Keresés

Részletes keresés

Párizs73 Creative Commons License 9 órája 0 0 62656

Rainmanus te tulajdonképpen minek jársz a kutyás topikokba?: Daganatos kutya betegségek topik, Kutya epilepszia topik, Lebénult kutyának terapia? topik. A kutyáknak is segíteni akarsz? Mert az látszik, hogy ott is a Rain MLM cég termékét reklámozod.

Előzmény: Párizs73 (62655)
Párizs73 Creative Commons License 9 órája 0 0 62655
Előzmény: Rainmanus (62651)
Rainmanus Creative Commons License 1 napja 0 0 62654

Rosszul látod!

Előzmény: Párizs73 (62653)
Párizs73 Creative Commons License 1 napja 0 0 62653

Egyre jobban belegabalyodsz.

Előzmény: Rainmanus (62652)
Rainmanus Creative Commons License 1 napja -3 0 62652

Rossz példa osztálytársat kollégához hasonlítani! A mai napig a daganatos volt kolléganőmet úgy mesélem majdnem mindenkinek, hogy az egyik kolléganőm... De mondhatom valakinek, hogy a fehér turbós Celicám jobbat gyorsul, mint egy Rally autó... Pedig már 2004-ben eladtam. Aki az MLM-ben van, azokra is szoktam mondani a partnerem helyett, hogy kollégám....még akkor is, ha másik vonalon van, tehát semmi köze hozzám. Ha rákérdeznek, hogy hol kollégám, akkor vagy azt mondom, hogy partner a Rainben, vagy azt, hogy volt kollégám a volt munkahelyemen... Nyelvórán kívül még más oktatást is szeretnél tartani nekem?

Előzmény: Párizs73 (62650)
Rainmanus Creative Commons License 1 napja -2 0 62651

Kár kimásolgatnod, mert magad is láthatod, hogy 2016-os a dátum, és ugye ennyi idő alatt bármi is történhetett.

Előzmény: Párizs73 (62649)
Párizs73 Creative Commons License 1 napja 0 0 62650

"  Ha 15 évig kollégák voltunk, akkor képes vagyok jelen időben beszélni róla..." Ha valakivel nyolc évig voltatok osztálytársak az iskolában, róla is jelen időben beszélsz? Nem teszed hozzá, hogy volt osztálytárs?

Előzmény: Rainmanus (62647)
Párizs73 Creative Commons License 1 napja 0 0 62649

Pontosan úgy értelmeztem ahogyan te leírtad. Persze, lehet, hogy idő közben felmondtál a munkahelyeden.

Előzmény: Párizs73 (62648)
Párizs73 Creative Commons License 1 napja 0 0 62648

JammieB. 2016-10-02 14:29:07 47627

Egy kolléganőm barátnőjének olyan 54.000 ft értékben és akkor még a Core-t nem lehetett nálunk kapni, tehát az USA-ból szereztem..  Egy daganatos kolléganőmnek másfél, két hetente 3 ezer forinttal olcsóbban adom, mint, amennyiért én veszem és nagyon örül, hogy "ilyen olcsó"... Nővérem kolléganőjének is vettem egy dobozzal -nem volt feltétel- azóta 2 dobozzal vesz havonta a férjének és magának is. A kóstolókat is úgy adom bárkinek, hogy azokat én megveszem...van, akinek 3-4 tasakot is adok.. (a haverunk erre mindjárt azt mondja, hogy beetetés, de ugye, akinek nem használ az nem foglalkozik vele...)

Előzmény: Rainmanus (62647)
Rainmanus Creative Commons License 1 napja -3 0 62647

Látom nehezedre esik értelmezni, amit leírtam, de nem baj, nem is vártam tőled, hogy megértsd!  Ha 15 évig kollégák voltunk, akkor képes vagyok jelen időben beszélni róla... van, hogy kijavítom magam, pláne, ha valaki közben rákérdez, hogy, de hát azt mondtad, hogy nem dolgozol... akkor helyesbítek, hogy volt kolléga! Remélem így már világos! Ha meg akarod érteni, akkor ezek után szerintem nem lesz nehéz, ha nem akarod, akkor jön a szokásos. 

"Nem megy jól a Rain kell egy hagyományos munkahely." Ez honnan jött neked, azt nem tudom :)

Előzmény: Párizs73 (62646)
Párizs73 Creative Commons License 1 napja 0 0 62646

A Volt kolléga és a kolléga között azért van különbség. Az egyik ugye a múlt a másik a jelen. A korábbi nickeden jelen időben írtál a kollégáidról. Amivel nincs semmi gond. Nem megy jól a Rain kell egy hagyományos munkahely.

Előzmény: Rainmanus (62645)
Rainmanus Creative Commons License 1 napja -2 0 62645

Egyáltalán nem vagyok és nem leszek agresszív! Ha 15 évig azonos munkahelyen dolgoztam, akkor elnézhető nekem ugye, hogy kollégámnak nevezem a volt kollégáimat?? A mondandómnak bizonyára nem az volt a lényege, hogy ismerősöm-e az illető, kollégám-e, vagy volt kollégám!

Előzmény: Replay (62644)
Replay Creative Commons License 2 napja 0 1 62644

Te mindig agresszív leszel, ha valami konkrét dologra rákérdezünk. Te soroltad nagy dicsekvésedben a kollegáidat.

Előzmény: Rainmanus (62643)
Rainmanus Creative Commons License 2 napja -1 0 62643

Miért kellene válaszolnom a régebben általa következtetett feltevésre, amire kérdezett rá most.. Kár neked is hülyeséget válaszolnod, mert azt megteszi saját magának!

Előzmény: kellyboy2006 (62640)
ásítósmacska Creative Commons License 2 napja 0 1 62642

... mikkor kiesnek a szerepből... :)))

A hurráoptimista sikerember szerepéből... :-D

Előzmény: Replay (62641)
Replay Creative Commons License 2 napja 0 1 62641

A nagy mesék mellett néha kijön belőlük az igazság. Van, akinél nem direkt, csak annyira akar valamit bizonyítani, hogy elszólja magát, lásd a közelmúltban pár dolgot. :)))

Előzmény: kellyboy2006 (62640)
kellyboy2006 Creative Commons License 2 napja 0 0 62640

Ilyenekre ne várj választ mert borul, az alkalmazotti urban legend... :-)

Annak ellenére, hogy elvileg az mlmet épp, hogy arra találták ki, hogy ahogy sanyóc fogalmazott, olyan farvízként legyen, - sok tekergőzése után, kiderült ő is pár tízezret keresett csak Amwayyel :-)

http://forum.index.hu/Search/showArticleResult?topic_id=9015742&aq_ext=1&aq_text=farv%EDz 

nem főállású vállalkozásra, amiből családokat tartasz el, vagy épp villantasz a rendezvényeken egy luxus kocsival.

Csak valamiért itthon, ez elkorcsosult anno.

Előzmény: Replay (62633)
ásítósmacska Creative Commons License 2 napja 0 1 62639

Gondolom, ezt az alapelvet vallod magadénak a saját beszervezéseidnél is... :-s :-s

Előzmény: Rainmanus (62638)
Rainmanus Creative Commons License 2 napja -1 0 62638

Aki annyira hülye volt, az megérdemli!

Előzmény: Replay (62637)
Replay Creative Commons License 3 napja 0 1 62637

Mlm-szerűen szervezték be a balekokat.

Előzmény: Rainmanus (62636)
Rainmanus Creative Commons License 3 napja -1 0 62636

Nem MLM! Piramis! Nagyon örülök, hogy bedőlt! Akkor a bitcoint is és mindegyik vagy azokra még várni kell?

Előzmény: PitykeG (62634)
Rainmanus Creative Commons License 3 napja 0 0 62635

Akkor tökéletes!

Előzmény: kellyboy2006 (62632)
PitykeG Creative Commons License 3 napja 0 0 62634
Replay Creative Commons License 3 napja 0 0 62633

Te kiléptél már a munkahelyedről?

http://forum.index.hu/Article/jumpTree?a=141204116&t=9123617

Előzmény: Rainmanus (62630)
kellyboy2006 Creative Commons License 3 napja 0 0 62632

Ja és ebben most alkalmazott vagyok, ahogy  tervek szerint a saját vállalkozásomban is idén  tavasztól. Mégsem hiszem, hogy rossz lenne így. 😀

Előzmény: kellyboy2006 (62631)
kellyboy2006 Creative Commons License 3 napja 0 0 62631

Nincs konkrét célom .Csak szeretem amit csinálok,  az igény meg megvan rá,  így  ahol hiány van,  ott nyitok újabbat. Most sem foglalkozok szemelyes közreműködőként  egyik üzletemmel sem.Egy más jellegű projektben vagyok benne 2 hónapig . Passzívan hónapokig tud menni magától is megbízható alkalmazottakkal , vagy vállalkozókkal. 

Előzmény: Rainmanus (62630)
Rainmanus Creative Commons License 3 napja 0 0 62630

Mi a célod, mit szeretnél elérni, hogy ennyi üzletet nyitsz? Az biztos, hogy nem teheted meg, hogy akár egy hónapra is pihenj úgy, hogy nem foglalkozol az üzleti ügyeiddel.

Még mindig nem értem, hogy miért ne tarthatná valaki ezerszer jobbnak az MLM-et, mint a munkavállalói státuszt!!

Előzmény: kellyboy2006 (62629)
kellyboy2006 Creative Commons License 3 napja 0 0 62629

"Azért megnézném, ha az eddig írásaid mellé azt írtad volna ki, hogy benne vagy MLM-ben is, vagy támogatod, hogy milyen ívet kaptál volna párizstól és macskától azért is, hogy előadod a csúcs vállalkozót, aki az évi kettő új miatt lassan azt se fogja tudni, hogy mennyi üzlete is van :) "

10-es nagyságrendű mlm tapasztalatokról írtam már eddig.... Lehet ez elkerülte a figyelmed.

Amway, Ökonet, Organic Mission, Flp, Brókernet, OVB, Ausante, stb.

Amwaybe voltam pár napig benne :-)

Mind tapasztalat volt arra, hogy miért ne... Az idő meg igazolta is ezeket, hogy nem kell éveket várni arra, hogy vállalkozást érje meg rá kiváltani. Igaz 2013-ban még épp munkanélküliként írtam ide :-)) Azt akkor sem értette, se ólomlábú banki idegenvezető, sem k. géza, hogy miért. Sanyóc, meg végé, meg gombatermesztésből hitte hogy élek, pedig az csak a K+F-nek egy része volt a jelenleginek.

Nem dicsekedni járok ide, csak épp pont azt a sületlenséget, amit összehordanak itt az alkalmazott vs vállalkozó, meg a helyi vállalkozás, kontra internetes webáruház ( közben meg nem is vállalkozók, így webáruházat sem üzemeltethetnének pl. ) vitatni, hogy mennyire nincs realitás alapja.

Én a kiszámíthatóság híve vagyok, meg a reális üzleti tervezésé nem a mendemondáké, így azért nyomon tudom követni, hogy mikor hol és mit mikor nyitok legközelebb. Idén sem lesz másképp jövő hónaptól ;-) ( ahogy utaltam erre  tavaly ilyenkor is, amit azóta már megnyitottam évközben és valóban sok külföldi jött be azóta is, holland, francia, indonéz, német, mexikói, tunéziai, egyiptomi, osztrák tehát kiterjedt nemzetközi fogyasztói hálózatom van :-))  http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=142954804&t=9123617 )

Ha meg elfeledném, ránézek a hivatalos és nyilvános  nyilvántartásra, ott úgyis fel van tüntetve a székhely meg az összes telephely is,  ( https://www.nyilvantarto.hu/evny-lekerdezo/ ) ha már költséget számolok el rájuk. Bár magyarázhatom én ezt, ha maga a vállalkozás fogalma és mikéntje sem tiszta az mlmeseknél sok esetben.

Ehhez pedig, ha elég innovatív vagy, nem kell mindig újabb és újabb cégbe belépned, hanem éveken át is tudsz működni stabilan, ahogy most a legutóbbi pályázatban írták, nagy növekedési potenciállal is akár. Csak ez pont nem arról a fajta másolódásról szól, amit az mlm hirdet, mint siker útja (aztán az eredményességén meg is látszódik ). Miközben kb ugyanott, ugyanazokkal a mantrákkal szórják kényszeresen az igét adott esetben mr autóvásárlás, meg sportbolt után kutyás fórumon is, és nyomják a bullshitet az egy helyben toporgó játékpénzesek.

"Azért megnézném, ha az eddig írásaid mellé azt írtad volna ki, hogy benne vagy MLM-ben is, vagy támogatod,"

Miért nem azt mondod, hogy tisztán mlmből??? :-))

Főállásban, vagy egy szem tevékenységi körben mlmből már ennyire irreális lenne elérni egy egyéni vállalkozás szintjét? :-) Jó, tudjuk gingergirl esete is más, hiszen neki 5 év kellett ahhoz, hogy minden tevékenységi köre együtt megérje a vállalkozói kiváltását. de pont erről beszélünk.. Hogy mennyire kis hatékonyságú "üzlet" ez, kb az egyszámlás kényszervállalkozók szintje, vagy az alatti... Közben meg párhuzamba állítják az alkalmazotti státusszal, teljesen értelmetlenül.

Előzmény: Rainmanus (62626)
ásítósmacska Creative Commons License 3 napja 0 0 62628

Egyébként mi a baj azzal, hogy az MLm jobb, mint alkalmazottnak lenni?

Csak annyi, hogy nem igaz. :-D

Előzmény: Rainmanus (62626)
Rainmanus Creative Commons License 3 napja 0 0 62627

Kár volt besegítened, mert nem az értelmezésről volt szó! Én írtam egy véleményt egy olyan embernek, aki valószínűleg soha többet nem ír ebbe a topicba, erre jött egy reakció, aminek az értelmezésére vártam volna, hogy az honnan jött és hogyan kapcsolódik ahhoz, amit másnak írtam.

Előzmény: kellyboy2006 (62621)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!