 0 10490

Én mondjuk utazást nem nagyon számoltam bele, mondván kimentek egyénileg és ott hédereltek 1 hetet. Meg egy napot olaszban. Anyám is valami hasonlót nézett magának, majd kikérdezem, mert nem találom a linket. Bár Ő messzebb is ment volna, az 200-300 kilométerrel hosszabb lenne, nem csak Milánó fölé, szóval kinek mit. Körbe kell nézni. Egyszer én is rábólintottam hasonlóra, meg "ingyen" dologra, amit kaján kétszer meg is kerestek, de ott éppen ez volt a koncepciónk, hogy eszünk "drágán" ebédet és nap közben sem nagyon hagyjuk el a könyéket. Ugyanaz lett volna, ha veszünk egy éjszakát és szállóvendégnek akciósabban adják az ebédet, csak nem mindegy melyik verzióval marketingelem :-)

Előzmény: Badora04 (10489)
Badora04 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10489

Ugyan már méghogy 248.000 Ft  Nézd csak meg az árakat ott alul. Még ha a vacsorát hozzás számítom akkor is csak a fele. Így én is tudok árkedvezményt adni bárkinek bármire.

 

1. nap: Budapest-Innsbruck
Elutazás a korai órákban. Délután városnéző séta Tirol fővárosában Innsbruckban. Az Alpok fővárosát, az impozáns Nordkette-hegység öleli körül. Óvárosában történelmi jelentőségű épületek között sétálunk, majd továbbutazás a szállodába.

2. nap: St. Gallen-Schaffhausen-Zürich
Látogatás St. Gallenbe. A barokk katedrális és a világörökséghez tartozó kolostorkönyvtár megtekintése, majd folytatjuk utunkat az óragyártás központjába, Schaffhausenbe, ahol a híres Rajna-vízesést csodálhatjuk meg. A kontinens legnagyobb és legerősebb vízesése, nem a magassága, hanem a 125 méter szélesen dübörgő vízhozama miatt lenyűgöző. Késő délután Svájc élénk tóparti  metropoliszának, a dombok övezte Zürichnek a nevezetességeivel ismerkedünk, melynek óvárosa hűen megőrizte ősi jellegét. Este a szállás elfoglalása Luzern közelében.

3. nap: Luzern-Bern
Programunkat az ország egyik leghangulatosabb kisvárosában, Luzern-ben kezdjük. Séta az óvárosban, ahol megtekintjük a város jelképeit is- a középkori fedett fahidat és az Oroszlános emlékművet. Utazás Svájc fővárosába, Bern-be. Belvárosa a világörökség része. Szűk, macskaköves utcái, díszes szökőkútjai, pompás épületei és hatalmas csillagászati toronyórája pont olyan, mint ötszáz évvel ezelőtt is. Séta az óvárosban, ahol megtekintjük a város legjelentősebb templomát a késő gótikus Münster épületét is, majd visszautazás a szállásra az esti órákban.

4. nap: Lugano-Vaduz
Reggeli után elutazás a szállodából a Szent Gotthárd alagúton keresztül. Vadregényes alpesi tájakon keresztül érkezünk meg az olasz Svájcba. A festői Ticino régiót kristálytiszta vizű alpesi tavak, olaszos üdülővárosok teszik igazán hangulatossá. Városnézés Lugano festői tóparti kisvárosában, majd utazás a liechtensteini minihercegség fővárosába. Látogatás a Rajna partján fekvő Vaduz-ban. A város Liechtensteini hercegség fővárosa, a nemzeti parlament, a liechtensteini hercegi család és a római katolikus érsek székhelye is egyben. Este a szállás elfoglalása Innsbruck közelében.

5. nap: Berchtesgaden-Budapest
Utazás az alpesi sóbányászat egyik legrégibb központjába. Látogatás a berchtesgadeni-i sóbányában, ahol élőben mutatják be a hegyi só bányászatát, majd hazautazás. Hazaérkezés a késő esti órákban.

Utazás: autóbusszal   Szállás: *** szálloda   Ellátás: reggeli

Részvételi díj: 88.900,-Ft/fő 
Félpanzió: 15.000,-Ft/fő Egyágyas felár: 18.000,-Ft/fő
Biztosítás: 2.750,-Ft/fő Sztornó biztosítás: 1,5%

Tájékoztató a helyszínen fizetendő belépőkről, egyéb költségekről:
Innsbruck (érkezés függvényében) 4 EUR
St. Gallen 10 CHF (9 EUR)
Schaffhausen, Rajna-vízesés 1EUR
Berchtesgaden 15,50 EUR

http://www.tdmtravel.hu/?page=detail&id=177451&iid=126

Jahno Creative Commons License 2015.01.30 -1 0 10488

Kimondta a kulcsszót: álomutazás. Mikor a nem tudom melyik ilyennel próbálkozott, akkor éppen elővette a karibi térséget. Mondom az jó, mert egyrészt a repjegy is mocskos drága, annnyiért már ketten ekmegyünk kompletten bármire Európában, másrészt 3 napja még ott ittam a koktélt egy helyi egységben és voltak jó dolgok, de összességében annyit nem ér és nekem nem jött be. Erre még rá akart beszélni egy szomszéd szigetes hajós utazásra, hátha az jobb. Szóval jahh, álomutazás az ilyen gagyi sales duma.

Előzmény: kekec54 (10480)
Jahno Creative Commons License 2015.01.30 -1 0 10487

Bár Svájc nem olcsó, de a "nagyon megérte" opciótól azért eléggé messze van.

Előzmény: k18p7 (10486)
k18p7 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10486

City Holliday-el kapcsolatban:

 

A meghirdetett út 2 személyre 7 éjszaka,  reggeli és vacsora busszal.

 alapár: 248.000 Ft nekünk 148.000 kellett fizetnünk (két részletben lehetett)

 

A fenti cég egy kis családi vállalkozás, egyik családtag végig jött velünk, mindenben segített. Az idegenvezetőnk fantasztikus volt a szokásos helyismertetéseken kívül

történelmi áttekintést adott az érintett országokról, sőt a mostani helyzetről is.

 

 A szálloda Milánó fölött a svájci határ közelében volt (itt 6 éjszaka),normál szint, klímával, étkezés bőven elegendő, pedig nagyétkű vagyok, majd visszafelé az Adria partján (Lignano) (1éj)

 Az alapszállásról mindennap elbuszoztunk csodálatos helyszínekre Como, Lugano,

Locarno, Menaggio, Bellamo

Egy hosszú út St.Moritzba, kb 2000m magas hágón át, tehát nem a rövidebb alagúton, majd itt néhány megállót mentünk a világörökség részét képző kis vasúton

(Albula) (a vonaton a cégtulaj fia pezsgővel vendégelt meg minket, azt hiszem ez nem szokványos eljárás)

Ezen fakultatív programokért helyszínen kellett fizetni, az általuk javasolt kb 150.000Ft értékű Eurot és Frankot nem is kellett elhasználnunk, persze nem sok maradt, mert pl csoki gyárban kedvezményesen lehetett venni néhány kiló csokit!

 Szerintünk nagyon megérte, ha lesz pénzünk fogunk még velük utazni!

Ajándék:az előadás végén kaptunk valami mágneses talpalávalót,(olyan mint egy lúdtalpbetét, hogy mennyit ér nem tudom

Neked is Jár Alapítvány Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10485

Kedves brigi7894!

 

Természetesen Abbáziás üdülőjogot is adományozhat számunkra, kicsivel több a papírmunka a részvények transzferálása miatt.

Kb. 1 hónapos átfutással tudtunk Dobogómajort átíratni, erre számíthat.

Ha valóban érdekli a dolog, kérem írja meg elérhetőségét az info@nekedisjar.hu címre, és tájékoztatjuk a részletekről, feltételekről.

 

Üdvözlettel:

Neked is Jár Alapítvány

Előzmény: brigi7894 (10481)
mérges vagyok Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10484

A válaszra várhatsz?!

Előzmény: brigi7894 (10481)
mérges vagyok Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10483

Mi a biztositék? Láttad,olvastad a szerződést? Megnézethetted ügyvéddel?

Kérdések,kérdések. Válaszokat kérünk.

Föleg,hogy milyen áron vennék meg?

Előzmény: zuozo42 (10475)
mérges vagyok Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10482

Kicsit többet a cégről. Hol lehet utánuk nézni?

Előzmény: micsudi (10476)
brigi7894 Creative Commons License 2015.01.29 0 0 10481

Kedves Alapítvány!

 

Abbáziás üdülőjogom van, azt is át tudják venni adományként? Válaszukat, köszönöm.

Előzmény: Neked is Jár Alapítvány (10467)
kekec54 Creative Commons License 2015.01.29 0 0 10480

kp18p7-hez

!

Ha voltál ilyen előadáson és részt is vettél ezen az álomúton írj erről kérlek részletesen, akár priváton is.

 A fórumtársaimtól elnézést  kérek, de az előbb rosszul írtam mit kínálnak  az ingyenes étkezés és az előadásuk  meghallgatásáért cserébe.

Az ajándékcsomag a következőkből áll:

- elő van készítve egy svájci álomutazás részemre

- ehhez  100 ezer ft értékben ajándék juttatás

- 89 euro azaz kb 40 ezer ft értékben ajándék

 

 Ne haragudj de ez számomra hihetetlen!

 

Előzmény: kekec54 (10477)
bella66 Creative Commons License 2015.01.29 0 0 10479

Mind a B-Systemet, mind pedig az Orientamento KFT-t kerülje el mindenki !

 

Jahno Creative Commons License 2015.01.29 -1 0 10478

Simán kaphattak, csak gondolom szokásos pár héten belül kell elhasználni és helyszínen kötelező befizetni a reggelit/vacsorát. Aztán a 100ezer érték az kinek mi, lehet 2 szállással odébb önerőből már csak 40ezer lett volna, ha fizetni kellene érte. Ez viszont "ingyen van" :-D

Előzmény: kekec54 (10477)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!