Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

ac07 Creative Commons License 3 órája 0 0 6114

Nagyon nem ugyanaz a szitu.

Előzmény: Kép wie Sellő (6113)
Kép wie Sellő Creative Commons License 21 órája 0 0 6113

Hasonló volt nekem jó 10-15 éve, hirtelen kellett hétvégén nagyobb összeg, le is volt nekem kötve, bankban volt ügyfélfogadás szombaton, de körberöhögtek. Persze más történet, de a lényeg az, hogy hiába hiszem saját pénzemnek, a hozzáférése nem mindig könnyű.

Előzmény: nyman (6112)
nyman Creative Commons License 26 órája 0 0 6112

Ezek csak a kartyaelfogadas oldalon szivnak. Ezt azert konnyebb feldolgozni, mint azt, hogy az ember nem egy darabig nem jut a penzehez.

Nem tudom, hogy mennyire emlekeztek meg erre: http://www.napi.hu/magyar_vallalatok/minden_magyar_bankot_erint_a_kartyacsalas.505182.html

Az egyik kollegam ugy jart, hogy penteken munkabol hazafele kapott egy sms-t, hogy a bankkartyaja nem mukodik, mert letiltottak, par nap mulva kuldik a cseret.

Eppen keszult tankolni, bevasarolni, meg kp-t felvenni, de mar nem tudott. A hetvegen haveroktol kert kolcson, hogy enni tudjon, mert eppen kifogyot a cash. Hetfon reggel tudott csak szemelyesen fiokba penzhez jutni.

Na jo, o volt a balfek, amiert egy bankszamlaja volt, ahhoz is egy kartya, de azert ilyenre nehez felkeszulni.

Eroltetjuk ezt az elektronikus fizetest, szeltiben, hosszaban, de eleg egy kis homoxem, es a kp-tol elszokott emberek ehen doglenek.

Előzmény: Kép wie Sellő (6111)
Kép wie Sellő Creative Commons License 30 órája 0 0 6111

Helyesbítek, rosszul mondták a rádióban, írásban ezt látni:

"Megszívja a Buda-Cash-botrányt a Tele5 taxi, a MagNet Bank és a Commerzbank, bár messze nem annyira, mint a DRB"

Előzmény: Kép wie Sellő (6110)
Kép wie Sellő Creative Commons License 30 órája 0 0 6110

A Gránit bank is megszívta.

blueye Creative Commons License 1 napja 0 0 6109

Még nincs.

Előzmény: FOMA (6107)
ac07 Creative Commons License 2 napja 0 0 6108

Arról majd jó nagy hírverés lesz, mert egyszerre fogják beüzemelni a rendszert, ha lehet hinni a korábbi híreknek.

Előzmény: FOMA (6107)
FOMA Creative Commons License 2 napja 0 0 6107

Ennek így nem sok értelme van. Jut eszembe, a postán már vásárlás van kártyával, vagy még mindig készpénzfelvétel?

Előzmény: Kép wie Sellő (6104)
blueye Creative Commons License 2 napja 0 0 6106

Többek között ezért is vagyunk (még egy darabig) ebben a topic-ban...

Előzmény: hilz (6105)
hilz Creative Commons License 2 napja 0 0 6105

Nem ide tartozik, de látva a BudaCash ügyet, és hogy hány banknak hívott valamikori takszöv került bele a képbe, elkeserítő, ha egy család összes bankszámlája egy pénzügyi érdekkör kezében van.

Diverzifikálni kell itt is. De kérdem honnan lehetett volna megtudni az átlagjúzernek, hogy mondjuk a tolnai DRB és a tokaji ÉRB (vagy mi) egy kézben van? Ez  híjuk átlátható tulajdonosi struktúrának?

Könnyebb akkor már a "multibankokhoz" fordulni, mint a magyar - magukat banknak álcázó - takszövökhöz...

Kép wie Sellő Creative Commons License 2 napja 0 0 6104

Jogos! Vissza a múltba! 

FantomKommandó Creative Commons License 2 napja 0 0 6103

Az általad belinkelt oldalon is ez olvasható: Vegye el a terminál által kinyomtatott bónt, melyet a Tesco kasszáknál átadva készpénzzel kifizethet. Fizetését követően kap egy hivatalos igazoló blokkot, melyen minden szükséges adata szerepel.

Előzmény: Kép wie Sellő (6100)
FantomKommandó Creative Commons License 2 napja 0 0 6102

Én a Tesco automatájáról azt olvastam, hogy azt ugyan a pénztárban fizeted, de ott csak kápé játszik, ezt ki is emelik. Akkor ezek szerint ez nem így van, és lehet kártyával is fizetni az automata által kiadott bónt?

FantomKommandó Creative Commons License 2 napja 0 0 6101

Akkor válaszd a posta csekkautomatáját, ott minden gépi kitöltésű csekk játszik. Feltéve, hogy elérhető távolságra van az egyik a 20-ból, amivel "teleszórták" az országot.

Kép wie Sellő Creative Commons License 2 napja 0 0 6100

Nekem erre is jön erre a 3%:) De jó lenne bővíteni a választékot.

Előzmény: blueye (6099)
blueye Creative Commons License 3 napja 0 0 6099

?

Előzmény: Kép wie Sellő (6098)
Kép wie Sellő Creative Commons License 3 napja 0 0 6098
FOMA Creative Commons License 5 napja 0 2 6097

Kártyacsere esetén semmilyen költség nincs az új kártya aktiválásakor, a számla változatlan feltételekkel megy tovább.

Előzmény: Dundikalika (6095)
Jonny Sniper Creative Commons License 5 napja 0 0 6096

Szia ,

Ezt nem értem. Mire gondolsz? Mit kellene felszámítani aktiválás után?

Üdv,

JS

Előzmény: Dundikalika (6095)
Dundikalika Creative Commons License 2015.02.20 0 0 6095

Márciusban még érvényesek a Life kártyáink, nagyon kiváncsi leszek, mennyit fognak felszámítani az aktiválást követően...

blueye Creative Commons License 2015.02.17 0 0 6094

Igen, már működik és a Citi forintok is megmaradtak :)

Előzmény: komjani (6093)
komjani Creative Commons License 2015.02.16 0 0 6093

Ha már a rossz hírt én hoztam, akkor megírom a jót is. Nálam már megy a Citi Hitelkártya Webáruház.

Előzmény: komjani (6087)
Jonny Sniper Creative Commons License 2015.02.16 0 0 6092

Érdekes, nekem ilyen gondom nincsen, pedig van 2huf, 1 usd, 1 eur számlám, van 1 takarékszámlám, 1 Citi Life hitelkártyám és egy jövő hónapban kifutó személyi kölcsönöm is.

Meglátjuk. Remélem hamar kijavítják a webáruházas parát.

Előzmény: pacsepa (6091)
pacsepa Creative Commons License 2015.02.16 0 0 6091

Más probléma is van.

A tévedéseim elkerülése végett kértem még tavaly, hogy ne lehessen felvenni készpénzt a hitelkártyámmal. Ez eddig rendben is volt. Ma ellenőriztem az online felületen a számlámat és lőn csoda, ott egy szép összeg jelent meg, hogy "készpénzben felvehető összeg".

Ez ráadásul nem kerek összeg és PONT MEGEGYEZIK a 15-i zárásom után banknak visszafizetendő összeggel. Nem kis zűrzavar lehet ottan...

Nem tudom felfogni, hogy ezt a trágya online felületet évek óta nem tudják rendbe rakni! Ha "fejlesztenek" rajta, az alapfunkcióiban nem lesz jobb, a szarságok meg szaporodnak, az "átmeneti hibák" meg menetrendszerűek. Az ottani IT csókák vajon csókosok?

Előzmény: Jonny Sniper (6090)
Jonny Sniper Creative Commons License 2015.02.16 0 0 6090

Sziasztok,

Én is úgy tudom, hogy ez csak egy átmeneti technikai probléma, pedig én is váltanék már ezerrel.

üdv,

JS

komjani Creative Commons License 2015.02.16 0 0 6089

Elméletileg dolgoznak a problémán... reméljük, hogy csak egy váratlan hiba.

Előzmény: blueye (6088)
blueye Creative Commons License 2015.02.16 0 0 6088

Tényleg. :(
Citi forintoknak annyi?

Előzmény: komjani (6087)
komjani Creative Commons License 2015.02.16 0 0 6087

Apa kezdődik?

3 napja elérhetetlen a Citi Hitelkártya Webáruház.  :(

FOMA Creative Commons License 2015.02.09 0 0 6086

Úgy tűnik, hogy van rá esély. Ha netán az Erste "vesz meg" bennünket, akkor talán megtartja a Life-ot és társait.

http://index.hu/gazdasag/bankesbiztositas/2015/02/09/tulajdonos_lett_a_kormany_az_ersteben/

Közben megjött a hírlevél, hogy a Baumax is megszűnik 02. 28.-tól partnerként, nem mintha sok jelentősége lenne, nálunk már gyk. üres az áruház.

Előzmény: Sz Gee (6085)
Sz Gee Creative Commons License 2015.01.30 0 0 6085

nekem most postázták az új citilife kártyát, 2018.12-ig érvényes

reméljük fogom is tudni addig használni :)