Keresés

Részletes keresés

assisi Creative Commons License 2006.02.28 0 0 362

Sziasztok!

 

Nem tudja valaki, hogy a megnyitó ünnepségen elhangzott 70-es 80-as évek slágereiből összeállított mix letölthető-e valahonnan?

Előre is köszi

SkeletonNation Creative Commons License 2006.02.28 0 0 361
Ki volt kint amúgy?
Mi 17-20-ig voltunk kint. Szerintem fergeteges volt kint a városban a hangulat. Bejártuk a helyiek kiskocsmáiba, ott lehetett igazán átérezni. Nekünk nagyon bejött, ahogy - szerintünk - olimpiai hangulatban ízzott az egész város, még hajnalban is, a buloik után.

Ezek után az indexen azt írta a tudósító, hogy egyáltalán nincs olimpiai hangulat Torinóban.

Más hogy látta ezt?
Vagy mi jártunk egy másik olimpián? :)

Itt egy kép az éjszakai bulikról:
zinaida Creative Commons License 2006.02.28 0 0 360
ok megegyeztünk. ;-)
Előzmény: adamec77 (357)
adamec77 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 359
de, beleszólhatsz, mert igazad van:)
Előzmény: SkeletonNation (358)
SkeletonNation Creative Commons License 2006.02.27 0 0 358
Nem akarok beleszólni, de szerintem az osztrákok 4 éve 3 aranyat, 4 ezüstöt és 10 bronzot nyertek ;)
Előzmény: adamec77 (357)
adamec77 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 357

Sebaj, 4 év múlva nyernek majd 6-ot:)

(ugyanis pl a svédek 4 éve maradtak arany nélkül, most meg 6 arannyal térnek haza, vagy az osztrákok, akik 2-t nyertek 4 éve, most 9-et)

Előzmény: zinaida (353)
zinaida Creative Commons License 2006.02.27 0 0 356
Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb újságban nem sokat írtak az olimpiáról, pl. a nemzeti sport címlpján ma is foci van miközben tegnap ért véget az olimpia..

Előzmény: hellokocsivigyáztam (355)
hellokocsivigyáztam Creative Commons License 2006.02.27 0 0 355

picit el van hanyagolva a téli olimpia.

 

 

szerintem ez igen enyhe kifejezés. inkább azt mondanám, pár ember hobbija. az nem lehet, hogy egy magára valamit adó sportnagyhatalom mint magyaro, ennyire egyoldalú legyen és a tényleg tömegeket megmozgató, látványos sporteseményeket jelentő sportágakat, mint általában a téli sportokat egyszerűen tudomásul sem veszi. ugyanakkor meg támogatva van a futóvadlövés, meg trapplövés, meg vívás ahol 5-10 néző bolyong egy versenyen és az eurosporton már évek óta nem is közvetítenek semmit ezekből, mert korábban 0 %-os volt a nézettség. (most nem igaly diana (aki a szomszédom) ellen beszélek, csak a magyar sportvezetés hozzállását kritizálom)

 

klasszikus példa hunyadi emese, akit tisztelt valószínüleg jólmegfizetett sportführerjeink lazán elengedtek ausztriába, kutya sem törődött vele, s talán ezért mondta az olimpiai győzelme után, hogy ebben az aranyéremben magyaro-nak nem sok, neki saját magának és ausztriának pedig sok munkája van. (persze sajnos ezzel elásta magát itthon, azóta nem is hívják sehova, pedig ha jól tudom többször felajánlotta segítségét a gyorskorcsolyázóknak)

 

 

én még a hetvenes-nyolcvanas években jártam szlovákiába kirándulni hétvégén a burdára, s miközben a buszra vártam visszafele nagy élményt jelentett nézni, ahogy a magyar határtól 200 méterre egy szlovákmagyar faluban jégkorongoztak a kölykök egy összeeszkábált deszkakalyibában.

nemrég ismét voltam odaát, s az azóta eltelt húsz-harminc évben, semmi de semmi az égegyadta világon nem változott. ugyanúgy korongoznak a kölykök a kalyibában.

ezekböl a srácokból lettek és lesznek a nhl mai és holnapi sztárjai. (azt hiszem negyven szlovák korongozik jelenleg az nhl-ben).

Előzmény: adamec77 (316)
Faramir74 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 354

Szegény finnek, norvégok, ahonen és Rocca

a kedvenceim közül őket sajnálom, mások (Di Centa, Raich, ammodt, Hosp, svájci sízők stb) sikerének örüöltem

ami hazánkat illeti szegény műkorisaink kivételével, akik életük mélypontját érték el, minden ok

ÉS KÜLÖNÖSEN A RÖVIDPÁLYÁS GYORSKLORISOKNAK GRAT

SZÉP VOLT ERIKA, NE TÖRŐDJ AZ IRIGYEKKEL

SZERENCSÉJE CSAK TEHETSÉGES, SZORGALMAS VERSENYZŐKNEK LEHET

zinaida Creative Commons License 2006.02.27 0 0 353
:-(((((((((((((((((((((((((
hát vége.. Nekem magyon tetszet ez az olimpia. Az eredmények már kevésbé, főleg a finnek pech szériája..
Nagyon drukoltam nekik, hogy legalább a jégkorongosok nyerjenek, de arany nélkül maradtak. :-((
A magyaroknak minden elésmerésem, ugy érzem a többség remekül helyt állt. A gyorskorcsolyázók meg egyszerűen fantasztikusak voltak, remélem a jővőben is szurkolhatunk majd nekik nagy világversenyen.
Legjobban a siugrás csapat döntője tetszet, kár, hogy azt is elveszítették a finnek :-(
Jyrkki Creative Commons License 2006.02.27 0 0 352
Mikor ismétlik a zárót????? Fél szemmel láttam csak, amikor Nabucco-t énekeltek a kölkek.
mafikám Creative Commons License 2006.02.26 0 0 351

FIN - SWE   2-3 !!!!!! :)

Hat en ide a vegere =(((((-t teszek...  Nagyon sajnalom, hogy a svedek nyertek meg, a finnek jobban megerdemeltek volna. Nagyon jo meccs volt (a tegnapival ellentetben...)!!!!

A csehek egyebkent tegnap kaptak meg a bronzermet... Bovebben talan majd jovo heten.

Előzmény: fridzsimen (347)
Coma Creative Commons License 2006.02.26 0 0 350

Áááááh!! Kész vagyok Plushenkótól... hogy lehet valaki ennyire tehetséges??! :-o

Lenyűgöző.

MacPhisto Creative Commons License 2006.02.26 0 0 349
Hú de fárasztó csávó vagy te. Egyrészt ha többen adnak át valamit, mindig megosztják. Másrészt, a csehek már rég elrepültek, 48 óra múlva ugyanis kezdődik az NHL, van dolguk elég. A döntősök is ünneplés helyett repülni fognak.
Előzmény: mutymurutty (348)
mutymurutty Creative Commons License 2006.02.26 0 0 348
Botrányos éremátad ceremónia az olimpiai jégkorongtornán!!!

1. Nagyképű Rogge NOB-elnök úr csak a győztes svéd csapatot volt hajlandó üdvözölni, velük lekezelni, az aranyérmet nekik átadni, az ezüstérmes finn csapatnak nem!!! Ilyen korábban még sose történt meg az olimpiák történetében!!! (A finnek a nemzetközi jégkorong szövetség titkárától kapták meg az érmet, az meg nem kezelt a svédekkel)
2. Még furcsább, hogy a három érmes csapat közül csak kettő volt jelen a ceremnián a jégcsarnokban, ugyanis a harmadik cseh csapatot ki sem hirdették bronzérmesnek, az érmeket nem is adták át, a csapat ki sem vonult a jégre. A zászlójukat ugyan feélhúzták a másik kettővel együtt. Na, ilyen sem történt még olimpián!! Gusztustalan volt!
fridzsimen Creative Commons License 2006.02.26 0 0 347

FIN - SWE   2-3 !!!!!! :)

 

 

frankenland Creative Commons License 2006.02.26 0 0 346
Hat vege :(((((((
Nagyon szep volt, köszönjük Torino!
Kivancsi vagyok, mivel rukkolnak meg ki este a zaron.
Jyrkki Creative Commons License 2006.02.26 0 0 345
Én úgy vagyok vele, hogy skandinávia mindig jöhet:) Curlingben most egyértelmű volt, nőknél akedvenceim svédek, ffiaknál finnek - 1 arany, 1 ezüst:)
Előzmény: fridzsimen (343)
fridzsimen Creative Commons License 2006.02.26 0 0 343

Heja Sverige!  ;)

......de a finneket is szeretem... szóval  nehéz!!!! ;D 

Előzmény: Jyrkki (341)
fridzsimen Creative Commons License 2006.02.26 0 0 342

:) Már 2-2 naaaggyon jó meccs!!!!! :)))))))  HOCKEY FOREVER!!!!;D

Előzmény: Jyrkki (337)
Jyrkki Creative Commons License 2006.02.26 0 0 341

A nevem alapján a finneknek szurkolok, de persze mindegy, csak európai legyen. Hááát... Hyvä Suomi!!:))

 

Nem, mesélj. :)

Előzmény: Törölt nick (340)
Jyrkki Creative Commons License 2006.02.26 0 0 339

Akkor miért én vagyok ilyen peches..? Nem baj, megkerestem a mtv1-et:)

Előzmény: faceoff (338)
faceoff Creative Commons License 2006.02.26 0 0 338
itt van hang
Előzmény: Jyrkki (337)
Jyrkki Creative Commons License 2006.02.26 0 0 337
Nálatok sincs hangja a Jurónak? Pont egy olimpiai hokidöntőn? Nem durva egy kicsit?
frankenland Creative Commons License 2006.02.26 0 0 336
Eljen-eljen! :)
Előzmény: Faramir74 (335)
Faramir74 Creative Commons License 2006.02.26 0 0 335
mÉG EGYSZER HATALMAS GRATULÁCUIÓ A MAGYAR RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORISOKNAK, KIEMELTEN HUSZÁR ERIKÁNAK, KNOCH VIKTORNAK ÉS DARÁZS PÉTERNEK
Faramir74 Creative Commons License 2006.02.25 0 0 334

Nagyon jó Koivuék megverték a muszkákat

1939-1940 után újra!

A finn-szovjet háborúban is szoptak az oroszok

Ráadásul már csak két finn éremesély van: Palander és a hokisok

fridzsimen Creative Commons License 2006.02.25 0 0 333

A finn elnök és Kiira Korpi finn korcsolyázónő a curing döntőn.....

 

Előzmény: Jyrkki (326)
markameggy Creative Commons License 2006.02.25 0 0 332

a meccseket talaljatok ki,rakom a kepeket :)

 

Előzmény: Jyrkki (303)
fridzsimen Creative Commons License 2006.02.24 0 0 331

Szia Erika! :) Igazad van teljesen!!!!Ne is törődj azokkal akik ilyeneket írnak!!! ;)

DRUKKOLUNK DRUKKOLUNK DRUKKOLUNK DRUKKOLUNK!!!!! :D

 

...és nagyon szimpi hogy beírtál a fórumra!!!! :-)

 

 

GYERÜNK ERA MINDENT BELE!!!! ;)

 

Előzmény: erakori (315)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!