Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.11 -1 0 47267

Az első évben dupla jutalék.. és a másodikban? Hát a harmadikban?

ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.10 0 0 47266

:))))

 

Érdekes, hogy kérésemre az összes többi topikba tett flood-ját törölték, ez meg ittmaradt....

 

 

Előzmény: .psp (47265)
.psp Creative Commons License 2016.08.10 0 1 47265

Majd a bankvilági idegenvezető elkalauzolja :-)

 

Előzmény: ásítósmacska (47264)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.10 0 0 47264

Maga itt mit reklámoz?

 

 

Tessék a kasszához fáradni, és befizetni a reklám árát!

 

 

Előzmény: money4you.financial (47263)
money4you.financial Creative Commons License 2016.08.10 0 0 47263

A money4you.financial Ag Zrt. területi képviselőt keres az ország bármely megyéjébe.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:
• Adott földrajzi terület teljesítményének fejlesztése és az értékesítési folyamat teljes körű koordinálása
• Értékesítési feladatok ellátása az ország egy adott földrajzi területén
• Megyéhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások: 
• Min. 1-2 éves értékesítési és/vagy területi képviselői tapasztalat (pénzügyi és biztosítási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
• Értékesítés-orientált, nyitott személyiség; kiváló kommunikációs képesség
• Ápolt, üzleties megjelenés
• Vállalkozói státusz vagy hajlandóság arra, hogy vállalkozóvá váljon

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Mobilitás


Amit kínálunk:
• Piacvezető, minőségi szolgáltatás értékesítése, sikerélmény egy dinamikusan fejlődő szektorban
• Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
• Nagyfokú önállóság és autonómia
• Stabilitás, biztonság és megbecsülés
• Teljesítményalapú, kimagasló jutalék
• Az első évben dupla jutalék
• Karrierlehetőség, támogatott szakmai előmenetel a vállalaton belül

 

Az első évben dupla jutalék!

 

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát tartalmazó jelentkezését legkésőbb 2016. augusztus 31-ig juttassa el a lenti e-mail címre! 

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Területi Képviselő pozícióra.

e-mail címünk:
human.resources@money4you.financial

Üdvözlettel:
Horváth Róbert
Chief Human Resources Officer
money4you.financial AG Zrt.

Mityu Creative Commons License 2016.07.28 0 0 47262

1 PÉ kb 60ezer Huf. Hogy ez most beszerzési ár szerint vagy kiskerár szerint megmondom őszintén nem igazán tudom. :) 

Annyi könnyebbség van, hogy ugye forgalmazóként olcsóbban tudod megvenni a cuccot. :) Eladni meg... hahaha...

Belépteted az új vásárlót és azonnal ugyanannyié vásárolhat, mint Te. Csak bonuszt nem kap, illetve attól függ mekkora forgalmat bonyolít ugye. :)

"Tehát lesz annyi bevételed az összforgalom után, hogy legalább nullára kihozd a végeredményt?"


Ez megint attól függ, hogy hogyan milyen módon sikerül a forgalmat produkálni. :)

 

Ma sem lehetetlen egy hónap alatt ~240ezres forgalmat generálni, de ahhoz igen csak tolni kell a csoportos bemutatókat... :)

Mert egyperegyesekkel sziszifuszi munka. :)

Előzmény: teknoerno (47260)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.28 -1 0 47261

"Ha valamilyen oknál fogva nem vagy aktív (tehát nincs meg csak 3,2 PÉ egy hónapban), ezt a 6%-ot a felsővonalad tagjai kapják."

Ha ez így van, akkor egyet kell értenem veled, ez tényleg giga bug.

Előzmény: Mityu (47259)
teknoerno Creative Commons License 2016.07.28 0 0 47260

Hm, elég érdekes megoldás.

Ezt azért nem emlegették olyan nagyon. :(

 

A 4PÉ-t ki tudod fizetni a később megkapott bónuszból, akár a minősülésed hónapjában is?

Tehát lesz annyi bevételed az összforgalom után, hogy legalább nullára kihozd a végeredményt?

Előzmény: Mityu (47259)
Mityu Creative Commons License 2016.07.27 0 0 47259

Nos amikor eléred a 18%-os szintet, s alattad is lesz, aki eléri, csak abban az esetben kapod meg az alattad lévő üzlettárs után a 6% bonuszt (valamint az alatta lévő 18%-os után a 3%-ot), ha aktív vagy (ez ugye a havi 4 PÉ). 

Ha valamilyen oknál fogva nem vagy aktív (tehát nincs meg csak 3,2 PÉ egy hónapban), ezt a 6%-ot a felsővonalad tagjai kapják. :D

Plusz kellesz a felsővonalad 25 db igazgatói közé minősüléshez. Ha az (is) megvan nem köllesz már semmire. :D

Előzmény: teknoerno (47258)
teknoerno Creative Commons License 2016.07.27 0 0 47258

Sajnos az FLP marketingtervére nem emlékszem már, mert valamikor 2007 előtt voltam tag,

így nem tudom a megoldást a kérdésedre.

Gondolom csak addig kellettem, amíg aktívan hozogattam be az embereket és belőlem is kerestek.

 

A sorban állásra és időszakos termékhiányra viszont emlékszem.

Előzmény: Mityu (47256)
teknoerno Creative Commons License 2016.07.27 0 0 47257

"Az, hogy mostanában több, vagy kevesebb megkeresések vannak ilyen MLM cégektől kitudja mire enged következtetni. :)"

 

én arra gondolok, hogy elült a nagy lendület, ennek is volt egy korszaka, ennek a kereseti / kereskedelmi formának

 

 

"Az egészséggel kapcsolatos karbantartástól én speciel már a falra mászom. Mert ebből mára dömping lett... :D"

 

Nos igen, de szerintem az átlag egészség (ha van ilyen kategória), ill. az egészségügy nem javult erőteljesen.

Én pl. nem tudok jó szóval visszaemlékezni arra a gasztroenterológusra, aki nem kérdezett végig, hogy mit eszem...

Szóval azt hiszem nem árt egy kicsit besegíteni magunknak is, bár ez nem azt jelenti, hogy ha kell, ha nem együnk egy marék bogyót,

ahelyett, hogy pl. egészségesebben étkezünk, ill. mozgunk rendszeresen.

 

Meg mondjuk lehet egy kicsit kutakodni a régi időkben is, hogy egyszerűbb problémákat hogyan oldottak meg, pl. gyógyteával.

 

 

 

 

Előzmény: Mityu (47255)
Mityu Creative Commons License 2016.07.27 0 0 47256

"+1 kérdés, ha vezettél statisztikát, figyelted mondjuk a bevételed / létszám görbét, vagy valami hasonlót?"

Nem. Nálam eléggé furcsa helyzet állt elő, mert nem egy egészséges MLM hálózatot raktunk össze, ez ellen csak és kizárólag nekem volt kifogásom.

Felsővonal rendben találta, nem véletlen... Mint említettem itt, az FLP marketing-, és ösztönzőrendszere tartalmaz egy elég nagy bugot. :)

Gondolkodj el azon mire kellettél az FLP hálózatában? :D S mikortól számolva nincs már rád szükség, csak a csoportodra? Mikortól számolva kell a te pénzed felül... :D

"Arra lennék kíváncsi, hogy vajon mikor volt az FLP a "csúcson" pl."

Szerintem a nyitást követő 2-3 évben. Amíg nem vezették be a törzsvásárlói rendszert... :) Mert ezzel az aktív forgalmazóktól 

nem kevés bevételt sikerült elhessegetni. :)

A Bajza utcában Szabó Józsi, Milesz Sanyi volt mikor majdnem összeverekedtek, mert Milesz Sanyi bácsi nem számított arra, hogy akkora tömeg fog vásárolni... Szabó Jóska átlátta a helyzetet és be akart állni kiszolgálni. :)

A vásárlók pedig az utcán álltak sorba. Nem kevesen! :)

Előzmény: teknoerno (47254)
Mityu Creative Commons License 2016.07.27 0 0 47255

Ezeket a nyereményjátékokra való felhívást én is kerülni javaslom. :)

Mert kitudja kinek a kezébe kerülnek ezen adatok. (Egyébként jó tudni, a mailcím is személyes adatok közé tartozik)

Marketingesek általában az adatvédelmi törvényt alig ismerik, vagy ismerik, de nem foglalkoznak velük. Szeretem, amikor jön xy cégtől
hírlevél, amire emlékezetem szerint soha nem iratkoztam fel... :D :D van olyan cég, akinél elég határozottan jeleznem kellett, hogy ebbű' baj lesz. :D

Az, hogy mostanában több, vagy kevesebb megkeresések vannak ilyen MLM cégektől kitudja mire enged következtetni. :)

Szerintem jól érzed, a webshopok kerültek inkább előtérbe, sokkal gyorsabb, kevesebb vesződséggel jár (nincs terembérlet, előadósdi, könnyebben kezelhető adatbázis és társai). :)

Az egészséggel kapcsolatos karbantartástól én speciel már a falra mászom. Mert ebből mára dömping lett... :D

Lassan már vagy minden rákkeltő, vagy szedni kell, vagy az immunrendszert erősíti, vagy a nagymamát újraéleszti és 20 éves fiatal lesz tőle... :D :D
Szedésre meg mindig van valamilyen tudományos fokozatú magyarázat. :D :D

Előzmény: teknoerno (47253)
teknoerno Creative Commons License 2016.07.27 0 0 47254

+1 kérdés, ha vezettél statisztikát, figyelted mondjuk a bevételed / létszám görbét, vagy valami hasonlót?

 

Arra lennék kíváncsi, hogy vajon mikor volt az FLP a "csúcson" pl.

 

 

Előzmény: Mityu (47252)
teknoerno Creative Commons License 2016.07.27 0 0 47253

Nos a csatlakozásról: értem én, hogy semmibe se kerül, de én mostanában a családtagjaim által küldött,

csak ad meg a neved és e-mail címed nyereményjátékokhoz sem csatlakozom.

Hiába a megnyerhető, remek macskaszőr göndörítő kézi készülék.

Nálam nem indok a csatlakozáshoz az ingyenesség.

 

Anno, amikor tag voltam (valamikor a Neways Mo.-i nyitása előtt), akkor szerintem 3 dolog miatt csatlakoztak:

egészség

pénz

valahova tartozás (csorda?)

 

Én főleg az egészségem miatt csatlakoztam, rögtön a 2 pontos dobozzal, mert ki akartam próbálni az összes dolgot.

 

De azóta eltelt sok év és mostanában a csapból is webshop folyik, ill. külföldről is lehet rendelni.

Tehát aki az egészségét akarja karbantartani nagyon sok lehetősége van a különféle termékek beszerzésére.

Amelyek már jobbak, ill. jobbak is lehetnek az FLP-s termékeknél.

 

Szóval ezért érdeklődöm, hogy mostanában mi lehet az indok a csatlakozásra.

 

Amit még nem tudok, mert már nem figyelem a dolgokat,

hogy mostanában is annyi MLM jön be Magyarországra, mint anno, vagy már nincs olyan dömping?

 

Néha kapok 1-1 levelet, de ez közel sem annyi megkeresés, mint anno.

Akkor szinte mindenki be akart szervezni, gondolom nem csak engem, valahova.

 

+1 gondolat: válaszodat olvasva úgy látom, hogy az egészség karbantartásával kapcsolatos tudatosság nem javult ugrásszerűen

 

Minden jót!

Előzmény: Mityu (47252)
Mityu Creative Commons License 2016.07.27 0 0 47252

Miért, mibe kerül szerinted az FLP-nél a csatlakozás? :) Semmibe. :) 

Aztán van a csordaszellem. "Jucika" a drágáimmal együtt csatlakozik, egy ideig lelkesen összevásárolnak mindent, esetleg némelyikük 
bemutatót is tart, de ez nem tart maximum egy évig. :)

Mint említettem már, velem az a nagy baj, hogy a színfalak mögé is sokszor beláttam. Mert ilyenkor lenne kötelező
jelleggel csakapozitívumokat sorolni. :) Hogyhátjókatermékek és egy csodasztikus, fantalatos sohavisszanemtérő alkalom

Nemrég ismertem meg egy kiscsaládot (nem az én csoportom), ott is azt látom, a család barátai nem feltétlen a lehetőségek, a termékek miatt mint inkább a csordához
való tartozás egyfajta kötelező jellegű, de reflexszerű döntése a csatlakozás. :)

Azt is látom (és ezt biza titkolni kellene), hogy van kb. 6-8000 ember alattam, s a forgalom nem hogy nőtt az elmúlt 16 év alatt, hanem csökkent. :D
Csatlakoznak az emberek, sokféle oka lehet, de a forgalom alapján a belépési nyilatkozaton kívül ez mást nem igazán jelent. :)

Persze, mielőtt "szakértőnk" megállapítaná, hogy ezért kell kötelező (kényszer) vásároltatás... Itt is van, csak minek? :D

Előzmény: teknoerno (47251)
teknoerno Creative Commons License 2016.07.27 0 0 47251

Milyen jól elvagytok :)

 

Mityu, ha jól értem te az FLP-vel foglalkozol.

 

Ha van időd leírnád röviden, hogy mostanában miért csatlakoznak az FLP-hez?

Nem kötözködöm, csak érdekel, + nem értem.

Mondjuk a többi MLM-s céghez való csatlakozást sem, csak FLP-ben voltam tag is.

 

Minden jót!

Előzmény: Mityu (47224)
Párizs73 Creative Commons License 2016.07.23 0 0 47250

Csak benéztem. Nem tervezek gyakori jelenlétet. Egyébként az én döntésem volt.

Előzmény: Törölt nick (47249)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.23 -2 0 47249

Mintha azt mondtad volna, hogy nincs dolgod sem az amway, sem a moderátori sem ebben a topikban. 

Előzmény: Párizs73 (47248)
Párizs73 Creative Commons License 2016.07.23 0 0 47248

Már régen jártam itt és benéztem. Úgy látom Karinthy örök.

Előzmény: ásítósmacska (47247)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.07.22 0 0 47247

ráadásul két éve lejárt szavatosságú a cikk... :)))))))

 

 

New York, NY – September 30, 2014

Előzmény: mixturapektorálisz (47244)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.07.22 0 0 47246

egyébként mit akartál ezzel inszinuálni...???

 

se az "mlm", se a "multilevel", se más idevaló szó nem szerepel a cikkben.

tehát OFFOLSZ!

 

 

Előzmény: mixturapektorálisz (47244)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.07.22 0 0 47245

míg az egyik az égési sérüléseit ápolgatja, addig a másik nyomja tovább a bullshit mantrát..

 

lol

mixturapektorálisz Creative Commons License 2016.07.22 0 0 47244
.psp Creative Commons License 2016.07.12 0 0 47243
ásítósmacska Creative Commons License 2016.07.07 0 0 47242

:-))

 

Óóóó... micsoda emlékeket szakítasz fel bennem.....! Il Ferro..... Vajon mennek még szemlére a kitartóak...? :-DDD

 

Reklámautó, Hírautó, Il ferro vagy ahogy

Előzmény: .psp (47241)
.psp Creative Commons License 2016.07.07 0 0 47241

Kb mint az Il ferro.

Előzmény: ásítósmacska (47240)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.07.06 0 0 47240

És egy régi kedves ismerősünk kommentje legfelül :)

 

 

Max val Birca főszerkesztőhelyettes · http://bircahang.org 2016.07.06. 05:14:34

 

Minden mlm átverés, csak van olyan, amelyik ügyesebben csinálja,

Előzmény: ásítósmacska (47239)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.07.06 0 0 47239
ásítósmacska Creative Commons License 2016.06.27 0 0 47238

ócska REKLÁM!

 

És mint ilyen, TILOS  a fórumon...

 

 

Maga itt mit reklámoz?

 

Lehet a kasszához fáradni! :)

Előzmény: mixturapektorálisz (47237)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!