Keresés

Részletes keresés

Pityu... Creative Commons License 8 órája 0 0 63780

Találtam egy jó kis képet :D

Természetesen MLM csoport

Pityu... Creative Commons License 8 órája 0 1 63779

Hát valós tényleges ismerősöm nem sok van,amúgy meg sok de szerintem egyik sem csípi az mlm et.Csak elég fura én segítsek neki.

Előzmény: .Mityu (63778)
.Mityu Creative Commons License 13 órája 0 0 63778

Ez szépen megfogalmazott névlista elkunyerálása. Veled nem tud mit kezdeni, de adj nekik

neveket, telefonszámokat, akiket hívogatni fognak.

Én nem tenném, mert az ismerőseid lehet nem fognak megdicsérni érte. :)

Előzmény: Pityu... (63776)
Pityu... Creative Commons License 16 órája 0 0 63777

Volt ahol ingyen netes oktatást ígértek ezért kérdeztem.Egyébként ha valakik hajtják a pénzt a cégnek most nem magamról beszélek de azoknak is fizetős az szerintem gáz.

Előzmény: gingergirl (63772)
Pityu... Creative Commons License 16 órája 0 0 63776

Na ez poénos,rám ír egy csaj aki mlm es és állítólag jól is megy neki kint is lakik külföldön,és anno be akart szervezni össze is hozott egy netes beszélgetést a cégük egyik menő emberével aki a pénzel akart rám hatni,kicsit szar volt de tudtam normális módon az elérhetetlen amit ígérgetnek.Na nem ez a lényeg ,rám ír a csaj,hogy szia kérni szeretnék egy kis segítséget a cégük állandó fejlesztéseinek  köszönhetően új emberekre van szükségük,hogy bővítsék a csapatukat.Tudnék e ajánlani valakit aki heti néhány órába szeretne egy kis extra jövedelmet.Most komolyan már az mlm esek is koldulnak?Édes faszom nem tudnak maguk beszervezni embereket szerezzen nekik külsős?Szerintem ez már gáz.

ásítósmacska Creative Commons License 4 napja -1 0 63775

vírus?

csakazértse kattintok rá! :-D

Előzmény: gingergirl (63774)
gingergirl Creative Commons License 4 napja -2 0 63774
ásítósmacska Creative Commons License 4 napja -1 1 63773

megint mellébeszélsz...

Igazi MLM-es szokás.

Te is pontosan tudod, hogy mire értette az "ingyenest".

Előzmény: gingergirl (63772)
gingergirl Creative Commons License 4 napja -1 0 63772

Ha ingyen netezel, ingyen használod az áramot akkor igen :)

Egyébként konkrétan milyen ismeretekre van szükséged?

Előzmény: Pityu... (63771)
Pityu... Creative Commons License 5 napja 0 0 63771

MLM ben létezik ingyenes webes képzés?

ásítósmacska Creative Commons License 5 napja 0 1 63770

totál off posztban egy ON-vonatkozású komment...

https://aristo.pestisracok.hu/igaz-mese-buszke-liberalisoknak/

Naprózsa
2018-10-11 @ 15:47

Sokan voltunk már úgy, hogy rejtélyes invitálással és ellentmondást nem tűrő rábeszéléssel bekerültünk valami termékforgalmazó előadásra. Vagy megnézünk egy szekta összejöveteleit, ahol az előadó olyan össze nem illő szavakkal dobálódzik, vagy olyan hosszú körmondatokban beszél, amiben a mondat eleje még tévedésből sem egyezik a végével, sem időben, sem térben vagy alany, állítmányban.
De ott ülnek a nézők és mély áhítattal bólogatnak, s olyan csillogó szemekkel követik a prófétájuk kinyilatkoztatásait, hogy csak la.
Egy ilyen, életünkből fölöslegesen elcsalt másfélórás, történetesen matematikai “újtudományi” produkcióból kifelé tartva megkérdeztem a sorstárs mérnök kollégámat:
– Vagy az én felfogóképességemmel van baj, vagy tényleg se füle se farka nem volt az egésznek? Szerinted a többi hallgató értette amit ez a kókler összehordott? Merthogy nagyon lelkesen helyeseltek rajtunk kívül mindannyian.
A kolléga nevetett:
– Dehogy értették, hisz nem volt értelme az egésznek. Csakhogy egy idő múltán lesni kezdték a beépített tapsoncokat , akik ott ültek az első sorban és előtapsoltak, lelkesen jegyzeteltek, s azért majmolták őket, mert se a többieknek, se maguknak világért se ismerték volna be, hogy kukkot sem konyítottak magához az alaptémához sem. Na, így működik minden szekta!

Replay Creative Commons License 2018.10.09 0 1 63769

Egyvalamiben hasonlít: az idézett cikkben ezt modják "te ezt végig tudod csinálni", az mlm-ben meg a színpadról ordítják a gyémántok, hogy teismegtudodcsinyálni.

Előzmény: gingergirl (63761)
Párizs73 Creative Commons License 2018.10.09 0 1 63768

Látom gyömbike megint beindult.  Pedig azt gondoltam, hogy S. Mihály " űrhajós" szoftverfejlesztő kapitánnyal és Nuskin ügynökkel közösen űrszemináriumon van ahová a Karinthy Színház is elkíséri.

Előzmény: ásítósmacska (63767)
ásítósmacska Creative Commons License 2018.10.09 0 1 63767

Még mindig tud újabb paffokat idehozni. :-DDDDD

Előzmény: Replay (63765)
ásítósmacska Creative Commons License 2018.10.09 0 0 63766

Bazzeg, ebből a mondatból hogyan következtettél arra, hogy MLM-es "vállalkozásuk" lehet....??? 

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nem vagy te egy kicsit szűklátókörű, mondhatni bicikliszelepes? :-D

Előzmény: gingergirl (63763)
Replay Creative Commons License 2018.10.09 0 0 63765

Azoknak az embereknek a vállalkozását állítod párhuzamba az mlm-es "vállalkozással"? De jó vicc.

Előzmény: gingergirl (63763)
ásítósmacska Creative Commons License 2018.10.09 0 0 63764

Sosem gondoltam volna, hogy Vincentről fogok valaha is idézni... :-DDD

Szélhámosság-e a hálózatelmélet?

A kérdésre a válasz: az MLM esetében IGEN! :-DDDD

gingergirl Creative Commons License 2018.10.09 -1 0 63763

Milyen érdekes.

"A Harvard orvostudományi tanszékén például majdnem minden kollégám rendelkezik vállalkozással, például igazgatótanácsi tag, vagy az általa fejlesztett technológiát vitték a piacra."

ásítósmacska Creative Commons License 2018.10.09 0 0 63762

ebben mi az MLM...???

Megpróbálod úgy eladni, hogy a hálózatkutatás tkp. az MLM-ről szól...??

ROTFLMAO

gingergirl Creative Commons License 2018.10.09 0 0 63761

Milyen ismerős gondolatok.

https://www.portfolio.hu/gazdasag/egeszseggazdasag/megtalalta-a-siker-kepletet-a-vilaghiru-magyar-tudos--interju.1.300556.html?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

"Az üzleti életben óriási szerepe van azoknak a metódusoknak, amiket leírok, és ezt személyesen is látom, tapasztalom, ugyanis van két cégem. Ezeken a cégeken keresztül látom, hogy mennyire fontos a tálalás. Amikor ugyanis például új befektetők pénzére pályázunk, akkor nem tudjuk megmérni és bemutatni, hogy mi a cég teljesítménye, mert még korai fázisban van. Ebben az esetben egy álmot adunk el, egy jövőbeli technológiát, és pont arra kell a pénz, hogy megmutassuk, és mi magunk is meglássuk, hogy működik ez a technológia. Kollégám, Alex Pentland az MIT-n (Massachusetts Institute of Technology - a szerk.) egy zseniális kísérletet végzett néhány évvel ezelőtt. Felvett olyan beszélgetéseket, amikor cégvezetők próbáltak meggyőzni befektetőket, hogy fektessenek be a cégükbe. De nem magát a beszélgetéseket, csak a hangszínt rögzítette. Ennek a segítségével 85 százalékos pontossággal meg tudta mondani, hogy melyiknek adtak és melyiknek nem adtak pénzt. Mindez azt jelenti, hogy a teljesítmény, hogy mit mondott, csak 15 százalékban határozta meg a pozitív visszajelzést. Ez azzal függ össze, hogy a befektető nem tudja megítélni, hogy a termék, amit el akarsz adni, valóban fog-e működni, meg tudod-e építeni, és lesz-e olyan fogadtatása a piacon, amit te szeretnél. Amit meg tud mondani, hogy bízik-e benned, mint vezetőben, úgy érzi-e, hogy te ezt végig tudod csinálni. Az embert támogatja, nem a projektet. Ebben a prezentáció nagyon fontos szerepet játszik, ez egy klasszikus példája annak, hogy nem egy objektíven mérhető teljesítmény van jelen, vagyis más effektusok lépnek életbe."

ásítósmacska Creative Commons License 2018.10.08 -5 0 63760
ásítósmacska Creative Commons License 2018.10.05 0 0 63759

plazmakendő, wzzeg... :-D

http://plasmatuch.co/

Párizs73 Creative Commons License 2018.10.05 0 0 63758

Nem tudom konkrétan mit szigorítottak a vásárláson, de szerintem az lehet a háttérben, hogy a cég igazgatója félt, hogy botrány lesz, ha elindul egy rendörségi vizsgálat és ha írásszakértők valóban megvizsgálják az aláírásokat. A cég igazgatója és nagy gyémánt zafir vezetők is belebukhattak volna akár.  Egyébként korábban  te is tehettél volna feljelentés, vagy akár egyszerre többen is.

Előzmény: .Mityu (63757)
.Mityu Creative Commons License 2018.10.04 0 0 63757

Egyébként a más nevére való vásárlást nem véletlen szigorította meg az FLP. Nem véletlen van kikötve, hogy milyen módon vásárolhatok

szponzoráltam, vásárlóm nevére... ;) 

Kicsit gondoljunk bele a miértbe! :D

Előzmény: .Mityu (63756)
.Mityu Creative Commons License 2018.10.04 0 0 63756

Ezeknek a szerencsétleneknek más viszonyítási alapjuk, mint nekem. 

Én pl. arra mertem helyezni a hangsúlyt, hogy ezeknek a "nem akárkiknek" nem mondhattam el,

hogy L. Zsoltika ugyan már ne nyúlja le szponzorált csoportom embereinek a meghívottjait.

Vagy nem látom azt hosszútávú hálózatépítésnek, hogy a nevemre vásárolgatnak, csak hogy valamelyik "nem akárkinek"
a minősülése meglegyen. Aztán úgy lettem beállítva, hogy na neked sose lesz aktív státuszod, mert nem csinálod jól! :D

Mint korábban írtam ezeknek a "nem akárkiknek" a húzásai pontosan jól látható súlyos anyagi érdekek mentén

lettek megalkotva. Kellett a nevem, a gyors egyszeri minősülésem, aztán húzzak a p...ba hozzáállással lettem szépen 

szponzorálva. 

S sorolhatom a neveket még kik jártak így... :O :D

No ezért valahogy nem tudok sem odatolakodni, sem közös fényképért esdekelni, s a "közös"(?) sikerért vakon ájuldozni! :D

Hogy mit dumálok, hisz ezeket úgysem tudom bizonyítani? Egy írásszakértő kellett volna ahhoz, hogy a megrendelőlapok alján

az aláírásomat megnézze... Vajon hány aláírás egyezett volna a valódival? :D :D 

Előzmény: Párizs73 (63755)
Párizs73 Creative Commons License 2018.10.02 0 1 63755

Olyan MLM-sek akik nem értek el semmit, oda sündörögnek a szemináriumok szünetében V. Jameshez, vagy B. Miklóskához stb és engedélyt kérnek közös fotókhoz. Ezeket a fényképeket kiteszik a facebook-ra, hogy az emberek lássák, hogy ők " nem akárkikkel" szerepelnek közös fényképeken. Mert legalább a gazdag példaképek közelébe tudtak kerülni, akik még privátba is oda vakkantották nekik, hogy '" Te is meg tudod csinálni". Ettől aztán boldogok.

Előzmény: .Mityu (63754)
.Mityu Creative Commons License 2018.10.01 0 0 63754

Persze. 

Az a baj, hogy a mai értékrend azt tartja valamirevaló embernek, akin látszik, hogy van pénze.

Amennyiben látszik, abban a pillanatban mindegy, hogy hogyan jutott hozzá. Őt magát sem lehet szembesíteni

azzal, hogy gusztustalan az, amit azokkal tesz, akik számára semmit sem jelentenek.

El kell hinni, hogy ezeknek az embereknek az MLM hálózat tagjai semmit sem jelentenek.
Két számadatot maximum: 
- mennyi pontértéket termelt
- havi bónuszba beszámít

Ennyit, s nem többet. :)

Erre szoktuk ugye azt mondani, sose feldje honnan érkezett.

Persze erre lehet megint rásütni, hogy irigylem. Irigylem azt a pozíciót, azt a helyzetet amiben él. 

Még mindig nem tudom irigyelni, mert pont nem érdekelnek azok a dicsekvések, a nemtudommármitkezdjekmagammal, mit

mutassakmeghogymennyiredőlalé... :D 

A pénz nem minden. Azt megenni nem lehet, viszont sokmindent ki tud hozni az egyénből, ki tudja váltani a valós mentalitását az egyénnek. :)
No ez az, amit sem B. MIklóskától, se L. Zsoltikától, se V. Róberttől nem tudom irigyelni, de másolni se! 

Mert ugye hálózatosdi értékesítésben fontos a másolódás! :)

Előzmény: Párizs73 (63753)
Párizs73 Creative Commons License 2018.09.30 0 1 63753

"
Volt egy pár szponzoeom, de valahogy nem óhajtom, hogy bármelyikük vasárnapi ebédet szedegessen nekem. :D

Ebédre se hívnám egyiket se... Otthon főzzenek maguknak, ha éhesek, vagy keressenek valami éttermet." Pedig milyen nagy tisztesség érné a házadat ha például V. James, vagy B. Miklóska nálatok ebédelne. Ki tehetnéd az ebédről a fényképeket a facebookra és a nyáj téged irigyelne.

Előzmény: .Mityu (63745)
Párizs73 Creative Commons License 2018.09.27 0 1 63752

Hát itt nagyon keményen írnak a papáról: https://ezertutalom.blog.hu/2014/05/29/ezert_utalom_gaal_laszlot

Előzmény: .Mityu (63749)
Párizs73 Creative Commons License 2018.09.27 0 1 63751

Igen nagyon erőltetett az egész.

Előzmény: .Mityu (63749)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!