Keresés

Részletes keresés

juditmama Creative Commons License 2007.10.18 0 0 13
sziasztok, tud e valaki welsh terrier kant fedezesre Baranyaban, Pécs korul?torzskonyv nem feltetel, de surgos!
Szylvi87 Creative Commons License 2006.03.09 0 0 11

A kép lemaradt!!! :)

Szylvi87 Creative Commons License 2006.03.09 0 0 10
Sziasztok! Az én kutyám: Mourphy. 5 éves kan kutyus! WELSHTERRIER! Szeretném pároztatni!! Sajnos törzskönyve nincs, de az állatorvosok alátámasztották, hogy fajtatiszta kutyus! Vállalom a születendő kutyakölykök fentartásával járó költségek felének kifizetését!!! (oltás, élelem) Sajnos utsítottak már el mert nincs törzskönyve, illetve hivatkoztak már az anyagi problémákra is, miszerint a kölykök etetése és egyebek nagyon drága, ezt én meg is értem pontosan ezért vállalom minden költségnek a felét! Ha valakinek van ismerőseakinek ilyen kutyusa van vagy ugyan ilyen welsh terrier kutyusa kérem jelentkezzen! Tel: 06-20-428-73-61 
Riczuka Creative Commons License 2006.03.08 0 0 9

Hello

 

Welsh terrier  kiskutyak  jo vervonalbol vadaszo szuloktol  oltasokkal , tkv .nelkul ( de lekerheto)  eladok.

Kerem  reklamozni .

06-70/216-2043

Tibbe Creative Commons License 2005.12.11 0 0 8
*
Nagyszerű
:-)
HARI-SZ Creative Commons License 2005.08.08 0 0 7

Sziasztok,

 

Ez is welshes fórum: http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=10315

Ha gondoljátok, gyertek oda is...

Peti, tettem fel képeket is, + az origo képtárban (harasta név alatt) van még néhány...

http://img.tar.hu/harasta/size2/14545044.jpg

Ismerős???

http://img.tar.hu/harasta/size2/14545043.jpg

A többi képet is feltöltöm majd, csak idő és otthoni internet kérdése... :)

Üdv.

Szilvi

sirocco Creative Commons License 2005.07.29 0 0 6

Igazság szerint nem szeretnék olyan drasztikus eszközökhöz nyúlni, mint pl. ez a nyakörv. Minthogy egyébként elég szófogadó és értelmes kutyáról van szó, és elég türelmem is van, majd csak leszokik erről a heves "véleménynyilvánításról"!

 

Sajnos az embereket sokkal nehezebb megnevelni!

Előzmény: matranensis (5)
matranensis Creative Commons License 2005.07.27 0 0 5

Hello,

 

De hát ő csak a dolgát végzi... :)

 

Nekünk van otthon egy szsz tacskó is. Hát "leugatja" a négy Welshet. Valami zavaró hangot hall és kitartó űzi a vakogásával.

 

A kutya leszoktatható az ugatásról, csak kitartónak és figyelmesnek kell lenni.

 

A legegyszerűbb nyugati hightech az elektromos nyakörv: ugatásra (érzékenység állítható) megcsipi az ebet. Én Belgiumban láttam, nagyrabecsülték arrafelé. Nekem azért vannak fentartásaim vele szemben.

 

De mivel elég kemény lelkületű ebekről van szó, javallom használd a tekintélyed. Vagy a kutya, vagy a szomszédok nevelésére.

 

Ja igen és öszinte gratula a 17 évhez!

 

Remélem Nico-ról is elmondhatom majd ugyanezt (nov-ben tölti a 14-et).

 

Üdv,

p.

Előzmény: sirocco (4)
sirocco Creative Commons License 2005.07.14 0 0 4

Üdv!

Nekem 2 welsh terrierem van, apa és fia, mindkettő "ördögfajzat", bár az öreg már lehiggadt, kicsit süketecske, ami nem csoda, idén 17 éves.

Imádom ezt a fajtát, aki nem tartott welsh terriert, nem is tudja, miről marad le. Mindkét kutyámról sok jót mondhatok: szépek, értelmesek, játékosak, egészségesek... mégis van egy bánatom. A kisebbiket a környéket "vadállatnak" bélyegezték. Az egészben az az ironikus, hogy nagyon kedves és barátságos az emberekkel, sem embert, sem kutyát meg nem harapott soha, mégis. És miért? Az egyetlen bűne, hogy HANGOS.

Emeletes házban lakunk, és neki kialakult egy olyan tévképzete, hogy az egész ház csak az övé. Oda más kankutya nem teheti be a lábát! A többi, szintén a házban lakó kant hevesen megugatja. Sajnos a hangja igen éles, szinte fülsértő ilyenkor. Ha sétálunk, és nyílt, semleges terepen vagyunk, ugyanezekről a kutyákról szinte tudomást sem vesz, de amint átlépünk a küszöbön, a helyzet megváltozik.

Sajnos szinte naponta kell végighallgatnom: "hülye kutya", "vadállat" meg hogy "az összes foxi(!) ilyen alattomos".

Hozzátenném, életemben egyetlen kutya harapott meg eddig, de az egyetlen hang, minden előzetes figyelmeztetés nélkül...

kalamajkapapa Creative Commons License 2005.05.30 0 0 3

hello!

Nekem csak egy ördögöm van,de ebben húsz kutya van elhelyezve.

A legnagyobb lusta kutyáknak is nekiront, sokszor alig győzöm megmenteni.Végtelenül játékos, annak ellenére, hogy már hat éves.

Szeretnék mellé majd egy szukát is, mert ennél jobb kutyám még sohasem volt.

Baja is van, csak húst hajlandó enni, inkább éhenhal,ha nem kap.

Én nem tudom mindenféle versenyekre és kiképzésre vinni,egyszerűen csak önző módon a saját örömömre tartom.

Jó lenne mások tapasztalatait is megismerni, ezért jöttem ide.

Előzmény: HARI-SZ (2)
HARI-SZ Creative Commons License 2005.04.19 0 0 2
Üdv. Mindenkinek!

Nekem 3 Welsh terrierem van és bátran ki merem mondani, hogy csodálatos fajta.
Szerintem nagyon gyerekszerető és kíváló társ.

Vadászaton személy szerint nem tudom kipróbálni a fajtát, de minden más jellegű megpróbáltatásnak próbálom kitenni a kutyáimat.
Nagyon jó házőrző és sport kutya is.
Mostanában a kutya-suliban próbálgatjuk az agility alapjait. Több kevesebb sikerrel.
Bár sok munkával minden elérhető.
Én rendszeresen járok futni (ha jó idő van) és a kutyusomat viszem magammal. Igen jól bírja.
Röviden ennyit szerettem volna jelenleg elmondani.

További szép napot mindenkinek
Előzmény: matranensis (1)
matranensis Creative Commons License 2005.04.19 0 0 1

Indítóként:

 

Vadászat, vagy egyéb sportok?

 

Mire "jó" a Welsh Terrier?

 

Mi a véleményetek, tapasztalatotok? Hogy boldogultok a gengszterekkel odahaza?

 

Üdv,

Péter

Tombolda Creative Commons License 2005.04.16 0 0 0
Pard0n.
Előzmény: matranensis (-)
matranensis Creative Commons License 2005.04.16 0 0 topiknyitó

Sziasztok,

 

Kaptam egy két kérdést a honlapom vendégkönyvébe, gondoltam jobb lenne úgy beszélgetni közérdekű [már amennyire a Welsh terrier közérdekű :)] témákról, hogy azt többek is láthassák, olvashassák, véleményt nyilvánitsanak.

Nos hát rajta!

 

Üdv,

Péter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!