Keresés

Részletes keresés

Naryaring Creative Commons License 2012.02.06 0 0 83

Üdvözletem Mindenkinek! Remélem olvassák még néhányan ezt a fórumot :) S.O.S. albérletet keresünk az Anna-házban férjemmel és 5 éves kisfiúnkkal. 1,5 szobás vagy két szobás (gépesített, legalább részben bútorozott) lakások  iránt érdeklődnénk maximum 70.000 HUF/hó bérleti díjjal. Információt a piheeszti@gmail.com e-mail címre várnánk. Jelenleg Madárdombon lakunk, biztos háttér és egzisztencia van mögöttünk, csak szeretnénk a szülőktől külön lakni, de a környéken maradni az óvoda, stb. miatt. Köszönjük!

tranduil Creative Commons License 2011.10.20 0 0 81

Tiszteletem mindenkinek Anna házban keresnék, nem magamnak, egy kedves barátomnak és családjának kiadó 2 vagy 3 szobás lakást! Segítségeteket előre is köszönöm! Ha esetleg van tudtok,akkor szmeagol@enternet.hu email címre tudtok nekem írni. Udv. Szenyán Zoltán

reina13 Creative Commons License 2009.02.03 0 0 79
KIADÓ 1+fél szobás (bútorozott) lakást keresek az anna-házban.Ha valaki tud ilyet légyszíves írjon a fórumra, vagy keressen meg telefonon.

elérhetőségem: 0630/277-53-60 Lázár Szilvia
mephysto Creative Commons License 2008.10.01 0 0 78
Dísztárcsát loptak szeptember 30. hajnalban a belső parkolóból egy autóról. Hihetetlen...

több mint egy éve szó van a teremgarázs bekamerázásról, ami a következő ciklikus folyamatban merül ki:

- ajánlat kérés
- kiválasztott vállalkozó bemutatja a cuccokat, a tgarázs tulajok megnézik
- okoskodnak, húzzák az orrukat
- szavazás
- 10-ből 2- igent mond, 3 nemet, a maradék 5 nem szavaz

A tököm kivan komolyan mondom ezzel a sok droiddal. A kamera nem szép, meg sokba kerül, de még is kéne mindenhová, ésatöbbi, ésatöbbi... persze, ha ellopják az autóját, akkor sírás van... vagy épp azért áll ellen, mert sosem volt autója és nem is lesz csórignernek...

Ha meg mondjuk azt mondom, hogy jó... saját pénzből rakok fel kamerát az autómra nézve... jaj, azt meg kell szavazni, ahhoz engedély kell, az nem úgy megy...

Az autóm kulcsát ne hagyjam, zárban?!

boszormenyi.gyorgy Creative Commons License 2008.07.25 0 0 77
Szoba ill. lakás kiadó az Anna-házban!!!

1,5 szobás 4. emeleti kiváló állapotban lévő lakás nagyobbik szobája illetve az egész lakás kiadó szeptembertől! A lakás teljesen felszerelt, a rezsi nagyon alacsony! Elzárt parkoló tartozik a lakáshoz!

Érdeklődni: 70-3410541
Böszörményi György
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 76

Hello !

 

Mit tudtok a szomszédságban épülő üzemről?? (Az uszoda mellett.)

schena Creative Commons License 2008.02.02 0 0 75
Elcserélném!
Elcserélném Maglódon ikerház felét az Anna ház II.-ben egy 65 m2-es lakásra. A ház 63m2, 1+2,5 szobás, külön vízórás, riasztós, sarokkádas.
Érd: 0670-311-37-29
mephysto Creative Commons License 2007.09.10 0 0 74
szia cfve!

24 hónap alatt is kifizetheted, ha kéred. Így az első csekk 4e, többi pedig 2e... így csak jobb mint egy 50-est kitolni egyből.
Előzmény: cfve (73)
cfve Creative Commons License 2007.09.10 0 0 73

Sziasztok!

Nos, azért írok újra, mert szerencsére rövid idő alatt sok hasznos infora leltem, így számomra úgy tűnik, megoldódott az ügy, persze azzal, hogy tuti fizetnem kell :-((((( Mindenesetre írni akartam, hogy előző kérdésem úgy tűnik, tárgytalan sajna. Minden jót.

cfve Creative Commons License 2007.09.10 0 0 72
Sziasztok, én most talátam ezt a fórumot és a segítségeteket szeretném kérni. Kaptunk az önkormányzattól egy papírt, hogy a Csicsörke utcai betonozásnak a ránk eső részét fizessük meg -csakhogy mi a C lépcsőházban laktunk (ami a buszmegállóra néz) így nem értem, miért kellene fizetnem egy tőlünk viszonylag messze lévő út betonozásáért? Ráadásul nem is hazsnáljuk/hazsnáltuk azt az utat. Nem az anna-ház II. ütemének lakóinak kell ezt fizetniük? Nem is kérdeztek meg minket a betonozásról. Tud valaki segíteni? (Arról nem is beszélve, hogy a nevezett összeget ki sem tudnánk fizetni, olyan magas :-(
Mariann2 Creative Commons License 2007.08.31 0 0 71

Sziasztok,

 

tudnátok segíteni nekem? Albérletet keresek az Anna-házban, teljesen mindegy h I v II ütem, lehetőleg 1-1,5 szobás lakás érdekelne, mindenképpen hosszú távra.

Ha van vmi infotok, írjatok légyszi e-mailt:szmariann@euroweb.hu

Köszönöm szépen

mephysto Creative Commons License 2007.08.22 0 0 70
szia piros!

Ez az "olajozás" az anna 2-ben történt?
Előzmény: piros muskátli (68)
mephysto Creative Commons License 2007.08.22 0 0 69
...akkor ezért látom a gondnok urat felszereléssel átsétálni néha az anna 1-be :) persze ettől függetlenül ez magánügy...
Előzmény: kisribizli (67)
piros muskátli Creative Commons License 2007.08.17 0 0 68

sziasztok

 

én is ott voltam a közgyűlésen, a másik jelölt eléggé komolytalan,  a te szóhasználatoddal élve, ő tényleg "tohonyának" tűnt.

ez a nő valóban nem egy modell, de itt ez nem is elvárás szvsz. egyáltalán nem is értem, miért szempont az, hogy ki hogyan néz ki.

a munkájáról semmit nem írtok. pedig látszik, hogy felrakták a galambtüskéket, hoztak burkolólapokat a parkolóba. úgy hallottam, hogy kertfelújítás is lesz. valami elindult. nem lehet könnyű a több éves elmaradást pótolni. nem akarom védeni, mert nem ismerem, de lelkiismeretesnek, szerénynek tűnik.

az már szomorúbb, hogy például itt az A lépcsőházban valaki körbefolyatott egy csomó olajat, nyilvánvalóan szándékosan, ezzel többletmunkát okozva a takarítóknak. gondolom ez plusz pénzbe is kerülhet a háznak, nem?

folyosói pletykák meg kit érdekelnek?

 

leírhatnád azért, hogy hogyan viselkedett veled? mit csinált?

 

kisribizli Creative Commons License 2007.08.17 0 0 67

Mit mondott neked? Hogyhogy arrogáns volt?

Mit hallottál a lépcsőházban? Ez pletyka, vagy te hallottad, hogy egymást "vígasztalják? Érdekes:)

Én csak annyit hallottam, hogy az Anna2 gondnoka vállalta el az Anna1 takarítását, mert állítólag a korábbi takarítók sokkal drágábban vállalták volna. Kíváncsi vagyok milyen lesz. Mesélj, mit tudsz még:)

Előzmény: Ragalyos (66)
Ragalyos Creative Commons License 2007.08.16 0 0 66
Sziasztok! Jé ilyen topic is van! Akkor írok, hogy megosszam negatív tapasztaltomat.

Csak két kérdés! Ki választotta meg az Anna I közös képviselőjévé azt a tohonya kinézetű nőt! Buta és még arogáns is volt velem!

És tényleg igaz az a hír? A lépcsőházban hallottam hogy ő meg a másik Annaház gondnoka néha egymást „vígasztalják”? Nem tudom ki ott a gondnok de azért ehhez az igénytelenhez igen csak zakkantnak kellene lenni hogy megcsinálják? Ja vajon az eredeti párfelállások másik felei tudnak erről?

Szóval aki közgyűlésre jár és ott volt és még meg is szavazta az szerintem igen csak tévedett!  

mephysto Creative Commons License 2007.07.24 0 0 65
olomkatona:

Anna 1, vagy kettőben? Ha a kettőben, akkor tudok segíteni abban, hogy kikerüljetek az A és B épület faliújságjára...
Előzmény: olomkatona (64)
olomkatona Creative Commons License 2007.07.15 0 0 64

Sziasztok </P>

Az Anna házban kereseknék párommal hosszútávra 1, 1.5 szobás kiadó lakást, akár butorozatlan is érdekel, ha lehet gk. beállóval. Köszönettel.András Tel.: 06208242091

toragn Creative Commons License 2007.05.30 0 0 63

Szia Zend!

Az Anna-ház I vagy II, ahol lakást szeretnél venni?

 

Előzmény: zend (62)
zend Creative Commons License 2007.05.29 0 0 62

Sziasztok!


A lakóparkban vásárolnánk egy lakást, kissé problémás a dolog....
Sürgősen szükségem lenne a közös képviselő elérhetőségére, nevére.


Kérem, ha valaki tud, segítsen közületek.


Köszönöm.

toragn Creative Commons License 2007.01.24 0 0 61

Sziasztok!

A II-ben lakókat kérdezném, hogy valakinek van-e már híre a biztosítótól a földrengés okozta kártérítésről? Sajnos elfelejtettem megkérdezni a fiútól, hogy mikor várható a jelentkezésük és semmilyen elérhetőséget nem kértem tőle, hogy érdeklődhetnék.

 

GyepmesterB Creative Commons License 2007.01.09 0 0 60
Sziasztok. 1 vagy 1,5 szobás, 39-45 nm2-es, első vagy második emeleti lakást keresek az Anna házban. Ha tudtok ilyen eladó lakást, lécci jelezzétek, akár emilben is. Előre is köszi.
bucoka Creative Commons License 2006.11.29 0 0 59
Milyen véleményre és tapasztalatra vagy még kíváncsi? Amit tudok, szívesen megosztom bárkivel, kérdezz bátran:)) Bocsi, ha valami elkerülte a figyelmemet...
Előzmény: szem-pont (58)
szem-pont Creative Commons License 2006.11.28 0 0 58

Szia!

 

Én vagyok N. E. a mailt megkaptam, csak a topikot olvasók érdekében kérdeztem, de úgy látszik nem nagyon akarja ez ügyben senki sem megosztani velünk a véleményét és tapasztalatait.

 

De mégegyszer kössz...

Előzmény: bucoka (57)
bucoka Creative Commons License 2006.11.26 0 0 57

Az a helyzet, hogy én akkor kezdtem intézni az ügyet, amikor ÉN megkaptam a SAJÁT határozatomat. Így is azt gondolom, hogy sokmindenkinek tudok ezzel segíteni, mert eleve is ez volt a szándékom (mármint, hogy minél több embernek segítsek)

Az, hogy más mikor kapta meg, tőlem független dolog, én MOST és ÍGY tudtam elintézni a dolgot. Sajnálom, ha valaki kimaradt ebből, de nekem erre nincs ráhatásom. De már az is valami, ha beadtatok fellebbezést..., jobb, mint a semmi.

 

Ha esetleg szerda és péntek között járt le a határidőd, akkor köszönd meg a közös képviselőnek, hogy eddig ült rajta:((( Én felajánlottam, hogy kedden kiplakátolom a lépcsőházakban, de határozottan elutasították. Hát így....

 

Te vagy az N.E monogrammal rendelkező lakó? Mert akkor kaptál tőlem mailt.

Előzmény: szem-pont (56)
szem-pont Creative Commons License 2006.11.24 0 0 56

Sziasztok

 

 ... és akkor most hogyan tovább?

Már többen is beadtuk a fellebbezést félve, hogy kicsúszunk az időből.

Mi lesz ezekkel a fellebbezésekkel?

 

 

Előzmény: bucoka (55)
bucoka Creative Commons License 2006.11.24 0 0 55

Szia szem-pont!:)

 

Ha a monogramod N.E., akkor kaptam a mailed-ről másolatot.

 

Egyébként én már végigzongoráztam egy ügyvéddel az egész ügyet, meg is született a fellebbezés szövege, amit szerda reggel eljuttattam a közös képviselőnek, kérve, hogy juttassa el a lakóknak. Talán ez ma meg fog történni.

És nem 100ezerbe került az ügyvéd, csak 30ezerbe...

 

Közösen viszont nem lehet fellebbezni, tekintve, hogy külön-külön kaptuk a megkeresést. Másrészt a 15 nap jogvesztő határidő, tehát aki már két hete megkapta, annak be kell adnia, van olyan, aki még meg sem kapta...

 

No para:)))

Előzmény: szem-pont (54)
szem-pont Creative Commons License 2006.11.23 0 0 54

Anna-Ház I.-re érvényes

 

Adjunk be 5000 Ft-os okmánybélyeggel fellebbezést és fogadjunk 1000
Ft/lakás összegért egy ügyvédet, aki ezt nekünk elintézi, vagy
fizessünk eszetlenűl az Önkormányzatnak. 100.000 Ft-ért csak
elválllalja egy ügyvéd vagy nem?

 

Ez volt a kérdés egy hete.

 

Megoldás: Fellebbezés Önlormányzatra bevinni III.emelet 305-ös szoba Kovács Attila

 

 

Szöveg:

Címzett:

 

      BUDAPEST FŐVÁROS XVII.KER.ÖNKORMÁNYZAT.POLGÁRMESTERI HIVATALA

    Városigazgatási Iroda

      

 

Tárgy:

 

     Fellebbezés – kötelező közműfejlesztési hozzájárulás fizetése ügyében

-         Iktatószám: xxxx

-         Ügyintéző: Kovács Attila

 

 

 

Alulírottak..........., mint az Uszoda u. 1/..... számú és 121344/884 hrsz-ú ingatlan xx/10000 résztulajdonosa  fellebezési jogunkkal élünk a fent megnevezett kötelező közműfejlesztési hozzájárulás fizetése ügyében.

 

Indoklás:1: Az Önök által feltüntetett útépítés ellenére a járda már lemaradt, csak a helye van meg és bokáig ér a sár, ha az autós ránk dudál és félre kell lépni.

               2: Nem az ingatlanunk előtt, hanem mögötte helyezkedik el, egy az ingatlanunk méretéhez képest rövid szakaszról van szó. Kijáratunk nincs rá és még nem is határos a 121344/884 hrsz-ú ingatlannal (mellékelt hiteles térképmásolat).

              3: Ha határos is lenne, a kirótt összeg 50.000/albetét = 5.000.000 Ft aránytalanul nagy összeg egy ilyen keskeny és félig használható rövid szakaszért.

 

Ami meg a 33/2000.(V.29.) számú rendelet 3.§(1),(2) bekezdését illeti a társasházakra vonatkozóan egyszerűen felháborítóan aránytalan. A mi esetünkben főleg, mivel az Uszoda u./Újlak u. sarkán felépült társasházunk az Uszoda utcai és Újlak utcai oldalon is járdát létesített, holott azelőtt egyik részen sem volt.

 

Kérjük ügyünk mielőbbi felülvizsgálatát.

 

Tisztelettel   xyz

 

Előzmény: bucoka (51)
Cunami22 Creative Commons License 2006.11.21 0 0 53
Köszönöm!
Előzmény: toragn (50)
mephysto Creative Commons License 2006.11.16 0 0 52
Én kaptam, és hogy mit szólok? Sajnos nem tudom mennyiben jogos ez, mert nem ismerem az erre vonatkozó jogszabályokat, de elég egyértelmű a határozat. Fél éven belül fizetni kell. Szerintem az Anna 1-2 lakói egyaránt kaptak.
Előzmény: bucoka (51)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!