Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

"Namilesz Teosztasz" 12 órája Creative Commons License 5939

rosszul hiszed.   ha már nem él a folyószámla, akkor semmit nem tudsz a kártyával kezdeni, hiszen nincs mögötte pénz. 

Előzmény: hilz (5934)
hilz 4 napja Creative Commons License 5934

Használd egészséggel

Nem biztos, hogy a topszámla felmondása egyenlő a kártyaszámla megszüntetésével. Lehet kártyaszámla topszámla nélkül is, asszem.

Előzmény: gyb78 (5931)
bankvilági idegenvezető 5 napja Creative Commons License 5933

A GE döntött úgy,hogy meg akar szabadulni bizonyos kelet európai érdekeltségeitől,így nem sok értelme lenne az USA segítségét kérni az önszántából végrehajtott eladáshoz. :)

Ahogy a Citibank fejéhez sem tartott senki pisztolyt,hogy elmenjen.

Megjegyzem mindkettő nyereségesen üzemelt de a GE életében egy körömpiszok a BB nyeresége.

A tesco is hasonló példa,ott is felkerült mint lehetséges szcenárióként a kivonulás,mert a tesco nyeresége 70%-ban az angol piacból jön. Az összes többi tesco érdekeltségből származik a maradék 30% tehát a magyar piac a 700 milliárdos árbevétel ellenére is egy szelet a 100 szeletes tortából.

Inkább rákoncentrál a nagyobb piacokra és oda összpontosítja a fókuszát.  Kár túllihegni.

Előzmény: Alonso8y (5932)
Alonso8y 5 napja Creative Commons License 5932

A Budapest Bank kérheti az USA segítségét, elvégre a General Electric a világ legnagyobb vállalatai közé tartozik, az USA kormánya nyilván megteheti hogy kiáll mellette.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (5926)
gyb78 5 napja Creative Commons License 5931

Msfél hete megszűnt a citi 0ft-s top számlacsomagom a bank általi felmondás következtében.

A mai postával pedig megérkezett a -megszűnt- bankszla-hoz tartozó  új bankkártya..

Szerintetek!? :-)

Yvonne B. 6 napja Creative Commons License 5930

Egy könnycseppet morzsoltam el a bankokért most . Ha feleannyi bank lenne  jelen az országban ,  épp elegendő lenne .  A bankok nem népjóléti intézmények..   Az a torta  pontosan akkora lesz akkor is, ha kevesebb bank vesz részt a piacon  . Legfeljebb nagyobb szelet jut nekik....és igen, az államnak is . Ami ugye  ,  mi vagyunk .

bounty112 6 napja Creative Commons License 5929

Végre sikerült nekem is ma.

Előzmény: judit56 (5928)
judit56 6 napja Creative Commons License 5928

ma váltottam, semmi gond nem volt vele. 

Előzmény: bounty112 (5918)
nyman 6 napja Creative Commons License 5927

Hehe, a BB-t anno allami penzbol tokesitettek fel, es adtak el jelkepes aron meg Bokrosek. Most meg visszavesszuk az adofizetok penzebol. Jo bolt. A banknak.

bankvilági idegenvezető 6 napja Creative Commons License 5926

Részben értek csak egyet.

De ez már nagyon off itt.

Budapest Bank is nemsokára állami kézbe kerül,szóval a véletlenek egybeesése picit rózsaszín elképzelés ebben az esetben.

Lehet olyan helyzetet teremteni,ahol jópár bank azt fogja mondani  (már el is kezdték megtenni),hogy köszönjük,ebből nem kérünk többet.

Máris megnyílt az út abba az irányba,hogy az államnak lényegesen nagyobb szelet jusson a piaci tortából. Ennyi.

Előzmény: Yvonne B. (5924)
nyman 6 napja Creative Commons License 5925

en ma valtottam 5000-ret, rendben ment.

Előzmény: bounty112 (5918)
Yvonne B. 6 napja Creative Commons License 5924

Nincs itt mit politizálni. A világon nincs még egy ország, ahol ennyi bank lenne . Egy embert ebből egy...max kettő érdekel . 

Előzmény: nyman (5916)
bankvilági idegenvezető 2014.11.19 Creative Commons License 5923

Ez így van. Sokan kombiban használják,ezt is azt is.

Dec 12-től január 15-ig az összes hústermék lesz 50%-os akcióban. (max 3000 Ft-visszatérítéssel)

Előzmény: előnytelen hajú (5922)
előnytelen hajú 2014.11.19 Creative Commons License 5922

Néha tárgyaljuk itt a citilife alternatívákat, szerintem a BB Tesco nem rossz (feltéve ha a Tesco nem vonul ki:-).

Előzmény: bankvilági idegenvezető (5921)
bankvilági idegenvezető 2014.11.19 Creative Commons License 5921

Ez Citibank topic,tehát teljesen off de azért segítünk.

Nem kell hozzá lista.

Édesség minden olyan termék,ami az édesség osztályon kapható., Nápolyi,cukor,csoki stb...   (Túrórudi nem,mert tejtermék,bár egy speciális magyar találmány és édes de ettől még tejtermék.)

Alkohol:  Az alkohol. Ehhez megint nem kell lista. Ha alkohol van benne,bármilyen mennyiség,akkor az alkoholos ital. :)

A többivel kapcsolatban mi a konkrét kérdés?  Hogy igaz-e?  Igen,igaz. :)

Előzmény: előnytelen hajú (5920)
előnytelen hajú 2014.11.19 Creative Commons License 5920

Sziasztok!

Van Tesco kártyám, itt van aki ért hozzá:

http://tescoszolgaltatasok.hu/hu/vasarlokartya/aktualis-akcio 

Mi minősül édességnek és alkoholos italnak? Sehol nem találom a listát. A túrórudi pl. édesség?

Más: a +1000 pont + 3 % visszatérítés a normál 3* clubcard pont mellett eléggé jól hangzik, bár házhoz kell rendelni ilyenkor (de van online láncreakció kuponom + egyéb is).

http://tescoszolgaltatasok.hu/hu/vasarlokartya/tovabbi-akciok/

Próbálta már valaki?

blueye 2014.11.18 Creative Commons License 5919

Ez így van. A bankárom is megerősítette :)

Előzmény: hilz (5915)
bounty112 2014.11.18 Creative Commons License 5918

Másnak se megy a citift beváltás a weboldalon? Napok óta próbálom.

nyman 2014.11.18 Creative Commons License 5917

Azert jo, hogy igy ajnarozzak ezt a bankot es tudom, hogy halottakrol jot v. semmit, de azert megemlithette volna, hogy az internetbankja igy fejlesztes utan sem tud nehany alap dolgot, koztuk olyanokat sem, amiket mas bankot egy v. masfel evtizede mar beepitettek a rendszerukbe. Gondolok itt pl. a csoportos beszedesek sorbanallasaira, esetleg a limit feletti beszedes sms-es ertesitesere stb.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (5902)
nyman 2014.11.18 Creative Commons License 5916

politikai felhangot probaltam ebbe belecsempeszni :)

Előzmény: Yvonne B. (5913)
hilz 2014.11.17 Creative Commons License 5915

Nyílván nem áll meg az élet attól, hogy ki akarnak vonulni és lehet ezzel is "kelendőbbé" akarják tenni a banki üzletágat, hogy minőségi ügyfélkört alakítanak ki.

Előzmény: nyman (5909)
tibi2626 2014.11.17 Creative Commons License 5914

Igen, ott.

A számlakivonaton a neve mellett ott is a kis kék life logo, utalván arra, hogy partnerüzlet.

Mindjárt megreklamálom, ezért is érdemes utánaszámolni a pontoknak a kivonat alapján.

Előzmény: ac07 (5912)
Yvonne B. 2014.11.17 Creative Commons License 5913

Nincs azzal semmi gond .  Nekem momentán is olyan folyószámlám van, igaz nem a Citinél ...csak nem kaptam okostelefont hozzá a nyitáskor  és nem ingyenes a pénzfelvétel, valamint az átutalások sem.   

Kivonulni??? Eszük ágában sincs ....miért tennék?  A bankoknak az a dolguk, hogy a betétesek pénzeit gyűjtögessék , majd  odaadják jó pénzért azoknak, akiknek szüksége van rá.  

Előzmény: nyman (5909)
ac07 2014.11.17 Creative Commons License 5912

Én igen, anyósnak vettünk hűtőt. Ugye az ilyen logos expertben vásároltál?

Előzmény: tibi2626 (5908)
kano27 2014.11.17 Creative Commons License 5911

Sziasztok!

Az alábbi levelet kaptam a CITI-től:

"Tisztelt Ügyfelünk!

Köszönjük, hogy megtisztelt bennünket bizalmával, és igénybe veszi a Citibank szolgáltatásait.Kérjük, engedje meg, hogy tájékoztassuk, hogy bankunk technikai okokból a 2013. szeptember 1-je és 2013. december 31-e között esedékessé vált bankkártya éves díját 2014.11.18. napján, utólag terheli bankszámláján. Az utólagos terhelés kizárólag a terhelés időpontjára vonatkozik, és nem érinti a terhelendő díj szerződési feltételek szerinti összegét, illetve annak késedelmi kamat- vagy egyéb következménye sincsen.2014. június 1-jét követően bankkártyájának éves díjának terhelése a megszokott módon fog történni.Számlaforgalmának megtekintéséhez látogasson el a Citibank Online Internetes felületünkre.Bízunk benne, hogy ezen tájékoztatás megkönnyíti a számlakivonat tartalmának követését és továbbra is elégedett ügyfeleink között tudhatjuk Önt.Tisztelettel:Citibank Europe plc Magyarországi Fióktelepe"

Ez milyen már? Most, több mint 1 évvel később akarnak beterhelni kártyadíjat? Le sem tudom kérdezni már a 2013. szeptemberi tranzakcióimat... (Új 0Ft-os számlacsomagom van)

Ez egy oltári pofátlanság szerintem.

Kapott valaki még ilyen levelet?

Az a baj, hogy már nem is emlékszem, hogy mikor nyitottam náluk a számlámat (meg kell néznem otthon). Akkor kifizettem az egy évre esedékes kártyadíjat és a többit meg vonták.

Nem értem, hogy mi ez.

Megírtam nekik, hogy semmilyen díj terheléséhez nem járulok hozzá, amíg nem bizonyítják hitelt érdemlően, hogy én ezt a díjat nem fizettem meg. És küldjék meg azonnal a 2013-as tranzakcióim listáját.

nyman 2014.11.17 Creative Commons License 5910

En nem figyeltem meg. Neha szoktam ilyenben vasarolni. Par hete vettem ott egy uj porszivot, de a CIB-es kartyammal fizettem, mert most elektronikai cikkeknel 10%-ek jar vissza. De ilyen uzeletben vehetsz asvanyvizet is, arra is, mert az elado kod szerint csoportositanak.

Ami azert is erdekes, mert pl. az e-digital uzleteben levo terminalok beleesnek a kedvezmenyezett csoportba, de az online kifizetett nem. A CIB banknal ha lekonyvelodik a penz, a szamlatortenetben ott van a terminal kodja is, es kiolvashato hogy melyik csoportba tartozik.

Előzmény: tibi2626 (5908)
nyman 2014.11.17 Creative Commons License 5909

de csak azoknak, akinel havi 150 ezer munkaltatotol erkezo jovedelematutalas erkezik a szamlara. Na mingyart irok is az egyenlo banasmod hatosagnak, meg a TASZ-nak errol a diszkriminativ gyakorlatrol :)

En is azt vettem eszre, hogy 1-2 bank, aki tavaly meg ki akart vonulni, uj reklamokkal, akciokkal jott elo az elmult par honapban.

Előzmény: Yvonne B. (5907)
tibi2626 2014.11.16 Creative Commons License 5908

Fizettetek már life-fal az expert electro - ban? 

Elvileg 3% járna érte, de én csak 1-et kaptam. 

Mielőtt hívom őket, gondoltam megkérdezem járt-e már így valaki. 

Yvonne B. 2014.11.14 Creative Commons License 5907

Nyilván át fogják adni másik banknak a konstrukcióikat . Nálunk........és még 11 másik országban .

Tisztelt Ügyfelünk!
Bizonyára Ön is értesült arról, hogy a Citigroup 2014.
október 14-én globális stratégiai döntést jelentett be,
amelynek keretében világszerte 11 országban értékesíteni
szándékozik lakossági üzletágát, beleértve a
magyarországit is.
Ebben az idõszakban nem lesz változás az Ön és a többi
lakossági ügyfelünk kiszolgálásában: fiókjaink, internet
és mobilbankunk, CitiPhone telefonos
ügyfélszolgálatunk, a bankautomaták, illetve az irodáink
a továbbiakban is változatlanul, a rendes ügymenet
szerint mûködnek. Folytatjuk termékeink értékesítését,
és munkatársaink a továbbiakban is változatlanul
támogatják ügyfeleinket. Kérjük, hitelkártyáját és a
hozzá kapcsolódó szolgáltatásokat a továbbiakban is a
megszokott módon használja.

Nem látom, h hanyatt-homlok menekülnének a bankok az országból, a Raiffeisen épp most jött ki egy olyan akcióval, hogy  Nokia Lumia-t kap, aki náluk nyit új folyószámlát . A folyószámlához ingyenes banki utalások és ingyenes pénzfelvétel tartozik saját terminálról...

Előzmény: ac07 (5906)
ac07 2014.11.14 Creative Commons License 5906

A friss kivonaton már szerepel, hogy várjunk, időben értesíteni fognak a teendőkről, de addig is gőzerővel működnek.

Előzmény: TamiBT (5905)