Keresés

Részletes keresés

FrancisBade Creative Commons License 7 órája 0 1 18673

Én is így láttam, a védések és az erő elfogyott a Dánoknál a végére, ezért is tudtunk visszajönni a meccsbe.

Előzmény: Taggart09 (18672)
Taggart09 Creative Commons License 7 órája 0 2 18672

Nekem úgy tűnt, hogy az Aalborgnál fogyott el az erő a végére... 

Just1Question Creative Commons License 7 órája -3 0 18671

Senkit sem szeretnék megbántani, de a haverkézilabda ma épphogy megúszta a csúfságot. Nagyjából ezt az Aalborg veszítette el.. Annyi bizonyos, hogy a bakonyi fiúk kondicioja annyira siralmas, hogy szemmel láthatóan lábon az veri meg a játékosokat, aki nem akarja. Fabregas olyan lassú lett, hogy fájdalom. Utána mertem nézni, Kőrösi Péter úr a Telekom Akadémián volt humánkineziológus, most a felnőtteknél erőnléti edző, azután, hogy nyáron lelépett aki volt, előtte meg ugye Marija nem volt szimpatikus az edző duonak. Mondjuk ott, ahol a cégvezető lánya fizetésért dolgozik a klub reklám és kommunikációs osztályán ne csodálkozzunk.. Urambátyám csapat sajnos, mindenféle szakmai hozzáértés nélkül. De néha lehet szerencséje az embernek.. 
Pár hónap és jön a Vodafone ha kellemesen csiripelnek a madarak, így méginkább biztos a kormányoldal támogatottsága.

Gozo Creative Commons License 9 órája 0 0 18670

Nem dőlt el. De még egyszer ilyen gyenge első 40 percet nem lehet csinálni.

Az is biztos, hogy ez az utolsó gól rendesen felpaprikázta a dánokat, főleg a vezetőit. Gondolom kint toronyirányt más játékvezetés lesz ezek után.

szabopalesz Creative Commons License 9 órája 0 0 18669

Ráadásul nem lehet kényelmesre venni a figurát, amire azért több játékos is képes, mintha mondjuk lenne 4-5 gól előny.

Előzmény: Taggart09 (18666)
Dr. Jack Creative Commons License 9 órája 0 0 18668

A második félidőben jobban játszottunk, az első viszont tényleg katasztrófa volt. Ha a 2. félidei játékot tudjuk hozni és védekezésben az utolsó 20 percet akkor meglesz kint a meccs. 

Előzmény: Taggart09 (18666)
objektív3 Creative Commons License 9 órája 0 0 18667

Nekem is pont az jutott eszembe, hogy most már ott a teher...

Előzmény: Taggart09 (18666)
Taggart09 Creative Commons License 9 órája 0 0 18666

Fura, de én elégedett vagyok. 

Most egy jókora teher átkerült az Aalborgra is. 

Mert a hazai pályát se mindig könnyű kezelni. 

 

Most a Veszpémre tennék, a meccs előtt beírt 50-50 százalék helyett. 

Gabho28 Creative Commons License 10 órája 0 1 18665

Mahé a B középben! Ez aranyos!:)

objektív3 Creative Commons License 10 órája -1 0 18664

A Veszprém női csapatát láthattuk...

 

A végén nagyot színészkedett a dán kislány...

schanc Creative Commons License 10 órája 0 0 18663

Ez eddig kiábrándító :(

Taggart09 Creative Commons License 10 órája 0 2 18662

2 meccsen dől el a továbbjutás, de ez a félidő nem nézett ki túl jól az erősorrendben hetedik ellen..

Az ilyen Casado féle bohózatba illő könnyelműségeket meg el kell felejteni, ha tovább akar jutni a Veszprém és elővenni a munkásruhát. 

De nem a spanyolra kenem az eddig látottakat, csak a jelenségre. 

Gabho28 Creative Commons License 10 órája 0 0 18661

Szépen felkészült a csapat a szezon legfontosabb mérkőzésére na!

Gabalier Creative Commons License 10 órája 0 0 18660

Hát faszan fel lett készítve a csapat. Nem is itt vannak fejben. Gratulálok Ilicnek, megérdemli a hosszabbítást

Gabho28 Creative Commons License 11 órája 0 0 18659

Descat le

Gabho28 Creative Commons License 11 órája 0 0 18658

Jól van, látom Fabregas már Barcelonában van...

Taggart09 Creative Commons License 13 órája 0 0 18657

 

Hagyjuk is szerintem, biztos valamennyi esélye a Hamburgnak, a Flensinek, a Montpelliernek, a Szkopjének és a Kielcének is volt...

Csak kevesen fogadtak volna rájuk. 

Dr. Jack Creative Commons License 15 órája 0 1 18656

Ezt túlzásnak érzem, hogy totál nem adtak nekik esélyt és ebből 5 ilyen volt. Azt lehet mondani, hogy nem a legesélyesebb vagy a legesélyesebb 2-3 nyert, de ha 8 csapatnál maradunk, olyan szerintem nem igazán volt, hogy valakit 8.nak berangsoroltak majd megnyerték a kupát. 

Előzmény: Taggart09 (18654)
dannytrejo2 Creative Commons License 16 órája 0 1 18655
Taggart09 Creative Commons License 16 órája 0 4 18654

A gond az, hogy rangsorolunk, osztályozgatunk, aztán a legújabb korban legalább 5 csapat nyert úgy bl-t, hogy totál nem adtak nekik esélyt.

A bl elérkezett arra a szintre, ahol már az adott napon kell megmutatni, hogy ki a jobb.

Viszont az igaz, hogy azért is van a fórum, hogy ezeket átbeszéljük. :) 

Előzmény: Dr. Jack (18647)
Bembi86 Creative Commons License 17 órája 0 0 18653

az jutott eszembe, hogy olyan igazán rossz meccsük nem volt eddig, talán egy otthoni Aalborg elleni csúnyább vereség

 

az Aalborg t kikapott Szegeden 7el, a Barcát meg a Magdét mi vertük el nagyon, minket a Plock.

 

egy totál KO meccs mindenkinek van egy szezonban, és ez nekik tegnap este jött el

Előzmény: Dr. Jack (18652)
Dr. Jack Creative Commons License 18 órája 0 0 18652

Hát ezen az ágon igen, be kellene jutniuk ezzel a kerettel a 4 közé úgy, hogy a csoportot megnyerték. Ennek ellenére nincsenek bent a 4 legjobb csapatba. 

Előzmény: Psenior (18651)
Psenior Creative Commons License 19 órája 0 1 18651

OK. Biztos igazatok van a Kiel keretét illetően, de azért abban lehet valami, hogy ez a keret egy TOP edzővel nem így muzsikálna. Szerintem sokkal több van bennük.

Bembi86 Creative Commons License 19 órája -1 0 18650

a Magde a Berlin és a Flensi kerete is erősebb idén, ezt jól mutatja a bundes tabellája is

Thor. Creative Commons License 20 órája 0 0 18649

Azért azt ne felejtsük el, hogy a “kisikerült” (covid miatt nem szokványos) BL mellett 3 Bundesligát 1 Német kupát és sorozatban 4 Német szuperkupát is nyert Jichával a Kiel

Előzmény: Psenior (18645)
Dr. Jack Creative Commons License 20 órája -1 0 18648

Igen, viszont ha ezt a 20 - 24 év közötti fiatal keretet össze tudják tartani akkor egy 2-3 év múlva ez egy verhetetlen csapat lehet egy jó kapussal kiegészülve. Középkorú klasszisuk nincs, de nem is igazoltak jövőre se, kérdéses, hogy 25 nyarától csatlakozik-e valaki hozzájuk ebből a rétegből. 

Előzmény: Bembi86 (18642)
Dr. Jack Creative Commons License 20 órája -1 1 18647

Eredménytől függetlenül a Monte a 8. leggyengébb ha a keretet és a potenciált nézed, ez fekete fehér. A Kiel pedig a 6. ezen a listán, ha a még bent lévő 8 csapatot nézzük. 

Előzmény: Taggart09 (18644)
videkiman Creative Commons License 20 órája -1 1 18646

Szerintem a Kiel idei kerete az ő szintjükhöz képest kifejezetten gyenge. Nincs most náluk egy Landin vagy Sagosen kaliberű klasszis, vagy hogy ne menjünk messze Remili + Fabregas. 

Előzmény: Psenior (18645)
Psenior Creative Commons License 20 órája -1 2 18645

Szerintem Kielben nem a keret összetételével van gond. Nézzük már meg a neveket posztonként, fiatal titánok, rutinos öreg rókák, minden van. Mondjuk kapus nem annyira...

Edző gond van, szerintem egyértelmű. Jicha frissen behúzott egy nagy eredményt egy valszeg feldobott lelki állapotban lévő csapattal, azóta viszont lejtmenet. Hasonlít arra a szitura, amikor Matics játékosból edző lett Szegeden, a csapat mögé sorakozott és egy gyengélkedő Veszprém ellen bajnoki címet szerzett, aztán szépen lassan leépült.  

Taggart09 Creative Commons License 21 órája 0 0 18644

Megkérdezhetem, hogy a nyolcadik leggyengébbre kire gondoltál? :) 

Előzmény: Dr. Jack (18468)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!