Keresés

Részletes keresés

GIGAMATRAC (X) 2024.03.02 -1 0 14827

Kedves Matrackeresők,

 

A márciust is szeretnénk érdekessé tenné, néhány sikeres termékünkkel, amit szintén egy különleges áron kínálunk, sőt többségében azonnal készletről:

 

Ceriflex Classic Memory 13+4 matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

Ceriflex Silver Active matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

Ceriflex Silver Active matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

    

 

Akár az üzleteinkben akár a web-en történő megrendelésre is érvényes az akció.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

GIGAMATRAC (X) 2024.02.25 -1 0 14826

Kedves Matrackeresők,

 

Február végére, de csak a hétvégére, van még egy különleges Cozy ajánlatunk, két matrac méretre:

- 160*200

- 180*200

 

Akár az üzleteinkben akár a web-en történő megrendelésre is érvényes az akció.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

GIGAMATRAC (X) 2024.02.04 -3 0 14825

Kedves Matrackeresők,

 

A februári hónapban is szeretnénk adni néhány különleges lehetőséget a kínálatunkból, a raktárkészlet erejéig:

Ceriflex Hotel Super Strong matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

RelaXx® Signum Dual Hard ortopéd hideghab matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

RelaXx® Signum Dual Medium ortopéd hideghab matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

  

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

 

 

Alváskultúra (X) 2024.02.03 -1 0 14824

Szia,

 

én kb 10 évig voltam aktív a topikban és hát az a tapasztalat, hogy nagyon nehéz úgy tanácsot adni (főként ha konkrét elképzelés van), hogy nem ír az ember márkát, terméket, árat stb. A reklámlinket az Index találta ki és élt is azzal a lehetőséggel, hogy kitöröltek minden olyan bejegyzést, amit ők reklámnak gondoltak, sőt volt, hogy a nicket is törölni akarták. Ezért lett a reklámlink szerződés pl az Alváskultúra nickre.

 

Persze szerencsés lenne, ha a továbbiakban is megmaradna szakmai topoknak, de ugye a pénz sajna sok helyen sok mindent felülír. EGy-két reklám meg itt is elfér, úgyis az egész világ minden szegletéből és non-stop reklámok folynak....

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Zimacharles (14817)
Tibi47 Creative Commons License 2024.02.03 0 0 14823

Stornó. Elkelt. 

Előzmény: Tibi47 (14822)
Tibi47 Creative Commons License 2024.01.30 0 0 14822

Eladó, egy Levital Perfect Sense hideghab matrac 180x200 cm.-es méretben. A matrac szép és jó állapotban van, a huzat tiszta, (levehető, mosható). Eladás oka: nekem egy kicsit túl puha, derekam/hátam nem bírja, ezért is a puhább matracot kedvelőknek ajánlott. Ára: 85.000 forint.  (Új bolti ára 330.000 forint.) Érd.: futar68@protonmail.com Kérésre e-mail címre küldök képeket.

(Tisztelt moderátor! Üzenetet megértettem. Remélem így, ezzel nincs gond.)

illetlenke Creative Commons License 2024.01.21 0 0 14819

Hogyne lenne!

Van moderációs topik, ott kell szólni, ha problémád van.

Előzmény: Zimacharles (14815)
GIGAMATRAC (X) 2024.01.21 -2 0 14818

Kedves Zimacharles,

 

Valós akcióval, egy lehetőséget szeretnén adni, hogy egy olyan ajánlatot kapjanak a forumozók, ami nem mindennapi.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

 

Előzmény: Zimacharles (14817)
Zimacharles Creative Commons License 2024.01.21 0 2 14817

Ilyen esetben lehetne egy reklámtopik-ot nyitni, a fórumozóknak pedig megmaradhatna a reklámmentes kérdezz-felelek...lehet csak nekem nem tűnik autentikusnak így a topik. 

Előzmény: GIGAMATRAC (14816)
GIGAMATRAC (X) 2024.01.20 -2 0 14816

Kedves Zimacharles, 

 

Reklám link partnereként van lehetőségünk információt közölni. 

Mivel nem sértünk érdekeket, ezért nem szükséges "moderáció".

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Zimacharles (14815)
Zimacharles Creative Commons License 2024.01.20 0 2 14815

Miért van teleszórva ennek a gigamatrac cégnek a reklámjával a topic, moderáció nincsen?

GIGAMATRAC (X) 2024.01.15 -2 0 14814

Kedves Matrackeresők,

 

Egy újjabb ajánlattal bővülünk: Curem matracok a prémium szegmensből.

Curem H6 Robust matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

 

A készeleten lévő matracaink vesznek részt az akcióban, az elérhető méretek a linkre kattintva láthatóak.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

GIGAMATRAC (X) 2024.01.15 -1 0 14813

Tisztelt Matracotokosan,

 

Valami hasonlóra már válaszoltunk, korábban:

Összességében a lényege az volt, hogy, de jó lenne a full 5*, de ezt mindenki tudja soha sem lesz.

 

A realitás az, hogy negatív komment mindíg lez még akkor is, ha nem... Itt szerintünk most nem is ez a lényeg.

 

Persze a kényes téma mindíg is a jótállás (garancia) kérdése lesz, ami a negatív kommentjeink többségét adja, de, hogy ez most jogos vagy sem azt sokszor említettük nem ez a helye, hogy megbeszéljük. Továbbá a pozitív kimenetelű ügymeneteknek már nem lesz komment a vége és ez véleményünk szerint még egészségesebb arányt tudna adni, mindeninek aki jól lát vagy kevésbé.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: matracotokosan (14812)
matracotokosan Creative Commons License 2024.01.15 0 3 14812

Kedvesek!

 

Hihetetlen ami itt íródik az oldalon, amolyan vak vezet világtalant. Körültekintésre hívom fel figyelmeteket!

Ajánlom minden embertársamnak, hogy mielőtt matracot keresgélne, első körben olvasson egy keveset volt vásárlóktól az adott kereskedő google értékeléseiből, amit megtapasztalt emberek írtak le! Nincs körültekintőbb utánajárás a témában. Higgyétek el, hogy nagyon sok bosszúságtól megkímélitek magatokat, családtagjaitokat. 

GIGAMATRAC (X) 2024.01.09 0 0 14811

Kedves Matackeresők,

 

A Gigamatracnál a január egy különleges ajánlat hullámmal kezdődik, egyes készleten lévő matracainkra illetve egy ágy/matrac szettre különleges árakat készítettünk.

 

Az ERGO márkánk, készleten lévő matracaira a következő a különleges ajánlatunk:

 

 

Emlékeztetőül az alábbi ajánlatokat is érdemes megtekinteni:

 

       

 

Tempur ajánlatok:

Tempur különleges ajánlat 1.

Tempur különleges ajánlat 2.

Tempur különleges ajánlat 3.

 

Fiona Ágy/matrac szett ajánlat:

Kárpitozott ágykeret, ágyneműtartós ágy, gázrugós ágykeret, kárpitoságy, kárpitozott bútor, olcsó ágy, kárpitozott ágykeret - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

 

 

 

 

 

GIGAMATRAC (X) 2024.01.08 -1 0 14810

Kedves Matrackeresők,

 

Craft Fiona ágyneműtartós ágykeret matraccal, két választható szövet, 5 zónás zsákrugós matraccal, két oldalas, az oldalak keménysége különböző (félkemyény/kemény).

Az ára tartalmazza a matrac árát is! 

 

Méretek:

- 160*200

- 180*200 (készletről mind a két szín azonnal elérhető)

 

 

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

 

 

GIGAMATRAC (X) 2024.01.08 -1 0 14809

Kedves Matrackeresők,

 

A készleten lévő Tempur termékeinkre egy különleges ajánlattal kézültünk:

- Tempur különleges ajánlat 1.

Tempur különleges ajánlat 2.

Tempur különleges ajánlat 3.

 

Az ajánlat szóra kattintva az árak is megjelennek.

Mind a három más termék! 

 

 

 

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

 

GIGAMATRAC (X) 2024.01.08 0 0 14808

Kedves RhdCelica03,

 

Igen a 15 nap helyén való, de mi azért mondjuk a 14 napot, hogy ne "maxoljuk" ki a határidőt, a 15. nap már a befutó. :-)

A jótállási jegyen minden információ le lesz írva.

 

Amennyiben segítségre lesz szükséges, állunk rendelkezésére a megadott ellérhetőségeken.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

 

 

Előzmény: RHDCelica03 (14806)
GIGAMATRAC (X) 2024.01.08 0 0 14807

Kedves asdqweasdqweasd,

 

Kérjük a megadott elérhetőségeken tessék felvenni velünk a kapcsolatot, hogy egyeztetni tudjuk a jótállással kapcslatos információkat. 

 

Sajnos, mint minden szakmában vannak negatív kommentelők, de egyre többen írnak a pozitív tapasztalatokról is és így összeségében már jól látható az arány.

 

A rugós matracok történelme több, mint 170 éves, ez alapján egy megbízható márka biztos, hogy ki tudja szolgálni a kényelmét.

Mint minden posztunkban leírjuk, hogy egy mínőség meghatározása után a kényelem lesz az elsődlefóges szempont, amit kuzárólag a próba hatására tudunk eldönteni.

 

A Yatas márka egy megbítható márka, de szoktuk javasolni, hogy nézzen szét e a piacon, keressen meg több kereskedés több termékét. 

Alapvetően a török márkák, amik ellenőrizhető hátérrel rendelkeznek megbíthatóak. pl.: a mi márláink közül az Isbir

 

De nézzünk egy alternatívát a felső kategóriából: 

Perfect Shape - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

A matrac az amerikai Sealy márkából, ár/érték arányokat is megnézve egy erős versenytárs lesz az Ön által említett matrachoz képest. Javasoljuk a tesztelését.

Nem szeretnénk, jobb vagy rosszabb jelzőt használni, egyszerűen egy alternatívát tessék figyelembe venni a prémium kategóriából.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: asdqweasdqweasd (14805)
RHDCelica03 Creative Commons License 2024.01.08 0 0 14806

Akkor meg raerek, koszonom! (Honlapon vasarlast koveto 15 nap van...)

Előzmény: GIGAMATRAC (14804)
asdqweasdqweasd Creative Commons License 2024.01.08 0 0 14805

Köszönöm a választ, mindennap tanul az ember. A Yatak volt az értelmes szó nekem a matracon, de valóban volt még ott más is, Bambi Clima Naturel volt még ráírva, és erre olvastam sok rossz értékelést egy török oldalon (3.4/5), bár a Yatas-ra mint cégre szűrve ott 1.4/5 még rosszabb értékelés. Igazából a boltban, a legtöbb matracot amit kipróbáltunk, teljesen jó a legtöbb, simán tudnék rajta aludni, itt inkább a tartósság az amit keresnék, hogy ne kelljen 3 évente cserélni egy félmilliós matracot. A Leviatalnál meg a garanciális feltételek között természetesen úgy van megfogalmazva hogy 20%-os felpuhulás esetén van csere lehetőség X%-ban. Biztos vagyok benne hogy az én matracom még nem érte el ezt a szintet, ez bőven az a szint már szerintem ami előtt én rég kidobnám. Az egészségem többet ér. Ezért is szeretnék most egy rugósat kipróbálni hosszabb távon, mert nekem pl a Levital előtti Jysk-es kb 2x-3x ennyi ideig bírta kényelmi szempontból. Pedig az olcsóbb volt. Jól értem a komment alapján hogy a Yatas akkor nem javasolt? A boltban kipróbált five-Z maga volt a tökély, de sok a rossz vélemény róla. Ott, helyben a legtöbb matrac azért meg tud győzni, de a hosszabb táv a kérdés. Érdemes 2 oldalasat venni? Ez volt a Bambi fő vonzereje számomra, hogy ha az eggyik oldal-t kifekszem akkor a másik még használható (tudom, ha forditgatom, akkor egyszerre fog kb kigödrösödni)

Előzmény: Alváskultúra (14802)
GIGAMATRAC (X) 2024.01.08 0 0 14804

Kedves RhdCelica03,

 

A matrac átvételekor fog kapni egy átadási dokumentációt, ami mögött lesz a jótállási jegy is. A regisztrácót a megrendelt termék átvételét követően szükséges megtenni 14 napon belül.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: RHDCelica03 (14803)
RHDCelica03 Creative Commons License 2024.01.08 0 0 14803

Hello,

 

Probaltam regisztralni a kiterjesztett garanciara online, de a kiadasi jegyzek szama resznel elakadtam.

Beirtam az egyetlen szamot, amit a megrendelon talaltam, de azt nem fogadja el a rendszer.

Mi a teendo?

Előzmény: GIGAMATRAC (14800)
Alváskultúra (X) 2024.01.08 -1 0 14802

Szia,

 

amíg a Yatas egy matrac márka, addig a yatak annyit jelent, hogy: "matrac". (a Levital matracod egyébként még bizonyos mértékig garanciális, én éélnék vele, Levitalból egyébként jönnek ki módosított vágással új termékek) A nagy számok törvénye alapján, valamint, hogy a rossz hír gyorsabban terjed szerintem minden gyártónak, minden márkának meg vannak a negatív kommentjei. Ennyire ezekre nem adnék, persze ha feltűnően sok van, akkor el lehet gondolkozni. ISbir, Spring Air, Kraft, Konfor, Moravia Comfort, Billerbeck... Szerintem mind megbízható márkák, de ugye próbálgatni kell, hogy a legmegfelelőbbet sikerüljön megtalálni.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: asdqweasdqweasd (14801)
asdqweasdqweasd Creative Commons License 2024.01.08 0 0 14801

Sziasztok,

Szeretnek tanacsot kerni, hogy milyen iranyban induljak el. Le szeretnenk cserelni jelenlegi matracunkat (3,5 eves Levital perfect contour) mert nagyon ki van godrosodve. Elotte egy Jyskes volt kb 8 evig, az birta, de ez levital nagyon nem. Most inkabb rugos iranyba mennenk, mert ezek a hab matracok nagyon nem birjak a strapat, pedig nem vagyunk tul nagy darabok (60 es 90 kb). Nezzegettuk oket a boltban de neten olyan rosszakat irnak a yatas es yatak markakrol hogy nem merem megvenni. Van markara valami ajanlas hogy mit erdemes? Tartosat.

GIGAMATRAC (X) 2024.01.05 0 0 14800

Kedves RhdCelica03,

 

Nagyon szívesen. 

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: RHDCelica03 (14799)
RHDCelica03 Creative Commons License 2024.01.05 0 0 14799

Kollega hivott, koszonom szepen a segitseget!

Előzmény: GIGAMATRAC (14796)
GIGAMATRAC (X) 2024.01.04 -1 0 14798

Kedves Akupressz, 

 

Sajnos a kényelmet nagyon nehéz megfogalmazni vagy leirni, de természetesen segítünk. 

A kényelmünket a testsúlyunk és az alvási pozitúra fogja meghatározni. Nagyon fontos, hogy a matracot mennyire nyomjuk ezek alapján ítéljük meg, hogy kemény vagy lágy lesz a választott matrac. 

 

Ezekben a kérdésekben az üzleteinkben lévő szenzoros mérés rengeteget tud segíteni. 

 

Az említett opciók alapján az alábbi linken szereplő matracok közül még lesz a megoldás, de mindenképp javasolt a próba:

https://www.gigamatrac.hu/gyorskereses/Levital

https://www.gigamatrac.hu/gyorskereses/Sealy+

 

Reméljük, hogy hamarosan tudunk találkozni a részletek megbeszélése miatt. 

 

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Akupressz (14797)
Akupressz Creative Commons License 2024.01.04 0 0 14797

Kedves Szakértők,

 

Matracot szeretnék vásárolni, de már x éve nem bírok dönteni. A 20 éves bonellrugós ágyam meg már elég kényelmetlen. Hogy ettől, vagy mástól, de már állandóan fáj a derekam is. Igazából oldalt és hason szeretek aludni. Pár éve nyaraláskor memóriahabos matracon aludtam, nekem az kényelmes volt, illetve a boltokban is azt találtam a legkényelmesebbnek. A sima hideghab valahogy nekem keménynek tűnik. Egy best dream márkájú latex matrac is kényelmetlen volt nekem, túl puha volt. Azonban a memóriahabos matrac meg nem szellőzik...Így már évek óta nem tudok dűlőre jutni. Néztem még a best dream cool memory matracát is. Mégis milyet lenne érdemes vennem?

 

Köszönöm szépen a válaszokat!

GIGAMATRAC (X) 2024.01.04 0 0 14796

Kedves RhdCelica03,

 

Köszönjük szépen a visszajelzéseket. Örülünk, hogy sikerült megtalálni a megfelelő matrcot.

 

A választott termékröl a leírás jelenleg feltöltés alatt van, de az üzlettel felvesszük a kapcsolatot és minden információt elküldenek Önnek mail-en. A kollégáink keresni fogják Önt.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: RHDCelica03 (14795)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!