Keresés

Részletes keresés

FOMA Creative Commons License 2015.03.31 0 0 6164

Nem QR-kódos csekk volt, és kézzel kellett kitölteni. Mondjuk az én legszebb írásomat sem tudta elolvasni, de kézzel be lehet ütni az összeget, ha nem olvassa be az automata.

Előzmény: Törölt nick (6163)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.31 0 0 6163

Ez jó hír, és nem QR kódos csekket is visz?

Csak géppel előállított csekk mehet bele?

Előzmény: FOMA (6162)
FOMA Creative Commons License 2015.03.20 0 1 6162

Teszteltem a posta csekkautomatás befizetési lehetőségét, sok-sok év után ismét befizettem egy csekket. A menete egyszerű, viszont nem volt hajlandó a Paypass-t olvasni az automata, be kellett dugni a kártyát az olvasóba. A Citinél két napig könyvelésre váró tétel volt, viszont a fogadó oldalon már este növelte az összeg a keretet, másnapra pedig le is volt könyvelve.

 

Sajnos van egy 30 ezres köziges csekkem némi gyorshajtásból, kipróbálom hogyan lehet egy 2+1+1 %-os engedményt elérni belőle.:.-)

nyman Creative Commons License 2015.03.16 0 0 6161

Ezeken a pontgyujto akciokon igyexem a leheto leghamarabb bevaltani a pontjaimat. A malevvel kb egyiranyu uton buktam egy kis kedvezmenyt a bennmaradt pontokkal.  De ha vki visszaemlexik a Swissair (svajci), meg a Sabena (belga) tarsasag is bebukott kicsit tobb, mint egy evtizede. Pl. ott is maradtak bent pontjaim.  Pont a bukas elott sikerult elutazni egy jegyet.

Előzmény: tibi2626 (6159)
nyman Creative Commons License 2015.03.16 0 0 6160

nagyon igyekeznek ugyfeleket szerezni, par eve meg 5000 Ft volt, majd kezdtek emelni a tetet. Most mar itt tartanak.

Előzmény: Törölt nick (6158)
tibi2626 Creative Commons License 2015.03.16 0 0 6159

Mindig ezek a feltételezések. 

 

Annyi volt csak a dolog, hogy volt nálam neki kölcsön pénz egy kis ideig, akkor amikor a Malévos HK üdvözlő időszak volt, és mikor még Viktorék nem cseszték szét a bankrendszert a tranzakciós adóval. Akkor lehetett meg a Kincstárnál ingyen, kockázatmentesen pénzt forgatni. Ha akkor azt ott gyorsan kihasználtam. Elég sokan éltek ezzel a lehetőséggel. 

A régi szép idők.... 

 

Ha tudtam volna, hogy ennyire közel van a Malév csőd, inkább gyűjtöttem volna Shell-re, azt legalább Ft-ban el tudtam volna tankolni pár év alatt. 

De már mindegy. 

 

Előzmény: Manyi55 (6153)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.16 0 0 6158

Egész családot ráugrasztanám, utána első használat után visszafizetés és megszüntetés. Csak az idő pénz, így nem hiszem, hogy nekiállok annak, hogy több napom menjen a lecsóba.

Előzmény: Jonny Sniper (6157)
Jonny Sniper Creative Commons License 2015.03.16 0 0 6157

Hello,

 

Na igen, jó is , hogy betetted ide, Pénteken kapott egy halom ismerősöm aki CitiLife-os mailt,

ami az ügyfélajánlásra utalt, én valamiért kimaradtam a szórásból, mondjuk van tippem, hogy miért.

 

Mindenesetre ez jó cucc, anno ajánlottam én is három ismerőst, akkor még kuponos volt az ajánlta, ez

még szimpatikusabb, akinek van esze, az tudja, hogy jó a CitiLIFE és így win-win-win, én is, bank is, ajánlott is jól jár.

 

Előzmény: Törölt nick (6154)
FOMA Creative Commons License 2015.03.16 0 0 6156

Vétel.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6151)
blueye Creative Commons License 2015.03.16 0 0 6155

Újra leírom:

"Szvsz nem olvastad el anno az "apróbetűt".

"

 

Pont.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6143)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.16 0 0 6154
Manyi55 Creative Commons License 2015.03.16 0 0 6153

Az azért nem semmi- több millió forint értékű pontot veszíteni, az feltételezi, hogy több millió forintnyi felesleges pénzed van..... De speciel én se hisztizek ( már ) csak a korrekt hozzáállást kérdőjeleztem meg. És az egészet azért hoztam fel, mert valaki itt azon kesergett hogy az általa sose használt hitelkártya mégis nyeli a pénzt mert nem ingyen van. Hát ha nem használja,minek is ? Ha sose áll szándékában használni, akkor még mindig olcsóbb visszamondani X összegért mint havonta fizetni a semmiért - pár hónap alatt megtérülne.

Előzmény: tibi2626 (6152)
tibi2626 Creative Commons License 2015.03.16 0 0 6152

Én több millió forint értékű Malév pontot vesztettem, mégsem hisztiztem, csak persze azóta is szomorú vagyok miatta. 

Értelmetlen lenne bárkit perelni emiatt. 

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6149)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2015.03.15 0 0 6151

Ácsi!

 

leírtam,fel sem hoztam volna. Valaki felvetette és elmondtam a véleményem. (ha nem hozza szóba,soha nem panaszkodtam volna magamtól)

 

Részemről ejtem is a témát,leszarom.

 

 

Előzmény: FOMA (6150)
FOMA Creative Commons License 2015.03.15 0 0 6150

Nem viccelek. Ilyen nick-kel szervezhetsz egy pertársaságot, ahol valszeg több százan lennétek. Ki, ha nem egy "bankvilági idegenvezető"? Ha meg reménytelennek ítéled a helyzetet, akkor  mi a fenét panaszkodsz? Most komolyan. Mi havi pár ezer forintért szembefordultunk anno a munkáltató felettes minisztériumával, és összejött a dolog, bár végül munkaügyi perre nem volt szükség. Még csak nem is feltétlenül kell pereskedni, van a bankoknak felügyeleti szerve.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6149)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2015.03.15 0 0 6149

Ugyan ne viccelj. Ki a lófütyi jár a bíróságra 40-50 ezer Ft követelésért.....

 

Pontosan tudják ők is.

 

Én az egészen nem görcsöltem de ha már valaki felhozta,kifejtettem abbéli véleményemet,hogy gerinctelenség volt.

Előzmény: FOMA (6148)
FOMA Creative Commons License 2015.03.15 0 0 6148

Még egyszer: érintettség hiányában én nem néztem utána. Ha érintett vagy, akkor olvasd át, ha igazad van, akkor a bíróság meg fogja ítélni a jogos követelésed.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6146)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2015.03.15 0 0 6147

Az összes fontos és használhatót szép lassan Kioffolják és megmaradnak a semmire nem jó partnerek.

 

Az elsorvasztási folyamat tökéletesen beindult.

Előzmény: ac07 (6145)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2015.03.15 0 0 6146

Ne mossuk össze a két esetet.

 

Egyik esetben elvesztetted a pontjaid,tehát anyagi kár ért.

 

Másik esetben a pontjaid megvannak le is vásárolhatod még nagyon sok helyen (ha más nincs Lidlben,mert élelmiszert mindenki fog venni)

Előzmény: FOMA (6144)
ac07 Creative Commons License 2015.03.15 0 0 6145

Erre próbáltam én is utalni, mint te. A konkrét szerződésben kell keresni a felelősségi határokat, nem vaktában lövögetni - a life pedig nem csak csökkenti a partnereket, hanem vannak újak is - szerintem az elmúlt 1 évben több új partner lett, mint amennyi megszűnt.

Előzmény: FOMA (6144)
FOMA Creative Commons License 2015.03.15 0 0 6144

A Citilife kártyánál folyamatosan találkozunk hasonló helyzetekkel. Nincs már pl. Baumax, Euronics, tehát ha valaki ezek kedvéért váltott Life kártyát, akkor annyi. Teljesen mindegy, hogy ki és mit gondol a MALÁV-csődről, tényleg az a mérvadó, amit az akkori szerződés nagy-, kis- és apróbetűs része írt erről. Ha valóban járnak a Citipontok, repülőjegyek, akármik, akkor tessék bátran a bírósághoz fordulni, meg fogja ítélni.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6143)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2015.03.15 0 0 6143

Szvsz meg azért lehet ebben az országban BÁRMIT megcsinálni és bármit megúszni, mert ilyen gyenge a saját jogainkért való kiállás.

 

Nem vélekszek apróbetűs részre, ahol a Malév csődjére kitértek volna.....

 

De mindegy is. Nekem más a véleményem.

 

Soha nem fogom elfogadni és megérteni egy olyan politikát,hogy kötök valakivel egy kártyaszerződést,beüt a partnercégnél a ménkű, majd több 10 ezer ügyfél elbukja az összegyűjtött pontjait és én széttárom a kezem és annyit sem mondok,sajnálom.

 

Hitvány,gerinctelen mentalitás. Pont.

Előzmény: blueye (6142)
blueye Creative Commons License 2015.03.15 0 0 6142

Szvsz nem olvastad el anno az "apróbetűt".

Előzmény: bankvilági idegenvezető (6141)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2015.03.14 0 0 6141

Üdv!

 

Nem értek én sem egyet ebben a témában veled.

 

Elég nagy Citilife fun vagyok,alapvetően végig meg voltam elégedve vele. Jó bőven +-ban vagyok vele az idáigi nyereség durván  400 ezer Ft.

 

De....a Malév csőd a mai napig b@ssza a csőrőm.

 

Megbocsáss de ez nem így működik. Kötöttem egy szerződést a citivel. Értem,hogy a Malév csődbe ment de valakinek a felelőséget vállalni kellett volna a szerződésben ígért szabályok betartására.  Én elsősorban a Citivel szerződtem...az,hogy neki volt a Co-Brand partnere amire a pontokat belehetett váltani és az csődbe ment,engem kevésbé érdekel.

 

Bokszolták volna le egymás között. Az a fajta alázatos hozzáállás, ami oly jellemző a magyar emberekre,most is megnyilvánult.  Nincs gazdája az okozott kárnak. Sem a Citi sem a Malév nem kártalanított senkit.

 

Ha egy jogász alaposan megvizsgálná, biztosan meglehetne állapítani,hogy melyik félnek kellett volna a balhét elvinni.

 

Nekem 2 repjegyem ment a lecsóba el.  Mi az,hogy nincs felelős és senki nem tartozik senkinek? Ugyanmár....

 

Ez csak Magyarisztánban fordulhat elő.- :(

Előzmény: ac07 (6131)
Manyi55 Creative Commons License 2015.03.13 0 0 6140

Mondom : ugyanott a reptéren ahol most is ott állnak a Citis rábeszélő emberkék- a Citi promója volt, bizony. Sőt : amikor végül a csőd után egy bő hónappal utaztunk akkor is ott voltak. De mint említettem : én ezen már túlléptem, csak megemlítettem, hogy ennek dacára képes voltam megszeretni a CitiLife-ot.

Előzmény: ac07 (6139)
ac07 Creative Commons License 2015.03.13 0 0 6139

És a promót biztosan a Citi biztosította, nem pedig a partner? Mi volt a promóciós szabályzatban? Nem kötekedésképpen, de ne a bankot szidd, ha nem felelős.

Előzmény: Manyi55 (6136)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.12 0 0 6138

Egy dolognak örülök a Questor csődnél, hogy ott volt nekem a magánnyugdíjpénzáram:) 

Előzmény: Jonny Sniper (6135)
Jonny Sniper Creative Commons License 2015.03.12 0 0 6137

Teljesen jogos, amit mondasz, megkövetem magam és elnézést, csak jégvirág jégcsap kemény kommentjén

a kelleténél jobban kiakadtam és vitt a hév....(nem, nem a BKK-s)

 

Szép napot!

js

Előzmény: Manyi55 (6136)
Manyi55 Creative Commons License 2015.03.12 0 0 6136

Tudom én, hogy sokan jártak sokkal rosszabbul- de téged vajon vigasztalna , hogy más megkapta azt amit neked is ígértek ? A bejegyzéses végkicsengése pedig nem az, hogy fúúúj Citibank, hanem az, hogy végső soron megszerettem csak kezdetben csalódtam de akkor nem kicsit. Kisebb lett volna a csalódás, ha nem kellett volna velük harcolni, hogy kompenzáljanak valamilyen módon - élből fel kellett volna ajánlaniuk valami elfogadható opciót. az lett volna az igazán ügyfélbarát. Mivel történetesen tisztában vagyok vele, hogy a bankoknak megéri ha hitelkártyát vált náluk az ember és azt aktívan használja is.....

Előzmény: Jonny Sniper (6135)
Jonny Sniper Creative Commons License 2015.03.12 0 0 6135

Na ja, ezt gondolja biztos az a rengeteg ember, aki viszont megkapta a jegyet és boldogan repült.

 

A Malév csődöt megszívta rengeteg ember, nem csak az a pár Citi ügyfél, aki végül nem kapta meg a jegyet.

Szerintem ez sehol sincs mondjuk egy Buda-Cash, Questor ügyhöz....megint csak a fröcsögés, úgy szeretem az embereket! :)

Előzmény: Manyi55 (6132)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!