Keresés

Részletes keresés

brotherliness Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5781

Szerintem az ürge szerződést kötött velük.  A tagdíjról nem tudom hogy tudnak-e, jó ötletnek tartom, lehet írok nekik.

Előzmény: JGab (5767)
Pisces72 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5780

Érthető, h ez érdekel jobban, csak épp a kép teljessége érdekében muszáj reagálni azokra a témákra is, amit itt mint a másik oldal részét érintesz.

(Sokan, nagyon sokan jönnek ide úgy, h egy előadás után este leülnek a gép elé, és a neten néznek utána, h mi is került a birtokukba. Ha ők csak annyit látnak -itt-, h oké, lehet jól használni, akkor megnyugodnak, pedig ennyit egyszerűen nem elég tudniuk. Emiatt kérem, h tegyél oda is egy rövid bejegyzést, mert akkor ott elmondhatnánk azt, amivel itt nem rombolnánk a hangulatot.)

Előzmény: brotherliness (5778)
brotherliness Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5779

Nem, mert politika hogy nem árulják, hiszen az RCI-al vannak szerződésben, aminek az eladásért jutalékot osztanak.

 

Az egyszerű értékesítő nem is tud róla. Mert nem modják neki.

Előzmény: Pisces72 (5770)
brotherliness Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5778

Az az előadás nem volt semmiben más mint a többi. Nekem ez már sokadik volt. Az a baj, hogy a velem szemben ülő emberkének viszonylag korlátozottak az infói, egy sima tanfolyam után odaültetik. Ráadásul most egy nagyon intelligens emberke ült ott, aki fel tudta fogni hogy mi mindent tudunk. Az igazi keselyűk az "igazgatók", akik jobban átlátják és nagyobbat kaszálnak.

 

Majd írok oda is, de engem jobba érdekel ez a téma, hogy ki hoyg használja.

Előzmény: Pisces72 (5776)
brotherliness Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5777

Ez jól hangzik. Korrekt helynek tűnik. Szerintem Neked a lehető legjobb helyen van heted.

 

 

Az üdülési jogban az egy érdekes dolog, hogy a 2013-at, 2014-es hetedet előre beadhatod és lenyaralhatod, még jóval azelőtt hogy fenntartási díjat fizetnél érte. Ha én ezt tudtam volna, 2007-ben amikor megvettem, már elnyaralhattam volna a 2008-2009-es hetet, sokkal elégedettebb lettem volna. Kár hoyg későn jöttem rá, ráadásul én évente 1 hetet szoktam csak elhasználni.

Előzmény: JGab (5766)
Pisces72 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5776

Akkor az újonnan felfedezett üzletkötői érdeklődéssel gyere át a másikba. Ott szívesen olvasnánk a többi érdekességről is, amit azon a bizonyos előadáson észrevettél. Már csak azért is, mert megint van mozgás- nem a topikokon, hanem az "üzleti élet"-ben. Had pakolja csak előre a gugli a segítség lehetőségét. :)

Előzmény: brotherliness (5775)
brotherliness Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5775

Valóban jó lenne ebben a topikban arról beszélni, amire lett nyitva: hogy hogyan lehet és hogyan érdemes használni.

Előzmény: Pisces72 (5773)
brotherliness Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5774

Én egy olyan tulajdonos vagyok, aki szintén átvertnek érezte magát annó, azért járt utána, alaposan.

Előzmény: Wormie (5772)
Pisces72 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5773

Ez nem a "mi" topikunk. :)

Előzmény: Wormie (5772)
Wormie Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5772

gerilla-marketing illat száll a levegőben, de legyen ez az én bajom... :)))

 

 

Előzmény: brotherliness (5763)
Pisces72 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5771

Igen. :) Jó, h te a sorok között is értesz. :):):)

 

Előzmény: JGab (5769)
Pisces72 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5770

Bocs, hülyeséget írtam. A cserelehetőségre-csereoldalra, ahol van vmi értéke a túlbecsült, ám nagyvilági szinten nem túl kelendő magyar heteknek is. Amiről egy átlagos előadás-hallgató még nem tudhatja, h ingyenes tagságú, vagyis ott, az előadáson még eladható, pl. az RCI tagság helyett.

Előzmény: Pisces72 (5768)
JGab Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5769

Már, hogy a csereszervezeti tagságra, mint termékre?

Előzmény: Pisces72 (5768)
Pisces72 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5768

A TS-re mint termékre.

Előzmény: brotherliness (5765)
JGab Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5767

Ez a DAE?

 

Én egyszer kaptam egy hírlevelet amiből úgy tűnt, hogy van magyar képviseletük.

Esetleg érdemes lenne őket erről a gyakorlatról értesíteni, hátha odacsapnak.

Előzmény: brotherliness (5763)
JGab Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5766

Köszi, megnézem.

 

Most használtunk el két évnyi jogot (tavalyi, idei)

A szállodában, ahová a jog szól egy évet díj nélkül át lehet vinni a következő évre. Most így összevonattuk a kettőt, ráadásul két független, de közös előterű apartamant kaptunk, így kényelmes is volt.

Előzmény: brotherliness (5762)
brotherliness Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5765

Milyen "termék"-re gondolsz?

Előzmény: Pisces72 (5764)
Pisces72 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5764

De ez a "termék" jól kapcsolható az előadások anyagához, vagyis értéknövelő lehet. Üzletkötői fejjel gondolkodva... :)

Előzmény: brotherliness (5763)
brotherliness Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5763

Nemrég voltam üdülési jog bemutatón. Őszintén leültünk bezsélgetni.

Az értékesítő szerint is nagyon tájékozott vagyok a témában, rövidre is zárta a beszélgetést, és szinte erőltette hogy menjünk már haza. Még csak ajánlatot se tettek nekünk, én tulajdonképpen jól éreztem magam. Kíváncsi vagyok, hogy mikor húzzák ki a nevünket a listáról.

 

Viszont érdeklődéssel hallgatta, hogy van egy olyan cseretársaság, amivel lehet cserélgetni a magyar hetek nagy részét is, ráadásul jobb feltételekkel mint az RCI-al. Ez a cseretársaság átlátható, kiszámítható, én 5 éve ismerem és tényleg dinamikusan növekszik, évről évre jobb a választék. Egy bajt azért látok: már van olyan magyar értékesítő, aki pénzt kér azért hogy beléptesse az embereket, holott nincs tagdíj, a belépés egy sima, ingyenes regisztráció.

 

 

brotherliness Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5762

Most nézd meg a www.dialanexchange.com - ot,  láttam szabad görög heteket, nyára.

 

Előzmény: JGab (5732)
brotherliness Creative Commons License 2012.03.21 0 0 5761

 

Ma végignézegettem az üdülési jog témájú topikokat, és meglepődtem hogy mennyire nincs pezsgés. Pedig lenne miről beszélni. Persze az értékesítők folytatják tovább a kis játékaikat, és még mindig vannak emberek, akik vásárolnak. Persze "korrekt" tájékoztatás nélkül.

 

Az a baj, hogy üdülési jogot venni CSAK alacsony áron, másodpiacról érdemes, ráadásul olyant, aminek a fenntartási költsége nem túl húzós. Ráadásul csak olyannak érdemes, aki üdülni akar, magas színvonalon, évente inkább 2x mint 1x. És a nyári üdülését jó előre megtervezi, minimum hónapokkal az utazás előtt. És ami a legfontosabb: a resort típusú, apartmanos szabadidőparkokat részesíti előnyben. Ez nagyon sok kitétel, én csak így és ilyen nyaralási szokásokkal javasolnám magát az üdülési jogot.

 

 

Ugyanakkor ha valakinek van, akkor miért nem használja? Miért nem próbálja jól használni? NEm lehetetlen..

 

10EDES Creative Commons License 2012.03.19 0 0 5760

Szia!

 

Nem vettem meg a kártyát, elálltam a szerződéstől.

Előzmény: Gio1977 (5751)
Wormie Creative Commons License 2012.03.08 0 0 5759

Ilyen régen nem írt ide senki?

 

Friss cikk:

 

http://penzcentrum.hu/utazas/bejott_a_regi_trukk_szazakat_vagtak_at_magyarorszagon.1031804.html

 

 

Bejött a régi trükk: százakat vágtak át Magyarországon

 

2012. március 6., kedd 12:07

 Pénzcentrum.hu/MTI  

 

Múlt héten kezdődött a Pesti Központi Kerületi Bíróságon annak a két brit állampolgárnak a pere szerdán, akik a vád szerint üdülési joggal összefüggő csalással több mint 430 embert tévesztettek meg Magyarországon. Fogyasztóvédők óva intenek a hasonló szerződések megkötésétől - mutatjuk a legfontosabb tudnivalókat.

 

 

 

Tovább a fenti linken...

kékvirág10 Creative Commons License 2012.02.29 0 0 5758

Ha ügyes vagy a nyolcvan ezerforintott vissza tudod szerezni. Jogilag támadhatatlanok,nagyon ügyesen csinálják.Én 2db másodlagos  üdüllöjog árát vissza szereztem. A harmadikat Én sem tudom vissza szerezni,de ez még nagyon friss Nem tudom holtámadhatom mivel ezt a cserét az én kiiktatásommal a párom kötötte.Kékvirág 10

Előzmény: lizi11 (5693)
nagysoma Creative Commons License 2012.02.29 0 0 5757

Kerantal1!

 

Nem sül le a bőr a képedről?

Ha már abból élsz, hogy jobb sorsra érdemes tisztességes embereket megkárosítasz, életüket tönkreteszed, becsapod őket, legalább hallgass és ne becsméreld őket.

Még hogy eladtad az üdülési jogodat? Még hogy az üdülési jog jóóóóóóóó?

Ezek az emberek is szeretnek üdülni, de nem szeretik, ha újra meg újra becsapjátok őket hamis ígéretekkel, elszeditek utolsó pénzüket, törvénybe ütköző módon.

Remélem, előbb-utóbb más munkahely után kell néznetek!

Gio1977 Creative Commons License 2012.02.29 0 0 5756

Szervusz,

Sajnos nalam nagyon csunyan mellelottel. Eppen azert szoltam hozza, es kerdeztem az udulesi jogokat tulajdonlokat, mert lassan tiz eve jarom a vilagot, es pontosan tudom, mennyibol is jon ki egy-ket het nyaralas evente, ha az ember egy picit is odafigyel, es nem penzt kolteni megy valahova.. 200 000 Forintert Olaszorszag egy hetre? Nos igen Romaban, nem messze mondjuk a Vatikantol. Es az mar szalloda, nem egy apartman Jezolotol 30 kilometerre.  Semmi gond, megesik az ilyen massal is... :)

Az a baj, hogy semmilyen ervet nem tudsz felhozni az udulesi jog vedelmeben. Az, hogy letrehoztal egy nick-et, amivel pontosan 3 hozzaszolasod volt, megint csak arra enged kovetkeztetni, hogy egy udulesi jogokat arulo ceg alkalmazottja vagy.

 

Kiabalni meg teljesen felesleges. Fejtegethetnem, hogy mi lenne, ha egy picit is belegondolnal azoknak az embereknek a szenvedeseibe, akiket ti a hasonlo cegek vezetoivel egyutt atvertek, de minek.

 

Te szimplan penzt akarsz kereseni. Nincs is ezzel gond. A gond ott kezdodik, mikor mindezt hiszekeny emberek karara akarod elerni.

 

Ugyhogy legyszives a jovoben ne hozz letre ujabb es ujjabb nick-eket, csak, hogy ugy tunjon,mintha rengeteg embernek jo lenne ez a kvazi "piramisjatek".

 

Elore is koszonom, udv:

 

 

Előzmény: kerantal1 (5754)
kékvirág10 Creative Commons License 2012.02.28 0 0 5755

Nekem  betudták a régit és emelt áron árulják amit a megadott hirdetési oldalon megtekintettem . Mi a véleményed?Kékvirág10

Előzmény: 10EDES (5750)
kerantal1 Creative Commons License 2012.02.28 0 0 5754

KEDVES HOZZÁSZÓLÓK, BEÍROGATÓK, FÓRUMOZÓK !!!!

 

 

MIÉRT VAN AZ, HOGY AKI BEÍROGAT ANNAK A 98%-A   NEM NYARAL , NEM UTAZIK, PRIMITÍV ÉS  OSTOBA .

 

AZ ÜDÜLÉSI JOG ÖNMAGÁBAN SZERINTEM EGY JÓ DOLOG. ÉN SOKAT UTAZOK VELE IGAZ

SOKAT IS KÖLTÖK UTAZÁSRA. A JÓ SZÁLLODÁK MINDIG IS PÉNZBE FOGNAK KERÜLNI !!!!!

 

 

 

MIÉRT KELL MINDIG MINDENT ÓCSÁROLNI?????   JA, TUDOM.... EZ EGY JÓ MAGYAR SZOKÁS !!!

 

 

ÉN ADTAM EL ÜDÜLÉSI JOGOT  A RESORT CLUB HUNGARY-NÁL (AZT HISZEM EZ A NEVÜK) !!!!   IGAZ KB 1 ÉV VOLT, DE HOZTAK RÁ VEVŐT !!!    

VELEM NORMÁLISAN VISEKEDTEK.....

 

AZ ÜDÜLÉSI JOG IS PÉNZBE KERÜL MINT MINDEN MÁS!!  VAN FENTARTÁSI DÍJ, CSERE DÍJ, TAGSÁGI DÍJ. EGYÜTT VÉVE KB 100,000 FT ÁLTALÁBAN.  HA ELMÉSZ OLASZORSZÁGBA EGY ÁTLAGOS 3* APARTMAN KERÜL KÖZEL 200,000 Ft-BA ÁTSZÁMOLVA !!!!!!!!!!!  MIRŐL BESZÉLÜNK??

 

 

INKÁBB UTAZZATOK, AHELYETT HOGY BAROMSÁGOKAT IROGATTOK !!!!!!

 

 

 

SZIASZTOK , VISZLÁT !

 

 

 

 

kerantal1 Creative Commons License 2012.02.28 0 0 5753

 

 

AZ    ÜDÜLÉSI JOG.........  JÓÓÓ !!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

AZ     ÜDÜLÉSI JOG......... UTAZÁS   !!!!!!!!!!

 

 

     

kerantal1 Creative Commons License 2012.02.28 0 0 5752

 

A   Time share jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó    !!!!!!

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!