Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2014.10.16 0 0 9777
ásítósmacska Creative Commons License 2014.10.16 0 0 9776
mérges vagyok Creative Commons License 2014.10.13 0 0 9775

Elállás nem lehetséges. egyik forgalmazó sem fogadja el.  Illetve az ABBÁZIA-csoportnak van egy alapítványa akik állítólag,ingyen átvettek már néhány jogot.

Próbáld meg nekik felajánlani.

"mérges vagyok"

Előzmény: jasszgeri (9768)
mérges vagyok Creative Commons License 2014.10.13 0 0 9774

Egyetértek!

"mérges vagyok"

Előzmény: blanche65 (9773)
blanche65 Creative Commons License 2014.10.12 0 0 9773

Tisztelt Érintettek,

Az üdülőjog eladással és továbbértékesítéssel kapcsolatban oly rengeteg problémát -állampolgári szinten megoldhatatlannak tűnő panaszos esetet látok (a magamét is beleértve) azt javaslom mindenkinek próbáljunk egyénileg a területünk szerinti parlamenti képviselőkhöz fordulni figyelemfelhívással az egyéni esetek leírásával annak érdekében hogy a magyarországi törvényhozás elé kerüljön  a mostani joghézagok megoldása.

 2014.jan.havi Hvg-ben ez jogász által felvetett probléma ...

A dolog már-már eléri a devizahitelesek átverésének szintjét...

sok sikert mindenkinek ...

Még egyszer hangsúlyozom nem az egyes esetekben  kell pert indítani, az egész rendszer jogi hátterét kell szabályozni....

remélve hogy egyszer rendbe jönnek a dolgok mindenkinek üdvözlettel....B.B.

jasszgeri Creative Commons License 2014.10.10 0 0 9772

koszi szepen!

Előzmény: Replay (9769)
mérges vagyok Creative Commons License 2014.10.09 0 0 9771

Nekem az alábbiakat kínálták:

-megveszik a jogomat,annyiért amennyit  kérek érte,természetesen csak az Ö általuk kínált,jelképes pénzben. De a 30%-t fizzesem ki,forintban nekik. Majd az általuk kínált árukból.az általuk közölt árakon vásárolhatok Tőlük. De miden üzlet után forintban az ÁFA engem terhel,s még Ők is kérnek 10% jutalékot. Ezt is forintban.

Hát számolj.

"mérges vagyok"

Előzmény: Üdülésijog (9770)
Üdülésijog Creative Commons License 2014.10.09 0 0 9770

Szia! Segitesz, szerinted ebben mi az átverés?

 

Köszönöm szépen.

Gábor

Előzmény: mérges vagyok (9243)
Replay Creative Commons License 2014.10.09 0 0 9769

http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=A1400045.KOR  a jogszabály végén a mellékletekben vannak az elállási minták. Amúgy nekem ebből az új rendeletből az jön le, hogy a szerződés mellé eleve adni kellene ilyen kitöltetlen elállási nyilatkozatot.

Előzmény: jasszgeri (9767)
jasszgeri Creative Commons License 2014.10.08 0 0 9768

udv mindenkinek! az elallasrol kerdeznek. van esetleg vkinek egy mintaja, h hogyan nez ki egy ilyen dokumentum?

a szomszedot is behalozta a dinasztia. hevizrol velence, cofidis hitel, ahogy itt irtak mar joparan.

8 nap maradt a 14 napos hataridobol. elore is koszonom!

 

u.i.: tertivevenyes lesz termeszetesen.

jasszgeri Creative Commons License 2014.10.08 0 0 9767

udv mindenkinek! az elallasrol kerdeznek. van esetleg vkinek egy mintaja, h hogyan nez ki egy ilyen dokumentum?

a szomszedot is behalozta a dinasztia. hevizrol velence, cofidis hitel, ahogy itt irtak mar joparan.

8 nap maradt a 14 napos hataridobol. elore is koszonom!

u.i.: tertivevenyes lesz termeszetesen.

Hegedus_Imre Creative Commons License 2014.10.08 0 0 9766

Vasárnap Debrecenben voltak a Holiday Consulting International Kft emberei.

 

Azzal hívtak el minket, hogy jogsegélyt ajánlottak: vigyünk magunkkal minden papírt. Ők nem adnak el semmit, semmiért nem kérnek pénzt - csak tájékoztatnak a lehetőségeinkről...

 

Összeszedtem minden üdülési joggal kapcsolatos papírunkat és elvittük.

 

A helyszínen kiderült - hogy a síszezonbeli kreishbergi hetünket akarják kétszemélyesről négyszemélyesre cseréltetni. Hévízi hetünket ehhez nem tudják beszámítani. Természetesen a különbözetet ki kell fizetnünk. Az általuk kínált hetet 200 ezer forintért visszabérelnék.

Nos annyira még tudok számolni - hogy ez csak további ráfizetés lenne: a fenntartási költség, amit fizetünk már most is több, mint 200 euró áfával együtt. A csere áráról nem volt szó - de a kétszemélyes apartman 2 700000 forintba került. Nyilván több mint egymilliót kérnének a cseréért - vagyis, ha tényleg bérelik minden hetünket - akkor sem jutnánk hozzá a még fizetendő pénzünkhöz. Nem beszélve arról - hogy már tudjuk, mennyit ér az, ha egy ilyen cég ígér valamit.

 

Egyébként maguk a kreiscbergiek is furcsán bérelik vissza a hetet: a bevételt fele-fele arányban osztják el a hét jogosultja és maguk között - ha egyáltalán kiadják, mert előbb a saját tulajdonúakat adják

 

Azt, hogy milyen alapon feleznek - ha én már milliókat fizettem ki a lakosztályért - sehogyan sem értem.

 

Kiszámoltam, hogy az utcáról betérő vendégnek olcsóbban adnak lakosztályt naponta - mint nekem, aki 30 évre előre fizettem.

 

Számomra érthetetlen, hogy ekkora különbséget lehet tenni ügyfél és ügyfél között.

Hegedus_Imre Creative Commons License 2014.10.07 0 0 9765

"vert már át valakit a Club Hotels International?"

 

 

Itt találtam egy másik károsultat:

 

http://www.pertarskereso.hu/panaszok/5-db-udulesi-jog/

 

 

Előzmény: mergests (9763)
mergests Creative Commons License 2014.10.06 0 0 9764

nem kérte senki h kedvelj!

Előzmény: mérges vagyok (9755)
mergests Creative Commons License 2014.10.01 0 0 9763

vert már át valakit a Club Hotels International?

prod82 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 9762

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!

Így tettem,tértivényesen adtam fel. Most pedig várok. Amint lesz előrelépés,megírom. :)

Előzmény: ásítósmacska (9761)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.10.01 0 0 9761

Hopsz, megelőztél. :) Ez lett volna a következő tanácsom. Kihangsúlyozva, hogy TÉRTIVEVÉNYESEN!!!

 

 

Előzmény: Replay (9760)
Replay Creative Commons License 2014.10.01 0 0 9760

Sürgősen tértis levélben írd meg a Dinasztiának az elállást, ne telefonon keresd őket!

Előzmény: prod82 (9756)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.10.01 0 0 9759
Előzmény: prod82 (9756)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.10.01 0 0 9758

Jajjistenem! 

 

 

A szokásos csaló módszer....

 

Ilyen cégeknek, akik az eladást megígérik, akkor higgy, ha ló legel a sírjukon!

 

Hazudnak, ami a csövön kifér.

 

NINCS, nem létezik olyan cég, aki tisztességes.

 

Ha tisztességes lenne, akkor előbb eladná a TS-t (megbízási szerződés alapján), majd a kapott összegből levonná a "sikerdíját".

De soha nem így történik. Mindig hókuszpókuszolnak, és ELŐRE kérnek pénzt, meg íratnak alá mindenféle papírokat.

 

Óvakodj ezektől!

 

 

Előzmény: prod82 (9756)
tekkys Creative Commons License 2014.10.01 0 0 9757

Kedves muci46 !

 

Neharagudj, hogy csak most válaszolok. Kérlek add meg az e-mai elérhetőségedet és arra válaszolok.

Üdv. tekkys

prod82 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 9756

Kedves sorstársaim!

 

Érdeklődnék,hogy van-e olyan,aki találkozott már a Dinasztia Wellness Kft.-vel mostanában. Múlt hét szerdán jártam náluk, egy meglévő Abbázia Club-os üdülési jogommal. Arra jutottunk a megbeszélés végére,hogy (természetesen...) el tudják adni a jelenlegi üdülési jogomat úgy,hogy átváltják egy saját üdülési jogukra,és mivel az drágább (természetesen..), ezért csak beleszámítani tudják az én jogomat,és mellé perkáljak le nekik egy millió forintot. Nagy volt a nyomás,és az eddigi évek negatív tapasztalatából származó stressz,és így (sajnos) abban maradtunk,hogy aláírtam egy lemondó nyilatkozatot,amiben annyi szerepel,hogy a saját jogomról lemondok,helyette átveszem egy náluk már tulajdonos személy jelenlegi jogát, amit majd eladnak egy harmadik személynek (kicsit piramisjátéknak tűnik). Nem fizettem,hanem egy Cofidis hiteligénylést indítottunk el velük közösen. Időközben meggondoltam magam,és ebből remélhetőleg nem lett semmi,mert nem küldtem el a Cofidisnek a munkáltatói igazolást,és a mai napon beszéltem is velük,hogy mi a hivatalos elállás módja. Segítőkészek voltak,írtam nekik elálló levelet,remélem ezzel ez a része befejezve. Viszont!! A Dinasztia Wellness Kft.-vel nem tudok kapcsolatot teremteni,pedig hívtam őket a héten már legalább négyszer.

Azért írtam le ilyen részletesen mindent, hogy hátha ezzel segítek másnak, hátha ismerős ez a helyzet. 

A kérdésem hozzátok pedig az lenne,hogy szerintetek mit lehet kihozni ebből az állapotból? Én most úgy döntöttem,hogy elállok az egész eladási dologtól a Dinasztiánál,remélem sikerül is. 

Esetleg valakinek valami pozitív tapasztalata van üdülési jog eladásával kapcsolatban? Bármilyen módon is?

mérges vagyok Creative Commons License 2014.09.30 0 0 9755

Nem kedvelem mergests-t,de ebben igaza van.

"mérges vagyok"

Előzmény: mergests (9746)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.30 0 0 9754

Sziasztok!

 

Kihasználtság hiánya miatt  eladó egy üdülési jog. SCH Üdülőszövetkezet, Mátraszentimre Silver Club Hotel. 1,5 szobás, teljesen felújított, felszerelt apartman, 4 fő+ 2 pótágy elhelyezhető. Érdeklődni első körben itt :-)

ásítósmacska Creative Commons License 2014.09.26 0 0 9753

Egyáltalán átvehet előleget....????

 

Mindenesetre tényleg fura, hogy az már pluszként kiemelendő, ha egy cég simán betartja a törvényt. :-s

 

 

Előzmény: Replay (9752)
Replay Creative Commons License 2014.09.26 0 0 9752

Ez miért pozitivum? 

 

"23. § (1) Ha a fogyasztó a 22. §-nak megfelelően eláll az üzlethelyiségen kívül kötött vagy a távollevők között kötött szerződéstől, a vállalkozás haladéktalanul, de legkésőbb az elállásról való tudomásszerzésétől számított tizennégy napon belül visszatéríti a fogyasztó által ellenszolgáltatásként megfizetett teljes összeget, ideértve a teljesítéssel összefüggésben felmerült költségeket is."

Előzmény: Pirosulti (9751)
Pirosulti Creative Commons License 2014.09.26 0 0 9751

Üdv Mindenkinek!

 

A Timeshare Market INC Kft.-ről egy kis pozitívum: az előadáson átvett 40.000 Ft-ot, mivel a barátnőm másnap visszavonta a megbízást három hét után visszautalták.

 

Üdvözlettel:

Pirosulti

kekec54 Creative Commons License 2014.09.24 0 0 9750

Ajánlat: Google kereső!

Még egy lehúzó!:(

Előzmény: mergests (9748)
mérges vagyok Creative Commons License 2014.09.24 0 0 9749

Ki bujt a szög a zsákból!

"mergests" egy ügynők!

Már irtam,hogy link,komolytalan alak!

Előzmény: mergests (9747)
mergests Creative Commons License 2014.09.23 0 0 9748

Ismeri, találkozott már valaki a CLUB HOTELS-el?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!