Keresés

Részletes keresés

svedmalac Creative Commons License 2017.04.01 0 0 919

Ha csoportos beszedést viszek fel a folyószámláról a hk számlára, akkor nálatok átlagban mennyi idő, mire átkerül?

A közös ktg. átment pár hét alatt, de még azon kívül semmi. Nem sürgetem a dolgot, mert kb. 3 hete vittem fel mindent rá, csak hogy kinek mennyi idő volt kb?

Városliget Fényőre Creative Commons License 2017.03.29 0 0 918

Nem tudtam ellenőrizni.

Előzmény: [fidelio] Pirandus (911)
svedmalac Creative Commons License 2017.03.28 0 0 917

Rájöttem, nem kell válaszolni...

És megjött a duál is végre, így nyugodtabban alszom :-)))

Előzmény: svedmalac (916)
svedmalac Creative Commons License 2017.03.18 0 0 916

Újabb technikai kérdés :-)

 

A netbankban a kedvezmények között a Mol-os tankolást (chip) azonnal szerepelteti, teljesen korrekten.

A lidlis vásárlások (lehúz, aláír) kedvezményei viszont sehol sincsenek.

Ennek mi az oka, hogy működik ez?

svedmalac Creative Commons License 2017.03.17 0 0 915

Köszi a megerősítést!

Axióma Creative Commons License 2017.03.17 0 0 914

Uj kartyanal vigyazz, hogy terheltek-e mar vagy mikor fognak kartyadijat (ha nem akcios). Mert azt nagyjabol barmikro megtehetik, es arrol kulon tuti nem ertesitenek, abbol veszed eszre hogy kevesebb a felhasznalhato egyenleg... bar a honapzaro sms-ben annak is benne kell lennie, szoval ezen lehet hogy mar tul vagy. Mindenki mas meg figyeljen...

Előzmény: svedmalac (912)
kapasz Creative Commons License 2017.03.17 0 0 913

Csak azt kéri, ami az SMS-ben szerepel, tehát a 2.800-at. A 20 ezer majd a következő záráskor lesz benne az akkori SMS-ben.

Előzmény: svedmalac (912)
svedmalac Creative Commons License 2017.03.17 0 0 912

Lenne egy technikai kérdésem...

 

Új a kártyám, ezért jó lenne tisztázni a dolgot.

Amex Blue kártya fordulónapja minden hónap tizenharmadika.

14-én kaptam is egy sms-t, hogy az elszámolási időszak végén a tartozásom 7.800 Ft.

Ebből a kötelező 5.000 Ft-ot levonta (így lett beállítva), tehát adott hó 28-ig elvileg a 2.800-at kell befizetnem.

Viszont közben pl. ma 16-án is használtam a kártyát 20.000 Ft értékben.

 

Az Otp oldalán ez szerepel:

"Ha a türelmi időszak végéig kiegyenlíti a teljes felhasznált összeget, vásárlásai után nem számítunk fel kamatot,

azaz kamatmentesen használta a bank pénzét – ez maximum 45 napos kamatmentességet jelent."

 

Most akkor 28-ig csak a 2.800-at kéri vagy a 2.800+20.000 Ft-ot?

A logika szerint az előző időszak költése csak a 2.800 volt, de a pirossal jelölt megfogalmazás miatt inkább kérdezek.

 

[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.03.12 0 0 911

Holnap reggel mindent ellenőrzök.

Előzmény: Order of Hermes (910)
Order of Hermes Creative Commons License 2017.03.12 0 0 910

Az OTP netbankból nektek is eltűnt az értékpapír számlát kezelő funkció? Ma beléptem, és legnagyobb meglepetésemre sehogy sem tudtam hozzáférni az értékpapír számlához. WTF?

svedmalac Creative Commons License 2017.02.23 0 0 909

Válaszolok magamnak...

Jelenleg nincs jobb, a bér utalása után 500 Ft lesz a számlavezetés mindenféle netes dologgal együtt.

E helyett összeválogatva 750 Ft körül lenne hasonló a kollegina elmondása szerint.

Előzmény: svedmalac (908)
svedmalac Creative Commons License 2017.01.11 0 0 908

Van egy NET számlacsomagom már régóta, munkabér utalása nélkül.

Ez kb. 1480 Ft-ba kerül jelenleg nekem, a rezsit vonják róla.

 

Szerintetek munkabér ideutalásával és Amex hitelkártyával (csop. besz.) együtt van olyan újabb csomag, ami jobban megérheti?

A jó kis netbank kellene továbbra is persze...

A Direkt és a Simple netbankja között van különbség? 

Axióma Creative Commons License 2016.11.08 0 0 907

A cikkig csak most jutottam, benne is van... bocs. Az axa-soknak egyik naprol a masikra megszunt a regi netbank es be lettek rakva (uj azonosito uj jelszo uj beallitasok) a hazibankba. [Marmint elore szoltak, hogy melyik nap lesz a valtas, de igencsak az utolso pillanatban lettek kikuldve az uj adatokrol az ertesitok, nem lennek meglepve ha nem minden user lett volna idore megcsinalva... es ha ezeket utolag piszkalgatjak akkor az sose jo omen.]

Előzmény: Axióma (906)
Axióma Creative Commons License 2016.11.08 0 0 906

Axa migracio? Csak tippelek.

Előzmény: álnokfutó_ (905)
álnokfutó_ Creative Commons License 2016.11.04 0 0 905

Megint lehalt az OTP internetes rendszere

Péntek, fizetésnap, soha rosszabbkor nem jöhetett volna a leállás. Tovább »

forrás: Index.hu

 

Vajon mi lehet ennek a hátterében? Azért egy hónapon belül két ilyen durva leállás nem semmi.

gyuri14 Creative Commons License 2015.04.09 0 0 904

 

Az OTP-vel nagyon vigyázni kell.

Esetem tanúságos, úgy gondoltam megosztom az olvasókkal

Hitelkártya szerződéssel rendelkeztem, ezt annak rendje-módja szerint az utolsó forintig visszafizettem. Bementem az egyik fiókba, közöltem az ügyfélszolgálattal hogy szeretném leadni a hitelkártyámat, mivel nincs rá szükségem. erre a hölgy közölte, hogy rendszerhiba miatt nem tudja átvenni. Először naívan hittem neki, de pár nappal később, egy másik fiókban is ugyanezzel a szöveggel szembesültem, plusz még rám akarták erőltetni a hitelfelvételt, úgymond az én pénzem, pedig ha hitelt vesz fel az ember, a bank pénzét költi! Ekkor gyanút fogtam, és hosszú várakozás után, egy rögtönzött értekezletet tartottak, tanácstalanoknak tűntek. A végén úgy vették át a kártyát, mintha ők tennének szívességet. 

Ezt követően választottam másik bankot.

dernol Creative Commons License 2015.03.27 0 0 903

Tudom, mi az OBA, az érdekelne, hogy mire nem vonatkozik ezentúl, amire eddig vonatkozott. Mi tartozik a hitelviszonyt megtestesítő értékpapírok közé, amire eddig az OBA vonatkozott és ezentúl nem? Az értékpapírokat általában a BEVA szokta lefedni.

Előzmény: ac07 (902)
ac07 Creative Commons License 2015.03.27 0 0 902

Olvass esetleg után itt.

Előzmény: dernol (901)
dernol Creative Commons License 2015.03.26 0 0 901

Kaptatok levelet az OTP-től OBA betétbiztosítás változásról? Azt írják, hogy a hitelviszonyt megtestesítő értékpapírokra júliustól nem vonatkozik, de nem részletezik, hogy az OTP esetében melyek ezek.

 

Tudja valaki, hogy mik kerültek ki az OBA biztosítás alól?

molyoka Creative Commons License 2014.11.18 0 0 900

Kívánom annak az embernek,akinek a hanyag munkája miatt ma éjjel felébresztettek bennünket,hogy a hátralévő életében az összes éjszakája legyen olyan szar mint a mienk volt!

64estuja Creative Commons License 2014.04.30 0 0 899

Köszönöm szépen !

Előzmény: Lédiell (898)
Lédiell Creative Commons License 2014.04.30 0 0 898

Őszinte részvétem. A helyetekben telefonon érdeklődnék az ügyfélszolgálaton, 06-1-3666666 mindenképpen, ott meg tudják mondani. Lehet, hogy be kell menni a fiókba egy halotti anyakönyvi kivonattal. 

Valószínűleg egyébként hagyatéki tárgyaláson tesznek pontot ennek az ügynek a végére, az örökösökre száll majd a cég és vele együtt a tartozás, de tisztázni kell, hogy addig hogyan folyjon a törlesztés, hogy ne legyen belőle büntetés, késedelmi kamat stb. 

Előzmény: 64estuja (896)
Lédiell Creative Commons License 2014.04.30 0 0 897

Más kód van, a neteset én a banktól kaptam, a telefonosat nekem kellett megadni. 

Előzmény: szabogabor105 (895)
64estuja Creative Commons License 2014.04.24 0 0 896

Üdv! Tanácsot kérnék, mielőtt mennék a bankhoz....

Édesapám elhalálozott, így a kisvállalkozói devizahitelét - amit eddig folyamatosan fizetett - nekünk kell rendezni. A hitel miatt a közös családi házon jelzálog van.

Mit fog tenni a bank, illetve mi mit tehetünk ?

szabogabor105 Creative Commons License 2014.04.18 0 0 895

Sziasztok!

 

OTPdirekt netes és telefonos szolgáltatásra külön kell szerződést kötni, és külön 7 számjegyű titkos jelszó tartozik hozzájuk?

nyman Creative Commons License 2014.04.13 0 0 894

Engem is cseszegetnek ilyesmivel egy masik banknal.

 

Par hete az egyik topikban gyozkodtek, hogy az evi 10% az milyen kedvezo. A banknak, nem nekem :)

 

Szerintem latva, hogy hogy atb.sztak az embereket, sokan ugy vannak vele, hogy bek.phatjak. Szerintem mindenki kornyezeteben van 1-2 olyan szerencsetlen, aki mondjuk autora felvett 3 milliot, visszafizetett 4,5-et, de meg mindig 2 millioval tartozik. Vagy hasonlo lakas eseteben.

 

Előzmény: frakkx (891)
net91 Creative Commons License 2014.04.13 0 0 893

Valakivel meg kell fizettetni a sok bedőlt hitelt. :(

Előzmény: frakkx (891)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.08 0 0 892

máshol sem több :)

de most már egyenleget sem tudsz telefonon lekérdezni. beütöd a kártyaszámodat, aztán élő hang válaszol és megpróbál rádsózni valamilyen terméket, hitelt, hitelkártyát. aki jót akar magának az ezentúl interneten keresztül kéri le az egyenlegét. már nem lehet őket felhívni anélkül hogy az én időmre költségemre ne próbálnának meg csóri ügyintézők eladni valamit. őket sajnálom, tisztára mint a postán ,ott is sorsjegyet meg kólát árulnak a csekkbefizetésnél. megbolondult ez a világ.

Előzmény: frakkx (891)
frakkx Creative Commons License 2014.04.07 0 0 891

Ma jartam az JOOOOTEPEBE. Azt mondja az ugyintezo jo hire van szamomra. Nocsak mondom, megis mi az...? Onnek kedvezmenyes hitelt tudunk ajanlani. --mekkora osszegben?? --1,5 -2 milliot ---na es mekkora thm mellett? ----27% Puff lecsusztam majdnem a szekrol ---DE meg nincs vege, hiszen ugyintezni mentem be. Havonta a kamatokat ujrakotni, mert ezt az OTP nem teszi meg helyetted. Szoval megkotottem immaron 3 honapra , mert nagyon kedvezmenyes beteti kamat---tuuuudjatoook meeenyia kamata??? 1 % EGY SZAZALEK A BETETI KAMAT AZ OTP NEL: : MENEKULJETEK ONNAN; EN IS EZT TESZEM:

Előzmény: FOMA (890)
FOMA Creative Commons License 2014.04.02 0 0 890

"Az AMEX tipikusan az a kártya, amelyet NEM állítanak ki kérés nélkül."

Tipikusan két Amex hitelkártyát küldött eddig nekem kérés  nélkül az OTP.:-) Az elsőt 2007-ben, kérés nélkül, azzal a szöveggel, hogy milyen f.sza ügyfél vagyok. Aktiváltam, és 2 évig használtam. Amikor jöttek a 0 Ft-os számlák, meg a kedvezőbb visszatérítős hitelkártyák, akkor kirúgtam az OTP-t, minden termékemet megszüntettem náluk. Ennek ellenére 2012-ben szintén küldtek egy Amex Blue kártyát. El is tettem emlékbe, nem látok rá okot, hogy ismét OTP-ügyfél legyek.

Előzmény: net91 (887)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!