Keresés

Részletes keresés

L314 Creative Commons License 2020.01.02 0 0 119

Dél-pesti régióban 8-12 évfolyam részére matematika-fizika korrepetálást,

érettségire való felkészítést, lemaradóknak felzárkóztatást vállalok. Ugyanígy vállalok matematika korrepetálást az egyetemisták részére is. Tel.: 06-1/420-6841, E-mail: gyula206@freemail.hu

matematika fizika kémia Creative Commons License 2019.08.30 0 0 119

Budapesti 43 éves tanár vagyok, matematika, fizika, kémia korrepetálást vállalok. Koromnál fogva megtalálom a hangot a diákokkal, ugyanakkor 15 év tapasztalatom van a reál tárgyak tanítása, összefüggések elmagyarázása, koncepciók kialakítása terén. Sajnos az iskolai oktatás egyáltalán nem alkalmas arra, hogy a gyerekeknek sikerélményt nyújtson, egyénileg foglalkozzanak velük. Reál tárgyak esetén minden egymásra épül, akivel nem foglalkoznak személyre szabottan, hamar elvesztik a fonalat.

A korrepetálás részben pszichológia is. (Ez lenne ideális az iskolákban is, ha nem futószalagon egy kódszám lenne a diák, frusztrált tanárok közt.) 
Attól hogy felnőtt vagyok, semmivel sem vagyok több a diáknál, a haveri viszony, tegeződés, jó hangulat alap, ami nem mond ellent a tanulásnak, következetességnek, koncepciónak

Érthetően, ha kell az alapoktól (ebben szokott hiány lenni), az elmélet mellett sok gyakorlati feladatlappal korrepetálok, jó hangulatban, így a siker garantált, a diákok motiváltak, sikerélményeik vannak. Mindig javít az, ahol nem csak aktuális tűzoltás a feladat hanem időben, stressz nélkül kezdjük a tanulást az adott évre, felvételire, érettségire, pótvizsgára is!

Központi helyeken tartok órát, ( esetleg házhoz megyek ) így nem kell a tanárhoz járni, ami nagy időkiesés lenne iskola után a diákoknak.

A KöKI TERMINÁLBAN / SHOPMARKBAN (volt EUROPARK)

valamint heti egyszer az ÖRS VEZÉR TERÉN az IKEÁBAN és ÓBUDÁN az EUROCENTERBEN tartok órát,

VAGY -egyéni megbeszélés szerint, időarányosan- házhoz megyek a 18., 19., 20., 23. kerületben.

Matek, fizika, kémia, ( igény szerint ) a fenti helyeken:

-90 perc = 6000 Ft, 
-120 perc = 8000 Ft 



Egyéni megbeszélés alapján házhoz megyek, vagy KöKI / SHOPMARK / IKEA ÖRS / EUROCENTER 

(Hétköznap és hétvégén is!)

E-mail: matekfizikakemiakorrep@freemail.hu

Tel.: 0630 9999008

Nyerges Zoli Creative Commons License 2019.08.17 0 0 118

Szia!

Zoli vagyok. Fizikából tudok neked segíteni. Skypon szoktam órát tartani. Ez nagyon nagy szabadságot biztosít a tanulóknak. Nagyon kevés időd van. HA érdekel a dolog hívj fel Nyerges Zoltán 06 20 800 700 6

Előzmény: ddongó (117)
ddongó Creative Commons License 2019.08.15 0 0 117

Budapesti, vagy Gödöllő környéki fizika-matek magántanárt keresek emelt szintű érettségi felkészítéshez. A 2019-es október-novemberi vizsgaidőszakban kell 4-est elérnem emelt szinten fizikából, illetve 5-öst matematikából. Előbbiből igen alacsony szintről indulva. Tiszában vagyok vele, hogy ez elsőre hajmeresztően hangzik, de mindenképpen szeretném megpróbálni. Elszánt vagyok és a szorgalommal nincs gond, viszont az idő szűke miatt minden segítségre szükségem van. 

oldlogi Creative Commons License 2019.08.07 0 0 116

Csepelen, Erzsébeten és Ferencvárosban 8-12 évfolyam részére matematika korrepetálást,

érettségire való felkészítést, lemaradóknak felzárkóztatást vállalok. Ugyanígy vállalok korrepetálást az

egyetemisták és főiskolások részére is. Tel.: 06-20/248-0320, 06-1/420-6841, E-mail: gyula206@freemail.hu

tutimagantanar Creative Commons License 2019.08.07 0 0 115

Sziasztok!

 

A TUTI magántanár-közvetítőn rengeteg matek- és fizikatanárt találtok:

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet magántanárt keresni az oldalon.

nogradi medve Creative Commons License 2019.07.29 0 0 114

Matematika, fizika pótvizsgára felkészítés!

 

20 éve foglalkozom egyénileg közép- és általános iskolások korrepetálásával, dolgozatra, vizsgára való felkészítésével Zuglóban és környékén. Felnőttek oktatását is vállalom. 90 perces alkalmak.

 

06/20/218-1619

 

sandor.matek@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.29 0 0 113

matek fizika kémia Creative Commons License 2019.06.12 0 0 112

Budapesti 43 éves tanár vagyok, matematika, fizika, kémia korrepetálást vállalok. Koromnál fogva megtalálom a hangot a diákokkal, ugyanakkor 15 év tapasztalatom van a reál tárgyak tanítása, összefüggések elmagyarázása, koncepciók kialakítása terén. Sajnos az iskolai oktatás egyáltalán nem alkalmas arra, hogy a gyerekeknek sikerélményt nyújtson, egyénileg foglalkozzanak velük. Reál tárgyak esetén minden egymásra épül, akivel nem foglalkoznak személyre szabottan, hamar elvesztik a fonalat.
A korrepetálás részben pszichológia is. (Ez lenne ideális az iskolákban is, ha nem futószalagon egy kódszám lenne a diák, frusztrált tanárok közt.) 
Attól hogy felnőtt vagyok, semmivel sem vagyok több a diáknál, a haveri viszony, tegeződés, jó hangulat alap, ami nem mond ellent a tanulásnak, következetességnek, koncepciónak

Érthetően, ha kell az alapoktól (ebben szokott hiány lenni), az elmélet mellett sok gyakorlati feladatlappal korrepetálok, jó hangulatban, így a siker garantált, a diákok motiváltak, sikerélményeik vannak, mindig javít az, ahol nem csak aktuális tűzoltás a feladat hanem időben, stressz nélkül kezdjük a tanulást felvételire, érettségire, pótvizsgára is!

Budapesten nyáron házhoz megyek a 18. 19. 20. 21. 23. kerületben, egyéb esetben a KÖKI Terminálban / Shopmarkban (Europark) tudok órát tartani, illetve heti 1x a Duna Plázában (13. ker.) 

-90 perc matek, fizika, kémia nyáron 5000 Ft, 
amiért a fenti kerületekben házhoz megyek, vagy KÖKI / Shopmark / Duna Pláza

E-mail: matekfizikakemiakorrep@freemail.hu

Tel.: 30/9999008

laudy00 Creative Commons License 2019.05.19 0 0 111

Matematika és fizika korrepetálást vállalok Budapesten általános- és középiskolásoknak.

A tananyaghoz kapcsolódó, dolgozatokra felkészítő, valamit az iskolában tanultaktól független órák is megoldhatóak.

4- 6- és 8-osztályos gimnáziumi felvételire és érettségire (mindkét szinten) előkészítést vállalok, akár az írásbeliről, akár a szóbeliről legyen szó.

Rendkívül lelkes vagyok, nagyon szeretem amit csinálok.

Budapesten házhoz megyek.

3000 ft/60 perc, 5000 ft/120 perc

Hívjon bátran, ha nem venném fel, visszahívom.

60 30 785 9930

N.Böbe Creative Commons License 2019.05.02 0 0 110

Kedves illesek! Ha még aktuális  matek tanár keresés, akkor keress meg az alábbi telefonszámon: 06307797304. Több mint 20 éves tapasztalattal tudok segíteni.  Újpalotán lakom, de kérésre házhoz is megyek. Üdv Böbe

Előzmény: illesek (107)
leonard65549 Creative Commons License 2019.04.14 0 0 109

Üdvözlet minden kedves topiclakónak. A Fiam a Műszaki Egyetemre készül, duplázni akar matekból és fizikából, de korrepetálásra lenne szüksége, a 420 pont eléréséhez. Kalocsán lakunk, az őt tanító tanárok a gimiben, nem korrepetálhatják. A távolság miatt, ha lehet online tanárt keresnék, mindkét tárgyra egy személyben. Sok van a weboldalakon, de mivel kemény felévteliről van szó, tippeket szeretnék tőletek kapni. Köszönöm.

V3ntur4 Creative Commons License 2019.01.27 0 0 108

Kedves Aroni,

 

Az oktass.hu egy új magántanár kereső oldal. Február elején lesz elérhető a nyilvánosság felé. Aki addig regisztrál, ingyenes fiókot kap. Szeretném a figyelmedbe ajánlani. Menj fel a https://oktass.hu weboldalra es add meg emailcímed. Hamarosan felveszik veled a kapcsolatot. 

 

Bárki aki magántanár jelentkezhet. Februárig ingyenes a fiók. Utána 990 Ft / hó lesz az ára. 

 

Hajrá tanárok!!! ;) 

Előzmény: aroni (105)
illesek Creative Commons License 2019.01.21 0 0 107

Kedves monika198! Kérlek, el tudnád küldeni nekem is a matematika tanár elérhetőségét? Újpesten lakunk, közgazdaságiba jár a fiam, neki keresek megbízható tanárt korrepetálásra. Előre is köszönöm szépen a segítséget!

Előzmény: monika198 (90)
illesek Creative Commons License 2019.01.21 0 0 106

Kedves wintaktika! Igaz, hogy tavalyi a hozzászólásod, de sikerült jó matematika tanárt találnotok? Én is Újpeseten keresnék középiskolás gyermekemnek egy megbízató tanárt. Köszönöm a válaszod. Üdv, Angéla 

Előzmény: wintaktika (94)
aroni Creative Commons License 2018.12.27 0 0 105

Matematika és fizika oktatást vállalok.

Korrepetálást, érettségire, felvételire felkészítést.

Gépészmérnökként, közel 2 év programozás tanítási tapasztalattal.

  • Időpont: délutáni, akár esti órákban is, megegyezés szerint napközben is.
  • Ár: (2000-3000 Ft) megegyezés szerint (függ: szint, helyszín, időpont, létszám, tantárgy)
  • Helyszín: XX. kerületben nálam, házhoz is tudok menni megbeszélés szerint (más kerület is), kávézó, iskola stb. helyen is akár
  • Elérhetőségek:
    • Tel. szám: +36309027012
    • E-mail cím: gyulai.aron@gmail.com
    • Fb-on üzenetben
    • Viber-en a megadott számon
bodzavirag_2 Creative Commons License 2018.11.26 0 0 104

Matematika és fizika korrepetálás Budapesten

5-12 osztályig, a kezdetektől egészen az érettségire való felkészülésig vállalok korrepetálást. Legyen szó gimnáziumi felvételiről, érettségiről, vagy a tananyag nehéz elsajátításáról, hiszek benne, hogy együtt megtaláljuk a probléma forrását, és lekűzdjük az akadályokat. A város belső kerületeiben házhoz megyek, egyéb helyszín megbeszélés szerint. 

3000 forint/60 perc, 5000 forint/120 perc

Hívjanak bizalommal: 06(30)785-9930

 

 

adamkati Creative Commons License 2018.10.21 0 0 103

BME matematika tanára korrepetálást vállal mérnök hallgatóknak

micaamica Creative Commons License 2018.09.13 0 0 102

A Kökinél hol tud órát tartani? A fiamat lehet, érdekelné a dolog.. üdvözlöm

Előzmény: Törölt nick (99)
oldlogi Creative Commons License 2018.08.11 0 0 101

8-12 évfolyam részére matematika korrepetálást, érettségire való felkészítést, lemaradóknak felzárkóztatást vállalok.

Tel.: 06-20/248-0320, E-mail: gyula206@freemail.hu

rózsaszín pillangó Creative Commons License 2018.06.08 0 0 100

Budapest 11. kerületben ismerek, matematika-fizika magántanárt, aki vállal nyáron pótvizsgára felkészítést is. Nagyon jól magyaráz, még azzal is meg tudja szerettetni a matekot, fizikát, akit egyébként nem érdekel. Csak ajánlani tudom. A 70-456-3834-es számon elérhetitek. Nekem már sokszor magyarázott fizikát, sokat segített, és szeret tanítani.

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.15 0 0 99

Budapesti 39 éves tanár vagyok, matematika, fizika, kémia korrepetálást vállalok. Koromnál fogva megtalálom a hangot a diákokkal, ugyanakkor 15 év tapasztalatom van a reál tárgyak tanítása terén. Sajnos a mai iskolai rendszer, hozzáállás, egyáltalán nem alkalmas arra, hogy a gyerekeknek sikerélményt nyújtson, egyénileg foglalkozzanak velük. Reál tárgyak esetén minden egymásra épül, akivel nem foglalkoznak személyre szabottan, hamar elvesztik a fonalat.
A korrepetálás részben pszichológia is. (Ez lenne ideális az iskolákban is, ha nem futószalagon egy kódszám lenne a diák, frusztrált tanárok közt.) 

Érthetően, ha kell az alapoktól (ebben szokott hiány lenni), az elmélet mellett sok gyakorlati feladatlappal korrepetálok, jó hangulatban, így a siker garantált, a diákok motiváltak, sikerélményeik vannak, mindig javít az, ahol nem csak aktuális tűzoltás a feladat hanem időben, stressz nélkül kezdjük a tanulást.

Házhoz megyek a 18. 19. 20. 21. 23. kerületben,ill. adott nap a belvárosban, így nem neked kell órákat utazással tölteni ami nagy időkiesés, a diáknak fárasztó, ha a délutánja fele utazgatással megy el, ezt átvállalom. Egyéb esetben a KÖKIrminálban tudok órát tartani, sok megfelelő hely van ott. 

2 teljes óra, (=120 perc) matek, fizika, kémia tárgyakra =7000 Ft, 90 perc = 6000 Ft, amiért a fenti régiókban házhoz megyek, vagy KÖKI! 

Tel.:30/9999008

E-mail: matekfizikakemiakorrep@freemail.hu

További infok,:
https://www.facebook.com/korrepetalas.matematikafizikakemia

KyraX Creative Commons License 2018.03.19 0 0 98

Szia Betty!

Te megkaptad esetleg a tanár elérhetőségét monika198-tól? Nekem is szükségem lenne rá... Köszönöm! :) 

Előzmény: betty.40 (88)
KyraX Creative Commons License 2018.03.19 0 0 97

Szia! Engem érdekelne a matek-fizika-kémia tanár elérhetősége. Köszönöm! :) 

Előzmény: monika198 (90)
Törölt nick Creative Commons License 2018.03.03 0 0 96

Sziasztok!

Emelet matek szakos gimnáziumba járok, és angol középfokú nyelvvizsgám van, így szívesen segítenék olyan gyerekeknek, akiknek szüksége van rá!

Matematika (1-10 osztályig) és angol korrepetálást vállalok, Budapest környékén házhoz megyek. 

Érdeklődni itt, vagy telefonon tudtok: 06703813450

brata1986 Creative Commons License 2018.02.12 0 0 95

Általános iskolások számára vállalok matematika felzárkóztatást!

Matematika műveltségi területen végzett tanító vagyok általános iskolában.

Szivesen foglalkozom olyan tanulók felzárkóztatásában, akiknek problémájuk akadt a matematika elsajátításával az általános iskolában.

Helyileg Százhalombattán lakom és ott is tudnák fogadni a gyermeket korepetálásra, esetleg megbeszélés szerint Százhalombatta környékén házhoz megyek, viszont az plusz költség!

 

 brata86@gmail.com, 06702524931

Ha ír üzenetet, akkor kérem adja meg az email vagy telefonos elérhetőségét, hogy felvegyem Önnel a kapcsolatot.

wintaktika Creative Commons License 2018.02.09 0 0 94

Türelmes matematika oktatót keresek a tizedikes lányomnak Újpesten, vagy közelében. Egyetemista is lehet, nők előnyben. A lányom ebben a félévben megbukott matematikából, évvégére fel kellene zárkóznia. Kérem, segítsenek!  

wintaktika Creative Commons License 2018.02.08 0 0 93

Kérlek, küldd el nekem is az elérhetőségét. Nagy szüksége lenne rá a tizedikes lányomnak. Előre is köszönöm! Adél

Előzmény: monika198 (90)
brata1986 Creative Commons License 2018.02.06 0 0 92

Matematika felzárkóztatás, korepetálás
Általános iskolások számára vállalok matematika felzárkóztatást Százhalombattán és környékén! brata86@gmail.com, 06702524931

brata1986 Creative Commons License 2018.02.06 0 0 91

Matematika felzárkóztatás, korepetálás
Általános iskolások számára vállalok matematika felzárkóztatást,korepetálást! brata86@gmail.com, 06702524931

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!