Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

FOMA 2 napja Creative Commons License 6081

Ma a Baumax-ban nyomult egy hölgyemény vele, plusz még az is tetszett, hogy a Baumax hangosbemondó lelkesen reklámozta a Multipontot, első helyen sorolva kiemelt partnerként a Baumax-ot.:-))

Amúgy a Citi értékét csak növeli, ha az utolsó pillanatig jönnek az új ügyfelek.

Előzmény: bounty112 (6078)
nyman 2 napja Creative Commons License 6080

Ugyanezen elvek mellet hasznalom. Neha meg is lepodok, mire jott a jovairas, mert a bevaltas ota mar hetek teltek el, illetve az is volt mar tobbszor, hogy kellemes meglepetes ert, es 5000 helyett 10000-et irtak jova, mert mar elfelejtettem egy regebbi bevaltast. 

Egyebkent adott esetben levasarolnal online is a webaruhazban, de anno mikor neztem par termeket, sokkal tobbe kerultek, mint mashol, illetve a valasztek sem tul nagy.

Most nezem, hogy pl. egy Ipad 2 Wifi 16 Gb-os cuccra ir 118.990-et a webaruhaz, az argep szerint jelenleg 80.430  legolcsobb ar, de meg sok mindenben a kevesbe fersenykepes Media Markt is 94.899-ert adja. Lehet, a hulyenek megeri pontert megvenni, nekem nem :)

Előzmény: _medvegyev (6070)
blueye 2 napja Creative Commons License 6079

Miért ne tennék?
Minél nagyobb / problémamentesebb a portfólió annál jobban lehet eladni.

Előzmény: bounty112 (6078)
bounty112 2 napja Creative Commons License 6078

Egyébként továbbra is ezerrel promotálják a citilife-ot plázákban.

bankvilági idegenvezető 2 napja Creative Commons License 6077

Már kínomban nevetek....

Előzmény: blueye (6076)
blueye 2 napja Creative Commons License 6076

Ez nem vicces. Ez szomorú. 

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6073)
FOMA 2 napja Creative Commons License 6075

Mázlim van, mert még nem volt gondom, de most váltottam be egy tízest, fokozom az éberséget.:-) 

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6073)
FOMA 2 napja Creative Commons License 6074

Köszi, várjuk az infókat a szaktopikban, bár itt sem OFF, mert úgy látom, hogy sok topiklakó használja ki kombináltan a hitelkártyák előnyeit.:-)

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6072)
bankvilági idegenvezető 2 napja Creative Commons License 6073

Áááá,komolyan mondom kész vagyok.

Ez a citi...nagyon durva agyrém. Mint egy nyomozótisztnek,cerberusnak,ott kell folyamatosan állnod a kivonat előtt és ellenőrizni,jól csinálják-e.

Miután elnézést kértek,leírták,haladéktalanul gondoskodnak a maradék 6700 pont jóváírásáról. (ennyi maradt. XD. :)

Ma reggel bekukkantok a kivonatra....  Mit látok?

Nem jóváírta,hanem beterhelte a 6700 pontot. :)))))))))))))))

Másik sor: Jóváírás 6700 pont.

Tehát,most elértem azt,hogy ismét 6700 pontal még lógnak. :)))))))))))

Előzmény: FOMA (6051)
bankvilági idegenvezető 2 napja Creative Commons License 6072

Ok,semmi gond,nem akartam én sem fontoskodni.

Infóval viszont elég sűrűn tudok majd szolgálni vele kapcsolatban.

Előzmény: FOMA (6069)
bankvilági idegenvezető 2 napja Creative Commons License 6071

Nincs összefüggés abban amit mondasz.

Mivel 6-szor elnézést kértek és elismerték a hibát,soha nem lett volna ebből anyagi károm,ha a bank nem hibázik és a rendszer hibát nem korrigálja.

ha a bank tartja az leírt ígéretét,akkor nincs probléma. Ez kurvára nem az én hibám,érdeseken gondolkodsz.

utolsó megjehyzés. Soha nem szoktam berohanni méregdrága boltokba,mert egyrészt nem vagyok sznob,másrészt egész évben  általában szokásos 5-10 ezres beváltásokkal Lidl,Burger King,Mozi...ilyenekre megy el.

karácsony volt és jóhiszeműen költöttem a 3 partner üzletben.

Ráfáztam,ennyi a bank meg elnézést kért érte,amivel törölhetem a seggem.

Ne lihegjük túl és ne kenjük a felelőséget másra. Ennyi.

Előzmény: _medvegyev (6070)
_medvegyev 3 napja Creative Commons License 6070

Szerintem ez kivetelesen nem a Citi hibaja, hanem a tied. En minden honapban bevaltom az 5000 forintokat es par honapon belul biztos vasarlok a Lidl-ben vagy tankolok egy olcsó Shell kuton ahol jovairjak. Nem rohanok be egy draga boltba, hogy minnel hamarabb jovairjak a bevaltott penzem, szerencsere igy is 30 napig ingyen hasznalom a penzuket.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6065)
FOMA 3 napja Creative Commons License 6069

"Ez így még azért elég szűk infó volt."

Azért utaltam rá, hogy ha nem ugrik be neki, akkor kifejtem, hiszen itt már alaposan kiveséztük ezt a kártyát is.

Most éppen 10 %-os tejtermék akció van, 4000,- Ft-os limittel. Az akciókon kívül egyéb TESCO-s vásárlásra nem is használom, arra jobb a Life 3 %-ja, amíg még lesz.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6067)
judit56 3 napja Creative Commons License 6068

igen, köszönöm, így már tudom. 

Megvárom még a Citi Life-al mi lesz:-( Aztán kell keresni valami más megoldást. 

Előzmény: FOMA (6066)
bankvilági idegenvezető 3 napja Creative Commons License 6067

Ez így még azért elég szűk infó volt.

Január-December között minden hónapban meghatározott termékcsoportok 10-50%-os árkedvezménnyel kaphatóak pl a kártyával-  (decemberben az összes friss hús 50%-os akcióban volt) max 3000 FT-os visszatérítéssel.

Volt most egy elég hosszú időszak,hogy 2,5% visszatérítés volt mindenre a Tescoban,korlátlanban. (5-szörös Club Card)

Az év bármely szakában 0% THM-el bármilyen műszaki cikket elhozhatsz a Tescoból 10-20 hónapra.  (Kártyádon elszelektálja a keretből)

S még minden le sem írtam.

Előzmény: FOMA (6066)
FOMA 3 napja Creative Commons License 6066

Szerintem, ha úgy írom, hogy BB TESCO, akkor be fog ugrani.:-) Többször szóba került már itt, de ha mégsem emlékszel rá, akkor kifejtem. Plusz, amikor tavaly ősszel ismét UPC-s területre költöztünk, kértem egy BB UPC-hitelkártyát is, amire a UPC-s csoportos beszedésre 6 %, az összes többi vásárlásra pedig 2 % visszatérítés jár.

Előzmény: judit56 (6063)
bankvilági idegenvezető 3 napja Creative Commons License 6065

Nagyon egyszerű.

ha tudom,hogy nem ezekből fogják jóváírni,hanem 2 héttel későbbi Lidl bevásárlásokból,akkor kurvára nem itt fogom a pénzem elkölteni,hanem megveszem a Decathlonban sokkal olcsóbban és a különbözet a zsebemben marad.

A pontot akkor is beváltom és elvásárolom a LIDL.ben de a túlárazott boltok különbsége,ebben az esetben a zsebemben marad.

(hisz azokat egy sokkal olcsóbb boltban veszem meg)

Előzmény: _medvegyev (6062)
bankvilági idegenvezető 3 napja Creative Commons License 6064

Olvasd át kérlek a levelezést,nincs ahhoz energiám,hogy újra és újra mindent leírjak.

Előzmény: _medvegyev (6062)
judit56 3 napja Creative Commons License 6063

bocs, kissé le vagyok maradva, milyen ez a BB-os hitelkártyás kedvezmény???

_medvegyev 3 napja Creative Commons License 6062

Az anyagi veszteseg reszet meg mindig nem ertem. A 30e pont egy havi kamatara gondolsz? Vagy a bevaltas hianya miatt kiutotted a limitedet?

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6061)
bankvilági idegenvezető 3 napja Creative Commons License 6061

14-én váltottam be és másnap jött a visszaugazoló mail.

Tegnap este küldtek egy hivatalos levelet,amiben 6-szor elnézést kértek....

A helyzeten már nem fog változtatni. Kitörölhetem vele.

Hát ennyi. :)  

(a véleményem tömören annyi,hogy amikor a bank hibázik és rendszer hiba miatt (mert erre hivatkoztak) nem végzi el a dolgát evvel nekem kvázi anyagi veszteséget okozott  (még ha jogilag nem is tudom bizonyítani) akkor a minimum volna,hogy valamivel kárpótóol)

ha te késel véletlen egy évben egy napot,mert benézed,akkor jön a 4000 Ft azonnal.

Előzmény: ac07 (6059)
FOMA 3 napja Creative Commons License 6060

Nálam már többször előfordult, hogy partnernél történő vásárlás után váltottam be, és mégis a korábbi vásárlásra írták jóvá. Ez akkor szokott bekövetkezni, ha függőben van a tétel, és később könyvelik le. Pl. most januárban Baumax-ra váltottam be, és az előző napi Burger Kingre írták jóvá. (Mondjuk tökmindegy volt.)

Előzmény: ac07 (6059)
ac07 3 napja Creative Commons License 6059

Mikor érkezett meg a mél a beváltásról (1-2 nap eltelik a webes beváltástól)? Mikor TERHELŐDÖTT az inkriminált vásárlás? Merthogy megfigyelésem szerint a hivatalosan visszajelzett beváltás és a terhelt partneres vásárlás sorrendje fordított, akkor visszamenőleg nem ír jóvá.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6058)
bankvilági idegenvezető 4 napja Creative Commons License 6058

Ácsi,

Menjünk a kályhához,mert sajnos nem érted a problémát,hiába olvastad át a hsz-t.

Dec 14-én beváltottam,vásároltam.

A citi mondása az,hogy 3-4 könyvelési napon belül a vásárlást követőleg jóváírja  (itt ebben az esetben igaz lenne,hogy ebben a pár napban nem lehetne kiszámolni azt,ha vegyesen vásároltam,hogy majd melyik lesz a szerencsés nyertes.)

De nálam nem így történt,.

Dec 14-én beváltottam 40 ezer pontot majd aznap vásároltam 30 ezerért partnereknél.

Ezt követően már csak dec 29-én vásároltam legközelebb partnerüzletekben  (Lidlben)

29-éig semmi nem történt majd a 29-t követő vásárlások után elkezdték azokat jóvírni....

Még mindig van a beváltott Citi forintom de azokból a tételekből még a mai napig nincs egyetlen jóváírás sem.,

Rendszer hiba amit nem tudnak orvosolni,egyébként elismerték telefonon,hogy TECHNIKAI Hiba van.....

Előzmény: ac07 (6054)
bounty112 4 napja Creative Commons License 6057

Nem jól értelmezted, ő a citift levásárlásról beszélt, és az ponthogy úgy működik. Ha beváltasz 5000 citift-ot és utána a lidl-ben vásárolsz 1550ft-ért, akkor emiatt a konkrét vásárlás miatt 1550ft-ot kell jóváírniuk a citi számládon. A többi meg marad a levegőben, követhetetlenül.

Előzmény: ac07 (6054)
Butragueno 4 napja Creative Commons License 6056
Előzmény: FOMA (6047)
Kép wie Sellő 4 napja Creative Commons License 6055

Citibank számláról 3100 USD elpárolgott, a bank sajnálja

Durva sztori, és az egyáltalán nem nyugtat meg, hogy a többségtől valószínűleg nem tudnának csak úgy 800 ezer forintot levonni. Kedves Homár! A Citibankkal kapcsolatban lenne egy érdekes és tanulságos történetünk, ami sajnos velünk történt. Az események: [...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

ac07 4 napja Creative Commons License 6054

Átolvastam az összes hozzászólásodat. Szerintem: nem úgy működik a visszatérítés, ahogy te képzeled. A bank nem olyan sorrendben és azokra a tételekre írja jóvá a visszatérítést, ahol vásároltál. Gyakorlatilag soha, csak véletlen, mert egyébként is csak önmagában áll a visszatérítés, nincs konkrét vásárláshoz párosítva - nézd meg a kivonaton - és soha nem is ígért ilyet a bank. Kár hőbörögnöd, a bank sem fog mást válaszolni - azt tudom elképzelni, hogy nem is értik, amit szeretnél.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6038)
bankvilági idegenvezető 4 napja Creative Commons License 6053

A BB-nél biztosan. Amiatt ne aggódj. :) Ezt garantálni tudom.

(Tescoval eleve 2016 év végéig olyan szerződés van,amit nem lehet felbontani)

Kép wie Sellő 4 napja Creative Commons License 6052

Egy kérdés, van kb. 4850 citiforintom, ma megyünk Lidlbe, ez egy dolog, viszont holnap is megyünk valami gyerekruháért. A mai vásárlás gondolom citiforintostul pénteken íródik jóvá, a másik vásárlás addig függőben lesz, ha aznap váltom be az 5000 citiforintot, akkor a csütörtökire vajon figyelembe veszi?