Keresés

Részletes keresés

onenick Creative Commons License 1 napja 0 0 6471

Nem csak az van a tájékoztatóban, hogy 2016. utolsó negyedévénél előbb nem várható?

Mert az 2016. okt. 1 - dec. 31. És ennél előbb nem várható, tehát ekkora vagy később.

Vagy te szeptemberről szóló infot kaptál?

Előzmény: Butragueno (6463)
FOMA Creative Commons License 1 napja 0 0 6470

Jártam már én is így, nem volt semmilyen plusz díj.

Előzmény: TamiBT (6468)
Butragueno Creative Commons License 1 napja 0 0 6469

tanácstalan vagyok hogy mit kezdjek a Citilife-ommal !  két hete nem adnak érdemi választ a Cititől, a netbankos üzijeimre,- volt vagy három,-adtak egy semmit mondó,a problémákat kerülő rutin választ, a tértis levélre nem válaszolnak,pedig piszkosul érdekelne hogy ÁSZF melyik passzusa alapján tiltották le a napi szinten használt régi kártyát,amikor annak semmilyen biztonsági kockázata nem volt, nem mintha az újnak lett volna amikor a netbankban kell aktíválni,ahhoz azért csak kell némi infó illetve az én telefonomra küldik ki az ideiglenes jelszót,szóval érthetetlen

meddig kell az új kártyát aktíválni? bújtam a netet,de nem találtam meg a Citinél,máshol van olyan hogy 90 napon belül

most plankoljam fel őket a fogyasztóvédelemnél meg az MNB-nél? a képet csak az árnyalja,hogy a fogyasztói szokásaimra a citilife a legjobb,szóval maradnék én,de azért ne nézzenek már hülyének, ráadásul a kártyatiltások miatt sorban nem teljesítik a csop. beszedéseket,okozva némi kellemetlenséget,milyen kárpótlást lehet kisajtolni belőlük ha maradok? a netbankon kértem mobilkártyát,de elhajtottak,hogy az nekik nincs,akkor meg minek reklámozzák,nektek sincs ilyen?

TamiBT Creative Commons License 4 napja 0 0 6468

- ilyenkor szkotak egyszeri buntit adni, kamat es hasonlokat meguszhatja.

Előzmény: FOMA (6467)
FOMA Creative Commons License 5 napja 0 0 6467

Mivel még a tárgynapon ráutaltad a különbözetet, így nem lesz belőle probléma.

Előzmény: Panaxginzeng (6465)
szocske_ Creative Commons License 5 napja 0 0 6466

szerintem van esély megúszni.

nézd meg netbankon, ha még nem könyvelték le a vásárlást, és már látszik a jóváírás az egyenlegen, akkor sztem megúsztad.

Előzmény: Panaxginzeng (6465)
Panaxginzeng Creative Commons License 5 napja 0 0 6465

Ma figyelmetlenségből összekevertem a kártyáimat (citilife, tesco bb) és olyannal fizettem a nagy tételt, aminek kicsi a hitelkerete:S Paff. Ma SOS ráutaltam a zsetont, szerintetek kapok büntit? Online nem is látszódik a költés - paypass+pin kóddal fizetem. Vagy a hitelkeret túllépést csak a fordulónapon néznek?

ac07 Creative Commons License 6 napja 0 0 6464

Ennyi a hivatalos info. + Erste

Előzmény: onenick (6461)
Butragueno Creative Commons License 6 napja 0 0 6463

szerintem szeptemberre datálják,az email-es tájékoztatókban ez volt

Előzmény: nyman (6462)
nyman Creative Commons License 2016.05.24 0 0 6462

pontos infot nem lattam.

De meg mindig "sajatosan" mukodik, es uj opciokat ajanlanak. Ma felhivtak, hogy beallitjak azt a lehetoseget, hogy minden 20 e Ft feletti vasarlast 10 honapos kamatmentes reszletekben fizethetek vissza. Ennek a hasznalata szinten nulla forint.

Azzal kezdte a no, hogy az utobbi idoben kevesebbet koltottem, mint szoktam. Persze, mert egy masik kartyat hasznaltam, ahol atmenetileg jobb volt a visszaterites, de most megint Citi 1-2 kivetellel. Ja meg ment a marketing duma, hogy regi, mindig idoben fizeto ugyfel, meg hasonlo. Mintha tenyleg hosszu tavra terveznenek.

Gondolom nagyobb koltesekre akarnak osztonozni, hatha "fizeto ugyfel" leszek. Eleve nem koltok tobbet, mint amit vissza tudok fizetni, illetve mostanaban a megtakaritasi szla, illetve az allampapirok kamatai is olyan melyponton vannak, hogy nem jelent szinte semmit, ha ilyen helyen parkoltatok atmenetileg 1-200 000 forintot Amikor meg 7-8-10% korul fialtak a betetek, akkor idonkent havi parezer pluszt hozott ez a kesleltetett fizetes.

Előzmény: onenick (6461)
onenick Creative Commons License 2016.05.24 0 0 6461

Lehet már közelebbről tudni, hogy mikor olvasztja magába az Erste a Citi lakossági üzletágát?

Panaxginzeng Creative Commons License 2016.05.17 0 0 6460

Juhú, ezek szerint a decemberi kártyámat is meghosszabbítják egy darabig:)
"Új hitelkártyája inaktív, kérjük kézhezvétel után aktiválja!"

Butragueno Creative Commons License 2016.05.13 0 0 6459

a kártyapótlási díjat gyorsan stornózták is!

Előzmény: Butragueno (6458)
Butragueno Creative Commons License 2016.05.13 0 0 6458

megjelent,de azt hittem,hogy általános/új funkció,mivel se levél,se email nem jött

Előzmény: nyman (6457)
nyman Creative Commons License 2016.05.13 0 0 6457

Az internetbankban nem jelent meg egy olyan, hogy "aktivalja kartyajat"?

Csak azert kerdezem, hogy nekem kuldtek egy e-mailt azzal kapcsolatban, hogy keszul a kartyam. Csodalkoztam eloszor, mert meg vagy fel ev volt hatra. Majd vartam, es ca. 3 hetig szemezgettem ezzel a felirattal az internetbankban. Mikor felhivtam oket, akkor mondtak, hogy postazas alatt es ra par napra erkezett meg csak.

Ettol fuggetlenul a kartyapotlasi dij nem korrekt.

Előzmény: Butragueno (6456)
Butragueno Creative Commons License 2016.05.13 0 0 6456

na jó,de ez fél év,11havi lwjárat és az se korrekt, h beterheltek kártyapótlsi díjat arra amit nem tudtak kikézbesíteni és letiltották a naponta használt,internetbankon naponta felügyelt kártyákat

Előzmény: FOMA (6452)
nyman Creative Commons License 2016.05.13 0 0 6455

koszi, ezt nem ismertem.

Előzmény: FOMA (6453)
Panaxginzeng Creative Commons License 2016.05.13 0 0 6454

Nekem idén decemberben jár le, akkor nem is kapok már cseréset vajon?

FOMA Creative Commons License 2016.05.13 0 0 6453

Elvileg akár maradhatnak is hasonló feltételekkel más néven, az Erstének van ingyenes csomagja (Privilégium L).

Előzmény: nyman (6449)
FOMA Creative Commons License 2016.05.13 0 0 6452

A Citinek eddig is szokása volt hónapokkal korábban kiküldeni az új kártyát, én a legutóbbit vagy 4 hónappal a régi érvényességi idejének vége előtt kaptam.

Előzmény: Butragueno (6446)
Butragueno Creative Commons License 2016.05.13 0 0 6451

ja és azért mert nem tudták kiküldeni az új kártyákat,ezért letiltották a napi szinten használtat úgy,hogy basztak felhívni vagy sms-t dobni előtte vagy akár a netbankon jelezni a gondjukat úgy,h láthatnak naponta belépek a netbankba és a fő problémám:a banknál  az állandó címként most is szereplő címem az anyós lakása,oda se bírtak volna küldeni egy levelet vagy a kár a kártyákat

Előzmény: Butragueno (6450)
Butragueno Creative Commons License 2016.05.13 0 0 6450

nekem se volt eddig kártyadíj,de  most továbbra is érthetetlen okból ki akarják cserélni a kártyáimat, pedig a lejárat még odébb van,sőt az ERSTE-hez való kerülés után jóval,előre nem értesítettek a kártyacseréről,- más bank szokott,- ráadásul kiküldték a kártyákat egy olyan tartózkodási helyemre, aminek a megszűnését egy éve a netbankon keresztül jeleztem nekik írásban,amire a Citi elvárta volna hogy 230 km-t oda,majd vissza utazzak,hogy személyesen bejelentsek, ráadásul a társkártya már az új címre volt megigényelve,így elfogadhatatlan hogy a főkártya levelezési címére küldték ki, szóval nagy a baj úgy hiszem bankváltás lesz a megoldás

Előzmény: nyman (6448)
nyman Creative Commons License 2016.05.13 0 0 6449

Arra vagyok meg kivancsi, hogy az ingyenes TOP dijcsomaggal mi lesz.

Harom csomag van a csaladban, es anno a nagy felmondasi hullam kozepette egyiket sem mondtak fel.

Előzmény: FOMA (6432)
nyman Creative Commons License 2016.05.13 0 0 6448

eves kartyadij nalam nincs, havi zarasi dij van havi 690 Ft. 2012-tol van szamlam. Elotte kevesebb volt, illetve volt idoszak, amikor meg az sem

TamiBT Creative Commons License 2016.05.12 0 0 6447

- biztonsagi okokra tudok gondolni..

Butragueno Creative Commons License 2016.05.12 0 0 6446

akinek cseréltek mostanában kártyát,annak számoltak fel díjat? eleve minek csinálják ha a kártya érvényes és ugyis szeptembertől erstehez kerül

nyman Creative Commons License 2016.05.11 0 0 6445

vegigneztem egy tucatnyi szamlakivonatot. 

A zaronapom 13-a. Az iden es tavaly a legkorabbi hatarido a kovetkezo ho 3-a volt, a legkesobbi 7-e, illetve mivel a februar rovid honap volt ott volt 9-e. Ez nem olyan szeles intervallum, de lehet, csak szerintem.

Előzmény: nyman (6443)
TamiBT Creative Commons License 2016.05.11 0 0 6444

"..Érdemes ebben a pillanatban bármit cisnálnom, vagy várjak a következő fizetési határidőig? Egy hete volt a határidőm, lekéstem, csak a minmum ment át automatikusan."

- szvsz. ilyenkor manualisan mindent egyenlits ki, minek porgeted a kamatszamlalodat?? ne tedd, mihamarabb kerulj egyenesbe! ez lesz a legolcsobb neked, ha varsz az nem lesz kifizetodo szamodra.

Előzmény: utóember (6427)
nyman Creative Commons License 2016.05.11 0 0 6443

illetve meg a zaro nap is eshet hetvegere, ebben az esetben a megelozo munkanap. Innen ketyegnek a napok.

Erteknapos atutalas is beallithato a hatarido utolso napjara. Internet, mobil felulet, telefon stb.

Előzmény: nyman (6440)
nyman Creative Commons License 2016.05.11 0 0 6442

Ezt mar nem mertem leirni, mert szemelyeskedesnek veszi. :)

Probaltam itt segitsegkeppen linkelni, masolni, de szentul meg van gyozodve, hogy igaza van es a bank a hibas. Ezert valtottam retorikat, ez sem segit. Olyanon nem lehet, aki nem akarja.

Előzmény: TamiBT (6439)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!