Keresés

Részletes keresés

zoleszkal Creative Commons License 2023.08.03 0 0 39

Számomra nem is kérdés, hogy ha tényleg minőségi kerti bútort keresek, akkor a Premiumkuletributor.hu a megoldás. https://premiumkulteributorok.hu/

Linabtw Creative Commons License 2021.05.03 0 0 38

Amikor kültéri bútorok vásárlása előtt álltam, hosszú órákon keresztül keresgéltem az interneten. Végül az impala.hu oldalán választottam ki a bútorokat és így útólag már teljesen biztos vagyok abban, hogy jól döntöttem. Ár-érték arányban a lehető legjobb választás volt. Jó a minősége és remekül néz ki :)

 

https://impala.hu/termekek/?parent_id=9&cat=kulteri-butorok

 

Balazs'79 Creative Commons License 2019.11.03 0 0 37

Méretpontos, strapabíró kerti bútor takaró

  • nem megoldott a kerti garnitúrák, asztalok, székek téli elhelyezése?
  • letakarnád őket, de az erre használt fóliát, takaróponyvát évente újra meg kell vásárolnod mert egy szezon alatt tönkreteszi az UV sugárzás?
  • a gyári bútortakaró huzat már nem elérhető a piacon?
  • a készen kapott takarónak még véletlenül sem egyezik a mérete a Te bútoraiddal?
  • a könnyű és bő anyagot képtelenség lekötözni és minden alkalommal letépi egy erősebb szél?

Az egyedi gyártású, méretpontos Coloursgarden kerti bútor takaró ponyva megoldást jelent a fenti problémára. Kerti bútor takaró huzat tetszőleges színben, tetszőleges méretben, tetszőleges alakú kerti bútorra.

https://coloursgarden.com/adatlap/kerti-butor-takaro/

Leanweb Creative Commons License 2018.08.08 0 0 36

Az öntöttvas kerti bútor minden évszakban a kert dísze lehet. http://kertibutor.sympatic.hu/

Gabo90 Creative Commons License 2013.07.11 0 0 34

Új, jó minőségű összecsukható kertipadok dió és natúr színekben.

http://www.hobbyrendeles.hu/termek.2225.osszecsukhato_kertipad

György78 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 32

 

Alumínium kerti garnitúra eladó. Fehér színű. 3-db asztal és 12-db szék.

 

Érdeklődni: 06-29-382-582. vagy. 06-20-576-87-57

 

http://www.eladoingatlanok.ewk.hu

György78 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 31

 

Alumínium kerti garnitúra eladó. Fehér színű. 3-db asztal és 12-db szék.

 

Érdeklődni: 06-29-382-582. vagy. 06-20-576-87-57

 

http://www.eladoingatlanok.ewk.hu

MartonkaFull Creative Commons License 2009.10.08 0 0 30
Sziasztok!
Szeretnék a kertembe venni egy medencét, ami ilyen összeszerelhető, körül belül egy méter magas, és négy méter széles legyen, és ha megoldható legyen vízszűrője!
Ha valakinek van esetleg tapasztalata, hogy honnan kellene beszerezni (házhoz szállítással) , milyen áron, milyen típusút...

Köszi a segítséget
Nyersike2 Creative Commons License 2007.05.15 0 0 27

Sziasztok!

 

Nézzetek el a www.exoticland.hu -ra. Találtok szép dolgokat kertbe is, jó árakon.

Nyersike2 Creative Commons License 2007.05.15 0 0 26

Sziasztok!

 

Ha szép kerti bútort kerestek, menjetek a www.exoticland.hu -ra, az árak is jók.

krisztina0726 Creative Commons License 2005.06.09 0 0 25
Koszonom mar nem aktualis.
Előzmény: krisztina0726 (23)
Ki4r4 Creative Commons License 2005.06.06 0 0 24

Vidéken milyen árak vannak? Mert mondjuk Erdélyben láttam nagyon csini 6 fős, 8 főre bővíthető asztalkát 6 székkel 100 EUR-ért... ilyen, vagy neadjisten duplaáron nem lehet itthon kapni semmit???? Mert az anyagár + munkaköltség aligha több, nekem meg nem számít, hogy milyen a csomagolása, és van e rá 10 év garancia, mert a számlát ennyi idő alatt úgyis elkavarom....

???

krisztina0726 Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23

Sziasztok,

 

 

En budapesten vagy vonzaskorzeteben masszivabb femvazas hintaagyat keresek.

Latott valaki ilyet??

 

 

 

 

Cicabugyi Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22
Ez valóban drágább, az asztal 164900. A székeket meg elfelejtettem. :-)
Előzmény: Cicabugyi (18)
JarJarBinks Creative Commons License 2005.06.02 0 0 21

Orange termékek valóban jók, és már szerencsére sok viszonteladójuk is van. (www.orange6.hu)

 

Üdv,

JJB

Előzmény: gligeti (19)
gligeti Creative Commons License 2005.06.02 0 0 20

 Bocs, nem tudok számolni, 146,000 Ft.

Előzmény: gligeti (19)
gligeti Creative Commons License 2005.06.02 0 0 19

 

 akácot érdemes nézni, jóval olcsóbb, és elég strapabíró. nekünk egy IKEA van 5 éve, nyitható/bővíthető, 6 szék még alapállapotában is körérakható. Ha nem akarod, hogy megszürküljön, két-háromévente megcsiszolod, lekened (Sashalmon van valami Orange természetes alapú keményfaolaj forgalmazó, az vált be, de az IKEA is ad). Ha meg ok, ha megpatinásodik, akkor hagyod, és szürke lesz.

 

 ORUST asztal 50,000; ORUST szék 20,000 ORUST dupla 30,000 de jó hozzá az ÄPPLARÖ összecsukható szék 8,000-ért is.

 

 Pl. 50K+4x20K+2*8K = 160k

 

 - Gabor

 

Előzmény: Ki4r4 (16)
Cicabugyi Creative Commons License 2005.06.02 0 0 18
Tudok egy nagyon jó mahagóni szettet, holnapra megmondom az árát.
Előzmény: Ki4r4 (16)
Ki4r4 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 17
Jelenleg egy 0 alakú műanyag asztalkánk van 0 db székkel. :-)
Ki4r4 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 16
Üdv,

Gondoltam nyitok egy ilyet, mert ilyen még nincs (/nem találtam?).

Nekünk egy viszonylag kicsi kertünk van kicsi terasszal, mégis szeretnék egy olyan kiülős részt kialakítani, ahol elfér a szűk családi kör egy összejövetel alkalmával, úgy 10-12 fő; mégsem zavarja a mi 2 fős hétköznapjainkat.

Örülnék tippeknek, hogy hol nem 400e körüli egy normál méretű asztal +6 szék..., vagy ha már csinált valaki házilag, akkor az megéri-e (időben, pénzben, szépségében - utóbbi nyilván barkácstehetség kérdése, ebben mondjuk mutatkoznak hiányosságok)?

Köszönöm,

Kiara
tracy71 Creative Commons License 2005.05.23 0 0 15
Kedves Gilbert! Tudomásom szerint a kínálat és a kereslet a piacon úgymond meghatározzák egymást. Valóban igény lenne rá, de sajnos az emberek zöme -és most nem a felső 10e-ről beszélek- alacsony keresettel próbálja meg kialakítani szerény hajlékját. Valóban sokan vagyunk akik szeretnénk kényelmesebb, időtállób, esztétikusabb kerti bútorokat, de amikor elmész megnézni, mi a kínálat: és mondjuk egy semmi extrát nem tartalmazó de szépen kidolgozott kerti padot lászt közel annyiért, mint amennyi a havi kereseted, hát akkor átmész mondjuk a műanyag osztályra és ott megveszed az ízlésednek ugyan teljes mértékben meg nem felelőt - mondván ló helyett a szamár is jó. Ezzel se téged, se mást nem akarlak megbántani, csupán arra akartam felhívni figyelmedet, hogy a kereskedők egynéhány kereslet miatt nem fognak felhalmozni nagy értékű -mert ugye ez jellemző ezekre a bútorokra- kerti bútorokat. Akinek meg van pénze, azok meg olyan bútort vesznek és annyiért, amennyiért akarnak....
Előzmény: Gilbert (13)
brain1 Creative Commons License 2005.05.19 0 0 14
kedves Gilbert,
írjad meg, hogy hol lehetne venni a kerti bútorokból.Köszi
Gilbert Creative Commons License 2005.04.19 0 0 13
Meg egy dolog ami kimaradt az elozobol.

Sajnos kis hazankban meg mindig nem tulajdonitanak nagy jelentoseget a kertnek, kertapolasnak es kerti butoroknak. Nezz korul! Tobb tizmillios hazak kertjeben a regi jol bevalt Flare szekek viritanak osszevissza szinkavalkadban, esetleg egy ket "igenyesebb" ronkfabol keszult (magam csak Flinstone butoroknak nevezem) butorokat latsz.

Ebben sajnos a kinalat hianyossaga is szerepet jatszik. Eltekintve az a nehany bolt akik viszont csillagaszati osszegeket kernek egy egy szettert elvetve latsz igenyes darabokat. Olyan uzlettel pedig meg nem talalkoztam ahol igenyesen elrendezve tobb (akar tobb tiz) szett kozul valagothatsz kedvedre megspekelve a kiegeszitokkel, mint BBQ suto, kerti vilagitas, medence stb.

Ugy latszik vagy nincs ra igeny vagy valoban ennyire nem erdekli az eladokat a piac eme resze!
Előzmény: ARic (8)
ARic Creative Commons License 2005.04.19 0 0 12
jaja
Előzmény: Gilbert (11)
Gilbert Creative Commons License 2005.04.19 0 0 11
Sajnos sajat tapasztalat, de ettol meg neked lehet igazad:-)

Szerintem mindenki dontson a sajat izlese szerint. Elvegre attol szep a vilag, hogy szines!
Előzmény: ARic (10)
ARic Creative Commons License 2005.04.19 0 0 10
szálka?!:) te viccelsz? kerti bútorról van szó, nem szőrösdeszkáról...
Előzmény: Gilbert (9)
Gilbert Creative Commons License 2005.04.19 0 0 9

Ez igy van ahogy mondod! Izlesek es pofonok! Viszont 2 ev alatt meg egyetlen egyszer sem fordult elo, hogy megegettem volna a kezemet a karfan, vagy a napozopadon. Bar gondolom egy alapos szalka sem lehet kellemesebb az ember fenekebe:-))

 

Kozben kerestem kepet a masik set-rol.

 

 

 

 

 

Előzmény: ARic (8)
ARic Creative Commons License 2005.04.19 0 0 8

ízlések és pofonok:) én sepciel a fém bútortól kapok hidegrázást...

a napon felforrósodott karfán spécin megégetheti az ember a karját

 

amúgy én a kapunkat is szívesen lazúrozom át 2 évente...

Előzmény: Gilbert (7)
Gilbert Creative Commons License 2005.04.19 0 0 7

Nekem ket garnitura kerti butorom is van igaz mindketto aluminium. Az egyik 4 a masik 6 szekes, kerek illetve teglalap alaku aszallal. Masodik eve hasznaljuk. A telet a kertben toltotte minden gond nelkul. Nem vetemedett, nem nyiklik nyaklik. A szine is kellemes (az egyik mahagoni barna a masik szurke-drapp). En ockodnek a fabol keszult kulteri butoroktol. Fokozott odafigyelest, torodest igenyelnek es korantsem annyira tartosak mint mondjak oket. Ennek ellenere nekem is tetszenek, de a sajatommal maximalisan megvagyok elegedve. Belinkelek par kepet es ha erdekel adok egy cimet ahol hatalmas a valasztek. Egyebkent ha nem tul surgos es megiscsak ugy dontesz, hogy nem a fabutort reszesited elonyben ugy egy honap mulva nyitom az elso kertibutorszalont ahol a kovetkezo cimen levo valasztekbol csemegezhetsz (ez nem a reklam helye!) remelhetoleg.

http://www.dotseasonal.com/

A kepek:

 

 

 

 

 

 

ARic Creative Commons License 2005.04.19 0 0 6

a teak az mindent bír- nem véletlenül használják hajóépítésnél; de akár hóban is állhat

az évek során kap egy ezüstös patinát-nekem mondjuk "frissen" jobban tetszik

 

Ikeában szerintem igen versenyképes áron vannak fa garnitúrák (nem teak), mi ott vettünk pár éve, igaz, ezt tanácsos szezon előtt a szintén ott árult favédő anyaggal átkenni.

meg van mezei fa padunk is az obiból, azt meg lazúroztam, asse néz ki rosszul

Előzmény: -dió- (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!